Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
25. máj 2010

kafko, prave som volala s babymarketom. tento krat bol ujo neskutocne podareny a velmi mily. kafko , mirka spravicka pre vas. kociky teutonie sa posielaju tento stvrtok z nemecka. tak dufam ze tvoj a mirkin budu v tejto dodavke. vraj ked sa posielaju stvrtok, v sobotu by tu mohli byt. lebo vravel ze si mame zavolat v sobotu ohladne dodavky noveho tovaru 🙂 momentalne nemaju pre nas na sklade cerveny spirit :(

katty17
25. máj 2010

joooj, co sa tyka oblecenia, tak ja uz velmi velmi davno nic neobleciem. pred tehu som nosila S a teraz som uz L. cize ani nahou ze nejake rifle s pred tehu. uz ani tehu rifle ktore som si kupila nenatiahnem. 🙂 takze nosim uz lanove volnejsie gaturky a k tomu som zacala nosit Risiho kosele. previazem to pod bruskom nejakou satkou, dam balerinky a ficiim do prace 😉

noemarta
25. máj 2010

ahojte babule,
ja sa hlasim az teraz, do teraz som zaucala tetulu co bude na miesto mna v praci a a a spraskala som obed.
katty, vy uz mate vybraty ten kociar, ci??? musim dnes nafotit ten nas aby si videla aky je, jane reverse 2010.
dnes je take spiacie pocasie, by som spala......

mojalili
25. máj 2010

Tak kočky, prisla som z nakupu. PODRZTE SA - kupila som si tuniku, co vynosim aj po porode, a jednu zavinovaciu krasnu suknu na obdobie PO PORODE, pulovrik po porode....no sibalo mi🙂 KEd sa mi to taaaaaaak pacilo🙂

Ja obleciem vsetko, len v bruchu nezapnem, takze som nikde inde neprirala len v brusku, coz je super 😉
Inak citimsa dobre, takze rodit mozno pojdem az na termin 🙂 🙂 🙂 Uvidim, co mi povie dnes lekar,esteze ma nevidel, ako dnes lietam ako spinave pradlo 😉

kafoditka
25. máj 2010

@katty17 jeeeeej, tak si ma potesila 😀 😀 😀 super, vdaka 😉

katty17
25. máj 2010

neomarta, dnes sme s Risim obvolali vsetky obchodiky kde mali dostat kociky ktore sme si vybrali. favoritov mame Jane a Teutoniu spirit. tak sme si to podelili a obvolali a zjednavali ceny. 🙂 sme sutazili kto vyksefti naj cenu 🙂 takze v piatok alebo v sobotu ideme pre kocik. bud jane 2010 alebo teutonia spirit. neomarta vy ste ho kde nakoniec kupili? uz ho pofot 🙂

mojalili, vidim ze si veselo nakupujes. len sa ti prilepsilo a ty uz opat ficis ako diva 😀

katty17
25. máj 2010

kafko, len mi nevedel povedat ktore presne kociky budu v tejto varke. tak dufajme ze aj mirka a aj ty tam svoje tatose budete mat 🙂 ty mas aky typ? cosmo ci?

ericica
25. máj 2010

drievko ved to ked vyvesim von vetrik raz dva vyfuka a ani ja vsetko nezehlim.....maxi neboj dockas sa.....je to dobra vec preto nemam rada zimu bo vnutri vesat je hruza..... 🙂 sice je prijemna vona od avivaze ale strasne vlhko 😒

luminkasp
25. máj 2010

idem varit obed babuleny, dnes sa mi tak strasne nic nechce

mojalili tesim sa, ze sa ti polepsilo, sak som ti vestila, ze ty potiahnes na 38, nie? tak musis este chvilu vydrzat 😎 daj vediet co ti dnes povie dr

ja oblecko neidem kupovat ziadne, myslim, ze to bude celkom v poho 😉

noemarta
25. máj 2010

o.k. dnes ked pridem z roboty tak ho pofotim. my sme ho kupovali cez www.detske-kocarky.cz
letim do roboty, bola som sa doma najest, tak sa ozvem za chvilu.

ivanka85
25. máj 2010

ahojte, mame dnesnu poradnu za sebou, vsetko je ako ma byt, dr bol spokojny, vazime 1800g..o dva tyzdne materska 🙂 uz ju naozaj potrebujem 🙂

mojalili
25. máj 2010

@katty17 presne si to vystihla , polepsilo sa mi a som ako Duracelka 😉 😉 😉 ako to tu niekto napisal🙂 😀 😀 . UVidim, aka budem po poradni 😉 NO ale idem poprat tie nove veci a pozehlit, aby som to postihala do 16TeJ, este musim dat dole prales z podvozku 😀

kafoditka
25. máj 2010

@katty17 my mame cervene cosmo 😉

kafoditka
25. máj 2010

@mojalili zlatino, ked mas pobalenu tasku, mas uz aj vyvarene cumliky do porodky? Ja beriem cumlik, chranic bradaviek a malu aventovu flasku - keby nieco... len neviem, ci to mam vyvarit uz teraz alebo este pockat..

mojalili
25. máj 2010

no to som chcela, ale este nemam vyvarene, ci sterelizovane, ale uvidim, co mi dnes povie, ked tak to vecer urobim. Ostatne mam pobalene 😉

noemarta
25. máj 2010

vidim ze vacsina z vas je uz pobalena, ja som este jak sa povie v surovom stave.... nic poprane, nic nachystane, teda nemam nic zbalene, nakupene uz ako tak je... ja furt spolieham a ani na to radsej nemyslim, ze budem rodit v termine, ziaden pred termin....
ale dnes uz asi zacnem nieco prat a chystat do kabele.

janulienocka
25. máj 2010

Ahojky, Kafko no mne normalne rano ukazovalo u teba 35 tyzden, a pozeram zas mas 36, tak nechapem ... 😅
Bola som v lekarni este kupit mast na bradavky, pre istotu, pri prvom som dojcila v pohode ale ine baby mali velke problemy s popraskanymi, tak som pre istotu kupila, Biodermu, vraj je vyborna, vy ste tiez kupovali mast na bradavky?

lenkaaninka
25. máj 2010

janulienočka ja hej pre istotu v dm tu ich značku

kukucka26
25. máj 2010

caute aj vam opuchaju nohy nevladzem chodit tak ma bolia chodidla

katty17
25. máj 2010

kafko, ujo predavac mi tam cosi splietal o cervenych cosmo. tak mozno je medzi nimi aj tvoj 🙂 ale nechaj sa radsej prekvapit 😉 .pretoze aj tento mi odporucal 🙂 a vraj by mali by nejake vo stvrtkovej varke 🙂
neomarta, a kolko vas vysiel Jane ak smiem vediet. cca? uz ste kupovali aj nanoznik a fusak alebo to budete casom?
mojalili, ved vidim ako dnes ficis cely den. verim ze aj po poradni budes plna elanu a radosti 🙂

adelaine
25. máj 2010

..ja som zatial nevyvarala cumle, flasky som kupila nejaku startovaciu sadu anticolic plastove,
boli tam nejake 3 ks, ja sa v tom pravdu povediac vobec nevyznam, ci maju byt plastove, ci sklene
a aku znacku...
a verim v to, ze budem dojcit....i ked sa zatial s mojimi prsiami nic nedeje,
ziadne kolostrum ci tak....az na to, ze sa svinuchy zase zvacsili, aaach jaj, ja uz nechcem 😖

a ked budete vyvarat, tak mate sterilizator, ci doma v hrnci nechate prejst varom?
minule som videla, ze nejaka mamicka kupovala len nejake tablety,
nepoznam to, nie je to zbytocna chemia, ked sa to da znicit vysokou teplotou?
ja som v tomto nemozna.... 😖

rybaanka
25. máj 2010

Caute
snazim sa precitat co ste popisali, takze chcem reagovat na ten klystir, napri. mne ho nestihli dat, pretoze som prisla do nemocky otvorena na 8 prstov a rovno ma supli na porodnu salu, ani epidural mi nestihli dat, ale sak nakoniec mi robili sekciu, ale nastastie teda mi na druhy den netrebalo na wecko, lebo to si neviem predstavit 😨
teraz budem mat planovanu sekciu, tak mi ho mozno daju a mozno nie a este som chcela napisat k tym nalakovanym nechtom, ja som vtom case mala gelove nechty, sice ked ma uz viedli na operacnu salu trochu to obrblali, ale tak som tu, takze az taky problem to hadam nebol 😕

noemarta
25. máj 2010

katty, nas vysiel na nejakych 870,-Eur, aj s nanoznikom, taskou, fusak tam nebol v cene. ale ja uz fusak mam, mam pozicany. takze nebudem kupovat. ja som zatial s nim spokojna, hi hi ked stoji len tak v detskej, uvidime kolko v nom vydrzi byt mala, myslim vo vanicke.

janulienocka
25. máj 2010

Adel, ja som vyvarila v hrnci, flase (mam dve), cumlik, odsavacku

kafoditka
25. máj 2010

@janulienocka ja mam tiez krem na bradavky znacky bioderma, peri-oral. Pocula som nan len same chvaly 😉

noemarta
25. máj 2010

baby, ja furt zvazujem epiduralku, skor som naklonena ze to zvladnem aj bez nej... 😕
a este co sa tyka pupocnik.krvi, davate si to niektora, to tiez zvazujem, sa mi to zda, iba velky biznis.... aj dula co som k nej chodila bola toho nazoru. nevieeeem.... to su take veci, ktore furt zvazujem....

tutifruti
25. máj 2010

Caute baby, tak ja som bola dnes s babami na alergológii, odsedeli sme tam 3 hodky, tak som grogy.... Potom som este čistila balkón po robošoch, otrasný ho nechali, som tam po štvornožky oškrabávala omietku....

Gelové nechty mám aj ja.... pýtala som sa na gyn, že či môžem mať na sekciu, že vraj vpohode...

Pupočníkovú krv si dávme zobrať.... mm robí zdravotného klauna /najmä onkologie/ a povedal, že keby sme si mali zobrať pôžičku tak áno.... aj pri Dory sme si dávali....

adelaine
25. máj 2010

janulienocka,
a ako dlho si to nechala prejst varom?

tutifruti
25. máj 2010

Dúfam, že to budú dobre vyhodené peniaze....

janulienocka
25. máj 2010

Kafko, no presne, tu som kupila aj ja, tak uvidime 🙂 , vraj je to dobre aj na ranky okolo ust, nas maly mal po cumliku od sliniek take cervene flaky, takze sa to urcite zide
Noe, ja epi urcite chcem, som tiez zvazovala nad pupocnikom, aj mi prisli zmluvy, ale po debate so znamym (lekar), a vypocuti nazorov z viacerych stran som tiez zhodnotila, ze je to momentalne skor dobry biznis, takze tak 😒

maxara
25. máj 2010

katty no neviem 😀 jedine ze by si tomu tvojmu Aronovi odrezala tristvrtku z kazdej nohy 😀 😀
mojalili mozno je to len ticho pred burkou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre