Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

cigaretka5
24. máj 2010

@oacka to je skvele, nech zije slovenske zdravotnictvo , tak volame taxiky baby nie?
No ja byvam nastastie hore na brehu nad kramarmi tak ked ma to chyti aj sama zbehnem , taxikar by sa asi nasral keby ma mal viez taky super kus

oacka
24. máj 2010

Chodí sem katy2 ? ona písala do témy nášho centra asistovanej reprodukcie,kam chodí aj zajacik,že už porodila. tam som tu informáciu teraz našla. dúfam,že sú ok.

liluu
24. máj 2010

Ahojte baby, dnes sme boli z kurzu na exkurzii na porodnici. celkom sa dalo. Bola tam baba čo pred 40 minútami porodila a veselo si esemeskovala aj posrandovala. Tak dufam, že aj mi budeme mať lahunké porody. Ja mám už len 50 dníííí.sa neviem dočkať svišťa.
Ináč maličký mi v brušku za posledné dva dni stále štikuta, myslíte že je niečo zlé????

silvia.vesela
24. máj 2010

wow, tak to by som aj ja brala, byt taka vesela po porode! 🙂 Síce mam take priezvisko, tak by to mohlo tak byt!

liluu, nemyslim si, ze je to nieco zle, aj moj maly stikuta aj niekolkokrat za den....su viac pahltni, napiju sa vela vody a uz stikutaju! 🙂

kafoditka
24. máj 2010

Maxi kam si zmizla????

lela1809
24. máj 2010

kocky chystate sa rodit nekto do Ruzinova??? viem ze kolegynka rodila v Dunajskej Strede a mohli sa tam ist pozriet - ako to tam vyzera... a tak... da sa to aj v Ruzinove?

alebo mate niekto skusenosti s Ruzinovom?

maxara
24. máj 2010

@kafoditka tu som pokladik.. bola som si nachovat manzela, konecne prisiel z toho skolenia 2, je trosku pokojnejsi, lebo sa dozvedel nejake nove info ohladne skusky.. dala som si s nim sosovicu na veceru a teraz praskam ten melon a uz nevladzem.. ale este mam tri kusky, take 5x2x2 cm tak tie natlacim aj keby co bolo.. asi puknem.. zajtra idem s Larou na obhliadku jej frajera..

maxara
24. máj 2010

@lela1809 v Ruzinove viem ze robia take prehliadky saly ale na Kramaroch 100% nie.. vraj tam stale niekto rodi, nikdy nemaju salu prazdnu, tak preto..

maxara
24. máj 2010

zajacik porodil??? 😕 oacka zisti este meno to0ho maleho, nech to mozem dat do tabulky

maxara
24. máj 2010

no a co sa tej spadovej nemocnice tyka, som myslela, ze podla aktualneho miesta, kde ma vyzdvihne sanitka, ma odvezu tam kam patri to miesto, to miesto vacsinou patri do najblizsej nemocnice.. tak preto..
cigaretka tak asi ta nepovezu z BA do Myjavy.. tak ale dufam, ze ked budem pri vedomi a poviem, ze chcem ist tam, ze mam zazmluvneneho, tak ma supnu na Kramare...

kafoditka
24. máj 2010

ste mi narobili peknu chut s tym melonom... v stredu mame ist s mm pozbierat jahody na zahradu, tak dufam, ze uz budu a nebude prsat 😉

mojalili
24. máj 2010

NO vidite, tak nie som prva a uvidite, ze ja to kludne potiahnem dllllho 😀 😀 😀
JA sa citim celkom dobre 😉 😉 😉

oacka
24. máj 2010

maxi, voľakedy dávno mi písala,že to bude Michal, no neviem,či aj naozaj je. ona bola v pohode,ani nnevracala ani nič. ale asi okolo 20tt jej šupli v nnemocke pesar a neveľmi dobre jejj to robilo. neviem, prečo napokon tak skoro porodila. hádam zistím... tak vidíš mojalili, bola si nedobrovoľne predbehnutá...

maxara
24. máj 2010

tak mi sme prave kratko po burke s krupami.. mala som zasadenych 5 rajcin, tri zdochli, lebo boli malinke a neskoro som ich vysadila.. ostali mi dve, tak dufam, ze ich tie krupy nepobili 😖

mirka285
24. máj 2010

fakt by ste si volali sanitku?ja budem volat Gabka,popr.maminu,kamosku a v najhorsom pripade sa odveziem aj sama 😝

maxara
24. máj 2010

@oacka a preco jej dali pesar? 😕

robika
24. máj 2010

mojalili dakujem za referencie o tom eshope mimisk, nasla som tam zopar veci, takze idem objednat este a som rada, ze su fajn..

petrap001
24. máj 2010

a ja som sa prave zobudila 😀 😀 bola som si tosku pospat,lebo nejako to na mna prislo 😅 a idem jeeeest.
aj ja chcem melon!! 😀 ale ja mam tiramisu v chladnicke,tak sa uspokojim 😀

maxara
24. máj 2010

@mirka285 no ja so sanitkou pocitam len v pripade, ze ma to drapne s castymi kontrakciami cez pracovny den rano o 7:00 ... bez majaku nemam sancu prejst racianskou za menej ako pol hodinu.. a mm bude v takom strese, ze s nim hadam ani nechcem ist.. 😀

maxara
24. máj 2010

jeziiiis co som to napisala??? ze mi sme .. fuuuj sa hanbim..samozrejme som myslela MY SME

petrap001
24. máj 2010

no ja o tom ani nerozmyslam 😲 😲 ja mam nemocnicu 70km od domu a duuufam,ze moj mily bude vtedy doma a nie v robote,lebo tak mu strasne vypadava signal.kamoska co byva oproti bude 3 tyzdne prec,akurat ked mam termin a proste nielem ona,ale dost ludi je vtedy prec ☹ ☹ a kto by bol poruke,je moja sefka,ale ta tak na aute prejde asi len domov a kde to este tak daleko.no,sadnem do auta a ide sa 😀 😀 😀 😀

mirka285
24. máj 2010

maxi ja som namiesto bez majaku citala ze bez makeupu 😀

silvia.vesela
24. máj 2010

mnaaam, to tiramisu by som si dala peti!!!! 🙂

silvia.vesela
24. máj 2010

kocky, dnes mi hovorila pani na kurze, ze keby ma chytili kontrakcie rano o 7mej alebo poobede...ked su najvacsie zapchy, tak ze mam volat sanitku, aby som sa dostala cim skor na Antolsku.

maxara
24. máj 2010

@mirka285 veru ani bez mejkapu 😀 😀

maxara
24. máj 2010

veru musim sa na to spytat, ci ma hodia na Kramare 😀

maxara
24. máj 2010

co myslite, kolko krat dnes este povedia v telke, ze Muk zomrel??? uz mi celkom lezie tato infoska na nervy..

petrap001
24. máj 2010

petr muk zomrel?? a co mu bolo? 😕 😕

petrap001
24. máj 2010

😀 😀 😀 maxara tak vidis ,ja som to pocula az teraz a pripomenula ti zas 😀 😀

mirka285
24. máj 2010

no mne od prvych kontrakcii trvalo kym som porodila 16 hodin..to aj pesi na tie Kramare dojdem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre