• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@mirka285 no co ja viem,ved on nieje az taky malicky si myslim aby mal nohy hore a vela zien co tu poznam tak vozia bejby vo vajicku a v pohode.a ta pebble je aj o cosi vacsia ako bol cabriofix..a myslim si,len ja osobne :grinning: ze ked ma niekto babo zviazane v perinke tak sa aj tak ledva hybe tak je mu uplne jedno kde lezi :grinning: :grinning: no no a keby sa mu nepacilo ani tu ani tu tak sa bude vozit v bratovom kociari po dvore :grinning: :grinning: on ma este len 7 rokov,tak si myslim ze mama este niekde vyhrabe kociar :grinning:
27. máj 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka - ano, hneda v kombinacii s ruzovou je velmi pekna kombinacia...

tutifruti - sportak mam v svetlofialovej, ten ani nemali v tmavej...

zrzi - nie, nebola som na 3D, dost ma od toho odhovarali, ze tam dieta nemusi vyzerat pekne:slight_smile: a stale som si myslela, ze sa este ukaze, co to bude, a neukazalo sa, je to taky hanblivko:slight_smile:
27. máj 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petrap ved das nam potom vediet,ja nemam skusenost len tu mam ze maly nam tam nechcel spat,chcel spat len vo vanicke,ale kazde dieta je ine..inak je ten kocik strasne pekny a ma fakt krasne farby :wink: a aj sa s nim dobre manipuluje
27. máj 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci este aj bugaboo kocik..ja by som mala najradsej aj tri kociky :grinning: ale to b som musela mat doma minimalne Patrika Tkaca :grinning:
27. máj 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem uz spat, Eurovizia uz skoncila, som rada, ze aspon Dansko postupilo, ked uz Kristine nemozme drzat palce...
Dobru noc!
27. máj 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem,dobru
27. máj 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 no dufam,ze sa nebude stazovat babo moje :grinning: takze ty si mala quinny uz predtym?? a bola si spokojna??
idem asi aj ja uz spat,zasa som sama doma,len s mojim super straznym psom,ktory sa zlakne aj sam seba :grinning: :grinning:
to zas bude noc..a rano o siestej uz budem zasa hore.ale idem do poradne tak som zvedava :sunglasses:
27. máj 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak ja az tak neskoro.
Dakujem za blahozelania, spolu s Miskom sme dnes slavili. Takto pred dvoma rokmi som bola cerstvo po porode.
joj nostalgia ma chyta. :wink:
Ani viac nepisem, lebo uz docitat bola fuska, tak dufam, ze zajtra uz prispejem.
pa
28. máj 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko - tak ja som hore už od 4:30 - aspoň Vás v pohode stíham dočítať. Inak pekný dník Vám všetkým prajem. Ja ho dnes dúfam budem mať - oslavujem 26 rokov :wink:
28. máj 2010 o 05:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky dobre ranko! Celkom dobre som spala, wau :wink: Idem sa dat do poriadku a utekam na Antolsku na poradnu, spm zvedava, ako dopadnem... a aby som nezabudla a dnes som prva :
MIRKA VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINKAM!!! V pondelok oslavime, sak 20 mas len raz :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kafoditka drzim palce na poradnu, ja som bola vcera... Koho si nakoniec zazmluvnujes???
@mirka285 vsetko naj naj naj k tvojim dnesnym narodeninkam aj my zelame :o)) Poriadne si to dnes uzi....!!!!

Baby co ste boli na priprave na epidural... Nemam kde nechat malu bol tak niekto aj s dietatom? :unamused: A je to potrebne ked som tuto pripravu absolvovala uz pri malej????
28. máj 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano vsetkym ...
mirka, pripajam sa k blahozelaniu .. krasny dnesny den a vsetko najlepsie :wink:

ja dnes poobede idem vynimocne do prace a na vikend ideme k svokrovcom .... budeme grilovat, dufam, ze nebude liat :wink:
28. máj 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, neviete nahodou niekto, ci tento skejtik pasuje na Inglesinu Magnum? alebo nepoznate niekoho, kto ma inglesinu magnum a ma k nej skejtik, ze aky to je?

http://www.detskyraj.cz/zbozi/8592-lascal-buggy-board-maxi

na tychto strankach pisu, ze pasuje, ale v jednej predajni mi povedali, ze nie, kvoli tomu aku ma ta inglesina brzdu ... nemali to tam ale na ukazanie, tak neviem, comu verit ...
28. máj 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranecko!
@aalexis007 vsetko najlepsiiee!!! :slight_smile:
28. máj 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky všetko najlepšie oslavencom, sranda koľko je tu blizencov. Ja
mám gulatiny v nedeľu....
28. máj 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: @aalexis007 vsetko najlepsie :dizzy_face: aj mna caka 30-tka, posledneho juna, par dni pred terminom, si neviem predstavit ako zorganizujem tu oslavu, este aj moji chlapi maju 29. meniny, takze to bude vesele ... :unamused:
inak spala som otrasne, vsetko ma tlaci, stale na wcko, tazko sa mi dycha, no proste parada ...
28. máj 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru, v lete mam vela znamych narodenych aj obidve deti budem mat v lete v juli, to su tie dlhe jesenne vecery :wink: :grinning:
28. máj 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,dakujem pekne za blahozelania,ja zelam vsetko nj Allexis,mame spolu a normalne som sa dobre vyspala :wink: Petrap sestra ma quinny,a ja chodim kocikovat tak preto viem aky je...ona ma este PP s vanickou,ten je otras,cely vrzga,hrkoce a quinny ma tiez len sportiak a ten si velmi chvali :wink: Kafko hned informuj ako v nemocke,som zvedava :dizzy_face:
28. máj 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirik, takisto vsetko najlepsie :wink:
28. máj 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano tehulky,
tak aby som to zhrnula:
stasska, mirka, alexis, janulienocka, cigaretka - vsetko najlepsie k vasim sviatkom, uzite si to!
Potom mozete spajat oslavy s narodkami vasich deti, to nie je zle:slight_smile:
28. máj 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najlepsie osvankinam prajem,,,, :wink:
28. máj 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeje, tu sa dnes bude oslavovat? kocky, vsetko najlepsie aj odo mna :wink:

inak, ja som mala strasne blbu noc,
pobolievalo ma brucho, klasicka kramova bolest,
ako ste to tu uz spominali, lenze to neprechadzalo
v nejakych intervaloch, ja som to citila v podbrusi v kuse :frowning2:
naivne som si myslela, ze si pospim rano, od 7.00 tu
uz behaju robosi ohladom tej nadstavby a vrtaju, buchaju
och my god! :angry: musim sa ist niekam vyparit, lebo sa zblaznim...
28. máj 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007
@mirka285
babule vsetko naj naj naj...nech mate lahke, rychle a bezbolestne porody a zdravucke a poslusne babatka.... :grinning:
28. máj 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zaspievajme si :wink: :wink: :wink: UZ LEN 22 DNI, PROSIM NEZABUDNI,CAS SA BLIZI...... asi si to maly spieva v brusku :wink: :wink: :wink:

MIRKA A ALEXIS - VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM, VELA LASKY,STASTIA A HLAVNE......LAHKY POROD :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes vyzera byt krasny den, v noci od 2 do 3 hod sme boli s LILI hore, tak kaslala, davala som jej zabaly a robila vsetko mozne, aby ju nenapinalo na kasel...navye ak horko, mali sme vsetky okna aj balkon pootvarany... :unamused:

Baby, ja koncim 37.tt a MNE JE LEPSIE A LEPSIE.....SLAK MA TRAFIIIII. JA TO CHCEM MAT ZA SEBOU.-........ :unamused: :unamused: :unamused:
28. máj 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym vam este raz moc moc dakujem :slight_smile: mojalili vsak ty nkoniec pojdes rodit s nami julovkami :confused: ale dufam nie,to by mal Danielko hadam aj 6 kilo a boli by ste v Novom Case :grinning:
28. máj 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 nestraaaaaš :slight_smile: ja dufam, ze buduci tyzden sa umudry pekne a poleze von, mala by som mu ukazat,ake je dnes pekne pocasie, nech sa taha za slnkom :wink: :wink: :wink:
28. máj 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie,on ta tento tyzden iba necha vydychnut trosku a buduci idete nato :wink:
28. máj 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte krasavky moje tucnucke :grinning:
MIRKA ja som chcela byt prva a som veru asi posledna :frowning2: ale neva, aspon sa rovno pridam aj ku gratulkam pre Alexis, cize:
@MIRKA a @Aalexis VSETKO NAJLEPSIE a kedze uz vam bolo zazelane vsetko mozne, tak ja vam este k tomu zelam, aby sa vam splnilo ASPON JEDNO TAJNE ZELANIE :wink:
28. máj 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili nechcem strasit, ale mozno je to ticho pred burkou :wink:
28. máj 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achojka, tak to sa stretneme, len aby sme sa spoznali .-)))))
28. máj 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok