Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
23. máj 2010

Luminka - ake pekne! Ty si ale stihlucka!

tutifruti
23. máj 2010

Caute baby... vidno, že je dnes pekne, ste toho moc nepopísali....
Včera sme boli s deťmi v dinoparku v Ostrave.... doporučujem....makety sú ozvučené a pohybujú sa.... naša Dorotka sa až bála na začiatku....

Ale musím Vám napísať, čo včera zarvala naša Dorotka, lebo sme si s mm skoro cvrkli od smiechu....
MM vyšiel zo sprchy nahý a išiel sa obliecť do spálne.... no a naša Dory mu akurát musela niečo veľmi súrne povedať... No a zbadala mu pipíka a hovori: "Tatinko, tebe tu trčí pupočník...." 😀 😀 😀

drievko
23. máj 2010

tuti: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mojalili
23. máj 2010

@tutifruti 😀 😀 😀 teda,ty si este nevysvetlila,ze to ma pipika? 😀 😀 😀 Moja LILI vzdy ked vidimm naheho tak spusti.."pipik,pipik"🙂

Inak kočkylezim cely den a je mi lepsie,preslo to,tak som rada,ze este snad tyzden aj nieco potiahnem,utorok u lekara uvidim co povie. On to videl este predtym do 1.6.,tak to je prvy mozny datum.

A´le poviem vam,nebolo mi dnes vsetko jedno......uff, uff....

mirka285
23. máj 2010

ahojte 😉 mojalili este vydrz aspon tyzden 😉 dnes je super den,my sme grilovali apotomto prezieracom vikende sa aj bojim na vahu postavit 😀 ja uz dve noci skoro vobec nespim,mam cudne sny,a uz by som tiez najradsej isla rodit..ja neviem ci aj vy,ale ja som neskutocne bambava...uplny tulen 😎

luminkasp
23. máj 2010

tuti 😀 😀 😀 😀 😀

mirka285
23. máj 2010

zrzulka aj ja som bola na EKG aj vsetky moje tehu kamosky,tu je to normalne ze kazdy ide 😉

janulienocka
23. máj 2010

ahojte bambule, aj u nas sa grilovalo, konecne slniecko 😵 , takze asi prasknem 🙄 , dnes ma neskutocne boli brucho ako pri kramoch, nastastie teraz to trosku povolilo ale teda bolo mi vselijako 😒
niekto sa tu pytal na soferovanie, ja este jazdim, ale uz asi moc dlho nebudem 😖

tutifruti
23. máj 2010

Tak u nas prsalo, zasa mi doslo zle.... Mám nízky tlak a takéto zmeny mi fakt nerobia dobre.... skoro som znova odpadla ☹
Co sa týka šoferóvania, ja sa určite obmedzovať nebudem... Ked je mm preč, tak vozím baby na angličtinu do RK, dva krát do týždna.... včera som šoferovala od nás do Ostravy a pohoda....

Mojalili: ona ešte donedávna stále riešila pipíkov, kto má, kto nemá.... Ale teraz som im ukazovala v knihe pupočník a hovorila, že to má bábatko tak asi preto ju to napadlo..... 😀

cigaretka5
23. máj 2010

No ja teda so soferovanim nemám žiadny problém. Skôr je to relax aj pre to mimco v brusku, skor
mi vadí keď nesoferujem vtedy mi je zle.

alllexa
23. máj 2010

tutifruti - mala je vtipna🙂 A aka rozumna, ze ju napadla taka suvislost🙂
A s tym nizkym tlakom - tak to si potom daj radsej kavu... Ja som mala prve tri mesiace tiez take stavy, dokonca som odpadla pri cakani v rade na poste.

mojalili - no do utorka to uz musis nejako vydrzat, hlavne pekne lez... Mozno aj dlhsie sa Ti podari vynosit. Hlavne je, ze uz si v peknom tyzdni... Ja si vravim, ze este take 2 tyzdne do 36. a sme "za vodou"🙂

janulienocka - tak to je blbe, ze Ti byva tak zle:( radsej si vtedy lahni. Ja zase ked robim nieco namahavejsie - ked dlhsie upratujem, zacitim taky tlak na brusko, je to dost neprijemne.

cigaretka - tak to Ta obdivujem, ja mam zo soferovania strach, este stale mnou trhne, ked ide vedla nas autobus...

cigaretka5
23. máj 2010

@alllexa no najhorší je strach za volantom ten tá nesmie ovládnuť. Skús si to začať užívať a uvidis ako sa ti to zapáči

mojalili
23. máj 2010

Sna to nejako vydrzim 😉

@alllexa ja som zacala po 13tich rokoch soferovat,muz mi kupil auto.No sranda ta, ze mi ho kupil na konci 8. mesiaca, takze vies si predstavit, co som zazivala....jedno dieta vozit vzadu a druhe v brusku.
Kupila som si Z znacku a proste zacala...nebala som sa, inak by som nesoferovala.A soferujem doteraz... 😉 😉 😉 Vcera som jela naposledy 🙂

luminkasp
23. máj 2010

alexa diky

ja nesoferujem vobec ☹

janulienocka
23. máj 2010

alex ved som si aj polezala, a uz je nastastie lepsie 🙂 , nasi ma tahali na prechadzku ale radsej som nesla ...
A vy, chodievate na dlhsie prechadzky?

adelaine
23. máj 2010

ahojte vospolok,

mojalili, drz sa...nozaj potrebujes oddych, lebo je to u teba na spadnutie...
denise, maxi..ake mate krasne fotky, velmi sa mi pacia...ja vsak nemam
odvahu sa dat fotit, nevyzeram dobre :( neva, aspon pokukam ake mate vy pekne 😉

inak s tymi bolestami "podvozku" to mame vsetky tusim ako cez kopirak,
ani sexovat nemusim, no nic moc...to je asi tym, ze mame drobcov
dole hlavickami, nie? mna okrem toho zacali priserne bolievat krize,
v noci to riesim tym kojacim vankusom, ktorym sa podlozim, ale cez den
neviem ani sediet, ani lezat.. ☹

katty, to je super, ze sa uvidime na kurze, uvidis, bude sa ti
pacit...ja idem este 25.5. a potom 1.6. sa stretneme,
je to vzdy v utorky.
a beries aj Risiho?

luminkasp
23. máj 2010

janulienocka, ja chodim kazdy den s malou 2 hod na prechadzky, neviem, ci sa to chape ako dlhsia alebo nie

janulienocka
23. máj 2010

Adelaine, preco ze nevyzeras dobre?!? 😕 V albume mas take pekunke brusko, bez strii, perfektne, urcite vyzeras super... Aj ked, ja na seba teiz pozeram kriticky, ze som tucna atd, a vsetci mi hovoria ze mi tehotenstvo strasne pristane, minule doktorka ze by som mala ist na sutaz miss tehulka, ci co 😅 😀
prosto ja uz by som radsej bola ako pred tym

janulienocka
23. máj 2010

Lumi, na dve hodky??? tak to bude urcite dlhsia prechadzka, klobuk dolu ... ja som rada ked urobim nakup, mna hned strasne boli spodok brucha 😒

luminkasp
23. máj 2010

janu, a ako dlho si na nakupe? ved to je tiez mozno dlhsia prechadzka, nie? 😉

janulienocka
23. máj 2010

no supermarkete co ja viem, 20 min., urcite nie dve hodky, to sa mi neda 😒

adelaine
23. máj 2010

janulienocka, ja neviem...asi nemam sebavedomie.... 😝
za to mozu tie moje kilecka 😀

alllexa
23. máj 2010

adelaine - a co stoji ten kurz, na ktory idete?
Inak, aj ja si pripadam blbo, ze som tucna, ze mam vsetko v stehnach a zadku:(

janulienocka - na prechadzky moc nechodim, skor take, ze vzdy nieco idem vybavit, vcera som sa dve hodiny tulala po trhu...

mojalili - no to fakt obdivujem, ze si zacala po takej dlhej dobe...

cigaretka - ja viem, ze sa treba prinutit, ale mne je vyslovene zle od zaludka, ked si mam sadnut za volant, a po par minutach som z toho soferovania spotena - vobec si po tej autonehode neverim.

meruska
23. máj 2010

ahoj... sme sa vratili z 2 hodinovej vychadzky s mm a vzniklo na nej i zopar fotociek 🙂 kuk do albumu

nie su sice od ziadneho profesionala, teda nie su take krasne ako mate vy, ale my s mm sme sa potesili aj z tychto

kafoditka
23. máj 2010

Caute tehulky 🙂
Akurat som sa vratila z Avionu, boli sme trosku nakupovat s manzelikom a sestrou 😉 Nohy mam ako pampusiky - ale nevadi, vyvazil mi to dnesny uspesny nakup.. 🙂

Konecne mi manzelik poskladal postielku, tak sa vytesujem, davam foto do albumu, ak chcete, tak kuk..

luminkasp
23. máj 2010

meruska nadherne fotky mas aj ty

mirka285
23. máj 2010

meruska ty mas presne take fotky ake sa mi pacia 🙂

zrzulka
23. máj 2010

ja tiez uz nechodim na prechadzky. Aj teraz siel muz len s malou....Ja som konecne vyumyvala suflicky na oblecko pre maleho poodstihavala stitky z veci pre maleho. Normalne ma aj to unavilo 😒

cigaretka5
23. máj 2010

@kafoditka Ako bolo v pardnorfe? Oplatí sa?

janulienocka
23. máj 2010

Meruska krasne fotky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre