• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@petrap001 ja mam aj zavinovky asi 3 ks a jednu perinku taku paradnu, nie taku klasicku,
25. máj 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka no teraz je trend davat dve mena..ale ja asi zostanem pri jednom
25. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby ja som grogy, unavená ako jeden kon po celom dni.... babu uz nastastie spia.... :slight_smile:

K tej pupočníkovej krvi, ako som už písala mm robí zdravotného klauna.... vidí tam choré detičky, zhovára sa s lekármi takže jednoznačne do toho ideme....
Odobrať si dala aj moja kamoška právnička /sudkyňa/ a tá v zmluve žiadny problém nevidela... Za uskladnenie platíme 900,- Sk na bývlu menu.... zatiaľ nám ho nezvýšili /3 roky/....
Tentoraz ho chcem zaplatiť z príspevku pri narodení dieťaťa....
A ako som napísala, dúfam, že sú to najlepšie vyhodené peniaze....
25. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petrap001 tak hod nejake do fora, mozno si vyberiem. :grinning: moja mama tiez mala velmi zaujimave typy ako napriklad Tobias ci Timotej
25. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzi, ani vy este nieste uplne rozhodnuti pre meno?
25. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zrzka, Tobiaš sa mi celkom páči... :slight_smile:
25. máj 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti zdravotneho klauna? ked sme boli s malou v nemocke tak nas taki ujovia prisli navstivit, boli velmi srandovni. nafukali malej balonikoveho psika....je to narocne povolanie zabavit deti ktore su tazko chore pripadne maju zdravotne problemy.... klobuk dolu.
25. máj 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lumi maleho uz volame menom (teda ked o nom rozpravame) ale aj pri malej sme chceli dat do poslednej chvile Leu a zmenili sme ....
25. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sa s menom nemozeme dohodnut, pre chlapca mame vybrane a pre dievcatko sa nevieme rozhodnut...
25. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili dik ze si objasnila to pichanie :wink:

@zrzi a ake ste nakoniec vybrali meno? my maleho oslovujeme maly :wink:
@zrzulka Tobias je krasne meno, Tobinko.. Ja som nad nim uvazovala, ale u mm nepreslo.. :frowning2: Moc sa nam nehodi k priezvisku...Ale Filipko sa mi tak zapacil, ze bolo rozhodnute.. Minule som ale mm povedala, ze ked bude neskor druhe dieta a zasa chlapec, tak Tobias to predbezne vyhral.. :wink:

No a moja mama mala take typy na mena, ze dovi.... Karol, Dusan, Boris :astonished: :astonished: :astonished: :zipper_mouth:
Ale pre dievcatko chcela strasne Emu, co sa mi paci..
@tutifruti nie je zle ale muzovi sa nepaci. ja som velmi chcela Filipa ale muzovi sa toto meno nepaci....Ak mam byt presnejsia jemu sa nepaci nic co som vybrala ja....
25. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tomu trendu 2 mien, mne sa to na slovensku nepaci, lebo to nie je tradicia, napr tu v spanielsku sa takmer vzdy davali dve mena, takze my ak sa rozhodneme dat po papim, budu dve :wink:
Mi o tom hovor.... uz ho posielam ku psychologovi.... :sweat_smile:
Akurat mi dnes hovoril, že jazdil na kolieskových korčuliach po odelení.... deti pod pazuchov.... a kolegyna klaunka s fľašami a stojanom za nimi behala.... Že sa výborne bavili....že aj primára na chrbte odviezol.... :grinning:
A potom mi doma vzdychá, že ho bolia kríže... :grinning:
@ywett ake mate pre chlapceka?... ja som mala pre dievcatko nachystane... Mozno raz vnucka sa tak bude volat.... :grinning:
25. máj 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka, ty si coraz krajsia, tebe tehu tak pristane :wink:
25. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka pre chlapca Tomasko po oteckovi...ale pekne su: Oliver, Lukas, Timotej, Alex...mne sa zda, ze v slov. kalendari je viac pouzitelnych chlapcenskych mien ako dievccenskycch...a ako sa to bude ta vnucka volat?
Aj Filip sa mi páči.... Ale už mám krsňa, synovca a dobrej kamošky syna Filipa.... :unamused:
Čo ste vlastne vybrali?
Emu chcela aj moja sestra dat este ked som bola tehotna s malou, co u nas nepreslo. Nie zeby sa mi to meno nepacilo, je to krasne meno.... ale pre dievcatka je kopec nadhernych mien... to je aj tazko vybrat. ja vzdy vyberam mena ktore nema kazde druhe dieta lebo aj ked sa mi nejake paci a viem ze ho ma na okoli vela deti tak uz mi nejako zovsednie....
25. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti :grinning: :grinning: :grinning: mas srandu doma.. aspon vies, po kom je Dorotka :wink:
25. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No lenze teraz su in mena, ktore sa mi vzdy pacili a nechcem tiez aby sa volalo ako dalsich x dievcatiek: Nina, Laura, Sofia, Sarah
tak mne sa pacia chlapcenske take: okrem mojho Alexa,Hugo,Aurel a Oliver :slight_smile:
@ywett sranda mne sa zase zda ze je viac dievcenskych mien na vyber. Ak by som mala co do vnucat povedat tak by som poradila bud Nelu alebo Zoju... ale tak jasne ze sa rozhodnu moje deti....to uz ja nebudem mat pravo im do toho kecat :grinning:
25. máj 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tutifruti klobuk dole pred tvoj mangelom
baby ja idem chrochnit.. packo
Oliver je krasne ale tiez nepreslo :o((((((((((((((
No Dorotka, to som celá ja.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zrzulka Neliniek je vela aj Zoja nie je az take frekvetovane, tiez sa mi paci, kamoska ma Zojku
@maxara dobruu nocku
a mne sa velmi paci HENRICH, Henusko...
25. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok