Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
27. máj 2010

mojalili, pravdu máš, každý nech sa dá do takej formy akká mu je prirodzená, ddúfam,že sa do nej dostanem. u nás v rodine sú všetci tuční.... ešte aj švagrinú sme vytučili,ale už pekne chudne. 😀 len moj muž je malý a chudý. 😀 ešte aj nášmu psovi každý hovorí,že aká je guľka! 😀 😀

adelaine
27. máj 2010

mirka,
no teda, to je figura, to by som nepovedala, ze si mala 90 kg pri Tomasovi 😖
ja som vzdy chcela byt stihla, nikdy som vsak nebola,
ale snazila som sa udrzat sa ako tak v kondicii, cvicenim.....
takto som kedysi vyzerala, kuk:

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

nejako mi nejdu pridat solo fotky, tak som pridala link, hadam ma nezrusia 😀
a tie moje tehu kila ma nekutocne stvu, ja som pribrala vsade....najviac prsia 😝

oacka
27. máj 2010

adel, krásna nevesta! ja to vidím tak,že budeme super kočky maminy všetky! 😉

oacka
27. máj 2010

a najviac kočky budú naše dcéry a kočkoši synkovia! 😀 😀 😀

mojalili
27. máj 2010

@adelaine Bola si nadherna nevesta, krasne saty ...pocuj, ale ved ty si bola chuducka,ako to , ze si nikdy nebola stihla 😕

adelaine
27. máj 2010

...ta moja figura mala od stihlosti daleko, mala som postavu ako Byonce..take presypacie hodiny,
aj hore vela aj dole vela.....
teraz mam hore vela a pupooooook 😀
ale dakujem baby 😉

tatianka.g
27. máj 2010

prajem pekny vecer, tak mne sa pred svadbou podaril schudnut na vysnivanych 63kil, to bolo moje minimum a teraz pekne krasne naberam a tiez ma mrzi ze hlavne na prsia 😒
dost ich mam velke a pocas tehotenstva jeto len horsie a horsie, nosim len same cierne veci ☹

mirka285
27. máj 2010

adel ved ste tam pekni ako z katalogu vystrihnuti 😉 a ja mam veru vsade tie kila naukadane a este aj celulitidu a moj Gabko mi viete co povie?ze zlato ale uvedom si ze ti taha na 40 tku..no nezabili by ste ho?

tatianka.g
27. máj 2010

adelaine bola si nadherna nevesta 😕

cigaretka5
27. máj 2010

kocky mozno ste to tu uz riesili, vidim ze vela z vas ma v albumoch vysnivane kociky, mate ich uz doma?

oacka
27. máj 2010

mirka. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
baby, a čo vám vadí,že na prsách priberáte, veď too je ideálne! čo by za to moj muž dal! 😀 😀 😀

oacka
27. máj 2010

cigaretka, vy ste objednali mutsy z brna? on do porodu isto príde! kedy má dojsť?

kafoditka
27. máj 2010

@mirka285 paradna postavicka!! aj ked sme na tom rovnako co sa vysky tyka, ty mas super vyhodu, ze mas dlhsie nohy ako trup. Ja mam kratke nohy, tak to kompenzujem opatkami... Preto vypadam smiesne, ked si dam tenisky.. 😒 co uz..
Ja taka chuducka asi nikdy nebudem, lebo ja mam postavu po otcovi a moje stehna budu vzdycky velke, aj keby som 15kg schudla... 😠 😠

A baby musim vam povedat, ze MIRKA PREHANA ked tvrdi, ze aka je velka 😉 Je stihlunka, nozky chude a brusko ma mensie ako ja... 🙂 🙂

tatianka.g
27. máj 2010

oacka je by som dala vsetko za take normalne prsia,povedzme C 🙂 🙂 🙂 🙂

cigaretka5
27. máj 2010

@oacka no sak to od 13 maja ma uplne ignoruju, uz chytam paniku, nikto sa mi od nich neozve , no neviem

oacka
27. máj 2010

a ty im píšeš, cigaretka? kedy má prísť? a kedy máš vlastne termín?

mirka285
27. máj 2010

Kafko no tak ty nevies este novinku,brusko mi narastlo o 6 cm odkedy sme sa videli 😉 ved v pondelok ma ani naspoznas,som tulen 😀

kafoditka
27. máj 2010

@tatianka.g no ja mam ze 80D a poviem ti, ze ked vecer sedim napoly opreta o postel, tak mam prsa polozene na bruchu 😲 😲 😲 jedine v dobrej podprde vypadaju dobre a to sa mi este nenaliali mlieckom..nechcem vediet, co z nich ostane po kojeni ☹

cigaretka5
27. máj 2010

@oacka no pisem, raz som volala a na to mi teta povedala ze mi este v ten den zavola ze kedy asi bude a od vtedy je uz tyzden prec a furt sa nikto neozval,
Termin mam 20 JULA

oacka
27. máj 2010

no je pravda,že s veľkými prsami je oštara,ale treba to brať z toho lepšieho konca, nie? 🙂 veď uvidíme,čo s našimi pýchami urobí kojenie! mojej mame narástli,tak by mohli aj mne trochu! nie žeby som mala malé,ale ani veľké...

oacka
27. máj 2010

to máš este dva mesiace! oni ti iste dajú vedieť,len asi ani sami nevedia, kedy im dojdú...

kafoditka
27. máj 2010

@mirka285 ja si uz ledva obujem ponozky a do tenisiek ma obuva Peto.. A este perlicka : uz mam 70kg!! 🙄 🙄

tatianka.g
27. máj 2010

no ja sa tiez bojim co s prsami spravi kojenie ☹
a mrzi ma ze sa neodvazim pre iny vrsok ako cierny je to moj celozivotny komplex
kafoditka ja som uz na E 😠

oacka
27. máj 2010

moja kamoška mala celý život obrovské prsia a asi pred dvoma-troma rokmi si ich dala zmenšiť, že už to bolo na nevydržanie s nimi!

tatianka.g
27. máj 2010

mna tesi aspon moja vyska mam 177 to je jedine moje potesenie 😉

janulienocka
27. máj 2010

adel, Mirka, paradne fotky, no kocky ste 😉
Baby vy sa mate, ze vam to ide do prs, no ja vam poviem ze mam stale B-cko, vcera som kupovala podprdu na dojcenie, skusala som aj C ale kdeze - to na mne viselo, takze bcko, este je tam aj trosicku rezerva ... no nestastna som, brucho velke, zadok, ale prsia nic ... 😠

mojalili
27. máj 2010

Ja o prsiach ani nehovorim, ked som nebola tehu, tak som mala 70 D,DD a teraz mam 70 F , no hrozneeeeee. Zhanam podprdu u nas, museli mi ju dat sit, takze az buduci tyzden...ktovie, ci uz nebudem v porodnici... 😖

mirka285
27. máj 2010

babule dakujem za pochvalu..Kafko ja vazim tolko co ty,si si snad nemyslela ze zaostavam za tebou?Janulienocka ja by som ti kludne jedno cislo z mojich dala,ja uz mam d-cko 😕

nika23t
27. máj 2010

Ahojte. Vidim, ze sa opat postavy rozoberaju... No a ja sa dnes tak snazim svoje kila ignorovat 😅 A tiez neviem, ako na tom budu moje prsia, tiez mam 80D.... A ake ostanu, ooo! Neodvazim sa odhadnut. A to mam 57 kg a 164 cm... Tak si skuste predstavit tie kozy 🙄

ywett
27. máj 2010

@nika23t ty mas ako tehulka 57 kg, to kolko si mala predtym?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre