• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
allexa,na streptokoka ti pichnú pred porodom nejaké antibiotiká a bude to ok.
mimka,dík za tip,objednala som si tie podpiry,len neviem,či ich ešte budú mať. za koľko dní ti prišli?
31. máj 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka nie nie su vystuzene, ani kostice nemaju, ale su z takeho elastickeho materialu co pevne drzi vsetko tam kde ma takze nemam taky blby pocit nich jak v tych z cistej bavlny... a mam kosik E tak snad mi nenarastu uz viac :angry:
a bradavky-hej trochu ich vidno ale ja to neriesim-budem si davat tie tampony do podprdy :slight_smile:
31. máj 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka - a co ak je to babatko uz nakazene?:(
31. máj 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna to zvladnes, neboj, si sikulka :wink: :wink: :wink:

Veru malemu sa nechce von, ale ked moj muz videl teraz moje nohy, tak sa zhrozil, ze toto sa uz neda, musi sa s tym nieco robit. Prepacte, ze vam sem hadzem fotku, ale na nej to ani tak nevyzera, ako v skutocnosti. A takto to mam od rana nonstop
31. máj 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka objednavala som si ich 15.maja a najprv mi napisali mail ze momentalne ich nemaju na sklade tak som si kupila jednu v meste :slight_smile: a minuly tyzden -stredu mi uz pisali ze uz su na ceste :slight_smile: a v piatok som ich uz mala na poste len som si az dnes bola pre ne...tak uvidis co ti napisu...
31. máj 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
allexa, ono sa vraj môže nakaziť až pri porode, tam hrozí riziko. ja sa zajtra dozviem výsledky steru. aj teba to bolelo?
31. máj 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte junovky...chcela by som vam ponuknut nejake veciciky pre babatko, viac pre chlapceka ale su tam aj unisex vecicky - pozrite si moj album, budem rada ak mi napisete..zatial sa majte krasne a davajte na seba pozor
31. máj 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili v porodnici mi lekar poradil na opuchnute nohy vela bielkovin - hlavne tvaroh. Manzel mi kupil 1 kg vazeneho tavrohu - som ho zjedla na posedenie a na druhy den po opuchnutych nohach ani paru ani slychu...tak skus - mozno Ti to zaberie. Ja som mala take nohy ako Ty.
31. máj 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili no uvididme lebo kedze predsedkyna komisie je pani dco ktora si mysli ze som nezodpovedna matka lebo vystavujem svoje dieta stresu a mala som prerusit studium...takze uvidime ci ma nevyhodi naschvla...

boze mojalili ty mas ine opuchy...uzaj si chod sadnu a vyloz nohy hore ..a daj si tvaroh
@jankakkk presne ako pises..pomaha :wink:
Pozrite, takto vyzera uspavanie u nas, hrozneeee http://www.facebook.com/video/video.php?v=1435809705967&ref=mf snad to pojde
31. máj 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili, nemožem pozreť,lebo som neni tvoja priateľka.... :frowning2: dugy,držím palce!
mimka,ja som neodolala tedj tyrkysovej,veľmi sa mi páči. :slight_smile:
31. máj 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili mas ich naozaj velmi zapuchnute, no ked budem v Tvojom tyzdni budu aj moje, take lebo teraz nemam od Teba vela a mna velmi bolia na dotyk a ked si chcem skrcit nohu, tak citim akokeby mi ta koza uz mala prasknut... ale doktor na to stale, "ved vydrzime do konca, vsak?"..
31. máj 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka už možeš:slight_smile:
31. máj 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili,
ty mas teda strasne opuchy, nech ten tvoj doki s tym nieco robi...
treba ti dat nieco na odvodnenie, nejaky moduretic, ......
ja sa uz teda nestazujem, ze mi opuchaju a ze musim nosit
o cislo vacsie baleriny :unamused: podla toho co mas, su moje opuchy nic....
31. máj 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO a toto bolo sobotnajsie MDD, tu sme cela rodinka.... http://www.modrykonik.sk/fotoblog/mojalili/album/nase-baby-ii/5253462/ Konecne mam kabel od fotaku, tak som akcna na fotenie, pozor :wink: :wink: :wink:
31. máj 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili to máš teda ozaj brutál to aj musí bolieť chudiatko tak ich pekne tomu gyndovi pichni pod nos a povedz aha kukaj čo mám za plutvy nech urobí čosik ved tak sa nedá existovať a niedajbože že by sa ti čosik stalo... :angry:
31. máj 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oacka - nic ma nebolelo, len ked mi robili tie stery...
niekde som citala, ze babo sa moze nakazit aj skor, no snad je to tak, ako hovoris, zajtra mam poradnu...
A je to problem, ked tie antibiotika nestihnu podat...

31. máj 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili pozrela som si to video, tusim to ukazem mm, aby vedel co ho caka, lebo ked mu hovorim, ze bude mat co robit, tak iba kruti s hlavou, ze v pohode, on povie a bude maly spat... , inak Tvoja dcerka je bombova urcite mas doma zive striebro :slight_smile:
31. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alllexa ja som tiez v Pro care v Petrzalke a tak isto som mala problem s vysledkami dovolat sa... Tak som to vyriesila po svojom, vypytala som si cislo na pracovny mobil sestricky mojho doktora a volam priamo jej... :wink:

31. máj 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
allex,
udajne to na porodnici robia tak, ked prides na prijem,
po vsetkych torturach ako je klystir,....ti zavedu infuziu s ATB,
ktora vytecie este pred porodom...na priprave nam akurat
o tomto probleme rozpravala por. asistentka....
31. máj 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy co ste objednavali v Pampyshope-ked vam uz napisali ze objednavka je vybavena kedy vam to prislo??
31. máj 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem zehlit, aspon trosku a pozerat pri tom telku, lebo vcera som vsetko vyzehlit nestihla, pekny vecer kocky :slight_smile:
31. máj 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To video je super MOJALILI :wink: musite mat kazdy vecer veselo :wink:
31. máj 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To veru máme....akurat nadavam mužovi, že hučí ako piliňák :angry: :angry: :angry:
31. máj 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
........pekny vecer bambulky,,som sa vratila z nemocnice, ocino mi spadol z lesenia,,tak som ho ratovala, nastastie, je len riadne doudierany,,,no ja som myslela, ze uz zacnem rodit,,,taky ulak som dostala,,,,,,,,,,a ako som tak s nim tam cakala na vysledky, tak ma napadlo, nevie mi niektora povedat aky postup ceremonii je pred porodom, kedze tam mam prist vo stvrtok vecer a vraj rodit budem az v piatok,,,,co somnou vsetko budu robit?

inac mojalili,,,tie pacusky co sa s nimi hybes po zemi,,,mas fakt dost brutal, mne dnes primar povedat, ze vsetky vas sem zavriet na dva- tri dni, zakazat vam hybat sa, tak by ste mali nohy ako baletky,,,,,ale zas ti verim, ze pri tvojom teperamente teba nikto nedonuti len lezat,.,,,, :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojalili: Vyháňač diabla 2! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je perpetum mobile, ale niet sa čo čudovať,šak je po tebe,nie? :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
allexa, podľa mňa to v nemocke nezanedbajú,mne povedali,že to vždy kontrolujú,asi aj oni robia ster. ale nechápem, ako ten ster robia,že ma to bolelo.
31. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru tu hyperaktivitu ma po mne :grinning: :grinning: :grinning: vrtulu v rici :sunglasses: . Jej otec bol strasny mumák.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaine @oacka - dakujem za postrehy!

@mojalili - aka je ta Tvoja mala zlata!:slight_smile: Moj synovec je zase taky, ze si da uterak na hlavu a pobehuje po byte do pol noci...
A tie nozky, to musis fakt vylezat!

@merikac - to si mala dost zatazovu situaciu:(
V tej nemocnici budes podpisovat nejake papiere, ak pojde manzel k porodu, tak si to musis vopred zaplatit, daju Ti koselu, potom bude nasledovat asi holenie, klystir... Sice, mozno Ti len zakazu jest a nebudes musiet mat klystir.

31. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok