Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

sunnygirl
28. máj 2010

Ahojte a dobré ránko,
vidím, že nespavosť postihla MK joloviek a nemám šancu si vás uvítať, zo mňa sa stal práveže spachtoš, čo som nebola nikdy od svojho narodenia. Prvý krát ma túto noc pálila záha, ale pohár mliečka pomohol. Malinké kopkalo a kopkalo,a le nad ránom som pospala.

idem si vás od rána prečítať 😉 , u nás je KRÁÁÁÁÁSNE 😎 😎 😎

sunnygirl
28. máj 2010

Jééééééééééj koľko kinder oslávencov, GRATULUJEM Mirka (k narodeninám), straska (k meninám aj k narodeninám malého Miška) a aj aalexis (k narodeninám): len pre vás: 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ........................

mojalili
28. máj 2010

@maxara bodaj by, nevahala by som🙂

Prave maminka doniesla pre LILI jahody a ja sa s nimi napchavam 😀 Delba práce a pláce 😀 😀 😀

mojalili
28. máj 2010

@sunnygirl nezda sa ti ,ze to prehanas ? 😉 Ved ty byvas vzdy prva a teraz je 9.58 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉 😉 😀 😝 Hm...

maxara
28. máj 2010

Inak este som chcela k tomu vcerajsku dodat, ze som samozrejme nechcela nikoho urazit, len som chcela poukazat, ze naozaj tucne baby maju ovela vacsie depky ako baby, ktore pribrali kvoli tehu a je obrovsky predpoklad, ze vsetky kila pekne schudnu, ved napr MIRKA a MOJALILI a TUTI su jasne dokazy. Ale ako sa maju citit baby, ktore si toto citaju a su fakt tucne.. Ved ja ani si neviem predstavit, akym zvieratom by ste nazvali napr mna, ked 70kilove su slonice a 80kilove su velryby.. 😀

maxara
28. máj 2010

sunny veru, ved ja sa necudujem ani, ze tolko prsalo za posledne dni, ked sunny spachtosi do 10tej 😀 😀

maxara
28. máj 2010

@mojalili boooze ved ty uz naozaj to mas za par 😉 ..
inak mm ma narodky v pondelok. Musim mu nieco vymysliet 🙂

sunnygirl
28. máj 2010

áááále maxi, to čo píšeš 😨

Mojalili, ja píšem už z práce, neboj, až také zázraky sa so mnou nerobia 😀

Ja som dne s doniesla trasenú tortu a lúčim sa tu s ľuďmi v práci, kolegovcami aj ostatnými s ktorými tu pracujem. V pondelok idem do poradne a od pondelka idem na dva týždne na dovolenku a potom na materskú, takže podľa všetkého som tu dnes poslední deň, dúfam. 😀

lulu1983
28. máj 2010

Ahoj tehulky 🙂,

oslávenkyniam prajem vsetko najlepsie, vela, vela splnenych priani 🙂 Tuto noc som bohvie ako nespala
K vcerajsej teme som este chcela napisat, ze ja som zatial pribrala 8 kg a dost som schudla z noh, ruk a aj z prs, mm ma vola pavucie brusko :( ale zase, ja som pred tehu vazila tak 5 - 6 kg navyse. Ja len dufam, ze sa mi bude robit dost mliecka pre bubka, ked sa mi zmensili prsia :( :(

sunnygirl
28. máj 2010

keď sa tak pozerám, že Mojalili to má za pár a mne na 3D povedali, že to môže byť aj 3. augusta, tak tak 😉

maxi................. 😅 😅 😅 hambím sa, ale to to maličké 😀

alllexa
28. máj 2010

Mne dnes rano dosila zasielka - poporodny stahovaci pas, a teda nezda sa mi, ze by to bola velkost L/XL, ked som to merala, tak je siroky 62 cm (na stranke pisali, ze pre obvod bruska 75-95, co som si myslela, ze sa po porode do tohto intervalu dostanem), takze teraz mam obavy, ci ho po porode vobec zapnem, hoci je elasticky...
Dosiel mi aj poporodny vankus na sedenie, ale je taky velky, ze uz ho do tej tasky do porodnice ani nenarvem...

mojalili
28. máj 2010

Inak kočky, čím viac som tehotna, tym viac som leniva...hehehe, moja dcera je prezlecena odkedy je hore a ja stale v pyzame... 😖

lulu1983
28. máj 2010

Alllexa, prinajhorsom ti vankus prinesu do porodnice na druhy den zvlast, ked bude treba..

maxara
28. máj 2010

lulu - bud rada, mna mm vola mobilna inkubacna stanica 😀
sunny - no ale ved ja by som tiez spala, keby som mohla.. do buduceho stvrtku vydrzim a potom budem spaaaat aj do 12tej

alllexa
28. máj 2010

@lulu1983 - ale to sa Ti tie prsia este zvacsia, ked sa naplnia mliekom, to moze byt aj tesne pred porodom... je to individualne - niekomu uz teraz vyteka kolostrum, mne napriklad este nic, ani necitim nejaku velku zmenu vo velkosti pred tehotenstvom a teraz, len trosku narastli...

maxara
28. máj 2010

lulu ja som na tom tiez ako Allexa, mne sa nijak o moc prsa nezvacsili od zaciatku tehu, mozno ich mam take, ako ked som mala pred tehu kramy, ale inak nic. A tiez ziadne kolostrum... ale som rozhodnuta, ze ich budem dovtedy zmykat, kym sa nerozkoja 😀 keby sa im nahodou kojit nechcelo

mirka285
28. máj 2010

allexa a ktory pas si objednala?ten chicco?

adelaine
28. máj 2010

kocky, to ja som pravy opak, mne sa prsia zvacsili o cislo na zaciaku tehu,
to som este nemala tehu brusko a uz som bola ceckana,
a teraz opat 😒 to vsak nie je zarukou, ze budem dojcit,
i ked by som rada...vo velkych prsiach byva vela tuku,
zlazy malo ☹ tak uvidimos...ja tiez este nechyrujem o ziadnom
kolostre..

lulu1983
28. máj 2010

Maxi: podobne, ani s nechcem pripustit, zeby sa mi nedarilo kojit, budeme zmykat a zmykat 😉 cajik na podporu tvorby mlieka mam obstarany, tak dufam, ze to pojde, lebo moj maly je uz teraz v brusku velky papac 🙂

maxara
28. máj 2010

inak ja neviem ako budem to kojenie znasat, kedze ja celkovo neznasam nejake "hranie sa" s bradavkami.. mm so mnou vzdy bojuje a teraz ma hnusne svrbia a cele su nechutne, tak neviem.. ked ma este aj boliet budu, no des

mojalili
28. máj 2010

@maxara MAxi toto mam i ja, taketo stavy, nebolo mi to prijemne kojit malu.....ale co uz, musime sa premoct... 😒 NAvyse som mala aj zapal prsnika, 40 ky horucky , popukane, no hroza, ale snad teraz to bude lepsie 😉

maxara
28. máj 2010

mojalili no ja dufam, ze to znesiem.. akoze necakam, ze to bude prijemne, ale tak snad vydrzim 😒

denisse
28. máj 2010

baby, vidim, ze pisete o kojeni ... tak mne sa nela skoro do pol roka pri kojeni zakuckavala az dusila, takze som kojila so strasnym strachom a s vytocenou 112 na mobile 😒
inak mi to kojenie nevadilo a ked prestalo to dusenie, tak som si to konecne uzivala a kojila som ju 18 mesiacov ... tak dufam, ze teraz to uz od zaciatku bude lepsie ...

mojalili
28. máj 2010

Bambulky, robim muzovi pecene koleno na cesnaku a mna ide slak trafit z toho smradu 😠 😠 😠 nemam rada cesnak☹ Uz ma otravuje mesiac, ze len slubujem a neurobim....Fuuu, aspon dnes budem dietovat. 😒 , tak sa mi zdviha zaludok

lulu1983
28. máj 2010

hmm.. v duchu uz hodinu fiktivne zehlim.. tak sa mi nechce :( aj upratat by som mala, zajtra budeme mat navstevu a to ma vycerpa samo o sebe. Ozaj dievcence, kedy a ako sa prihlasujete k detskemu pediatrovi?

lulu1983
28. máj 2010

mojalili ja vonu cesnaku lubim 🙂 ale do varenia ho davam pomenej, lebo mi teraz cez tehu z neho byva tazko.
Na kojenie sa celkom tesim, dufam, ze ked si ako pise denisse najdeme s malym spravnu techniku kojenia, ze to bude pre oboch prijemny zazitok, aj ked zaciatky budu zrejme dost zaujimave.. uvidime

janulienocka
28. máj 2010

Maxi pekne, si to vcera napisala 😉 A Ty si teda ozaj ukazkova sexi tehulka 🙂 @mojalili ty budes mat poriadneho sibala! 😉 najskor to vyzeralo ze sa strasne ponahla na svet a teraz si u teba v pohode relaxuje a este ta bude natahovat 😀 No ja som mala pred tehu 63 kg pri 167 cm, akoze fajn postava spokojna som bola, ale uz taham na 78 kg, a to je dost, mam to hlavne v zadku ako som vcera pisala, tie blbe prsia mam stale b-cko, no proste smutne ...

alllexa
28. máj 2010

@mirka285 - nie, ten Chicco to nie je, objednala som si TUMMY TRIMMER

lulu - fiktivne zehlenie - to je dobre🙂)
ja inak tiez neviem, k akemu pediatrovi ist, a to treba uz v nemocnici nahlasit...

janulienocka
28. máj 2010

Lulu ja som detskej akurat zavolala, ze ci s nami moze pocitat a hotovo, potom sa uz len zastavime z porodnice 😉

maxara
28. máj 2010

mojalili ja tiez mam rada vonu cesnaku, ked sa vari alebo pecie nieco cesnakove.. ale teraz v tehu neznasam cesnakovy dych. By som vrazdila.. 🙂
Baby, neviem ci si spominate, jak som sa tu rozdrapovala kvoli odstavke vody, co ma uz niekolko krat odignorovali... tak mi teda sice neodpisali na moj vkusny mejlik, ALE, vcera som vytiahla zo schranky oznam, ze bude o tyzden odstavena voda na cely den. No.. strasne to bolelo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre