Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kukucka26
27. máj 2010

hej tvrdne mi brucho

mojalili
27. máj 2010

@kukucka26 klasicke tehotenske tazkosti, to je v pohode, nerob si z ich poznamok velku hlavu, pokial ti vyslovene nepovedal. Urcite ti dal magnezium na tvrdnutie bruska... 😉

kukucka26
27. máj 2010

hej hej

jjana17
27. máj 2010

@mojalili no teraz som si merala a mala som 110/70 co si myslim ze je oki,,,ani naznak zvyseneho
ja doktora na telefone nemam ale keby daco tak by som isla priamo na porodnicu

petrap001
27. máj 2010

boze,prave rozmyslam nad tym,ze ja vlastne ani nemam cislo na nejaku pohotovost,ked budem raz rodit o niekolko tyzdnov 😀 keby nahodou nebol nikto poruke. 😲 😲 a susedov mam...no dakujem pekne..

petrap001
27. máj 2010

ako vlastne viem ze mi tvrdne brucho???bud mi este netvrdlo,ze to nejako nepoznam ale tvrde mam len tam,kde je maly nalepeny,,to vam cele tvrdne??

drievko
27. máj 2010

Dorde ranko!!§

Monline aj drzim palce nech ste obe o.k.
Dnes som sa prvý krát zobudila o 5.00 na to ze moja malinka kopcuje! 🙂
Petra brusko ked tvrdne tak cele a je tvrde ako ked si stlacis celo!

drievko
27. máj 2010

Jej mne dnes naskocil 32 tt

ericica
27. máj 2010

bre ranko 😉
kocky si predstavte vcera mi vypadla plomba aj s kuskom zubu takze dnes ma caka zubar....pojdem okolo 11 drzte mi palce bo ja sa zubarov straaasne bojim.....mam velmi citlive zuby 😒
ozaj monline este nic??

drievko
27. máj 2010

@ericica ale neboooooj !!!to nebude boliet!! Horsie by bolo keby si to zanedbala!!!! 😉

katty17
27. máj 2010

ahojte bambulky. 🙂
tak aj moja noc bola dnes taka vselijaka. :( tak velmi by som sa chcela konecne vyspinkaaaaat. prosiiiiiiim ! 🙂
Mojalili, aj ja uz mam opuchnute nohy hned z rana. otras. ja uz ledva aj tie balerinky dam. a tom som mala uzulinku nozku 😉 . presne ako pises, ked si obujem balerinky, vyzera to ake keby som mala nejake placky z noch. 😀 prstienky a hodinky uz davno ani nenosim, ved by mi zarastli 🙂

lulu1983
27. máj 2010

dobre ranko tehulky, dobre ranko bruska 🙂 ,

ja sa dnes chystam do prace odovzdat posledne veci a tak a vobec sa mi nechce, takze sup-sup do sprchy a potom do mesta, nech to mam za sebou. Prajem vam pekny den a tesim sa neskor na vase pismenka a specialne dnes silno myslim na monline, nech je vsetko v poriadku a nech su prve julovciatko a julovkova maminka okk.

😵 😵 😵

denisse
27. máj 2010

@ericica uplne ta chapem, aj ja sa zubara desne bojim ... ale myslim, ze zub po odpadnutej plombe nie je taky bolestivy ako novy kaz ... drz sa ... 😉

a este ta chcem poprosit o radu ... cim najcastejsie a najradsej potahujes torty? marcipanom, ci hmotou z marshmallowes alebo WI?? ja som zatial skusala len tu hmotu z cukrikov, ale naposledy som tortu potrela slahackovou plnkou a ta hmota sa na tom roztiekla 😒

ericica
27. máj 2010

@denisse ja potahujem len MMF lebo tie kupovane hmoty mi dako nesadli skusala som aj K2 aj WI
ale MMF je podla mna najlepsie.....a ja ju potahujem aj na slahackove torty a voec sa mi neroztiekla... 🙂

katty17
27. máj 2010

baby, ja som mozno divna, ale ja sa zubara vobec nebojim 🙂 mam takeho velmi zlateho mladeho zubara ktory vzdy navodi skvelu atmosferu 🙂 . je pravda ze pokial by mi mal cosi robit tak nesadnem do kresla bez injekcie....potom nech si so mnou robi co chce 😀 . ale na preventivky sa k nemu aj celkom tesim. 🙂

denisse
27. máj 2010

@ericica MMF je ta z marshmallows? ak by si mala chvilocku, hodis mi na nu recept do IP? diiiky moc ...

meruska
27. máj 2010

dobre ranko... ja mam na dnes nachystane taketo dobrotky...skoricove, orechove a s domacim slivkovym lekvarom 😝

ericica
27. máj 2010

@katty17 aj ja som povodne chcela vyuzit len druhu preventivku ale co ke vypadla ta plomba 😒
tak nech mi ho oprava inac ja vrtanie vzdy len injekciou lebo ako hovorim mam citlive zuby ,hlavne tie nervy 😒
tak mi uz lepi 😖

meruska
27. máj 2010

na monline ma kontakt asi jedine dugynka...tak si musime pockat kym nam o nej nieco napise...verim ze to dopadne dobre a Danielko s mamickou bude oki

ericica
27. máj 2010

@denisse mas IP 😉

ericica
27. máj 2010

@meruska byvas daleko lebo ked nie tak k tebe hned naklusem 😀
ja mam rada take kysnute kolaciky moooooooooooc 😝

meruska
27. máj 2010

ericica..kludne dobehni ak si trufas 🙂 8km od Kosic

mojalili
27. máj 2010

@meruska JEjda, tie kolaciky vyzeraju super 🙂 JA som robila nugatove vianocky a prave sme s LILI dovarili spagety Bolonese.

MAm od rana menstruacne bolesti, uvidim dokedy....idem s LILI k mojim rodicom ju tam nachivlku dat a idem si kupit nove puklice na auto a do prace si pre ocne tiene, co mi kolegynka priniesla 😉 AKosi ma boli aj zaludok....alebo zeby to boli ti poslickovia, ktori idu od zaludka ku spodku? Asi to....ale je to neprijemne 😒 😠 😒

PA kocky, prihlasim sa neskor poobede. Snad MONLINE poda spravy zatial, ved na nu stale myslim 😒

dugyna
27. máj 2010

caute dievcata monline je zatial este kinderko dneska sa citi aj lespie, idu jej robit este CTG a atd...ale mohla ranajkovat.. 😉

kafoditka
27. máj 2010

Ahojte kocky..
Dnesna noc bola totalny extrem, skoro ziaden spanok, bolesti, ktore rano vyustili az do hnusneho pichanie akoby nozom odspodu, ani som sa nevedela pohnut a teraz v takej bolesti som musela vstat a ist na wecko, lebo by ma asi uz roztrhlo.. ☹
Ach jaj, cez den sa citim v pohode, energie mam na rozdavanie a v noci je to uplny opak, no des... 😒 Uz len necely mesiac vydrzat..

Pridala som aktualne foto bruska do albumu 😉

sunnygirl
27. máj 2010

dugy, ešte dobre že máš na ňu kontakt, aspoň hneď vieme 😉 čo nové s Monline.

Inak aj vaše bábätká tak v noci veľmi vyvádzajú, že mi hrčky navierajú na brušku. Je to bábetko tam bezpečne zabalené? lebo ja si stále myslím, že mu nejako ublížim, priľahnem aj sedieť sa bojím 😨 😖 😒 . Nejaká som nesvoja, doteraz som bola v pohode a teraz mám len strach, či to tie hormony robia, neviem.
Aj teraz som cítila také rýchla tepanie na brušku, tak možno to bolo srdiečko, čkanie asi nie, to by bolo rýchle. Uf som hrozná, normálne sa nespoznávam.
A neviem neviem čo bude so mnou keď mi vysadia to magnézium, srdiečko sa mi hocikedy roztrepoce a tie kŕče a to tŕpnutie končatín,uf 😖

dugyna
27. máj 2010

sunny prve co som rano otvorila oci a potom co som si zavolala s mm , tak som hned pisala moni ze ako sa maju 😉
celu noc sa mi s nou snivalo....

sunny babatka su tam v pohode chranene neboj sa vsetko je ok...a ked si v zlej polohe tak zacne protestovat..
ja nemozem soavat na pravom boku lebo malicka sa hned zapiera do podlozky a robi to az kym sa nedam inak...

merikac
27. máj 2010

@mojalili,katty17-- dobre rano dievcata,,,,,alebo skor den,,,,,,,vcera ste to s tymi opuchnutymi nohami privolali aj mne,,,,sice viac mam spuchnutu lavu - ale mam, na co som nebola zvyknuta,,,,,,,,,,,a co sa tyka mojalili tych bolesti,,presne tak sa citim dnes aj ja,,,,normalne mam pocit, ze ci nemam daku brusnu vyrozu,,,,,keby som vedela kde mam zaludok,,,tak by som povedala, ze ma boli,aj ten...............

lenkaaninka
27. máj 2010

ahojte dievčence tak držím palce monline nech su zdravučkí..

sunny ja cítim max pohyby a tak hlavne večer ked odkvecnem do postele a mm hovorí že čo myslíš chudiatko mu je tam tesno potom ma nožky pri hlave potom sa natiahne ako normálne bábo ....tak potom som sa ukludnila lebo som myslela že sa mi cez pupok prehrabe...

tutifruti
27. máj 2010

Dobré ráno.... Tak ja som dnes mala príšerné kŕče do nôh.... 😒 Našťastie mi rýchlo prechádzali, ale budila som sa takmer celú noc, čo znvou a znovu.... MM išiel dnes na dva dni preč, tak som mu radšej ani nič nehovorila, aby nestresoval....

Myslím na Monline a držím palce....

Konečne som oprala dve várky detských vecičiek.... zatiaľ u nás neprší, ale vyzerá to, že bude 😠

Baby ja ked som bola v pôrodnici s Dory, tak som mala riadny pretlak hormónov a revala som za Alžbetkou ako šiši... Muž ju potom za mnou ani nebrával, lebo ja som celú návštevu preplakala ako sprostá... 😅 Ale bola som na izbe s takou kočkou, čo to rovnako prežívala, tiež mala doma dcérku.... Sme sa už potom aj škerili, že ideme asi dostať laktačnú psychózu... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre