Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
25. máj 2010

@kafoditka ty mas krasne meno, toto chcel dat aj muz potencialnej dcere. Dokonca sme premyslali aj nad chlapcenskou variantou tohoto mena....

ywett
25. máj 2010

@zrzulka a aka je chlapcenska varianta?

zrzulka
25. máj 2010

@ywett nie pri porode ale dost tesne pred nim:o) kazdy bol sklamany lebo uz si zvykol na leu a zrazu bum uplne ine meno....

kafoditka
25. máj 2010

@ywett ja som Dominika 😉

@zrzulka dakujem 😉 mne sa paci aj pre chlapca toto meno, ale uz mam bratranca menom Dominik tak som to zamietla...

mojalili
25. máj 2010

@achojka to pukanie, neviem, ci to je babatku alebo sa jeho kosticky o moje ksti, neviem to opisat, ale ma to kazda junovka, ktora je 37 +tt, mozno to aj vas caka.....
@kafoditka ja som citila aj tlkot srdiecka maleho, normalne sa mi nadvihalo pravidelne brusko podla tepu babatka 😉 aj moja mama to videla, neuveritelne 😉
@robika ja ma obdlznikove dve a tie su lepsie, lepsie sa zavinuju...neviem, ake si si vybrala.... 🙂

ywett
25. máj 2010

@zrzulka no my to tiez tak vidime, ze to bude vyber na poslednu chvilu
@kafoditka jaaaj, ja som myslela, ze si Stella a preto som sa pytala na chlapcensku variantu 🙂

ywett
25. máj 2010

@mojalili ako si dopadla u lekara? Snazila som sa najst v prispevkoch, ale nejak som nenasla 😕

mojalili
25. máj 2010

@ywett dobre, maly ma uz 3340g, neotvaram sa viac ako som, uz nemam nariadeny kludovy rezim, takze lekar tiez by bol za, aby sa to same spustilo. Poradnu mam o tyzden, vraj zacne ma pripravovat na porod, tak uvidime🙂

ywett
25. máj 2010

@mojalili tak super, to uz dost 🙂 a kedy si sa zacala otvarat?
No ja mam nariadeny kludovy rezim az do porodu diagnoza Symphyseolysis - lonova kost sami uvolnuje

robika
25. máj 2010

@mojalili takze vybrala som si tie obdlznikove, dufam ze ich poslu hned... 🙂

mojalili
25. máj 2010

@ywett Od zaciatku materskej, to je od zaciatku 35.tt som sa zacala otvarat, tak som 2 tyzdne lezala a teraz je to OK...
@robika uvidis, ze su lepsie, ja mam dve tiez 😉

ywett
25. máj 2010

Baby zelam dobru nocku

noemarta
25. máj 2010

baby ked spominate tie mena, my sme mali vybrate hned tieto mena, Marcel a Nela. no a cakame Nelku.
prajem vam dobru nocku, vyspite sa.

mirka285
25. máj 2010

teraz sa strasne vela deticiek rodi,normalne nechapem...dosla som teraz od sestry,boli sme zagratulovat svagrovi a povedala mi o dalsich troch kamoskach ktore su tehotne.....ja som sa snazila vybrat take meno ake nie je v mojom okoli a aby sa hodilo k priezvisku..tak dufam ze s malou nenastupia do skolky dalsie tri Lindy 🙂

kafoditka
25. máj 2010

@mirka285 no ja mam pocit, ze teraz je era Filipov a Neliek 😉 moja kolegyna rodila pred mesiacom a ma Filipa, mojej sefky dve kamosky tiez, a Nelkami sa to vsade len tak hemzi...

kafoditka
25. máj 2010

@mirka285 aku si mala vlastne ty variantu pre chlapca??

mirka285
25. máj 2010

Kafko no ja som mala Viliam 😉 tych je malo...

noemarta
25. máj 2010

mne sa tiez paci Linda, ale mi nepresla, lebo u nas v rodine mame psa lindu... 😒 a nelu mame vybratu uz s pred troch rokov, hm... len akosi sa zadarilo az teraz.....
Chlapcenske mena ani nehovorim, vsetky co sme mali vybrate maju v nasom okoli.

mirka285
25. máj 2010

a naozaj je vela Filipkov,ved uz len v julovkach su asi styria...

zrzulka
25. máj 2010

@mirka285 to mi radila mama 😀 nop ale som je ho vyhovorila lebo na Vila ma moja seeeeegra narodky 😀

mirka285
25. máj 2010

zrzulka aj ja mam na Viliama narodky 🙂

kafoditka
25. máj 2010

.... ja mam narodky na Bystrika - tiez originalne, nie?? 😀 😀

zrzulka
25. máj 2010

@mirka285 Linda nie je take rozsirene meno. poznam len jednu... Skor tam budu tri Emy, styri Sary, pat Nin ... mam pocite ze tieto mena teraz letia....
Inak moje meno tiez teraz dost davaju dievcatkam ... jaka haluz.... A segra vzdy trpela lebo ona mala take meno ako malokto a teraz je tiez dost rozsirene....

zrzulka
25. máj 2010

@mirka285 ale ale tak to si v piatok pripijeme na zdravicko 😀 samozrejme detskym sampanskym 😀 Inak sused je Vilo a on je super....

alllexa
25. máj 2010

My sme tiez uvazovali o Filipovi, ale tiez mame pocit, ze ich je vela... A povodne som pre dievca chcela Kristinku, ale vsetci naokolo to davaju, tak to zvazujem.

mirka285
25. máj 2010

ja tiez poznam len dve Lindy a zda sa mi ze teraz to meno neleti tak som spokojna,nam velmi pasuje k nemeckemu priezvisku...

zrzulka
25. máj 2010

@kafoditka to hej Jak ho volaju bystro??? 😀 Inak teraz davaju aj take mena ze Hugo 😒 Co ja viem....To mi pripada skor ako nejaka nadavka

zrzulka
25. máj 2010

@alllexa a ake mas meno?, ty este ani nevies co to bude?

zrzulka
25. máj 2010

ja mam inak narodeniny na raduza 😀

mirka285
25. máj 2010

tak tak Zrzulka,aj dnes som si pripila len detskym na svagrovej oslave...a Vili je tiez teraz take meno co sa malo dava a mne sa normalne paci..kamoskam skoro oci vypadli ked som im povedala ze chcem Viliho...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre