Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

drievko
28. máj 2010

maxi to je ok aj ja take mam!
Dnes som bola vonku sa trosku prejst cca1hod. dufam ze neporodim , ale si dam pre istotu pichnúť magne .inj.
Ale ked dnes je tak krasne neodolala som!
Zacalo aj brusko tvrdnut , ale to mozno aj od strachu?!

maxara
28. máj 2010

@petrap001 ale ved to mam len na plane.. mozno vsetky tieto aktivity budu len fiktivne 🙂 ako dnes lulu zehlila.. si beriem prilad. Ale nie, to nemozem, ved musim tym dvom oslavencom urobit torty.. a napacovat maso.. jeziiis sa mi nechce, strasne
baby tak ja som uz teda kludna.. ale zatku este chcem mat 😅

petrap001
28. máj 2010

dievcata ja dnes idem do kina na sex v meste2 jeeeej tesim sa strasne.konecne nieco,lebo uz zblbnem z toho domasedenia 😒

achojka
28. máj 2010

@maxara Keby ti odisla zatka, tak to by si spozorovala. Mne ked odisla, tak to bol taky kus, ze to az cluplo na WC-ku. A boloto aj krvave, takze toto urcite zatka nebola.

maxara
28. máj 2010

achojka tak fajn. Ja som len citala, ze zatka moze mat aj roznu farbu aj roznu hustotu, ale tak verim, ze toto bol len ten vytok, aj ked ho bolo viac ako som zvyknuta. Uz som v poho, trosku som si polezkala, aj posedela a asi teraz idem rychlo aspon jednu tortu urobit.. ale nebojte, len taku smotanovu obycku alebo take nieco.. na druhu tortu mam korpus kupeny a len ho niecim naplnim

petrap001
28. máj 2010

ja tiez na riti neobsedim,hoci by som mala..ale ja niektore prace nepokladam za pracu,ale za relax.ale to len ked som sama doma.vtedy by som robila vsetko 😀 ale ked je moj doma,nemam zaujem ani varit 😅 neviem cim to je.asi preto,ze ked vsetko pouptatujem a poumyvam,on to vie za 5 min za...toto ono 😀 😀 a tak sa naseriem ze ani 5 minut tu nevydrzi nic ciste a pekne.a ked som sama tak mam pojoj cely den.ale zajtra zasa nic nemozem robit,ani v nedelu lebo bude po nocnych spat a on sa budi aj na dychanie na druhom poschodi 😀 😀 😀 vzdy si nieco najde 😀 tak budem ticho sediet a cumiet na telku...waw to zas bude den

achojka
28. máj 2010

@maxara Mnaaam, aj ja by som si dala nejaku torticku. Ja som teraz strasne pazrava na sladke, az je to divne, lebo sladke som nikdy nemusela 😀

maxara
28. máj 2010

@petrap001 to poznam, to sa aj mne stava a tiez neznasam vsetky domace prace, ked je niekto pritomny, dokonca aj psov vyhadzujem na dvor 😉

@achojka no ja na sladke nie som, ale teraz ako tehu sa mi neskutocne ziada, az sa sama cudujem 😕

achojka
28. máj 2010

Mne sa tiez ziada. Manzel sa vzdy tesil, ze ked sladke nejem, tak aspon mu nevyjedam jeho sladkosti, A teraz len cumi, ked mu ubudaju zasoby zo skrinky 😀 . Kazdy den musim nieco sladke zjest, a cim sladsie, tym lepsie.....

mirka285
28. máj 2010

caute 😉 tak ja som uz dnes uplne vypluta..dnes som stihla ist na postu,do banky zaplatit poslednu splatku na lizing,takze od dnes je uz auto moje,potom som bola nakupit v Lidli a este v Terne,spravila som jednohubky,nasi mi prisli zagratulovat,aj sestra a teraz konecne lezim a mam fakt dost...Maxi aj ja sa citim obcas jak postana,takze je to ok 😉 Kafko jaka sexica si v tej kosielke 😀 dufam ze zajtra bude pekne lebo sa chystam u nasich grilovat a vysedavat na dvore a nic nerobit 😉 a ja sa veru do prace moc nechystam,tri roky chcem byt urcite doma s malou a pokial to nebude nutne kvoli financiam aj dlhsie..uvidim co mi zivot prinesie este..a sladke ja teraz uplne ze zerem...som dnes v LIdli kupila dve zmrzky a v Terne zakusky a kooopec ovocia 😝

mojalili
28. máj 2010

@maxi neboj, cim dalej bude toho vytoku viac a viac a hlavne po ranu ...

Kočky, ja nevladzem na ruky... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Ja mam problem so zilami tam dole - varixie vulvy, ale zacali mi opuchat zily na rukach a tak strasne boliet, ze nedokazem uz ani pohar udrzat bez bolesti v rukach.... ☹ ☹ ☹ Je mi do placu z toho 😢 a nohy ake mam opchnute, ani nehovorim...ked uvidim pondelok svojho lekara, tak pojdem za nim... 😒

Cely den mi tvrdne brucho, nonstop, ale nic ine... 😒

Co je nove s MONLINE?

cigaretka5
28. máj 2010

Baby som sa práve vrátila z cvičenia tieklo zo
mna jak v saune. Som si myslela že tam budem ajviac tehu a prd sú tam kocky čo majú termín o týždeň a hopkali jedna radosť. Dúfam že aj ja budem mat až do pôrodu takú kondíciu ako oni.

adelaine
28. máj 2010

ahojte,
tak som prikvitla az teraz, a konecne som vas docitala...
mojalili,
to nie je teda prijemne 😖 ja mavam take pocity opuchu hlavne
rano, nenormalne ma bolia nohy odspodu ani neviem chodit,
ruky sa mi nedaju zavriet v past, potom to prejde, ale bolesti ruk som nemala...

ja som odjakziva pazrava na sladke, ale teraz sa tie chute este zdvojnasobili...
teraz v kuse tlacim jahodky, melon, ananas, hrusky...kazdy den toho pozeriem kopu 😀
a samozrejme zmzka, mnami...akurat si davam tvarohoveho misu, lahodka 😀

zrzulka
28. máj 2010

@mojalili co si davas na to tvrdnutie???? Aj mne od vcera stale tvrdne brucho. Cely den. buduci tryzden mame fest narocny tak teraz neviem. mam tolko aktivit este rozrobenych.... 😒

zrzulka
28. máj 2010

@adelaine kde kupujes melony? ja som este taky dobry nejedle tento rok....a tiez mam stale chut na malony... a este na ceresne 😀 banany radsej nespominam lebo tie mam kazdy den aspon kilo....

adelaine
28. máj 2010

zrzulka, ja mam mileticku pod nosom, tak si chodim tam pre cerstve ovocie ,
mali uz vyborny aj cerveny, uz bol zrely, ale lubim aj tie male sladke,
ci cukrove 😀 normalne slintam, ked to pisem....

adelaine
28. máj 2010

zrzulka, a este k tomu tvrdnutiu bruska,
ja uzivam cca od 25 tt Magne B6 tbl., 3x 1 tbl., az doteraz,
mne to pomaha....

mojalili
28. máj 2010

@zrzulka Brala som MAGNE B6, ale uz neberiem, pretoze zajtra som v 38.tt a uz nechcem brzdit porod, vraj potom su deti take vlacne z toho (mozno to je blbost). Tak som to tak 2 dni vysadila, kamaratke to lekar odporucil, ze ked chce porodit. 😉
Mne to tvrdnutie nevadi, skor tie moje ruky, lebo nemozem nic porobit poriadne. 😒

maxara
28. máj 2010

mirka, mojalili no vobec ste ma nepotesili, cize pocit dostanosti bude odteraz sucastou kazdeho mojho dna, co?
mojalili mne tiez rano trosku puchnu prsty na rukach, teda sa tak zobudim, ale takto??? to nie.. len sa mi nedaju zovriet v past. nechces sa spytat na to puchnutie? mne dal moj dr moduretic a to mam opuchy minimalne, ked nesedim cely den v robote..
cigaretka ja chcem ostat co najdlhsie na materskej a na kupanie mam kyblik a neskor vanicku..
achojka - torta hotova 😉

adelaine
28. máj 2010

cigaretka,
vytocila ma jedna hlupana na konikovi, ktora tam nadavala na porodnicu, na personal,
na porodnika, ze ju nechceli pustit domov, mala ci maly mal zltacku s bilirubinom 270 umol/l....
a ostatne mamicky so zltackou uz sli domov, tak som jej pisala, ze nie je zltacka ako zltacka,
lebo to co ma jej dieta je tzv. jadrovy ikterus, vtedy ma dieta vysoke hodnoty bilirubinu, teda do 3oo
a ten vie poskodit mozog pri nelieceni....a ona mi vynadala, ze ju nechapem, ze som zaujata,
a ako zdravotnik mam isto plno znamosti...a bla bla...no comment...prosto ma to vytocilo.....

kafoditka
28. máj 2010

Baby teraz trochu od veci...ale poradte mi... Keby ste mali zajtra cely den so svojim chlapom pre seba, co by ste spachali, kam by ste sli?? Totiz doma neobsedime, sexikovat sa neda, v kine 2 hodky sediet neviem ci zvladam a po minulotyzdnovej nakupovacej horucke ho tazko dostanem do nejakeho shopingu... A este k tomu ma prsat... ☹

adelaine
28. máj 2010

inak maxi,
udajne sa niekedy stane, ze aj lekat pri vysetrovani CS skore ti moze povytiahnut zatku,
ona potom lahsie odisde, ale nic by sa nemalo diat, voda ti neodtecie....
to bude vytok, ako pisali babeny, ja mavam podobne, len ten vytok mam skor vodnatejsi,
tak furt beham s intimkou, lebo mam pocit, ze som si cvrkla 😒

maxara
28. máj 2010

baby ja som citala, ze magnezium sa uz po 36tt nema uzivat, iba ak je to fakt nevyhnutne.. mne ho dr predpisal niekedy velmi davno, ale ja to ani vobec neberiem.. len ked som mala v robote nervy, tak som si obcas supla, ale tak mi to znizilo tlak, ze som isla zaspat

zrzulka
28. máj 2010

@adelaine jej super , mama sa zajtra chysta na trh a uz sa ma pytala co mi ma kupit tak jej cinknem 😀

@mojalili mne tiez nejako speci tvrdnutie nevadi ak to nevadi malemu 😒 ja uz som si zvykla fungovat aj tak.... Len to som chcela vediet ze co to znamena. ja este magnezium beriem... Musim sa na to opytat na poradni. Vcera som mala CS 3 iba trosku som otvorena.... Buduci vikend chceme absolvovat este jedno stretko na ktore sa tesime a potom uz mozem porodit 😀

zrzulka
28. máj 2010

@adelaine no s tou zltackou mala inak pravdu pretoze v nemocnici naozaj dlho drzia kvoli nej a zbytocne. my sme boli az 11 dni 😒 ja som vela o tom potom zistovala a teraz keby maly chytil tak uz neostanem....

Pytala som sa na porodny plan .... Piste si niektoraaaaaaaaa???????????????????????

bellablonde
28. máj 2010

mne nastastie este nic nepuchne, ALE po porode som mala brutal bolesti v celych rukach prsty, zapastia, predlaktia, ze som nevladala maleho drzat, trvalo mi to asi tyzden vkuse 😒
maxi tiez mavam cudne vytoky - blede, vacsinou su vodnatejsie, pocit postanosti doverne poznam...najma rano

kocky ja by som tak ladovala ovocie ☹ ale musim sa krotit kvoli cukrovke ☹ je to hrozne odriekat si alebo si dat len kusok
tiez sme byvali pri mileticke 3 roky dozadu, ale odkedy sme sa prestahovali tak som tam tusim ani nebola...

maxi robila som korytnacku minuly tyzden, mala velky uspech 😵 vsetci hikali aka som sikulka 😀

maxara
28. máj 2010

adel to aka krava? ved si jej len chcela objasnit, co jej ocividne uniklo.. no ja dufam v ten vytok, ja este zatku chcem mat 🙂 no ja mam aj taky ten vodnatejsi obcas, ale tiez som si myslela, ze mi utieklo, lebo mala ma furt kope do mechura 😒 uz by mohla zrotovat, lebo neviem, ci to do vypuzdrenia vydrzim
kafko nemalo by prsat, malo by byt na zapade pekne a kde tu burka, tak ked pojdete niekam autom a budete k nemu blizko, tak pohodka.. ja by som napr mozno vyrazila na cerveny kamen, tam teraz byva kadeco, hocijaky program a v taverne pod bastou robili bohovske halusky (neviem, ci este) 😉 byvaju tam sokoliari a ine atrakcie, tak skus kuknut aj na www.kamvyrazit.sk, mozno tam nieco bude

zrzulka
28. máj 2010

@kafoditka tazko radit ked vas nepoznam a neviem ake mate zaujimy ale mozem ti napisat co budeme robit my 😀
rano ideme na bazu do vinic (chcem robit sirup), potom sa pride mala vyspat a ked vstane tak idem kuknut koniky.... Ak by prsalo tak asi ju zoberieme na nejaky den deti co poriada pezinok alebo Ba. tento vikend patri predsa detom 😀 😀 😀

zrzulka
28. máj 2010

@bellablonde boze ty fakt ja som na to aj zabudla ale aj ja som to mala... ale potom to zmizlo....

mojalili
28. máj 2010

JA by som zltacku tak nepodcenovala, aj ked ju ma skoro kazde dieta.
Moj manzel ju ma od malicka, teda problemy s bilirubinom a vazne sa obavame, aby mu nezlyhala pecen. A je to dedicne, ma to po dedkovi, aj jeho brat... 😒 Takze ak maly bude mat zltacku, budem za, aby porobili vysetrenia ako sa patri...

@maxi mas pravdu, po 36.tt by sa MAgne nemalo brat, preto som to vysadila. Beriem uz len na zily Detralex 2x denne.
@zrzulka nepisem s porodny plan, ved uz viem co bude....vlastne neviem, kazdy porod je individualny, a ma ho v réžii moj porodnik... 😉

Práve mi MM namasiroval moje lopaty (nohy), hruuuza, sam sa cuduje,ze dokazem na nich stat... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre