Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
26. máj 2010

@dugyna akurat som citala v sukre, ze mala tlak 240/120.. 😲 😲 😲 pokial ukoncila 36tt, tak je vsio v poriadku, ked jej budu robit rano sekciu, nie??

sunnygirl
26. máj 2010

myslím na nich oboch, nech sa drží, pozdrav ju ak s ňou budeš volať od sunny

dugyna
26. máj 2010

hej kocky teraz zacla cez vikend myslim 35tt..a zatial to vyzera na zajtra na sekciu..povodne jej ju chceli robit uz vcera v noci

dugyna
26. máj 2010

hej kafko mala vysoky tlak ale citila sa inak dobre...

janulienocka
26. máj 2010

Monline nasa julova? tak nech sa moc drzkaju, takze budeme mat dalsie babatko, jeeej 😵

mirka285
26. máj 2010

tak drzime palce aby vsetko dobre dopadlo,ale tak hlavne ze je pod dohladom lekarov,tak dufam nic nezanedbaju 😔

adelaine
26. máj 2010

chudatko, nech sa drzi...
urcite na nu budu davat pozor, ked
ju naplanovali tak urgentne na sekciu...

dugyna
26. máj 2010

eruska ano moni mala aj cukor zvyseny

dugyna
26. máj 2010

to malo byt meruska...sorry

mojalili
26. máj 2010

Jejda, budeme MONLINE drzat moc a moc palceky, aby vsetko dopadlo dobre a malicke bolo dostatocne vyvinute a zdravucké 😉

Ja stale hovorim, ze nebudem prva a este si pekne ten sudok pred sebou ponosim.... 😉 😉 😉

Aka som nasrata......tak som posadrovala, namaovala na bielo pekne, ale chodbu mam LATE, tak som vytiahla ostatkovu farbu, natrela vsetko a mna skoro porazilo, ked to uschlo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ta farba sa zmenila ☹ ☹ Tak musim dat zajtra namiesat taku istu a premalovat mozno aj celu chodbu......j....ne ma 😠 😠 😠 Este som stihla vyupratovat vsetko a mam toho plne zuby 🙄 😠 😒

dugyna
26. máj 2010

@mojalili moni odkazem...inak celkom ti zavdidim mna uz to sedenie nad knihami dost serie 😠

ywett
26. máj 2010

Ahojte,
tak vas idem docitat...🙂
Ako sa mame?

silvia.vesela
26. máj 2010

kocky, tak drzim palce monline aj ja, dugy pozdrav ju potom aj odo mna....posielam jej modlitbu, nech je vsetko v poriadku!!
Inac tlak som si merala aj ja pred chvilou a tiez som mala vyssi 130/70....to je z toho pocasia!

cigaretka5
26. máj 2010

@mojalili dobra si ty tehulka normalne z teba nestiham, ze malovat, ja uz radsej ani neupratujem haha, sa manzelovi vyhovaram ze kupena je jeho parketa teraz ze ja som savom robit teraz ked som tehu nebudem a ty kuknite na nu ona sa dala malovat

petrap001
26. máj 2010

ahojte vsetky 🙂 ja som si konecne sadla a idem si precitat,co ste popisali.
noc som mala strasnu,asi som to minule preriekla ze ako zasa dobre spim 😀 a celu noc som mala strpnute ruky,no skor dlane a uplne ako opuchnute.vobec sa mi to nepaci.do poradne idem v piatok,tak som zvedava co mi tak vsestranna lekarka povie...tu je to ako u blbych.ta ma pacientov od narodenia aza po asi 5O rocnych.no ako to moze robit dokladne??? nemoze predsa vediet vsetky choroby ludi aj deti,odspelych,muzov,zien...no co uz 😀
aj nohy mam coraz viac naliate ☹ ☹ a este ked som rano isla do prace tak ma par krat tak dost neprijemne dole pichlo,tak ma to az zabolelo,ze som sa musela zastavit 😲 mate to aj vy???

ywett
26. máj 2010

@petrap001 aj mne trpnu ruky aj nohy, neviem z coho...daj pak vediet, co ti lekar na to povedal.

ywett
26. máj 2010

@mojalili ty malujes???? ja cele tehu chcem okna umyvat a drahy ani pocut, ze on ich umyje, tak hadam konecne bud.. vikend sa k tomu dostane. Ja nerobim nic, uz ani nevarim, neupratujem...nohy vylozene a drahy aj rodinka sa staraju. Aler to kvoli tej diagnoze, lonova kost sa mi rozvolnieva...

nika23t
26. máj 2010

Ahoj dievcata 🙂

Dnes som cely den varila pre 9 chlapov, umyvala riady, opat varila, opat umyvala a tak dokola... Asi 10 krat som otocila auto, a teraz som si po 12 hodinach konecne sadla. Ale platnu mame!!! KONECNE!!!! Uz moze prsat. A az teraz mi doslo, ze za cely den som zjedla rano kusok chleba a na obed rezen...

cigaretka5
26. máj 2010

nika staviate?

nika23t
26. máj 2010

@cigaretka5 Ano, a teraz sa mi tak uzasne beha okolo stavby s bruskom 🙂 Len neviem, ako to bude dalej, lebo o chvilu sa uz nevmestim za volant. A ked sa vmestim, tak nedosiahnem na pedaly 😅

ericica
26. máj 2010

aj ja sa pripajam a drzim monline palce aby bolo vsetko ok....ze pozdravujeme 😉
inac vcera v noci ani mne nebolo vsetko jedno ,mala som hrozne krce a vsetko ma zospodu bolelo,kebyze mi odide voda ani muza som nemala doma 😒
ale chvalabohu to preslo 🙂

katarina7777
26. máj 2010

Ahojte kocky, prisla som vas aspon pozdravit kedze vas nestiham poriadne citat a prispievat.... alebo pokial vas vecer docitam tak vacsinou zaspim ☹

Este musim vyzdrzat tento a buduci tyzden v robote a potom by som uz mala ostat doma, i ked potom nam pridu malovat vnutri polku domu takze bude zabava.... ale aspon uz budem doma.... stale horsie spavam v noci a moje opuchnute nohy sa uz pomaly na zenske nohy ani nepodobaju... ale musime vyzdrzat. 😉

Dufam ze sa mate vsetky dobre a bruska posluchaju.... idem vas trosku pocitat.... ste taky moj vecerny roman 😀

adelaine
26. máj 2010

kocky, akurat mi bolo brutus zle, nastastie to ustupuje...
zacali mi bolesti v celom bruchu, bolel ma cely podvozok,
citila som nenormalne
tlaky na konecnik.....normalne som sa vyplasila, ze co sa deje...
ci to uz na mna nebodaj doslo ☹ co tobolo????
toto su poslickovia? bleee 😝

stanka33
26. máj 2010

ahojte, dnes som bola na poradni, vsetko v poriadku aspon co sa krcku tyka, 5.min. rychlovka a ked som sa spytala ze ci je este mala KP tak mi dr. povedal ze jej dame pokoj ze sa moze este otocit...dneska som naobed nahodou naslla temu o KP a poviem to fakt si dam adsej cisarsky ak to tak ostane....

len tak som vas prebehla, chudatko mini drzkam jej palceky, nech to dobre dopadne a babtko je zdrave...

inak dnes so oprala prvu varku plienok...zajtra pokracujem s vecickami....

kafoditka
26. máj 2010

Baby normalne NEVERIM, ze sa tu MAXINKA cely den neukazala 😕 😕 😕

mirka285
26. máj 2010

Kafko asi ma pokazeny comp 😕

silvia.vesela
26. máj 2010

adelaine...toto som mala aj ja uz niekolkokrat....je to velmi neprijemne a tiez som ostala vyplasena! ale asi je dolezite to, ze to preslo....

janulienocka
26. máj 2010

Adel poslickova 100%, ak to preslo ... 😉 mna teraz vecer tak tlaci brucho, zospodu na rebra, uz ani neviem ako si sadnut alebo sa naklonit aby to povolilo 😒

adelaine
26. máj 2010

kocky, ak su poslickovia takyto hnusni, co potom budu normalne porodne bolesti?
akoze ja nie som fajnovka, ale toto ma total prekvapilo, ani nadychnut sa mi nedalo...

dakujem za objasnenie, esteze to nemam len ja sama....nech sa necitim vadna 😵

janulienocka
26. máj 2010

Adel ked si spominam, tak ked pride kontrakcia tak je to o dusu, a pocitas sekundy kym to prejde, a potom je zas lepsie ... no a ked mas epiduralku, tak bolesti nie su v podstate ziadne ... akurat dnes som citala nazor jednej baby ze na druhy den po porode si vravela ze by toho sla urcite zas 😵, a to som si povedala po porode aj ja, ze to stoji za to 😵 pokial ozaj niesu vazne komplikacie, narodenie babatka je najkrajsia a najlepsia vec na svete 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre