Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
1. jún 2010

@mojalili A NEZABUDNI sa po porode co najskorej ozvat 😉

nika23t
1. jún 2010

@mojalili NO TY KOKSO!!! Tak to drzim palce a neboj, uvidis, zajtra o takomto case uz budes v pohodicke a usmiata s drobcekom 😉 Sa citim, akoby sa to mna tykalo normalne!

mojalili
1. jún 2010

Práve som dala muzovi instruktáž, ako vam sem hodi info 😉 😉 😉 a nebojte, aj fotky vam potom sem hodi... 😉

karinnka
1. jún 2010

Mojalili!!!!!Gratulujem!!!!!A Ticho zavidim 😉 budeme drzat palce!!!§

lulu1983
1. jún 2010

@mojalili zajtra na teba urcite budeme vsetky mysliet, nech vsetko dobre dopadne 😉 zaskol manzela, aby nam na konikovi nechal odkaz, ze ste v poriadku a ze je danielko na svete. 🙂

kafoditka
1. jún 2010

@mojalili myslim na teba, drzim palce!! Tak predsa ta nenaserem 😀 😀 😀

mojalili
1. jún 2010

nenaseres 😀 😀 😀 BABY, DALSI GOOOOL, ZAJTRA MA MOJA MILA SVOKRA NARODENINYYYYY 🙂)) Toto bude ich prve vnuca🙂

lulu1983
1. jún 2010

juuuj julovky, mojalili zajtra rodi, uz to zacina, uz sa nam to kraaati 🙂

silvia.vesela
1. jún 2010

nika, presne si to vystihla! Ja to tiez tak prezivam, ako keby som mala ist zajtra rodit ja! 🙂

ericica
1. jún 2010

ozaj mojalili a lilinka bude doma s tatkom alebo ide k rodicom????bude manzel pri porode?

mojalili
1. jún 2010

Lili bude doma s tatkom, rano ideme pre moju maminku, aby varovala pokial bude manzel pri porode. A potom ju manzel bude mat doma a asi od nedele pojde k mojim rodicom, manzel ide na sluzobku.

petrap001
1. jún 2010

jeeej mojalili to vazne??? tak vela stastia a nech to mas rychlo za sebou 🙂 ved ja uz som ti uz raz gratulovala 😀 😀

ericica
1. jún 2010

@mojalili mate to pekne premyslene.....a ako reagoval manzel na tu dobru a rychlu spravu?

miki060707
1. jún 2010

jeeeeeeeeej, tak mne normálne po tele prebehli zimomravky, ty kokso

Hanka, prajeme ti, aby to prebehlo bez komplikáááácii, aby ste obidvaja boli zdravučký a rýchlo sa zotavili......

Budem netrpezlivá, budem čakať info od manžela,

a to je super, že na svokrine narodky sa to narodí, uvidiš aká bude pyšná na svoje vnúča a v ten den mať narodky ako aj ona....supeeer, moj brat sa narodil na tatkove narodky....

.................................

janulienocka
1. jún 2010

paani @mojalili, moc na teba myslim, takze zajtra ... tak moc drzim palceky, a tesim sa na prve foto a novinky 😵 aj ja by som uz strasne chcela babatko 😵 ale potrebujem vydrzat do toho 3.jula kvoli tej materskej ... hm, ak uvidime

liluu
1. jún 2010

juj @mojalili ty sa máš, držím palce, nech máš malinkého skoro pri sebe. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mojalili
1. jún 2010

@ericica muz ma slzicky v ociach, nevie sa dockat, asi dnesna noc bude perna 🙂

Kontrolujem tasku, ci mam vsetko, pribalila som deku pre maleho, lebo je dost zima a Myjava je vyssie polozena, no som zvedava, na jednej strane sa bojim, ze umelo vyvolany porod bude boliet viac a aj trvat, ale na druhej strane ked som vydrzala LILI porod - 12 hod, tak snad to bude lepsie....

oacka
1. jún 2010

mojalili, drž sa, všetko dopadne úplne perfektne a Danko bude ukážkové bábo! Radšej nech už je von,akoby si mala mať potom nejaké problémy... záchvaty a čo ja viem,čo! Myslím na vááááááás! 😉 😉 😉 😉 😉

oacka
1. jún 2010

že vraj to s tým vývolávaním,že to viac bolí,že to je len povera. a druhé bábo sa rodí lepšie a rýchlejšie ako prvé. ani sa nenazdáš!

oacka
1. jún 2010

kafko, potom sa už chystaj ty aj s alllexou... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alllexa
1. jún 2010

@oacka - hi! Ked som to povedala mm, tak sa zhrozil, ze nech ho nestrasim a nech este male podrzim v brusku🙂

kafoditka
1. jún 2010

@oacka no poviem ti, uz je to cim dalej tym horsie... lezat mozem iba na boku, zle sa mi dycha, bolia ma krize, navreli mi zily na nohach a fest to boli nehovoriac o tom, ze v posteli si pri vstavani pripadam ako velrybka... Zajtra idem na posledny ultrazvuk a prietoky, som zvedava, kolko maly vazi..
Vcera som mala velmi silnych poslockov a dnes zatial nic 😕
Baby, ja uz tak max. do dvoch tyzdnov chcem rodit!!!!!

A perlicka na zaver: svokra chodi uz dva dni chrchlajuci po byte, manzel ma nadchu a ja uz teraz lezim s bolavym hrdlom, palia ma oci a citim sa jak vypluta... este mi tak treba ochoriet a mozem si dat slucku ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠

silvia.vesela
1. jún 2010

nooo, oacik a potom ty, Mirka, ja... 😀

alllexa
1. jún 2010

@mojalili - no co som ja pocula, tak po vyvolavacke to uz ide dost rychlo...

oacka
1. jún 2010

kafko, dávaj na seba pozor! žiadne ťuťu muťu s mm, keď je chorý! 😀 😀 no veru, mňa tiež nejako čudne napína v bruchu,akoby mi ho malo rozstreliť...a už ma sem tam aj dolu pichne a namáhať sa radšej nejdem,lebo ani rýchlo zo stoličky nemôžem vstať, bez toho aby som to v podvozku nezacítila. a to vraj ešte tak skoro neporodím, tak neviem,ako sa musíte cítiť vy!

alllexa
1. jún 2010

@kafoditka - to je blbe:( Snad sa Ti to nezhorsi, hlavne vela tekutin pi...
Inak, mne uz asi vobec nebudu robit ultrazvuk, naposledy v 30. tyzdni... Neviem potom podla coho zistia velkost babatka.
A ani prietoky nespominali.

Inak, pytala som sa na to meranie panvy - vraj to robia len ked vidia vyslovene uzku zenu, ze to obycajne zvyknu odhadnut, podla velkosti babatka, ci prejde...

ericica
1. jún 2010

@alllexa a nerobi sa este v 36 tyzdni???lebo mne s malou robili a aj teraz spominal dr ze bude robit sono ..... 🙂

ericica
1. jún 2010

myslim teraz ked pojdem .....ze mi ho urobi a to bude posledne 🙂
mojalili drz sa 😉 inac mne vyvolavali porod a nebol taky strasny,,,neviem sice porovnat so spontanym ale dalo sa to vydrzat 😵

kafoditka
1. jún 2010

@alllexa mna zmeral doki hned v ten den, ako mi vystavil tehu knizku... a hned povedal, ze mam uzsiu panvu...co bol pre mna sok, lebo bezne mam sirsie boky - ako ziadny venusin extrem - ale sirsie su...

meruska
1. jún 2010

jeeej mojalili...tak predsa..budem na vas s dankom mysliet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre