Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
29. máj 2010

ak su farebne, tak by som ich kludne dala na 40tku, ved nie je to smudla snad, nie? 😉

adelaine
29. máj 2010

ahojte 🙂

fiiha, mne dnes konik odratal, ze do terminu mam 40 dni 😎
ale ja mam tusaka, ze to bude skor....

inak, dnes ideme na svadbu, uz od vcera mam stresy z toho, co
si obleciem....dnes to vyvrcholilo tym, ze mam stres z toho, co si
k vybratym satam obujem ☹
vratia sa niekedy nohy do povodneho tvaru?
ja chcem nosit zase vysoke opatky 😢 😢

alllexa
29. máj 2010

Ahojte,
tak uz mam navarene, aj kuraciu polievku, aj cesto na halusky, uz ich len vyhackat a uvarit...

Tak tie auticka vam zavidim! Nastastie budem byvat dost blizko pri nasich, takze to zvladnem aj pesi s kocikom, aj Trhovisko je kusok, tak nebudem taka odrezana od sveta...

Drzim palce s kocikmi, teraz je to fakt tazke nieco zohnat, najma tie Teutonie, neviem, preco maju taku dlhu dobu dodania z toho Nemecka, su strasne neflexibilni. Ja som si radsej vyskladala priamo v predajni, nastastie mali farbu, ktoru som chcela...

Inak s tym pranim - ja som tiez prala hniezdo. Len sa mi zda byt potom zbytocne vsetko satstvo a textil este zehlit kvoli bakteriam, ved aj tak tie veci nemozem drzat v izolacii, budu v suflikoch, kde bude na ne tak ci tak sadat prach, deky budu v kocikoch a postielkach a tie takisto nemozem vydenzifikovat... I ked, samozrejme, chcela by som tomu predist, ved aj dudliky vyvaram, perem hracky, plienky dokonca na 90-tke...

sunnygirl
29. máj 2010

ROBIKA,
tak ja som dnes oprala aj ten mantinel (ja mám 3D sadu z pampyshopu) a som nahnevaná, lebo tie srdiečka sa mi po opratí odtlačili na jednu stranu, tak mám slzy na krajíčku. Dnes mááááááám zlý deň 😠

achojka
29. máj 2010

@mojalili Krasne auticko, cervena je moja farba, tu mam velmi rada 😀

achojka
29. máj 2010

A co sa tyka prania veciciek pre babo, ja som prala vsetko, aj hniezdo, dokonca aj kocik. Plienky periem na 90 stupnov, biele bodinka na 60 stupnov a ostatne farebne na 40 stupnov.

robika
29. máj 2010

@sunnygirl joj to mi je luto, ze sa Ti tie srdiecka otlacili, neviem ako to vyrabaju, ked sa Ti to mohlo otlacit, ale ved hniezda sa mozu prat....
ja to moje hniezdo, este len pojdem oprat, lebo sa pokazilo pocasie, takze neviem viac susit, tak musim s druhou varkou pockat...
inak som s tym oblecenim urobila taky bordel v izbe, akokeby nas chcel nikto vykradnut a vyhadzal skrine... 🙂

mojalili
29. máj 2010

@sunnygirl to je ako mozne... ☹ JA mam z www.mimi.sk a farby su take ako pri objednani, a to uz ma hniezdo aj navlecky 4 roky... 🙂

My sme sa najedli paradne, o 2 hodiny zacina program pre deti, tak pojdeme pozret. 😉 Prejdeme sa pekne, nech malemu dohovorim, aby siel 2. 6. von 🙂

kafoditka
29. máj 2010

NO, tak ja som si dala latte z kavostroja, k tomu zmrzlinu Carte dor - maskarpone s lesnym ovocim - a som najedena 😕
Takymto tempom nepojdem rodit s mojimi 13timi kilami ale minimalne 15timi 😠 😠 😠
ALE stalo to za to.. 😉

dugyna
29. máj 2010

@mojalili neni zac 😉 jej ty si uz 38tt no supis tak uz mozet ist aj rodit 😉

aalexis007
29. máj 2010

Ďakujem Vám všetkým za gratulácie- ste zlatučké 🙂

alllexa
29. máj 2010

@kafoditka - neboj, drzim s Tebou krok🙂 + 13,5 kg

sunnygirl
29. máj 2010

no takto sa mi to odtlačilo, ja tiež tomu nerozumiem

sunnygirl
29. máj 2010

ešte sa aj rozpršalo, takže mi to nestihlo uschnúť, ach jo 🙄

robika
29. máj 2010

@sunnygirl ani mne to neschne, my mame tusim obidve riadnu smolu...

merikac
29. máj 2010

ahojte babulky, vidim, ze vas tu je momentalne poriedko, vsetky ste asi vonku a uzivate si pocasia,,,,,ja dnes len oddychujem, moje noziny vypovedali a su ako pampuchy

petrap001
29. máj 2010

ahojte vsetky,no ja som teraz prisla domov,no tak som bola na nakup.taky dlhy,ale co sa budem doma nudit,ked veduci spi 🙂 tak som kupila nejake tie pampersky,samponik a olej,tienitko na okna do auta,zrkadlo aby som videla co vzadu stvara 😀 veela dorobtinky pre seba,ako activie a ovocie a melon-ktory som uz skoro cely zjedla 😀 lebo si myslim ze tych 20 kil navyse je uz dost.mama mi nechcela verit ze uz som tolko pribrala,ale co uz.mne je fajn 😀 😀
a rano som sa uz zobudila o pol 7 tak som vysavala ako blba a este som aj stihla okupat naseho chlpaca lebo uz smrdel 😀 😀 ale ja ho potom iba zabalim do jeho velkeho uteraka lebo susit ho v kupelni....nikdy!!!! tolko chlpov ako po nom ste eset asi nevideli.to je potom upratovania na dalsiu hodinu.uuuplne vsede.fuj fuj fuj.a tak ked vyschne v osuske tak ju vytepem von,aj jeho a uz je pokoj a poriadok 😀 😀 😀
a dnes bude zdrava vecera som sa rozhodla.rybka aj baby zemiacky a zelenina ale spravim to na pare,toho tuku uz stacilo.len do kedy mi to vydrzi 😀 😀 mala som len malu zmrzlinku dnes tak sa lepsim 😀

zrzulka
29. máj 2010

@sunnygirl ved im to posli naspat ... nech ti poslu nove ked je kazove pripadne si objednaj nejaky iny vzor. ja som pri malej takto posielala hniezdo na vymenu lebo ked som ho oprala tak sa strasne stencilo a bolo to ako handra a poslali nove. na akej teplote si ho prala? lebo aj to moje na 60tke (pritom tam bolo ze do 90). to druhe co mi poslali som uz radsej len na 40tku hodila....

zrzulka
29. máj 2010

@kafoditka xixi ze 15kg... ja uz teraz mam + 15... Som zvedava s kolkymi ja pojdem rodit.
Inak jak davali na markize reklamu na tu novu relaciu o byty - bytobranie... tak som myslela na teba ze to jak u vas situacia... Tiez v tej reklame tehulka hra. ved sa prihlaste, bude sranda... a mozno ten byt vyhrate. to by som ti priala teda....

zrzulka
29. máj 2010

Inak ja tiez vsetko idem prat. Hracky umyvat (po malej, nove nekupujeme, mame ich viac nez dost) Ale pri malej ked boli nove som tusim vsetko neprala. ved tie co maju elektronicke casti v sebe tak tie sa ani nedaju....Iba take som prala co neboli v igelite....

lenkaaninka
29. máj 2010

ahojte babule....som zničená ako blázon...fuj upratovanie varenie...a aj tak nieje všetko hotové...na obed bol nový karfiol s novými zemiakmi a uhorkový šalát som si pochutila...

ericica
29. máj 2010

ahojte lenkaaninka mnaaaaaaaam.....ja budem robit zajtra spanielskeho vtacika s ryzou 🙂 dnes varila svokra dobry husty gulas
aj ja som dnes upratovala ,vyprala dve varky,a este som stiahla postelnu bielizen, upiekla som smotanovo tavrohovy kolacik s jahodami a uz mi tune v chladnicke..... 🙂

kafoditka
29. máj 2010

@zrzulka dakujem si zlata... no ved ja o ten byt sutazim!!! 🙂 🙂 No a zatial neuspesne 😒 Mna chytila teraz v tehu taka šajba a ja ti sutazim jedna radost... O byt v bytobrani, o rodinny dom v plus7dni, o auto v živote... 😵 😵 Aj ked na jednej strane viem, ze je to zbytocne, lebo si myslim, ze uz teraz vsetky tie veci niekomu patria ale na druhej strane mam taku malicku nadej, ze mozno...

@petrap001 pocuj a nie je to zrkadielko na spatne zrkadlo zbytocne teraz? Ved vajicko musis mat aj tak nakliknute v protismere koli bezpecnosti dietata... Az neskor tak o 1,5 az 2 roky budes mat tu vacsiu sedacku do auta, ci??

tatianka.g
29. máj 2010

@mirka285 a tebe uz prisiel ten zasobnik na plienky z pampyshopu? ako to vyzera? si s nim spokojna?

mirka285
29. máj 2010

tatianka ano uz mi prisiel,vyzera dobre,uz ho mam aj oprany 😉 mne vsetky veci z pampyshopu prisli tusim extremne rychlo 🙂

kafoditka
29. máj 2010

@petrap001 kukla som tvoj album, no pekne brušeno už pred sebou nosiš... 😉 Ale inak je z teba sexi mamina a nechapem, kde mas tych 20kg 😕 😕

petrap001
29. máj 2010

@kafoditka dakujem pekne,ja tiez neviem kde mam az 20 😕 😕 o takych 10 az 12 by som aj vedela 😀 😀
a to zrkadielko sa da na zadne okno takze ked sa ty pozries do spatneho tak v tom zadnom by si mala vidiet tvaricku babatka.len sa s tym treba pohrat a malo by to fungovat. 🙂 no len ked bude plakat o raty tak ani zrkadielko nepomoze 😀 😀

kafoditka
29. máj 2010

@petrap001 ty a to tie vysoke sandale normalne este nosis??????

petrap001
29. máj 2010

@kafoditka ale niee len som sa v nich sfotila 😀 😀 😀 to by som nezvladla 🙂

mirka285
29. máj 2010

dnes tu nikto neni?kde ste vsetky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre