Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
28. máj 2010

@ericica jej fakt 7.7 😉 to je zlate..ale ja myslim ze nasa malicka pojde asi este pred terminom...ja som dost skoro citila pohyby na prvorodicku..

dugyna
28. máj 2010

@ericica oprava to malo byt tebe to ze sa mi s tebou dobre kecalo a dobru noc aj bruksu..ale klilko mi to tam ze dugyna..

sunnygirl
29. máj 2010

Dobré ránko dievčatá 😉
tak ja som sapala tak ako tak. Ani dobre ani zle 😅

U nás to vypadá aj na slniečko aj na pod mráčkom, ale teplo 13 stupňou máme.

Chcem sa Vás opýtať, pod pravým rebom ma pychá. Pychalo ma aj pred tým, ale teraz ma maličké do niečoho kopká, čo tam máme? Do čoho kopká?????

Prajem Vám pekné písanie a nieže to preženiete s upratovaním a varením 😀

mojalili
29. máj 2010

Dobré ránko kočky,
Dugy - dakujem za info ohladom MONLINE, som rada, ze sa to stabilizovalo.

My sme mali rekordnu noc, 8x na wc do rana, to som nemusela ani spat......ranajky su na stole, ked s mojimi brantovnymi rukami mi to trvalo dvakrat tak dlho.Dnes robi mesto Den deti, tak snad bude pekne a pojdeme tam.

Moje dite sa muzomhra s konikmi, jeden tvrdohlavejsi ako druhy, tak sa pretekaju kto ma najlepsieho kona. To 4 rocne nema rozum a chce byt prve vo vsetkom, a to 30 rocné dieta tiez nema rozum, lebo jej to chce vytlct z hlavy.... 🙂 Tak idem robit rozhodcu....alebo serem na nich, idem papat.

PEKNY DEN KOčKY.....A POZRITE, SVIETI MI 38.TT 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

janulienocka
29. máj 2010

Dobre ranko, kocky, jeeej @mojalili gratulujem k 38 tt 😵 to nam to uteka ... dnes som spala zase strasne, mam nejaku vnutornu nervozitu asi z toho ze sa nam to krati 😒 mame tu tych zahradnikov tak musim bezkat

mojalili
29. máj 2010

@janulienocka dakujem, veru uz to je riadne cislo,aj na porod 😀

KOnecne sama doma nachvilku, vyprevadila som ich s radostou ku svokrovcom opatrit sliepky a zajacov a poumyvat mi motor auta 😉 Tu je bozsky klud... 😕 😵 😵 TICHO - to je najkrajsi zvuk 🤐 🤐 🤐

mirka285
29. máj 2010

dobre ranko 😉 aj ja som spala tak vselijako,ale uz to bolo aj horsie,tak sa nestazujem..ja ked idem okolo zkadla sa zlaknem vzdy,ved ja som uz viac siroka ako vysoka...a to som cele tehu mala celkom male brusko,a teraz ku koncu mi nehorazne narastko,ze ani dychat neviem poriadne 😒 u nas neprsi,co som rada okolo obeda pojdem k nasich ugrilujem si vonku rybu a budem tam vegetit az do vecera 😉

mojalili
29. máj 2010

Miri, ja som skor napuchnuta vsade uz, to mi vadi viac, aj tvar, ruky, nohy, vsetko....ako pri dcerke, to mam v zivej predstave....zeby sa to uz vazne blizilo? Tu gril party to je dobry napad, som zvedava, kedy svokrovci zacnu... 😉

mirka285
29. máj 2010

mojalili tie zili na rukach bolia aj mna a kamoska mi povedala ze zili nebolia,ze to ma bolia skor cievy lebo mam hustu krv ☹ a uz sa mi tak zle dycha ze dufam ze budem rodit co najskor,dufam ze ked porodim sa mi bude lepsie dychat..

kafoditka
29. máj 2010

Caute koceny 😵 😵
Spanok celkom v pohode, ako spomina Mirka, bolo aj horsie.. Ja uz som bola v drogerii, nakupila na ranajky -
manzelik ich pripravil a teraz sme sa vykotili na gauc.. Maly v brusku pekne kopka, asi mu chutilo 🙂 Ale co s nacatym dnom???

@mirka285 tu grill party by som veru brala... taka dobra rybka alebo kridelka 😵 😵

kafoditka
29. máj 2010

@mirka285 mozno sa ti s dychanim ulavi, ked ti pekne klesne brusko.... a zvladas soferovat?? 😕

mirka285
29. máj 2010

soferovat zvladam,ja skor nevladzem chodit,ja si praveze teraz uz vsade vyvazam rit,doteraz som isla pesi na postu do obchodu a teraz vsade chodim autom 😒

mojalili
29. máj 2010

@mirka. veru aj ja sa vsade teraz vyvazam, odkedy mi muz kupil auto, nedam na moju Corsicku dopustit a vsade s nou leziem. Snad sa to zmeni, ked bude maly a budeme inak motorizovane 😉 😉 😉

Mne sa dnes vyhodila na hube zima, neviem vobec ale vobec preco... 😒 no nic insie mi ku stastiu nechybalo.... 😠
Miri, mozno su to cievy, ale je vidiet, ako mam namiesto zil guce na rukach, su velmi zvacsene tak dvojnasobne....a samozrejme aj tam dole mam uz taku gucu ako male vajicko... ☹ ☹ ☹ to je trosku ina bolest.... ☹ ☹ ☹ Ani Detralex nezabera....

Snad lekar so mnou nieco porobi utorok, musim mu o tom povedat, ze aj na rukach to mam a dost bolestive... 😒

MIrka, KAfko, tusim obidve mate tiez OPel Corsa, ze? Sme sa o tom davnejsie bavlili......ja uz mam autonalepku LILIANKA A DANIELKO na palube...dane na aute 😉 😉 😉 LILI nevydrzala...alebo maminka? 😉

mirka285
29. máj 2010

babule,idem do sprchy,vcera som si kupila zrkadielko aby som sa mohla zospodu holit,a idem k tym nasim,a vam prajem vsetkym pekny slnecny den 🙂

robika
29. máj 2010

Ahojte, davno som tu nebola, takze dufam ze kazda z vas mala dobry tyzden... dnes si vas precitam, ze co mate nove
my mame take krasne pocasie, tak som zacala prat, akurat neviem, ci treba prat aj niektore veci ako hniezdo a kojenecky vankusik a podobne veci?
a dostala som zopar kabatikov od znamej, lenze su nosene, mam to vyprat 2x alebo na vyssiu teplotu, nie je nejaka humusacka, ale pre istotu....

mirka285
29. máj 2010

mojalili ja mam corsu a vcera som zaplatila poslednu leasingovu splatku,tak som nesmierne rada 🙂

mojalili
29. máj 2010

Robika - ja som prala aj hniezdo a ostatne, ale mala som po LILI, ale pamatam si,z e som prala aj to tusim...nech ti odpovedia este prvorodicky, ako to riesili oni. Od tej kamaratky staci na 60 -TKU raz podla mna, ak to nieje zakazene... 😉

mojalili
29. máj 2010

@mirka285 jaj, tak ty mas asi novy typ, ja mam taku postarsiu, 8 rocnu za par Euracov, to staci pre mna a deti🙂 JA som nikdy nemala auto,tak preto si uzivam aj taketo... 😉

kafoditka
29. máj 2010

@mojalili my mame opel astru, to ty s mirkou mas corsicku 😉 mojali a mas ten novsi typ alebo starsiu?
Inak ja uz mam nalepku nachystanu v kasliku v aute 😵

mirka285
29. máj 2010

ano ja mam tu novu ciernu s cervenym interierom..ja som ju jeden den zbadala v reklame a druhy som si ju isla kupit 😉 napriek tomu ze som dala vtedy 300 000 akontaciu,tak este som ju tri roky splacala,taka bola draha ☹ ja som kupila auto zrovna ked boli drahe,rok nato isli ceny dole,skoro ma porazilo 😠 ale nevadi,lebo stale sa mi to auto paci,aj ten starsi typ je pekny co mas ty 😉

mojalili
29. máj 2010

NEmam uplne novy typ, ale ani nie ten najstarsi, svetla su hore na kufri uz....Baby, ale za 1 000€ je to dobra kupa, malo najazdene, vnutri uplne ako nova....z manzelovej roboty z Ciech..dcerska firma....staci veru pre mna. On ma HOndu civic limuzinu a to je velke zihadlo, tak pre mna toto staci. 😉

mirka285
29. máj 2010

mojlili jasne ze staci,ved na rodinne vylety aj tak budete chodit inym autom,a nam na nakupy stacia tieto male auta 😉

kafoditka
29. máj 2010

@mojalili ved to je totalne sikovne autko.. zaparkujes, kde chces a hlavne sa odvezies kam chces... My mame tiez 3dverovu a dost na to nadavam, lebo musim vecne vystupovat ja, ked niekto sedi vzadu.. a to som zvedava, ako tam budem usadzat maleho do tej vacsej autosedacky neskor.. Inak je to sikovne autko, mam ho rada, nepyta vela papat 😉
Ja by som tiez chcela auto sama pre seba, tak by som bola aspon prinutena pravidelne soferovat... Takto, ked mame spolocne jedno viac soferuje Peto ako ja..

kafoditka
29. máj 2010

@mirka285 ty Mirka, asi by som chcela vela, aby mi zavolali z babymarketu este dnes, ze si mam dojst pre kocik, ze?? 😉 🤐 🤐

kafoditka
29. máj 2010

KATTY 17... daj vediet, ako si dnes dopadla s kocikmi a ci uz doma nejaky mas 😉

mirka285
29. máj 2010

Kafko som zadava ci aspon v pondelok uz budu tie nase kociky 😒

kafoditka
29. máj 2010

@mirka285 ani nehovor...

mojalili
29. máj 2010

@kafoditka KAfko, ja davam malu do autosedacku dozadu aj teraz s takym brusisko a uuuuuuplne v pohode. Dokonca sa tam pekne vtrepem cela, ked jej nieco nejde zapnut. Praveze tohoto som sa aj ja bala, ale to je super priestranne, ked sa otvoria predne dvere. Takze neboj.
LILI mi hovori, ze budem ako autobus, ona vzadu a Danko vpredu a maminka je autobusar 😀 😀 😀

kafoditka
29. máj 2010

@mojalili zlata pani autobusarka z teba 😵 😵 😵

robika
29. máj 2010

@mojalili a myslis si ze mozem vyprat tie vecicky od znamej na 60, aj ked su farebne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre