Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bellablonde
27. máj 2010

veru GT3 je take hebedo, nastastie som zvyknuta, lebo aj ten moj kocik co mame, je trochu robustnejsi 🙂 tak mi to nepride az take narocne...
potom, ked nam detuchy povyrastu a budeme riesit golface, to bude ina lahoda skladat do auta 😉

katty17
27. máj 2010

neomarta, ked vezmeme Jane, tak bud ten co mate vy alebo tento zlto cierny. 🙂 my hlavne potrebujeme kocik do zlozitejsieho terenu, preto tie priority ako vacsie kolesa a odpruzenie...
pred mesiacom som sa este stresovala ze nemame kocik a momentalne som prisla do stavu ze mi to je akosi jedno. chicichi. 😉 ved nieco nam uz cinkne do nosa 🙂

silvia.vesela
27. máj 2010

ahojte kocky,

prave som skoncila s varenim a MAM DOST!!!! Urobila som salatik podla receptu mojalili, a chutil uuuuuzasne!!!!!!! 🙂 🙂
potom som robila este kuriatko pecene so sampionani, ryzou a este manzel chce cestoviny, ale to si musi urobit sam....lebo ja som uz HOTOVA!!!

moni drzim palce aj ja, nech to len super dopadne. Tuto noc sa mi s nou aj snivalo....take nocne mory som mala, ze hruuza! 😒
Snivalo sa mi, ze mi odtiekla plodova voda a ze maly bol tak dole nizko, ze chcel ist von, ale nemohol..a potom ze nemal ozvy!! 😒 Tie sny, to je niekedy katastrofa!

Aj ja sa pripajam, Ivetky vsetko najlepsie! 🙂

stanka33
27. máj 2010

ahiojte, tak som to rychlo preletela, moni je este kinderko super nech vydrzia......

inak mne byvava zle tak na odpadnutie, cez den, hocikedy a navecer ma bolieva strasne hlava, nikdy ma nebolela nechapem, teraz som mala konecne lepsie noci, uvidime ako to pojde dalej, taketo priznaky som mavala tak 2 tt pred porodom a nie takto skoro, inac dole ma sem tam zaboli, pichne ale zatial nic moc vazne.....

a co sa tyka jane 3 kolky my my mame concord a to je presn to iste len na 4 kolesach a je super...

noemarta
27. máj 2010

mne sa tiez pacil peg perego GT3, aj som potom trosku banovala, ze sme nezobrali jeho namiesto jane, lebo ja neviem, mne ten jane fakt pripada byt maly. a GT3 je sportovy velmi velky, robusny. ale tak co uz, mame jane, pacit sa mi paci, a my sme tiez pozerali na to, aby sa s nim dalo ist do horsieho terenu, lebo nasa ulica nie je ulica ale blato.... ☹ 😒

sunnygirl
27. máj 2010

júj babenky, aký bol ten resept od Mojalili, hoddte sem ešte niekto ešte raz, ďakujem 😉

maxara
27. máj 2010

Ahojte krasulky, tak som vas popri praci uz aj docitala, celkom fuska.. no ale zatial pozeram, ze dobre spravy, ze MONLINE je este komplet, tak drzim palce, nech este dlho vydrzi..
Normalne aby som vas precitala som si dnes objednala pizzu a taka bola dobra, ze aj zajtra si asi objednam.. Totiz vcera som bola tu u nas na obede a kedze mam riadnu tehudemenciu (zagratulovala som kolegyni k zajtrajsim narodkam, ze ja som na vas nezabudla, cela vytesena a ona, ze a ty tu v piatok nebudes??? tak vravim, ze ved ale 20.5., nie? no nie.. trapka) ani som nevedela, co som si orazila, lebo som si vyberala z pondelnajsieho menu.. 😖 Tak som si orazila rizoto, este si hovorim, ze ako dobre a ked som sla na obed, tak si dve lekarky pytali z recepcie knihu priani a staznosti.. zevraj, ked prvy krat v zivote varila ryzu, bola chutnejsia.. tak som sa nechala prekvapit. Na tanier mi ujo kuchar nalozil 4 kopkz psej grcky posypanej syrom a bola som vybavena.. bola to nejaka betonova ryzova kasa s kuskami kuracieho masa a dokopy som tam nasla asi 3 hrasky.. viac zeleniny tam nebolo. Stipalo to jak svina a cele to bolo suche. Vecer som bola tak mimo z celeho dna, ze som isla hned spat, potom do vane, potom kuk na kona ale nemala som silu tu ani napisat poriadne a isla som na ucho.. Noc desna, spat sa mi uz druhu noc nedalo, prevalovala som sa, furt som zivala, furt ma cosi tlacilo.. rano som vstala ruky a nohy som mala pripuchnute, prsty ma boleli, ked som ich chcela zohnut, tak som ich ani nezohynala.. Obrucka musela dnes veru ostat doma. No ale ako bonus, nejako som sa obliekla, ucesala, namalovala a zrazu ma len 2x naplo a podho vrackat.. a to rizoto som pekne cele vyklopila.. co to uz muselo byt za nechutnost, ze mi tam ostalo 18 hodin??? bleee.
A este aj v robote som mala normalne robotu, hoci som planovala ju nemat. Jeden chalan mi vravel, ze taky co nam nosil pradlo, mal byt tato asi v auguste, som sa pytala, ze ci budu mat chalana alebo babu a on ze oni isli na potrat.. tak som ostala taka prevapena, lebo on sa tak tesil, aj svadbu isli chystat.. no mozno babe skratlo..
Ja som chcela zdrhnut z roboty o druhej na mildu a presne o druhej sa tu pustilo prsat.. ja to drbem.. normalne som cela bez nalady..
KATTY len som si vsimla, ze noemartu furt volas neomarta 😀
SUNNY aj ja som teray precitlivela.. minule som rumazgala v aute jak debil nad HOREHRONIM.. 😝

maxara
27. máj 2010

a este som baby zabudla na perlicku.. kolegyna, co tu je dnes so mnou okrem recepcnej a troch udrzbarov jedina, ona je zaroven zastupkyna veduceho (vsetci su na tych sportovych hrach), isla do banky a udrzbari ju videli odchadzat a si mysleli, ze ake super, ze uz su bez dozoru a viete co ti ko..ti spravili (teda len dvaja stari dementi) ??? isli do trznice a nadrbali sa tak, ze ledva stali na nohach. Ona sa vracala akurat z banky a oni z krcmy. Jeden ani hovorit nevedel a normalne sa opieral o stenu (o 13tej) a druhy jej zacal vykrikovat, ze co na nich cumi jak tela a pod.. Tak ich poslala, nech sa okamzite zavru dole a do tretej nech nevystrcia nos z dielni a opovazia sa dotknut nejakeho naradia. On jej tam zacal nadavat, ze on vie co ma robit a nech ho nebuzeruje a pod. Tak nevedela chuda, co s nimi, dosla mi to povedat, som jej povedala, ze ja ich kludne bez problemov veducemu natrem a nech okamzite vypadnu domov. Nemienim byt zodpovedna, ked sa im nieco stane. Tak volala tomu tretiemu, nech ich vyprevadi a samozrejme, ze v hale stretli riaditela UIVP (co u nas maju sidlo) a este zoper ludi, samozrejme ten husty bol husty aj na nich.. no dovi.. takze sa ani nebudem musiet snazit niekoho natierat.. (s nimi su uz dlhsie problemy)

silvia.vesela
27. máj 2010

sunny, recept od mojalili- "ten kuraci salat ja robim s bielym jogurtom + 1 sacik Tatarky (Helmans co byva v saciku) a kuracie masko nakrajam na nudličky,posypem bezglutaman.vegetou a Solamylom a narychlo na panvici osmahnem....ma to vynikajucu chut a perlickou je dat medzi zeleninu hrozno pokrajane na 1/2. "
"JE to jednoduche, davam do toho uhorky, kukuricu, salat (rozny), rajciny, hrozno, biely jogurt, tatarku a to masko, nic viac a je genialny.... A este k tomu robim grilovane zemiaky...alebo opekane... Ale to masko skuste tak....vazne je genialne..."

mojalili
27. máj 2010

NO ahojte kočky, sak vas docitat to je nieco....
1. Vidim ze MONLINE Danielko este nie je na svete, to je dobre 😉
2. Predomnou sa naburali dve auta, tak som dakovala Bohu, ze som to nebola ja. 😉 m Dnes som si bola kupit puklice na auto a su kraaaaasne. 😵 😵 😵 Bola som v praci, na kozmetike,dala som si napustit mihalnice a obocko, som CLOVEKOM 😀
3. NAvarila som a boli ma dost hlava....hm, neviem, co to je, tak sa dopujem kavou a kolou.... ☹

@maxi - vitaj, no sak si tu riadne chybala 😉

maxara
27. máj 2010

mojalili no veru si mala stastie s tymi autami.. aj men sa minule toto stalo. A dokonca som ich velmi lutovala, lebo jedno auto sa tlacilo nasilu z pripajacieho a auto v pravom pruhu prudko zabrzdilo a druhe za nim do neho drblo. Takto sa zrazili dve "nevinne" auta a ten hajzlik, co to vlastne sposobil, zdrhol.
Urcite som nechybala 😉 ved zas som len zaspamovala celu stranku 😀

noemarta
27. máj 2010

maxara, ahoj, hm... pekny zazitok z prace, aj som sa nasmiala, viem si predstavit ako vyzerali tiiii dvaja, hi hi 🙂
ja som si to tiez vsimla ze ma katty vola neomarta, ale nevaaaaa. hi hi
mojalili, nepijes nahodou malo, vtedy mna zvikne bolet hlava, ale nie kavu a colu ale vodu, lucku... 🙂
aj ja som bola na napusteni obocka, este v utorok na vlasy, a tiez zo mna bude clovek.
joooj, uz by som najradsej isla domov z prace, ale vsak uz iba zajtra a som doma, musim vydrzat.

mirka285
27. máj 2010

tak mne je uz po dvoch magnezkach trochu lepsie..a ja som teraz tiez strasne precitlivla..vcera som kazala Gabkovi nech mi kupi nove slnecne okuliare,a nekupil mi lebo ani jeden z troch modelov co som chcela nemali,ale kupil si sebe a ja som sa normalne preto rozplakala a este som mu povedala ze urcite ma frajerku lebo ja som teraz tucna a skareda 😢 😢 a dnes rano isiel s kamaratom na nakupy a hovori mi,ze laska kupim ti niake pekne saty a ja som sa zase rozrevala..som v 9 mesiaci a on mi chce kupovat saty ☹ no ja viem ze to myslel dobre ale mne bolo uplne nanic dnes 😔

mojalili
27. máj 2010

MAxi, len som nevedela co mam robit, pretoze predo nou sa nedalo, kedze sa naburali a dalsi debil sa tak na mna zozadu nalepil, ze som nemohla cuvat, esteze napadlo po chvili odstavit naburane auta nabok.... 😒

JEjda kocky, prave vidim svoj recept na kuraci salatik, mnaaaam, dala by som si ho, keby mi ho mal kto urobit. Dnes mame spagetos, tak nebudem vymyslat, ale mam strasne chut na pecene zemiacky, mnan mnam mnam

mojalili
27. máj 2010

@mirka285 😀 MIrka prepac, ze sa smejem, ale rozosmialo ma to s tymi satmi......toto iste mi hovoril muz, ze si mam kupit nieco pekne na seba......pozrela som sa na neho a vedel, co som chcela povedat 😉 😉 😉 Akoze oni su herci, ako ja mam vediet, ako budem vyzerat po porode????
Inak vcera si ma MIri inspirovala kozmetikou, tak som si tam i ja dnes polezala a citim sa lepsie, juj, este porodit, schudnut a je to 🙂

mirka285
27. máj 2010

no veru aj ja sa tesim ked sa dame do poriadku po porode..ved aj mne to bolo potom smiesne lebo podla mna ci by som si na seba dala vrece od zemiakov alebo saty od Cavalliho ziadny rozdiel nevidno,nakolko ja uz vidim len to brusisko co pred sebou tlacim 😖

maxara
27. máj 2010

mirka 🙂 nooo taaaak, ved ta lubkaaa 😵 ja tiez revem jak debil zo vsetkeho.. zbadam auto s nevestou a zenichom a hned sa mi kotulaju krokodilie slzy a neviem co so sebou.. pocujem horehronie v radii a hned revem jak tur.. vcera som sa rozrevala az kvoli tomu nasmu prizivnikovi.. ani som vam nepisala, lebo uz mam pocit, ze strasne s tym otravujem, ale ja to uz v sebe nevladzem dusit, tak som spustila na mm a jeho reakcia bola desna, tak som sa mu snazila vysvetlit este raz, co mi vadi inymi slovami, prerusil ma zvysenym hlasom, ze ci sa furt musime bavit o nom, tak som normalne zahucala na cele auto, az sa zlakol (som soferovala), ze ja mu to ale musim povedat, ze ja to nemam komu a ja sa tym nemienim trapit sama... tak vecer potom vtiral, ze on si s nim teda pohovori.. vecer mozno napisem, ked sa mi bude chciet, co zase vyvadza ten slizniak, ale mozem vas naladit.. nasla som po nom v zachode velmi nemile prekvapenie a este k tomu NESPLACHNUTELNE.. bleee
mojalili, takych chmulov poznam, ja som raz skoro zrazila kvoli dementovi cloveka.. nastastie ten ujo ma videl, tak zastal a ja som zastala asi v tretine prechodu. Ale vtedy som vystupila, typkovi som vynadala jak nikdy a naplula som mu na okno (co mimochodom ani neviem, esteze som mala zuvacku, lebo samotne sliny mi nejdu sformovat do mrmla 🙂 )

silvia.vesela
27. máj 2010

kocky, uz len mesiac a budeme sa opat citit atraktivne! Inac, aj ja mavam obcas take stavy, ze si pripadam skareda a ze manzela nevzrusujem.....vcera som si pozerala fotky na konikovi, jedna ceska tam bola odfotena naha pri kozube a bola uz v nejakom 38tt a ja manzelovi: "aha, aka je sexi"! a manzel, ze: "je to pekne, ale nie, ze je to sexi"! TAK, ja hned skoro slzy v ociach, ze potom ho ani ja nevzrusujem...a uz to islo! 😀 Moj manzel je panna znamenie, neviem ci mate niektora pannu...a ti su velmi narocni....niekedy sa aj hanbim pred nim, ked si napr. neoholim nohy poriadne alebo nemam urobene nechty......

oacka
27. máj 2010

tak ako vidím,jediná výhoda toho,že som už pár rokov tučko je,že mi to v tehu vobec nevadí. 😀 😀 😀 😀 vobec sa necítim škaredá. ale tiež by som rada po porode so sebou dačo urobila. aby mala moja pekná dcéra peknú mamu. 😉
mojalili, ja sa dnes takisto ládujem kolou,ale nejako nezaberá, bolí ma hlava a som jako blato, nič nie som schopná robiť. u nás práve skončila poriadna búrka a mne sda v tej mokrine nechce ísť na predpôrodnú prípravu,tak kašlem na to.
práve som si zafarbila vlasy bezamoniakovou farbou. neuškodí to malej? skoro sa pýtam,čo? 🙂

silvia.vesela
27. máj 2010

mojalili, ja by som ta aj zavolala na salatik, ale uz nie je...taky bol super, ze sme ho HNED A ZARAZ zjedli! 🙂

katy1979
27. máj 2010

silvia no vitaj v klube ja si tiez pripadam hrozne. skareda tucna. jednoducho mam pocit ze toto nemoze vzrusit chlapa. teraz som pozerala na nete spodne pradlo. skoro som sa rozplakala. ja by som si na seba tak rada nieco obliekla. nieco sexi pritazlive a hlavne na normalnu postavu. nie ze tu mi nieco trci tam mi nieco trci.
uz mi asi sibe.

silvia.vesela
27. máj 2010

oacka, nemyslim si, ze by to uskodilo....ja som bola u kadernicky na farbeni asi 3krat od kedy som tehu a tiez mi farbila len bezamoniakovou farbou vlasy. 🙂

oacka
27. máj 2010

silvika, aj moj muž je panna, ale teda vytprel si s mojou zmenou výzoru už dosť! a zatiaľ vydržal. ja sa už tak teším,keď budeme mocť normálne sexovať. 😀 😀 😀 😀
k tomu plaču - u nás v nákupnom centre boli vystavené obrovské fotky neddonosených novorodencov, aj jeden mini chlapček,čo potom umrel a už ostala iba jeho sestra dvojča. ja som sa uprostred toho centra tak rozrevala, že som nevedela prestať. bola som s mm aj s kamoškou. no hanba!

oacka
27. máj 2010

a keby ste počuli našu večernú debatu v posteli! mm mi pozerá pod pazuchu a hovorí: zlatko, máš tam niečo, niečo ti tam narástlo. (také úplne mini chlpky!!!!!) a ja mu na to: podľa mňa tam nič nemám! a on: ale ja vidím,že máš... a ja mu: no ešte budeš chcieť,aby som sa každý deň sprchovala,nie???!!!! 😀 😀 😀 😀 keby nás niekto počul, tak si pomyslí svoje. ale to bolo len zo srandy! 😀

tinka349
27. máj 2010

ahojte kocky,

tak uz mam za sebou 4 skusky, a este 2 pred sebou a hadam potom konecne budem mat cas aj na citanie tooolkych prispevkov 😀 dnes som bola na nakupoch po skole, a kupila som 4D sadu do postielky, 2 plachty, kokosovu zavinovacku, ciapocku, odsavacku na sopliky, lieh, nepremokave podlozky pre babo a aj pre mna do nemocky 😎 est emi treba postielku, matrac, vanicku....a ani newem co...no este dost veci....

kafoditka
27. máj 2010

@mirka285
@mojalili dobre sa bavim na vas.. My ked sme boli s mm v Pandorfe minuly tyzden, stavii sme sa do Crossu - tam si kupujem rifle, lebo su fakt kvalitne - a samozrejme tam ako na truc mali nadherne kusky za skvele ceny, tak som len slintala. A on mi zapoti, sak si kup aj dvoje, ked su take dobre ceny 😲 😲 😲 😢 😢 😢 Tak som nechapavo na neho pozerala s poznamkou, ci si mysli, ze maly bude vazit 13kg po narodeni, aby som zas vypadala ako predtym... 😠 😠
No a ked som bola predvcerom v Orsay, tak som skoro plakala, ake tam boli krasne veci.. Sak mne su uz vsetky moje gatky male!!!

silvia.vesela
27. máj 2010

oacka, a este aj to, ze sme s mm nesexovali od februara....mne z toho uz sibe....a ked niekde ideme, napriklad autom, tak vidim, ze kuka po babach....za "normalnych" okolnosti by mi to nevadilo.....ale teraz som tiez precitlivela, ze az a neodpustim si nejaku jedovatu poznamku! A to sa len akurat tak zhodim pred nim....
oacka....a este ked vidim alebo pocujem, ze sa narodilo nejake babatko predcasne a nedaj Boze umrelo, tak to tiez revem a revem!

katy1979, o spodnom pradle ani nerozmyslam radsej! Kamoska si objednala z Victoria Secret take kraasne veci....ja som len kukala!

katy1979
27. máj 2010

victoria ma naaaadherne veci.
teraz sa pytam polovicky ci ma chut na sex ze nieee. takze to sme teda dopracovali

katarina7777
27. máj 2010

baby moje nohy su v takom stave ze ich mam namocene v kybli/y (?) so studenou vodou... hroza! Este ze som mala dobre vysledky krvi a mocu tento tyzden lebo by som sa zacala bat ze ci sa nieco nedeje....

katarina7777
27. máj 2010

to je co ten sex??? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre