Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

lenkaaninka
30. máj 2010

fuj maxi mala si mu ho dať zožrať...

uvarila som upratala detom detskú umyla dlážku a povysávala...
ozaj v noci som mala taký totál reál sen že som rodila ale to asi za to že ale od piatej rána malý v bruchu mal disko trisko 😀

s mm som povadená tak máme tichu domácnosť tak zobral po roku deti niekam a som doma sama...som sa naobedovala teraz a relaxxxxx....dám kávu sprchu ....baby ja som všetko ale totál všetko poupratovala aj veci v skrinkách s oblečením...mne už z toho drbe... 😠

kafoditka
30. máj 2010

@maxara vegetarianov este chapem, ale podla mna su taki vegani total chori ludia 😝 😝

tutifruti
30. máj 2010

Kafko ja obrúcku uz pre istotu nenosím... skús krem.... mozno zíde.... Mna uz by riadna panika chytala, keby som nevedela dať dole prsteň... Neznášam také veci...

achojka
30. máj 2010

@tutifruti Inak netolerantnost u susedou nema hranice. Nas sused napriklad celu noc pocuval madarske hity. A este si k tomu aj rozpraval nahlas alebo spieval? Neviem, ale islo ma z toho porazit 🙄

kafoditka
30. máj 2010

@tutifruti sak som si aj mydlila ruky a nic, neprevlecem cez klb... Boze sak to co bude, ked mi este viac ruky opuchnu????

tutifruti
30. máj 2010

Ja neviem či si tí ľudia myslia, že žijú v pustatine.... či čo si vlastne myslia?..

mojalili
30. máj 2010

@tutifruti tak toto by AJ MNA NARALO...... Mna tak raz nasral nejaky sused, ked mala LILI 1,5 foka, vozila som ju na kole a niekto mi z vchodu to kolo vyhodil von do dazdu (zamknute). Davam ho do sklepa,len sa pokazil zamok a vazne som nevladala 1,5 rocne dieta aj kolo tahaz to sklepa 2 poschodia....Tak som napisala tiez list a vycapila na dvere.....a na druhy den mi jeden sused oznamoval, ze uz opravil zamok od sklepa.....tak aspon nejaky pohnutok bol....ALE TOTO CO TEBE UROBILI, TO BY MA NASRALO RIADNE.... 😠 😠 😠

@maxara tak to je riadny pako, nezniesla by som to...... 😠 😠 😠

drievko
30. máj 2010

@tutifruti no to by bolo asi susedove posledne !!!!! 😠 podaktorý susedia zabudajú na to ze su neni na samotke!!!!

maxara
30. máj 2010

@tutifruti no veru, to by nasralo kazdeho.. ja by som sa tiez rozplakala.. ale dik, ze si mi pripomenula, ze pracka mi prave pred chvilou piskala, ze doprala

@achojka no ver tomu, ze ja som nebola daleko od jeho zabitia, ale teraz asi posledny mesiac som nejaka kludnejsia.. tak to ani tak neprezivam.. iba som mm napisala vtedy mejla (bol v robote), ze poobede s nim hodi rec, ze ked taketo bude srat pravidelne, tak si ich bude vyberat z hajzla a nosit do vinohradu, ale v hajzli mi to plavat nebude.. navyse v pondelok cakam navstevu a normalne ma prepadla myslienka, ze to tam bude plavat do pondelka.. som chcela uz vyrobit listocek, ze to hovno v zachode nie je nase, ale hentoho zmrda..

@kafoditka skus si cvicit s prstami a niekedy poobede vyskusat prsty poriadne nakremovat a sup.. 😉

tutifruti
30. máj 2010

Zeny ja by som bola za iných okolností ist po poschodiach a vadit sa s každým, ale mne to tak lúto prišlo.... som sa rozrevala ako decko.... a Alžbetka nechápala a hladkala ma po hlave... 😒
Ked ma teraz aj reklama na Vitanu rozplače... ked si rodina sadá k spoločnému stolu.... 😅

tutifruti
30. máj 2010

... schopná íst po poschodiach....

lenkaaninka
30. máj 2010

obručku das dole aj ked si na ruku pustíš totál ladovú vodu aby ti prsty trošku odpuchli ...neviem inak poradiť...ja moju uuužžž hodnu dobu nedám na prsty...

no vám robia susedia príjemne chvile a mne naši lebo bývajú o poschodie nižšie a to su večné zvady...buchaju dverami, bud neskoro v noci alebo skoro ráno púšťajú vodu a podobné veci ....tatko fajčí pod mojím oknom a nemôžem ani vetrať vtedy a proste iných vela vecí...

maxara
30. máj 2010

@lenkaaninka 😀 😀 😀 veru mala.. ale nastastie sa mi to podarilo splachnut, som sa na to totiz vysrala 😀 😀 a preco ste sa povadili?

@kafoditka ja si tiez myslim.. ved odkedy praclovek spoznal ohen, tak si na nom opekal mamuta, do riti.. nie je to signal, ze maso potrebujeme? a ze dokonca tepelne upravene? ved jasne, ze je zdrava aj surova zelenina, aj ovocie, ale aj dusena a varena zelenina a maso.. trapas

no a ti susedia.. moji rodicia by mohli napisat o tolerancii ich suseda aspon milion stran.. inak prave kvoli nemu nasi idu predat dom CIGANOM.. oco si ho vlastnorucne postavil, nechal tam kus zivota ale na vycinanie toho pakona uz fakt nema nervy.. stale si hlada zamienky na hadky, moj oco sa s nim uz ani nezdravi a viete co bol totalny vrchol, kedy klesol v mojich ociach az niekde hlboko do zeme? ked suseda z druhej jeho strany (od nas obdom) vytocil tak, ze dostal infarkt a zomrel. A tento pakon sa mu nielen ze dotrepal na pohreb, ale este sa aj nanominoval na "kar" taky neoficialny, co pre mojich rodicov a este takych susedov oproti (a tych co ten sused mal rad) zorganizovala jeho dcera. Tento drbo sa o tom dozvedel a este sa aj nechal pohostit a tak.. vsetci sme skoro grcali

maxara
30. máj 2010

@lenkaaninka inak hej, to je najhorsie hadam, ked su tvoji susedia vlastna rodina.. my mame nastastie suprovych susedov, mame ich radi, zatial ziadne problemy nie su.. okrem tety Milky, ale to prezijeme.. ona sa neozyva casto, ale ked zapoti, tak neviem, co si mam mysliet. Ale mm vie, ze som na nu nachystana, takze on stres nema 😀

lenkaaninka
30. máj 2010

@maxara si to zaťažila 😀 😉 ...kvoli všetkému že je furt preč stále som ja s deťmi ...sama takto doma bez nich som bola asi naposledy v oktobri...alebo tak nejak...také pre neho blbiny a pre mna dôležíté veci...ale nemienim mu len tak odpustiť...

maxi v dešnej dobe existujú hold ludia bez chrbtovej kosti...a bez zdravého rozumu...a mali by ich separovať do nejakej uzavretej komunity ... 😎

tinka349
30. máj 2010

ahojte mamicky 🙂

vy tu stale tolko popisete, ze vas vooobec nestiham sledovat 😖

tak apson vam chcem zazelat krasnu nedelu 😀

strasska
30. máj 2010

caute zienky!
@maxara ty mas take hlasky, inak ja uz som sa stretla tiez s takym nesplachnutelnym hovienkom a vzdy ma zaujimalo, ci to nie priznak nejakej choroby alebo telesnej nerovnovahy. Aj ked majitel tohto hovienka je maso normalne? 🤐
achojka: Tak Misko dnes vstal o 5 rano a to vcera na obed vobec nespal a vcera vecer odkvacol az o 21.00 😲

tinka349
30. máj 2010

iiiiiiiiiha, akurat pozeram ze uz len 45 dni do porodu ???? 😕 😕 😕 😕 😕 no zacinam sa bat 🤐

strasska
30. máj 2010

inak ja teraz tiez ziletky pouzivam raz za 2 tyzdne 😉 to by mi mohlo ostat aj po porode 😉

mirka285
30. máj 2010

tak uz sme po obede a upiekla som aj taky rychly kolac co som nasla na Mimibazare a vyzera strasne dobre 🙂 aj u vas je take zatiahnute smutne pocko?ja som si uz aj vlasy umyla,nech nevyzeram zajtra jak omastok a asi si pustim niake dvd..mam ten film 2012 a este som ho nevidela,tak asi to...jaj a este vam musim napisat ako som sa vcera vecer vytocila...tak o 23 hod. prisla mojmu Gabkovi sms,tak sa ho pytam ze kto mu pise...a ze jeho kamoska,co je niekte vonku v meste ze ci nedojde aj on 😠 tak to ma vytocilo jak hovado,krava jedna,vie ze som v deviatom mesiaci a bude mi chlapa v noci tahat niekam do mesta...ja taketo zeny nepochopim,ja by som nikdy v noci pripita nevypisovala zadanemu chlapovi 😠 tak som mu povedala nech jej laskavo odkaze ze si neprajem aby ho tahala niekam von a nech ma nerozculuje lebo jej zavolam sama ..

maxara
30. máj 2010

@strasska ake hlasky 😀 😀 😀 ? len popisujem co najdoveryhodnejsie status quo, nech si viete predstavit 😀 no a to hovienko je normalne, ked ho niekto ma, podla mna je len viac vlakninove s vela pormi.
Ale majitel by sa mal hlavne uvedomit a urobit vsetko pre to, aby ho po nom nenasiel v hajzli cudzi clovek, ktoremu z neho moze byt na grc. Ja som tiez uz take mala par krat, ale nastastie doma, kde som ho videla max ja a mm. Ale keby sa mi to prihodilo na navsteve, alebo keby k nam mal prist niekto cudzi.. no ja neviem. Ja by som to akutne riesila.. a nie, ze ved nevaaaa, ja ho vystavim, nech sa vsetci pokochaju jeho farbou a smradom .. Ja som na nas zachod a aj na to vseobecne strasne hakliva. Proste by som nezniesla, aby si niekto pomyslel o mne, ze boooze to co nechala v tom hajzli. Napr moja kolegyna, mlada baba, bezne necha kvapku stanky na doske.. 😖 fuuj. Ja by som zomrela od hanby, keby som to nechala ja a niekto by isiel po mne a pomyslel by si to, co ja si o nej teraz myslim. Neoskrabanu misu, ostate coklvek, nesplachnute.. no hanba.. chapem samozrejme, ze nikto neserie fialky a moze mu byt blbe, ze sa musi vykakat na navsteve.. Tak ale ked ostane smrad, je to normalne, ale zbytok neprekusnem, pokial tam mam kefu vedla zachoda. Ja sa napr nedokazem vykakat niekde mimo domov. Strasne zadrziavam. Neznasam verejne hajzle a ked uz sa rozhodnem trebars u niekoho, ked moze ist po mne niekto cudzi, tak tam musi byt kopec hajzlaku a osviezovac vzduchu. Ja mam na WC tri, mimochodom ten drbo nepouziva ani jeden, ja tiez nie ked som sama doma, ale ked mam navstevu pouzivam. Aj pre tu navstevu je to urcite prijemnejsie, ked si po sebe moze navonat vzduch..

maxara
30. máj 2010

@mirka285 no toto? aj mna by to nasralo, ale scenu by som spravila, az keby zareagoval mm 😀 ale z toho by sa nespamatal...
inak zacina mi tu riadna burka, uz mi aj jojka zamrzla.. 😠
@lenkaaninka no to naserie, to hej.. takze teraz si akoze mas rychlo uzit, kym sa vrati.. tak ale mozno pochopil, ked ich nakoniec zobral von, hm?

maxara
30. máj 2010

fasaaaa tak uz nemam telku, vsetko uz vypadlo.. a leje jak svina

maxara
30. máj 2010

uz cakam len kedy mi vypadne internet a elektrika a som jasna.. 😖 😠

maxara
30. máj 2010

a to mam ist za 20 minut trtkat s Larou 😠

mirka285
30. máj 2010

maxi vidis takto sa musim rozculovat...ale ani som nemohla byt nahnevna na Gabka,lebo on nikam nechcel ist a ani mi netajil kto mu pise,ani si nic nevymyslal,takze on mal evidentne svedomie ciste,to len henta krava furt otravuje a k tomu ma frajera,ale asi ide po mojom Gabovi 😠

achojka
30. máj 2010

@strasska Ty Miskovia su fakt tusim rovnaky. Ten moj cez den tiez uz moc nespava

maxara
30. máj 2010

mirka no ked isla po mojom miskovi jeho byvala (si na neho spomenula, az ked si nasiel po dvoch rokoch, co za nou smutil, mna, liecitelku bolavych dusi), tak on si dlho myslel, ze ona fakt nema nic za lubom, len sa kamaratsky s nim bavi, pise mu mejly a sms.. akozeee??? som z visne spadla? hlavne ked som mu povedala, ze mi cih musi ukazat alebo si moze ist za nou. Tak na dokaz jeho lasky ku mne a kamaratstva k nej mi ich ukazal a aj mejly a na jeden taky specialne baliaci Michala som jej odpisala.. ze by som sa aj pobavila, keby neslo o mojho frajera a nech sa laskavo uvedomi, lebo ju natrem jej frajerovi.. este ma vysmiala, ze nemam jeho cislo, krava.. a pritom v predchadzajucich mejloch mm pisala aj o nom, kde a co robi, ako sa vola krsnym.. a kedze to bola mala firmicka, tak som jej obratom napisala, ze ked zavolam na cislo, co ma ta firma na webe a vypytam si Tomasa k tel, tak koho mi asi tak daju??? tak sklapla.. potom sa ospravedlnila a uz pisala len sms, svina. Vyuzila to, ze som povedala mm, ze ona ho takto namotava, lebo on ma o nej nejaku predstavu z pred 2 rokov a teraz keby ju videl nazivo, tak mozno by bol prekvapeny, mozno by aj nic necitil, tak nech sa s nou stretne. Akurat boli Vianoce, ja som mala zapoctovy tyzden v NR a ta suka ho vytiahla na trhy. To som akoze schvalila, ved aspon sa uvidi.. V NR som nervacila jak jedna chudera az somsa rozrevala a revala som cely vecer a potom som mu zavolala okolo 20tej (mali ist spolu na kavu o 16tej), ze ci je teda uz doma a on ze este kecame, boli sme na vianocnych trhoch, potom som jej isiel opravit pocitac do roboty a teraz som jej isiel opravit pocitac domov... 😕 😲 skoro som odpadla. Som mu popriala prijemnu zabavu a zlozila som. A okolo 22hej som sa znova ponizila a zavolala som a ze este je u nej. Tak som hned zlozila a vypla si oba telefony a revala som ako sprosta do vankusa a nemohla som prestat.. No a potom som si ich o hodinu zapla, hned mi volal, ze uz jej v aute pred jej domom. Prva otazka, ci s nou spal, vraj nie a druha, ci sa bozkavali a vraj nie.. nic sa nestalo mozem byt kludna.. ibaze nieco som ja veru sipila.. No nakoniec tak cca koncom januara som sa ho v takej prijemnej chvilke opytala, co s nou mal a vsetko mi povedal. Ze ho cely vecer balila, ze ho chcela do postele a ze dvakrat chytila jeho ruku a polozila si ju na prso a zasmiala sa a tak.. No a ze ked to urobila druhykrat, tak vstal, ze on teda radsej ide domov a ked ho vyprevadzala, tak si vypytala pusu na rozlucku a ustedrila mu jazulu. Tak samozrejme, ze sa trosku pobozkali a potom zdrhol. Ked mi to hovoril, prisahal mi to so slzami v ociach, takze mu verim a kedze uz vie, ze pre mna je toto napr zakazane, tak uz nikdy viac nic take nespravil. Ono toto bola cisto jej chyba, ved on ju za ich cias zboznoval, na rukach by ju nosil.. a ona ho takto chcela ani nie dostat spat, ale rozist so mnou. Ja som si to samozrejme neodpustila a napisala som jej mejl, ze viem o vsetkom, ze je trapna a uboha a ze verim, ze sa jej to pekne vrati vsetko aj s urokami. No a za par dni sa rozisla s tym jej,,

alllexa
30. máj 2010

@mojalili - uff, schody umyvat, Ty si vzdy najdes nejaku aktivitu🙂 Ja som doobeda nakupovala a varila a uz mam dost a nechce sa mi ist ani riad umyt...
A zistujem, ze sa mi blbo supu zemiaky, tiez mam tie ruky nejake nanic:(

@maxara - sa tu smejem na tych opisoch🙂 Ale je to fakt des byvat s takym prasatom.
No a snad to tym psom vyjde🙂

@tutifruti - to je des, to by ma tiez nastvalo, esteze to ide s tych veci dole.

@mirka - tak to je fajn, ze Ti manzel o tej sms povedal, take zenske su otrasne... mojmu tiez zacala jedna vypisovat a ked jej odpisal, ze je zenaty, tak ho este sfukla, ze nema byt co na internete a ma sa venovat zene... pritom v profile ma napisane, ze je zenaty, tak nechapem, preco ho vobec oslovila.

@lenkaaninka - no to mas blbe, ked ani vasi neberu ohlad:(
a co sa tyka manzela, neboj, on sa uvedomi, aspon mas chvilu volna, tak oddychuj...

@kafoditka - ja som sa prave trapila s tou obruckou - tiez som skusila studenu vodu a mydlo a nakoniec to slo, ale fakt ze dost tazko, cely prst mam cerveny... skus mozno na to olej, pripadne v inu cast dna, ked to nebudes mat take napuchnute.

achojka
30. máj 2010

@maxara Aj tu neskutocne leje, a to som chcela ist s malym von, lebo uz nevedel co zo sebou. Ale nastastie zalomil, tak sa mu asi dobre spi pri tom lejaku. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre