Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

petrap001
30. máj 2010

ved na niekom sa neukaze ako dlho? na niekom vidno hned 🙂
inac aj my ked sme malovali,tak som popri tom robila velke upratovanie a tolko somarin v dome ze knoiec...stareho oblecenia,co nenosime boli asi 3 vrecia,neprehanam,tak sme to odniesli na charitu a somarin ani nehovorim kolko.dalsie 3 vrecia.aj tak to tu stael vyzera plne bludov.ved ja este budem robit cistky 🙂

kafoditka
30. máj 2010

Baby, ale ked sa k nej vyjadrovala Rollins, tak spominala 4.mesiac a to som ten clanok citala dva dni potom, ako vypadla a to bol pekny mesiac dozadu, nie?? Takze mozno bude na prelome nejakeho 4-5 mesiaca...

alllexa
30. máj 2010

@kafoditka - to fakt? Tak to sa mi nechce verit, ze by bola uz tak daleko... Ale zdalo sa mi, ze Rollins to nejako nepotvrdila, ked sa jej to pytali, bolo to take neurcite... Asi si citala iny clanok.

kafoditka
30. máj 2010

@alllexa kazdopadne, uvidime casom 😉 🙂

ale Cigaretka nam to tiez potvrdila, jej muz robi v telke ci nieco take..

kafoditka
30. máj 2010

baby co uz vsetky spite??

alllexa
30. máj 2010

@kafoditka - no vyzera to tak, ze tehulky uz spinkaju... Ja este kukam Lets dance🙂

kafoditka
30. máj 2010

@alllexa no ved aj ja kukam 😉 Nela bola neskutocna, vsak?? Si to vitazstvo zasluzi..

petrap001
30. máj 2010

aj ja este pozeram lets dance a upratujem aj kuchynu a musela som ju povysavat lebo som rozbila taky skleneny peknucny podnos na stole co som dostala ☹ a ja rada chodim bosa tak pre istotu 🙂 fuj zasa som plna lebo sa napchavam melonom.som si kupila dalsi dnes lebo vcera som cely zjedla 😅 no co uz ked mi chuti 😀 ale uz stacilo.rano do prace...sa mi nechce uz vobec.tento tyzden bude asi dlhy kedze je posledny..

alllexa
30. máj 2010

@kafoditka - hej, tie izolacie boli fakt super... Mazikova je zase podarena, vzdy sa na nej smejem, ze co zase vymysli. Ale Nela si zasluzi vyhrat, lebo treba byt aj objektivny, ide tam o tanec...

petrap001
30. máj 2010

ale Mazikova ma kostru neskutocnu.ako fakt tak vyzerat v jej rokoch,sen asi kazdej zeny a este aka papula je 😀

kafoditka
30. máj 2010

myslim, ze Nela a Peto su jednoznacni vitazi 🙂

kafoditka
30. máj 2010

@petrap001 ja mat tvoje nohy a hustotu tvojich vlasov, tak sa s nikym nebavim.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luminkasp
30. máj 2010

kafko 😀

dobru noc

alllexa
30. máj 2010

@petrap001 - no presne, v tom ciernom obtiahnutom ma teda prekvapila...
A Nela, hoci ma bezchybnu postavu, moc v tom zlatom nevynikla, zbytocne ju to rozsirilo...

petrap001
30. máj 2010

😀 😀 😀 ach tie moje vlasy..a to uz mam taku polku zriedenu,no veru mam ich na rozdavanie 😀 😀
a o nohy som sa dost bala aby som nemala krcove zily lebo v rodine ich ma asi skoro kazda.moja mama ani nemohla mojho najmladsieho brata normalne rodit aby nepopraskala 😕 ale nohy mojej prababky 😀 ukazkove,tenulinke a uplne bez chyby ako 20 rocna a to ma 90 🙂

alllexa
30. máj 2010

No to sa niekto ma🙂 My mame v rodine siroke boky a silne stehna... Ale zase brusko zvykneme mat ploche - len neviem, co bude po porode 😒

kafoditka
30. máj 2010

@alllexa nie sme my dve nahodou nejaka prepojena rodina?? 😉 😀 😀 😀

alllexa
30. máj 2010

@kafoditka - este aj rovnako priberame🙂

petrap001
30. máj 2010

tak brucho som mala aj ja ploche vzdy,ale zadok vypukly po ocovi a asi aj vvrchna cast po ocovi 😀 😀 z celej rodiny som najmenej obddarena 😠 😠 dufam ze sa aspon trosku naleju po porode 😀 😀

kafoditka
30. máj 2010

@alllexa no myslim, ze mame toho spolocneho viac.. 😉

alllexa
30. máj 2010

@kafoditka - mozno aj ten termin porodu bude zarovno🙂

alllexa
30. máj 2010

@petrap001 - tak to sa este zvacsia tym mlieckom podla mna...

petrap001
30. máj 2010

@alllexa no zvacsia a dufam ze potom nesplasnu a neostane mi uz vobec nic 😀 😀

alllexa
30. máj 2010

@kafoditka - ozaj, a podarilo sa Ti dostat ten prsten dolu?

kafoditka
30. máj 2010

@alllexa zajtra idem na take male fotenie, tak som prstene chcela mat.. zajtra vecer pichnem ruky do mrazaku a skusim ich dat dolu 😉

kafoditka
30. máj 2010

@alllexa inak ja mam povodny termin 2.7. az potom mi ho doki posunul na 28.jun takze moze byt s tym terminom 😉 Akurat, ze ja budem na Antolskej..

zrzulka
30. máj 2010

@kafoditka mozno sa tam aj stretneme :o))))Ja mam termin 29.6 a tiez Antolska. U koho budes rodit??? nejako som to prehliadla....

zrzulka
30. máj 2010

Dnes sem boli na foteni, uz sa neviem dockat fotiek. urcite budu super. mala bola bohovska, krasne spolupracovala....

kafoditka
30. máj 2010

@zrzulka ja by som chcela rodit u dr. Bertoldovej...

kocky dobru nocku 😉

petrap001
30. máj 2010

dobru noc babenky.idem hodit sprchu a do hajan . sama ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre