• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@maxara ja neodlicujem, ja pojdem za peknu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. máj 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine ja mam veci zatial v suflikoch v prechodnej komode, este nie su vyprate, cakam na novu komodu ... a nela mi ich vytahuje a oblieka do nich babiky ... :grinning:
24. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 sak budem cela spuchnuta, urcite budem mat natruc mastnu hlavu v ten den tak aspon ten cerveny lak na nechtoch nech mi nikto neberie! :frowning2:
24. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kafko ked pridu na teba poty budes cela rozmazana,takze odporucam odlicit ak nechces vyzerat ako strasidlo :grinning:
kafko, to budes spavat s make upom? :grinning: lebo ked to dojde v noci, nch si pripravena? :wink:
inak, aj ja by som bola tak najradsej, lebo nenalicena som bleda jak psi grc :angry:
treba mirka vsade, aj odlicit oci.. podla nechtov a viecok si mozu vsimnut, ked sa nieco deje, aj pery.. keby zlyhalo srdce pri cisarskom.. no ale ja uz fakt idem..
... na nohach :wink:
ja si na nohach nechty tiez neodlakujem ved to bede moj veskery make up..
24. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, sak cely moj make up pozostava zo spiraly, ja si nic ine nedavam... a preco by som si mala odlakovat nechty na nohach??? Sak teta na kurze vravela, aby sme mali urcite ponozky na nohach...
24. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak na rukach si odlakujem,to nestaci?
24. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavna vec, ze Belohorcova rodila s cervenymi gelovymi nechtami na rukach a je tu... :dizzy_face:
24. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som nechty na nohach asi este nikdy nemala nalakovane :confused:
24. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taká je realita,, rodíme sa do hovienok... ach bože, už vás nečítam,lebo zas sa mi ruky trasú,šak ja naneskôr o 4 týždne rodím, max. o 5. dobrú noc!
24. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked nemam nalakovane nechty na nohach tak mam pocit ze nemam nechty..ono je to zvyk...
24. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, ani ja by som sa najradsej neoddlicovala ked to na mna dojde :dizzy_face: tiez som bleda jak stena co sa teraz neopalujem radsej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na nohy si dam priesvitny lak nejaky :grinning:
24. máj 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam na nohach take miniaturne nechty, ze neviem co by som lakovala ... tak na nich radsej neupozornujem :grinning:
24. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ale ved to kvoli zdravotnemu hladisku nemoze byt lak ... urcite nejde o buzeraciu zo strany personalu :grinning:
24. máj 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dnes som bola na Kramaroch po vysetreniach, zajtra pokracujem :angry: a poviem vam ze som mala stastie na strasne mili personal.... Zeby som to nakoniec odrodila predsa len tam ??? :grinning:
24. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak co sa tyka make upu tak ja si dam napustit obocie a mihlanice lebo ked som rodila malu tak som nemala cas sa ani nalicit som vyzerala jak mrtvola
24. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocule, idem aj ja off,
tak sa majte, dobru noc vsetkym :wink:
24. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si dam vodeodolnu spiralu - istota ked budem revat, alebo sa potit :sunglasses: hadam to pred porodom stihnem :grinning: alebo po ceste v aute sa namalujem :grinning:

baby aj vy ste take lenive poslednu dobu, ci to len ja? mne sa nic necche, a este tooolko skusok mam pred sebou v skole....zajtra mam jednu, a to do toho pozeram od 10tej rana ale nejak sa na mna nic nelepi ani si nic newem zapamatat . . .a to je ustna skuska, takze bude sranda :confounded:
24. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, som tu dlho nebola, dáko nestíham.. mala by som čo najviac ležať ale pri malej sa nedá.. :frowning2: no od piatku mi tak často tvrdne bruško.. sakriš, sa bojím.. nemám z toho vôbec dobrý pocit :unamused: už som si aj zvýšila dávku magnézka z 3ks denne na 5ks! Ako ste na tom vy?
24. máj 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa ja chodim do petrzalskeho tesca. Byvame cez cestu takze to mam najblizsie, nase pezinske je dost o nicom.... Neviem ako vam ale mne sa tam zdaju ceny dost yvsoke na to ze to nie je ktovie ako kvalitne oblecko.....Oplati s avo vypredajoch nakupit . Ale to babetkovske oblecko sa mi zda fakt drahe pomer cena a kvalita :unamused:
mama mi dnes kupila nadhernu kojaciu podpordu za polovicnu cenu v meste. (rusia predajnu)Skoro som odpadla. je uzasna.Krasna cipkovana... to mala teda stastie....
24. máj 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radulka77 mne brucho netvrdne vobec zatim ale magnezko beriem kvoli krcku obcas na par sekund ked dlhsie sedim sa mi urobia z brucha dva hrbolceky co sa tam maly asi uklada....je mi to cudne ze nepuchnu nohy ani netvrdne brucho ale zase ja mam ine tazkosti. takze kazdy nieco....
24. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som tiez najradsej namalovana isla kedze bez makeupu vzeram hrozne a neopalena...inac ja som sa rozhodla ze sa dam potom do poriadku, ked dokojim iidem cvicievat pilates zumbu,po sestonedeli pojdem na poriadnu masaz lymfodrenaz, kozmeticke pravidelne,
24. máj 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi, akurat prisiel manzel, idem s nim trenovat! :grinning: :grinning:
radulka, ja beriem magnezko 3krat denne, kvoli bolestiam v krizoch. este ho budem brat 2 tyzdne a potom uz nie....
Aj mne brusko tvrdne obcas, podvozok boli....skraaatka staaaale mi je nieco!!!
kocky, idem spat, dobru nocku vam zelam :wink:
24. máj 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz som nad tym rozmyslala tiez,lebo ja vyzeram ako mrtvola bez makeupu,ale vazne.ja som orilginalne uplne svetla a mam cierne vlasy a plet biela jak smrtka :grinning: :grinning: ja mam aj problem sama na seba sa pozerat ked nemam makeup kde to este niekto iny.ja sa musim skraslovat :grinning: :grinning:
24. máj 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanka33 to znie zaujimavo, pridam sa ku tebe.... takze tiez koncite pri 2ks deti?:o))))ja reku ze este aj tretie zvladneme ale teraz hovorim trietie uz nieeeee.....
24. máj 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja som bola akurat v sprche a gattky som mala pomaly vytetovane na tele! To co mam zacat nosit manzelove boxerky, aby ma nic netlacilo?? :angry: :angry: :angry: No musim si spravit nejaku zasobu novych gatiek, sak toto neni normalne.... a to sa chystam zajtra postavit na vahu, predpokladam maly srdcovy infarkt :astonished:
24. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrap001 aj ja musim , ja z domu bez spiraly a trosku pudru nevyjdem....
ale nechty si nelakujem, skoncila som ked som otehotnela s malou... potom kvoli kojeniu som nelakovala teraz zase kvoli malemu nie .... vzdy nieco
24. máj 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok