Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
25. máj 2010

Bre ranko kocky 🙂
Pripajam sa do klubu tazko chrapajucich... 😒 U mna to uz nie je len take zatiahnutie sem - tam, ja uz idem zevraj ako drevorubac.. Svokra dosla minule z roboty a hovori mm :" Petko, ty si tak strasne rano chrapal, az do kupelky som ta pocula" a pritom on chudacik spal ako batola a to som tahala ja 😲 😲 😲 Ale gentlemantsky ostal ticho a nenatrel ma 😀
No v porodnici to bude pekna hanba, ked sa baby na izbe pri mne nevyspia 😕 ☹

lulu1983
25. máj 2010

Ahojte tehulky 🙂,

poslednych par dni spavam celkom dobre a asi je to tym, ze sa umudrilo pocasie a kazdy vecer chodime s mm na prechadzku na taku hodinku, hodinu a pol, podla toho ako sa podari 🙂 Na dnes som si dala zavazok, ze bud umyjem v kuchyni skrinky alebo vytepujem konecne gauc a ani jedno sa mi fest nechce 🙂 🙂 🙂 tak ktovie, mozno nakoniec budem za lenivu tehulku 🙂
Prajem prijemny den a nech zase vykukne oskar, co sa predomnou nejako schovava 🙂

mirka285
25. máj 2010

Kafko ani ty sa nevyspis v porodnici 😀

mojalili
25. máj 2010

Jejda LULU, tych zavazkov ja mam, len jeden provazek kolem krku dnes......akoby to povedali Česi, LILI mi zostala doma, neisla do skolky, tak mozem robit prd....ale snad pozehlim, navarila som, chcem zbehnut autom do obchodu a este povysavame s LILI. Ona je hrozne akcna herecka, tak mam co robit a nie ze lezat, ale citim sa lepsie ked robim a nelezim 😉

Mirka, pekny den prajem 😉 super, len tak zbehnut si do obchodaku, to ja mozem jedine LIdl, Tesco ci KAufland 😀

lulu1983
25. máj 2010

Oskar ma vypocul a normalne sa ukazal, pekne, pekne, nech tam ostane, dala som prat uteraky a chcem ich vyvesit vonku na vzduch.
Mojalilli ty dnes budes asi hlavne opatrovat malu Lili, lezie na nu nejaky virus? Dufajme, ze sa nenakazis. Ja si vzdy vymyslim nejaku hlupost typu vymyt skrinky, vytepovat a podobne, pustim sa do toho a potom nevladzem take bezne veci ako navarit.. hm.. sa musim polepsit 😉
Zajtra idem do poradne, tak som zvedava, ci ma caka EKG vysetrenie, pozeranie krcka a tak podobne 🙂

kafoditka
25. máj 2010

baby, mne uz pekne kleslo brusko... uz sa nam to pomaly blizi.. 😉

mojalili
25. máj 2010

KAfko, veru bizi, ci viac, tym si to menej priznavam 😉 😉 😉
NO LILI sa pra, je uz velka, ale stale..."MAMIIIIII, MAMIIIIIII".....NIEKEDY TO LEZIE NA NERVY....ale ajtak si myslim, ze je nic nie je, len ten velky kasel na mna hrala, aby mohla byt so mnou doma. Uvidim 2 dni a sup do skolky 😀

katty17
25. máj 2010

Ywett, ano z mojasvadba. sme mali septembrove terminy, nie? 😉 a potom som si bola u teba skusat saticky 🙂
Miri, paradne nakup v auparku 🙂 ci ides len na kavicku ? 😉

janulienocka
25. máj 2010

caute babenky, kafko nemala si ty nahodou vcera 36 tyzden 😕 ? pozeram ze mas 35, alebo sa mi to snivalo ... mozno mam predporodne halucinacie 😝 😀
Aj mne uz trosku kleslo brusko ... Mojalili aj ja som zvedava ako pochodis na poradni, tak hned daj info 😉

katty17
25. máj 2010

mojalili, mala LILI chce byt proste s maminkou a starat sa o nu v tieto posledne predporodne dnicky 😀

alllexa
25. máj 2010

Ahojte, tak som si konecne vybavila novy OP, a bola som aj na odberoch - o tyzden mam poradnu, tak som zvedava, ci uz sa mi to zelezo upravilo a co tie pecenove testy...

kafoditka
25. máj 2010

@janulienocka sak mam 36tt...? 😉

ywett
25. máj 2010

Katty my sme mali termin oktober 2006, jaaaj, ty si bola skusat tie satky, tak uz viem presne 😉

maxara
25. máj 2010

Ahojte krasulky, ja som doma, "uzivam" si posledny den dovolenky a zajtra zas do roboty.. Dnes musim uvarit nieco aspon na tri dni, oprat aspon dve pracky, cize musim zvesit pradlo este spred tyzdna a ozehlit ho.. no des.. a to nevravim ani, ze som dohodnuta s dedkom typka, co ma doma drsnaka jazvecika, ze tam dneska zbehnem s Larinkou na opacky 😉 mohli by si padnut do "oka", ked uz nie rovno aj inam.. a potom od nedele tam budeme chodit kazde dva dni sexovat az kym bude Lara chciet.. Sranda ze psi hned o sebe vedia, ze su v tom 😉 Baby a ked to klapne, tak ma termin cca ako ja, kratko po mojom druhom termine, sa tesim.. 🙂 😵
MEJKAP - no myslim, ze ide hlavne o viecka, cize ziadne tiene, pery, takze ziadne ruze a nechty na rukach.. inak pohodka.. takze ja si asi vodeodolnu spiralu neodpustim..
silvia prijemny trening 😀 😀 😀

vierkaha
25. máj 2010

Dobré ráno,
dnes som konene polhšej dobe spala dobre. To bude asi tým, že bola tá búrka, aj keď som sa v noci zobudila na to že môj pes- strachopud sa mi tlačí do postele. Ešteže bol mm na nočnej. 😀 Takže plán na dnešný deň - upratať a prezliecť postele.

Ozaj ma tak napadlo keď ste sa bavili o tom klystíre, robia ho aj je rodíte sekciou ?

maxara
25. máj 2010

drievko, katty - ani mi nehovorte o precitlivelosti.. ja neviem co mam robit, ale ja nedokazem bez dojatia zbadat nevestu a zenicha, hned sa rozrevem.. 😀

maxara
25. máj 2010

vierka co ja viem, tak pred kazdou planovanou operaciou davaju cipky na vyprazdnenie.. vtedy mas cas na to..

adelaine
25. máj 2010

ahojte vospolok,
ked si citam, ake mate plany, co vsetko chcete stihnut..boze 😒
ja som sa tak vcera odpalila, dnes ma vsetko boli, hlavne chbat,
neviem si najst dobru polohu ani na sedenie ani na lezanie ☹
tak sa budem dnes setrit...

a s tym klesnutim bruska, mne sa zda, ze mozno kleslo
aj mne, sice opticky nevidim ziadnu zmenu,
ale viem konecne normalne dychat,
a nemusim spat v polosede s neviekolkymi
vankusmi 🙂

ericica
25. máj 2010

bry den sa zela 😉 dnes som aj ja s malou potiahla...spali sme az do deviatej,,,teraz som zacala varit ,v pracke mam prichystane vecicky do porodky ale dnes ju asi nezapnem ked je tak spatne,nechce sa mi vesat dovnutra radsej si pockam na pekne pocasie.....

maxara
25. máj 2010

@ericica tak s tymto ja problem nemam, vyvesim na susiak v kupelke a otvorim okno.. nie je to to iste ale lepsie ako bez toho okna 😒 uz aj ja chcem mat vonku snury

oacka
25. máj 2010

vierkaha, u nás v nemocke niekedy robia klystír pred sekciou,niekedy nie. Ak ideš na plánovanú sekciu trebárs o desiatej ráno,tak to povedia,že deň predtým, trebárs od piatej večer nejseť. a vtedy nerobia klystír. Niektoré baby tak išli.

achojka
25. máj 2010

@vierkaha Ano, klistyr robia aj ked rodis sekciou. A je to urcite dobre, pretoze neviem si predstavit ist na druhy den po sekcii ist na velku potrebu a tlacit s rozrezanym bruchom. Takto si aspon vycistena, jest mozes az na 3 den, tak aj na velku ides az potom, co sa brucho trosku zahoji. 😀

lulu1983
25. máj 2010

Maxi, prosim ta nepamatas sa, ze ci je dnes na Kramaroch prednaska o pleti alebo o dojceni? Chcela by som ist na tu o dojceni, ale vzdy ked si spomeniem, mam pocit, ze je akurat to skolenie o pleti. Tehudemencia 😠

lenkaaninka
25. máj 2010

čaute akurát som vás dočítala no fuuu hodinu som tu strávila ale dobre som sa na klistírovej téme zasmiala...

klistír ,ja som si ho nedávala a druhý pôrod som mala za sebou po osmich hod od samotného začiatku a prvý asi posledné 4 hodiny boli kritické ale nebolo to také brutál..a nič sa nestalo a keby aj ani o tom nevieš a nikto to nerieši nejako zvlášť...

drievko
25. máj 2010

@mojalili ja som bola s malou sama doma piatok .sobotu ale hruza skoro ziadne lezanie dokonca som bola aj vonku ,lebo mami ja sa strasne nuudiiim!!ale kolecko okolo baraku stacilo!!

Pradlo vonku ani doma nevesam , lebo sme na prízemí a ked som vesala dnuka tak sme mali strasne vlhko doma ! Museli sme kupit susicku INAK VAZNE DOBRA VEC!!! POLOVICU VECI NEZEHLIM a vsetko take jemnucke ako ked to kupis !!! a este jedna super vec ponozky su rovne ako cerstvo vyzehlene

luminkasp
25. máj 2010

no, tak ked som si vas precitala, tak som si aj ja skusala pred tehu nohavice a obleciem ich, dokonca trojo nizsich aj v pohode zapnem, takze snad nebudem mat problem 😎

ja si manikuru robim stale, na nohach tiez, lebo sak uz je leto, a preco by sa malo rodit v ponozkach a bez nalakovanych nechtov?

maxara
25. máj 2010

No ja som sa prave vratila, necakane mi zavolal ten pan, ze ci mozem so psom dobehnut teraz, lebo by ma odviedol k tym dedkovcom, co maju samca, tak som sla.. samec krasny, fakt dobre stavany, akurat ze babka a dedko su naozaj babka a dedko, 80+ cize moja tehudemencia a ich starecka si pekne pokecali.. kazdy svoje.. dedko pozeral na tych psov tak uhrancivo, ze aj keby boli najdrzanejsi na svete, tak urcite by na seba neskocili.. 😀 hoci Aron (Larin novy frajer) by si dal povedat.. Lara ale este nie je v tom obdobi, az v nedelu, takze ona len slintala jak prasa, drzala ale ked na nu po pol hodine vyskocil, zacala vrcat.. ale drzala, takze je to len o tom obdobi spravnom.. No a Baska sme samozrejme nechali doma a teraz ako sme prisli, hned isiel Lare ocuchat fazulu, potom mne lytka a odvtedy je urazeny 😒
@lulu1983 zial netusim.. ale teraz bola asi o dojceni.. ta baba, co prednasa o pleti mala rodit 12teho ale prenasala a este 18teho robila prednasku o pleti.. tak sme prejavili nadsenie, ze teraz ta stupidita nebude, ale nas Jandova schladila, ze vraj ta baba sa chysta prednasat aj s novorodeniatkom 😲

maxara
25. máj 2010

no a ja tiez v pohode obleciem nohavice, dokonca na mne visia 😀 az na brusko, tam ich nezapnem

katty17
25. máj 2010

maxinka, my mame psa meno Aron. chichichi. nieje on larin frajer ? 😀 . nechodi na tajne navstevy 😉

zuzik1983
25. máj 2010

to ja baby zas nenavleciem na seba teda nic,ja fakt neviem,co budem potom nosit ☹ ved uz aj tehu rifle co nosim teraz ledva obleciem ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre