Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
23. máj 2010

@cigaretka5 my sme nekupili absolutne nic.. Boli sme vo vsetkych sportoch a total vybrakovane.. Tolko madarov a rusov som tam este nezazila.... Nakoniec som si kupila tenisky v Eurovei v Nike a manzel v Nike v Avione... Takze tak 😒

meruska
23. máj 2010

baby dakujeeee, ze sa vam pacia moje fotky... sme si ich robili s mm pre radost 🙂

mirka285
23. máj 2010

kocky teraz trochu od veci=to Kralovstvo nebeske co pojde teraz na Jojke je dobry film?oplati sa mi to pozerat?

maxara
23. máj 2010

Ahojte bambulky, tak ja som sa nazerkalaaaaa, mnam. Predsa len vyhral stejk na brusniciach.. no ale samozrejme ze by sa nas rodinny obed nezaobisiel bez kauzy.. moj 16rocny synovec sa ofucal tak, ze trucoval na ulici pred restikou a to preto, ze ma klasicky pubertalny pristup k svojej mame (mojej sestre), ktora je z neho so silami v koncoch az tak, ze sa rozplakala asi trikrat.. mne aj vcera doma.. on ju totalne uraza, nerespektuje, kasle na nu a este sa stym chvali na facebooku a tak.. ona sa asi nikdy este nerozrevala (tentokrat je to ta druha, nie ta extremistka), tak si myslim, ze je to asi fakt vazne.. pritom u nas normalne Mato funguje, aj pomoze, poupratuje len aby mohol potom dusit na kompe.. mm s nim bezne pokeca aj o inych veciach ako napr o babach a tak, a to mozno jemu chyba, kedze jeho otec na neho kasle.. Ak by ste nahodou vedeli, co s takym pubertakom treba robit, tak to fakt uvitam.. No to len tak na okraj..

@alllexa a vy ste mali nejaku velku autonehodu? aj sa niekomu nieco stalo? 😲 asi to budes musiet aj tak nejako prekonat.. skus len tak obcas a niekde mimo BA, mimo mesta vseobecne.. ja som zacala po 8 rokoch od vodicaku prave takto.. a dva roky uz soferujem a dodnes mi mm povie, ze ked si netrufas, nechod cez ulicku, ale cez krizovatku (napr..) a o parkovani som tu uz piiiisalaaa.. ale snazim sa.. najviac si uzivam, ked vyjdem z Race, tam je v pohode siroka cesta, nebyva prepchata a tam sa da pekne naucit aspon sa nebat.. vyskusaj 😉

@meruska mas krasne foto, super si sa obliekla do toho prostredia a aj s tym odhalenym brusenkom su paradne.. ty retusovat nepotrebujes strie ako ja

@adelaine co to citam??? 😲 ako mozes povedat, ze nevyzeras dobre? podla svadobnej vyzeras super a ak je to len o hmotnosti, urcite nie si ako ja.. cizeeee co su to za reci.. fotograf je prave na to, aby ta odfotil tak, aby si vyzerala super presne taka aka si.. koniec koncov existuje photoshop 😉

maxara
23. máj 2010

@mirka285 akurat je v spravach, ze dominika cibulkova suverenne postupila do druheho kola 😀 😀

alllexa
23. máj 2010

Maxi - to je otras mat takeho drzeho pubertaka, toho sa desim...
Autonehodu som mala taku, ze do mna narazil autobus, ale bla to moja vina. Nic sa nastastie nestalo, len auto bolo na srot. Mala som ho tri dni, rok som na neho setrila, bolo este bez poistky, takze cista strata.
Ale uz som sa odvtedy pokusala jazdit - cez leto, ked sme sli do zahrady na Zahorie, v BA si netrufam...

Mirka - bola som na tom este v kine, nic moc, navyse tam maju trocha nezrovnalosti z historiou.

maxara
23. máj 2010

@alllexa no to je mrzute.. 😒 Kazdopadne sa snaz co najviac mimo mesta soferovat a postupne to pride samo 😉

kafoditka
23. máj 2010

Maxinka, Mirka.. ale som sikovna, co?? Len skoda, ze nemam jej plat 😀 😀 😀

Mirka.. ja to idem akurat pozerat, Peto to uz videl, zevraj je to dobre... Ja mam rada historicke filmy, tak uvidime.. 😉

mirka285
23. máj 2010

idem aj ja pozerat,ved aj tak nic nedavaju lepsie 🙂

aalexis007
23. máj 2010

Zajtra to opakuju od 11.10 do 15:00. Veď kto by sa na to dnes pozeral do pol 1. 😉

maxara
23. máj 2010

jeeeej alexis to su super spravy, lebo do pol jednej by ma asi trafilo.. 🙂

rybaanka
23. máj 2010

Caute tehulky

mirka 285 uplny suhlas s tebou, co sa tulena tyka, ja si tak pripadam uz nejaky ten tyzden, ale posledne dni je to fakt hruza a to som pribrala len 8 kg 😖 , inak mne sa hrozne zvacsilo brucho uz mam 99 cm!!!!! uz len kusok do stovecky 😨

spominali ste EKG, to som absolvovala este v prvom trimestri, uz som aj zabudla, ze som bola, ale mozno este pojdem, kedze budem mat planovanu sekciu, tam sa tusim robia predoperacne vysetrenia

soferovanie - ja hrozne rada soferujem, aj ked v poslednej dobe ma pri soferovani krpcek hrozne kope, alebo sa mi tak strasne zaprie, ze ma to hrozne boli a niekedy je to fakt o drsku, ale ja sa mozno este aj do porodnice odveziem, ak nebude nikto iny poruke 😀

luminkasp
23. máj 2010

babulky, nevladzete chodit na prechadzky, ci uz mate strach ist same? ved to je najlepsie cvicenie na porod 😎

luminkasp
23. máj 2010

rybanka, ja som sice o dva tyzdne menej ako ty, ale mam +9, tak je to asi v celku normalne, nie? 😉

tinka349
23. máj 2010

ahojte kocky,

tak Miss tehulka je za mnou, sice som nevyhrala ale aspon som mala vylet a aj pocasie vyslo 😎 akurat ta cesta domov 3 a pol hodinky ma skoro zabila 😒 dala som aj fotecky do albumika, tak si mozete pozriet vitazku Miss tehulka a aj vitazku Miss internet

luminkasp
23. máj 2010

tinka no pre mna si aj tak bola ty najkrajsia

tinka349
23. máj 2010

dakujem luminkasp 🙂 mna najviac po celej sutazi potesilo asi 5 rocne dievcatko, ktore na mna kricalo z dialky: ''teta teta, aj tak vy ste boli najkrajsia hoc ste nevyhrala '' 😀 takze ja som ani sklamana nebola, skor moj tatino ktory tam so mnou bol 😅

mojalili
23. máj 2010

@tinka349 Tinka,pozrela som si fotky a mozem povedat,ze si naozaj bola najkrajsia 😉 😉 😉 Pre nas tu na julovkach určite🙂

tinka349
23. máj 2010

babule moje brusko ma rovnu stowecku 😀 prvykrat som si ho zmerala za cele tehu a rovno stofka 😀

tinka349
23. máj 2010

mojalili - no mne to povedal aj tatino, ale tak kazda tehulka bola pekna, len ta miss internet vyzerala uplne inak , ako na tych jej vyretusovanych fotkach 😖 a vsetky julovky su predsa missky, vsetky sme s bruskami pekne 🙂

rybaanka
23. máj 2010

luminkasp ja uz tiez moc na prechadzky nechodim, posielam manzela s krpcom, pretoze mi to nerobi dobre, prejdem kusok a zacne mi tvrdnut brusko a boliet, pri pvom tehu som problem s pohybom sice nemala, ale napr. kupodivu som vtedy mala +20kg na sebe a teraz len +8kg, tak nechapem, kde je tu logika 😲

tinka nie je dolezite vyhrat, ale zucastnit sa 😅

alllexa
23. máj 2010

Tinka - mne sa ta Miss tehulka teda fakt moc nepaci...
Ty vyzeras super aj na tych ostatnych fotkach - paci sa mi ta "na obede".

tinka349
23. máj 2010

@rybaanka no tak to hej, ale tak kazda z nas tam sla aj s nejakou malinkou nadejou, ze co ked predsa vyhram 😅 ale newadi, ja som nebola sklamana, moja bambulka bude misska ked sa narodi 😀

maxara
23. máj 2010

tinka ☹ to nevadi.. ja si tiez myslim, ze si bola jedna z najkrajsich..

tinka349
23. máj 2010

dakujem babulky, normalne sa zacnem asi cervenat z tolkych komplimentov 😅

luminkasp
23. máj 2010

tak aj ja citim brusko, nosim vsade mobil, keby nieco, volam mm, ja by som sa doma zblaznila

alllexa
23. máj 2010

luminka, rybanka - ja mam +13, tak to ste fakt v pohode. A vela mojich znamych pribralo aj cez 20 kg...
rybanka, Ty to pocitujes mozno preto tak vyrazne, lebo si inak velmi utla, aj stihle nozky mas... Ja mam brucho sice "len" 96 cm, ale stoji na pevnom zaklade (zadok uz si radsej nemeram, ale naposledy to bolo 103).

maxara
23. máj 2010

tinka presne ako allexa vravi.. ty mas pekne aj tie nenastrojene fotky..

rybaanka
23. máj 2010

tinka chapem,ale vyhru mas v brusku 😵

tinka349
23. máj 2010

allexa - no boky ani ja nemeram, to by mi ani meter nestacil 😀 a mam +10,5 kg...nie je to zatial zle, uvidime pri akom cisielku skoncim 😝 inak to sa aj v poslednom mesiaci pribera, ci ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre