Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
2. jún 2010

@dugyna to vazne este aj v tomto storoci....boze moj kam ten svet speje....dufam ze to mala nedonesie zo skolky domov,,,, 😠

erytrea
2. jún 2010

@ericica vajicko mam cierne, vanicku lima a sportak tiez s vlozkou lima 😵 CP S4 😵 😵 😵

ericica
2. jún 2010

@dominikaa nie nemala v NZ ho nedavaju ale som kricala ako blazon nech mi nieco daju od bolesti..... 😀

lutsine
2. jún 2010

@ericica objednali sme zo starsej kolekcie farbu 582 verde.vanicku. sportak je z novej.

ericica
2. jún 2010

@erytrea dobru farbu si vybrala,teraz je akurat odfoteny v mamaaja s puskarovou....je pekny,,,,

lutsine
2. jún 2010

oplati sa kupovat vajicko ku s4? vyuzije sa, nam bolo povedane ze vanicka sluzi ako autosedacka.

ericica
2. jún 2010

@lutsine o je aka farba 582? 😕

ericica
2. jún 2010

@lutsine noo ja som kupovala lebo na zimu sa nam zide a potom sa mi aj lahsie predava....

ericica
2. jún 2010

@dugyna ako ide ucenie...kedyze to mas tie skusky aby som ti drzala paleky? 😵

ericica
2. jún 2010

@lutsine jeeeej pekna farba ja som mala pri malej zeleny kocik teraz mam tento:
http://www.baby-kocarky.cz/detail.php?zbozi=641071

lutsine
2. jún 2010

a primu alebo zero? co je lepsie?

dominikaa
2. jún 2010

@ericica tak to ta obdivujem,ze mas este takyto postoj,ze sa tesis na porod 🙂

agika1982
2. jún 2010

ahojte......vsetkym kockam prajem pekny dnik.....ja sa tiez tesim na malu,len niekedy mam strach ci to zvladnem...ale verim ze ano.....
baby,nejak mi to uslo,ale mojalili je uz v nemocke ci ako?????

erytrea
2. jún 2010

@lutsine my kedze vela cestujeme sme si objednali aj vajicko aj kvoli miestu v aute

ericica
2. jún 2010

@lutsine zero a aj vajicko

erytrea
2. jún 2010

@lutsine zero aj prima su vajicka, ale nam poradili ze lepsia je zero teda bezpecnejsia.

zuzik1983
2. jún 2010

@agika1982 tiez sa bojim,ci budem vediet,co robit,ako sa o male postarat,ale urcite to nejako zvladneme,ved mame nejaky materinsky cit,no nie? 🙂

drievko
2. jún 2010

Dievcata mate niektora doma nejake hlodavce? (morcata,skrecky) mam 2 morcata mam ich dat prec pokial bude babatenko malinke?

@ericica konecne som nasla zavinku po akej tuzim aj som ju objednala,,,

agika1982
2. jún 2010

@zuzik1983 to ano,verim ze to zvladneme...hlavne nech je malinka zdrava....len ja mam vecsi strach ako ostatne kocky, pretoze je mozne ze malinka bude mat srdcovu vadu......tak sa modlime.....
@drievko kamoska mala dvoch skreckov a nedavala ich prec,ked sa maly narodil....ale macku dala prec.....

zuzik1983
2. jún 2010

@agika1982 tak ale musis verit,ze to dobre dopadne,neprivolavaj si zbytocne nic zle

strasska
2. jún 2010

Ahojte,
tak ja tiez id rana myslim na mojalilli, dufam, ze to ide hladko 😉
A ja sa priznam, mne trochu lepi a niekedy aj trochu viac 😀

drievko
2. jún 2010

@agika1982 dik , macku by som dala aj ja urcite prec ale tie morcata neviem..ci budem mat vobec cas sa one starat? a ked sa to zanedba tak smrdia..! no naviem skrecky su malinke to netreba tak casto menit !a zdrave su urcite a boli sme aj u veter.

agika1982
2. jún 2010

@zuzik1983 tak to hej,ale je to nieco, s cim sme vy rovnany......a v dnesnej dobe sa da vela zdravotnych problemov vyliecit....a uz iem ze mojalili rodi...mne blbne notebook...ked si chcem citat nieco dozadu,neda sa mi,bo mi vypise ze server nelze najit...preto som sa tu pytala,co je s nou...esteze sa mi to dalo napokon precitat,inak by som nevedela.... a zavidim jej,ze uz to bude mat za sebou...a ze bude mat drobceka v naruci 🙂))))))))))))))

agika1982
2. jún 2010

@drievko no je pravda ze ked budes mat babo,bude malo casu......ale babetka casto spinkaju,takze myslim ze si cas najdes...ved uvidis....ak by si to nestihala,skus ich dat zatial niekomu,kto by sa o ne postaral

ericica
2. jún 2010

@drievko super sa tesim....ja som akurat zacala robit s tymi orchidejkami ale je to riadna piplacka...brrrrr 😖
my mame vnutri psa,vsak si videla a jednu malu korytnacku,,,pes bolo vnutri aj pri malej a nic jej nebolo 🙂
akurat tu bola postarka tak nam doniesla balik....idem hodit foto 😉

ericica
2. jún 2010

slubene foto:

dugyna
2. jún 2010

@ericica Praveze posledne roky sa zvysil vyskyt vsi resp dlhsie trva kym sa vyhubia lebo niektory rodicia na to ...:( a zajtra mam jednu radsej ani nato nemxslim..uz nech to mam za sebou

agika1982
2. jún 2010

@dugyna, chcem sa spytat, si popisovala ake to je ty poslickovia....no ja som nikdy nemala krce ani nic podobne pred menzesom,takze to neviem prirovnat.....ja len zvyknem pocitovat obcas taky tlak v brusku a stale sa meni..raz je tam,potom zas tam...moze to byt ono???

zuzik1983
2. jún 2010

zavidia viacere,ale caka to kazdu uz coskoro....
@ericica peknucka supravicka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre