Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
2. jún 2010

@alllexa nebudem sa tvarit, ze to neboli, lebo urcite boli, ale mne napr. pomahalo, ked som chodila a neskor mi vyhovovala uz len poloha na 4 😉 Iba raz som mala chut "umriet" a to ked som musela pocas kontrakcii lezat ne monitore, skoro bez pohybu na jednej strane. Vtedy to bol hnus, ale inak sa fakt dalo 😅

zuzik1983
2. jún 2010

@alllexa ale kvoli babetkam vydrzime...

ericica
2. jún 2010

@miki060707 teraz bola v akcii som za nu platila 16,90 inac stoji cez 20 eur a mali az do velkosti 104 a strasne vela farieb 😵

agika1982
2. jún 2010

no ja som inak zvedava,ako to ulezim na chrbte...bo ja mam v panve a v pravom bedrovom klbe take krce ze az....ja tak neviem vobec lezat,mozem byt len na bokoch...tak som zvedava

mirka285
2. jún 2010

jej ale ste sa rozpisali..my sme uz poobede,aj polievku luskovu som uvarila.a rozmyslam ze zbehnem do Tesca len tak sa pospacirovat nech netrcim soma cely den kedze sa celkom fajn citim..Eri ta suprava je chutna 🙂 Zuzik no tak ja radsej toho zubara 😒 Baby nebojte sa porodu,niak bude,aj ja som sa uz prestala bat,ale na druhej strane to uz chcem mat za sebou 😉

patresko11
2. jún 2010

koli babetkam aaano..

zuzik1983
2. jún 2010

@mirka285 tak tvoj porod to bolo zas teda nieco ine sa necudujem,ale baby uz nechajme porody porodmy,lebo este mirke nazenieme strach a sebe tiez,asi je lepsie na to nemysliet,nejako uz bude...

lenkaaninka
2. jún 2010

baby nebojte sa pôrodu bolieť to bolí ale inak to nejde... 😉

strasska
2. jún 2010

@mirka285 inak Mirka ta stranka s ciapkami je super a konecne aj vacsie velkosti 😉

zuzik1983
2. jún 2010

baby niekto tu hovoril,ze ku koncu bude male kopat menej,ale mne sa zda,ze to moje ma kope cim dalej viac 🙂

lenkaaninka
2. jún 2010

mirka pekne sa ti bruško zväčšuje 🙂

kto vie čo mojalili och som taká zvedavá... 😕

noemarta
2. jún 2010

jasneee nechajme bolest bolestou, pre nase babatka to musime vydrzat !!! 🙂

lenkaaninka
2. jún 2010

zuzik nie si sama čo má také pocity aj ja ako keby bol stále viac akčnejši ...a nie menej. 😀

mirka285
2. jún 2010

ja sa hlavne modlim aby som bola po porode fit,a mohla si uzivat toho drobceka 🙂 strasska mne sa uplne tie ciapky pacia co tam maju,ja som neodolala a aj sebe som objednala jednu taku bielu so siltom 😀

zuzik1983
2. jún 2010

@lenkaaninka ja uz som myslela,ze len ta moja tak vystraja... 🙂

mirka285
2. jún 2010

tak teraz ste trafili kliniec po hlavicke,ja mam niekedy pocit ze mne ta mala vyskoci z bruska..

stanka33
2. jún 2010

Ahojte....
tak mojalili este nic??? normalne to prezivam za nu......

ja som bola na pouceni o epiduralke vcera, budem mat ako rezervu,minule som ju mala aj pichnutu...
dnes som si dohodla poradnu na kramaroch tak nakoniec budem chodit k tomu dr. Valentovi co Maxi--asi sa stretneme,
som mu zavolala do ambulancie, vcera som si opisala jeho cislo z dveri a dvihol a sestricka ma objednala, tak som rada, dufam ze sa mi ho podari aj zazmluvnit 😉

cigaretka5
2. jún 2010

no kocky nam dnes doarzil kocik, minuly tyzdne postielka v pondelok sme boli s drahym nakupovat. Takze mozem povedat ze nase priprvay trvali asi tak maximalne tyzden.
Dnes som bola na utzv - krpec ma 1984 g co je o 4 dni viac ako je tabulkovy rozmer. Inak dievcata vy co sa chystate rodit na kramare, utzv mi robil cunderlik a uzasny clovek je to, sympaticky ujo a vidiet ze ma prax. ja budem zazmluvonovat STencla s Boahcikovou ( zmluvu robia tandemovo ) ale keby som nemala tychto dvoch uvazujem nad cunderlikom .......

lenkaaninka
2. jún 2010

nie nie zuzik aj môj ako keby sa chcel na svet kuknúť a povie hej ale je tu zima a fuuuk ho naspäť 😀

stanka33
2. jún 2010

miri aj ja chcem byt fit, a ty ides cisarskym????
inak ,mne mala tak boxuje v bruchu a hlavne ked si vecer nachvilku sadnem

stanka33
2. jún 2010

cigaretka aj ty budes na kramaroch??? ja som chcela Cunderlika ale nakoniec som sa objednala k Valentovi toho si chcem aj dohodnut, Cunderlik ma toho vela neviem si zazmluvnuje...ved uvidime a ty mas kedy termin???

cigaretka5
2. jún 2010

@stanka33 ja mam termin 20 jula ale dnes sa Bohacikova tvarila ze porodne cesty su makke ze mozno bude aj skor. Tak mi dala magnezko a ze by bolo nacase aj oddychovat.......Inak sa citim fajn a posledne co sa mi chce je vylihovat a co by som pre toho krpca neurobila ze ano,.....

agika1982
2. jún 2010

@cigaretka ked budes mat bohacikovu zazmluvnenu,priprav sa nato, ze ona skoro vsetky pacientky rodi cisarskym...aj tie co nemusia....a Cunderlik je najlepsi na sona.....aj na prsniky....
kocky mna mala kope hlavne ak lezim na bokoch...vtedy sa tak zlaknem,ze jej ublizujem tak sa otocim na druhy bok a zas to iste....
my mame kupene skoro vsetko...este nam chyba vanicka so stojanom......

stanka33
2. jún 2010

A to uz chodis na poradnu do nemocky??? ja mam 17 jula a este idem k mojmu dr. 9.6 a este mi nerobil odbery, a 16.6 idem k tomuto na Kramare

a na utz ta objednali na poradni???

stanka33
2. jún 2010

agi aj ja som pocula ze jedna DR tam robi same cisarske to je ta Bohacikova???

cigaretka5
2. jún 2010

@agika1982 no ja som sa k nej dostala od profesora stencla a plne jej doverujem Nie som lekar aby som vedela posudit ci je cisarak potrebny alebo nie ale ak to ona ako porodnicka povie, idem do toho . Skratka jej doverujem

cigaretka5
2. jún 2010

@stanka33 no ja tiez este chodim k svojmu ale uz aj na kramare - Minuly tyzden som bola prvy krat u bohacikovej a ta ma hned na tento tyzden objednala na utzv , ten mi robil cunderlik, a buduci tyzden k nej idem zasa

cigaretka5
2. jún 2010

neviem ci bohacikova fakt riesi iba cisarske nemyslim , ako primarka snad rodi aj normis porody
. ALebo to mozno vyplyva z toho ze ju ako primarku volaju ku komplikovanejsim porodom, nie? neviem

agika1982
2. jún 2010

@stanka ano,to je ona....poznam ju,aj som k nej chodila a odisla som od nej....sice si svoje pacientky vazi,ale vela od nej odislo,pretoze kocky nemali ziadne problemy v tehu a rodila ich cisarskym..... kamosky co tam robia,mi to vraveli....ved ju zosadili aj s postu primarky,bo mala prusery a strasne vela konfliktov.....a som rada ze ju nemam..ze som si otvorila oci...ale uz som radsej ticho......a tie co mate Mata Valenta,budete spokojne...je to perfektny lekar,takze sa nebojte....
@cigaretka tak drzim palce

johanka331
2. jún 2010

Ahojte tehulky, uz sa nám to kráti..., po dlhšej dobe sem píšem. 9.6 idem na polikliniku posledný raz. Ako to je s tou matersku a sociálnou poisťovnou? Mám na mysli to, že som skončila Bc. a potom s bruchom ma už nechceli nikam zobrať pracovať. Z úradu práce ma poslali s papierom na sociálnu poisťovnu a tam mi už nepovedali čo dalej s tým papierom...Ak ste niekto na tom podobne poradte, dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre