Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

rybaanka
28. máj 2010

@ericica nebojim, sak uz viem, co ma caka 😉
tak bru

dugyna
28. máj 2010

@ericica ja som pisala v sukromnej..moni je uz lespie..zatazovy oxytocinovy test dopadol ok, nefrolog povedal ze oblicky ok, zajtra jej robia glykemicky profil..tlak sa zlespil dnes poobede mala 130/88 ..a uz sa aj citi lespie..

ericica
28. máj 2010

@dugyna si ma ukludnila 🙂 no som velmi zvedava aku bude mat mala krvicku 🙂
ozaj a ty sa ucis za doktorku ze toho tolko vies o zdravotncitve?

dugyna
28. máj 2010

@rybaanka aha lebo u nas sa este neplanuje..zatial cakame..

dugyna
28. máj 2010

@ericica uhadla si ja teraz koncim..este 2 statnice

ericica
28. máj 2010

a ak smiem vediet doktorka coho by si chcela byt?

dugyna
28. máj 2010

@ericica tak nad tym budem uvazovat na materskej 😉 neviem fakt,mozno gynda a mozno aro...ale viem ze urcite nie onkolog..to by som robit nevedela

ericica
28. máj 2010

ok idem aj ja hajat lebo mala rano skoro buntosi 😝 doru noc 🙂

ericica
28. máj 2010

@dugyna tak to ti verim.....ja by som nevedela robit ziadnu dr mne je zle z krvi 😖 no a ked ste boli na pitevni tak ti nebolo zle alebo ste este neboli,?

ericica
28. máj 2010

neviem ako to na zdravotnickej chodi?to si mozes vybrat aky odbor chces,,,,,mne osobne najviac pasuje psychologicka,to ty nemozes byt?

dugyna
28. máj 2010

@ericica to uz mam za sebou..aj anatomicku, aj patologicku aj sudnu..to mi nerobi problem vobec..ja mam silny zadludok..len teraz v tehu som trosku citliva...

ericica
28. máj 2010

dugy klobuk dole pred tebou 🙂 ja by som odpadla uz predo dvermi pitevne 😝 😝 😝
ale dajaku predstavu uz mas ze co by si asi rada nie?

dugyna
28. máj 2010

@ericica medicina je vseobecna..studejes vsetky obory..., zvlast su len zubary, a zubny technici..
specializaiu si urcis ked nastupis do zamestnania a po 5 rokoch praxe mas skusky-atestacie a potm mas na peciatke ze gnekolog, alergolog..dovtedy len lekar alebo sekundarny lekar..
psychologia sa studuje mimo medicinu..
od nas mozes byt psychiatrom

dugyna
28. máj 2010

@ericica co ja viem ..ono sa to da vydrzat...jedine co mi vadilo na natomickych pitvach ze tie mrtvoly boli nalozene vo formaline a to strasne smrdi...je to velmi drazdive....

no bude ARO alebo gynekologia asi zatial a medzi tym sa rozhodnem

ericica
28. máj 2010

wau dobre si to napisala....pochopila som 🙂 ja co chodim k doktorovi myslim gynekologa tak on ma mladu priatelku lekarku a asi si bude robit atestaciu na gynekologicku lebo sa unho zauca....ale je dobra a aj ju to bavi robila mi 4D uzv 🙂

ericica
28. máj 2010

aro to su tie pripady ked su surne operacie po nejakych urazoch???

dugyna
28. máj 2010

@ericica to je mile budu mat rodinnu ambulacniu 😉
ono je to fajn lebo robis kvazi sam na seba..ale ak chce byt gynekolog naozaj dorby mal by si aj napriek vlastnej ambulacnii nchat aspon par sluzieb v nemocnici

dugyna
28. máj 2010

@ericica aro su po havarkach, padom z vysky, ked su lduai na dychacich pristrojoch...intenzivna medicina..

dugyna
28. máj 2010

inak ty co ronis ked nie si na materskej? 😉

ericica
28. máj 2010

ahaaaaa....no vsak ten moj gynekolog je siroko daleko najlepsi a najuznavanejsi.....berie si sluzby v nemocke napr .v stredu ma operacny den a cez vikendy praktizuje porody...aj mna s malou odrodil cez vikend a aj tento porod mi vyvola asi vikend pred terminom 😉

ericica
28. máj 2010

ja som 10 rokov robila v jednej velkej cukrarskej vyrobe majsterku mala som na starosti ucnov co ma dost bavilo ale teraz som zacala piect doma a aj ma to dost bavi a ked sa mi skonci md tak si vyberiem zivnost a spravim si dobru reklamu a budem z toho zit,,,,vsak aj teram mam tolko objednavok ze uz musim odriekat ,a mam ich do konca juna ,,,tak uz musim vydrzat a do 25.6 neporodit 😀 😀 😀

dugyna
28. máj 2010

@ericica 😉 tak to je dobre ze robi aj v nemocke 😉 , a nechcela by si ist posntanne?

ericica
28. máj 2010

inac ja na tvojom mieste asi tu gynekologiu....tam mas viacej radosti ked sa zrodi novy zivot,ja by som to aro asi ee ,ja viem ze ani pri gynde neni vzdy vsetko ruzove ale pri are je viacej tragedie nie???

dugyna
28. máj 2010

@ericica jej mnamnamnamnamnamamanamnan 😝 to je krasne..mna bavi pecenie..len keby som tolko piekla tak by som bola siroka..lebo by som si to musela aj papkat 😉 , no proste sami dvaja nezjeme tolko kolacikov..ale ked budeme mta deticky uz vascie tak im budem vypekat..
by si si mala spravit nejaku internetovu stranku 😉 pofotit torticky a to tam hodit...a mas 😉

ericica
28. máj 2010

kebyze rodim spontanne tak ho tam asi nevychytim lebo on cez tyzden ordinuje, a s malou mi dal termin ze mi vyvola 6.jula a predstav si v to rano mi odisla hlienova zatka aj som mala slabe kontrakcie,cize by ma to do vecera aj tak chytilo 🙂

ericica
28. máj 2010

@dugyna mam a teraz sa pracuje len na mojej vlastnej webovej stranke 🙂

ericica
28. máj 2010

inac moja mala sa narodila 7.7.2007. a vidim ze aj ty mas termin 7.7 🙂

ericica
28. máj 2010

ok padam do postele....a dobre sa mi s tebou kecalo 😉 😉 😉
krasnu nocku zelam 🙂

dugyna
28. máj 2010

@ericica jej tak daj potom link 😉
@ericica jej to je zlate ze malicka uz chcela ist ked ti dal termin..tak to chapem ked ho tam chces mat..

dugyna
28. máj 2010

@dugyna aj mne s tebou dobru noc aj brusku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre