• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Termín pôrodu v júli 2010

12. novembra 2015 
@agika1982 hej su tam dobre veci hlavne tie skutocne pribehy lubim citat.....ja ho zvyknem luskat hlavne vecer ked uspavam malu :slight_smile:
2. jún 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica vyplatia lebo ti vznikol narok pohoda do not panik. SOcialka vyplaca veci maximalne pol roka spatne :slight_smile:
2. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata idem sa ucit ak by ste cheli nieco k tym prispevkom poslite mi IP nech tu nemusim vecer lustit 100 stran dozadu :slight_smile:
pekne pisanie
2. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica ked si nastupila na MD 27.05. tak rodicovsky dostanes uz iba za maj. potom uz nie. mala by si dostat teraz v juni RD za maj a aj MD za maj.
2. jún 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 to viem ja som sa pytala na tu starostlivost o dieta :slight_smile:
mala by si dostat teraz v juni RD za maj a aj MD za maj. toto si ako myslela.....dostanem aj rodicovsky za prvorodenu dcerku a aj matersku za tu v brusku??? :astonished:
2. jún 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka parádny kočík :wink:
hovadá čo im to tak trvá na tej sociálke ako ?? ja si to môžem schváliť aj sama keby išlo o to :wink: :confused:
2. jún 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky mame novinku: :sweat_smile: mojalili ma maleho Danielka :slight_smile:
Hura! Tak uz konecne viem ako vyzera maminka zvonku.Aj tatinko sa mi pac :slight_smile:
Volam sa Daniel narodil som sa dnes 2.6.2010 o 13.05h, meriam 50cm a vazim 3,25kg.
Gratulujemeeeeeee
2. jún 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
HURRAAAAAAAAAAA GRATULUJEM......KRASNE MIERY....TAK MOJALILI TO MA USPESNE ZA SEBOU :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

2. jún 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. jún 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili gratulka veliká a dufam že sa čoskoro podelíš o skúsenosť :wink: nech ste zdraví
2. jún 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica šak som aj zvedavá nie :angry: čo a ako s čím mám ratať jááj budem nervozna ako čert ...a potom tuším po narodení len ten príspevok jednorázový a to aj s rodným listom čo? to angažujem mm nech to polieta...

normálne jej závidím že to má za sebou :sweat_smile:
2. jún 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to su dobre spravy!:slight_smile:
2. jún 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojalili gratulujem :grinning: :grinning: :grinning: čakáme na foto
2. jún 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaaninka ja ne ten prispevok ma uz aj potrebne papiere na vyplnenie.....dala mi ich ta pani co mi vysvetlovala tu starostlivost o dieta.....asi aj s rodnym listom :unamused: a ked som vybavovala ten prispevok tak so tam musela podpisovat kopu prehlaseni :angry:
2. jún 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééééj, že by sa nám to rozbehlo :slight_smile: Aj ja by som už chcela mať malého drobca vedľa seba. Ale ešte nejaký ten mesiac musím vydržať.
2. jún 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eri no na nervy to je ja to poznám ...niekde su milé ale tam kam chodím ja je to o ničom by som ich tam bila s bičom...
2. jún 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vám sa to nevlečie teraz ku koncu nejako nahodou??? mne hrozneee
2. jún 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super ze uz to ma za sebou :slight_smile: aj ja gratulujem k Danielkovi :wink:
2. jún 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: @vierkaha ved mojalili zaučila mm tak hádam sa čoskoro dočkáme
2. jún 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 ja som povedala malinkej ze po 15 juni uz moze ist :wink:
@lenkaaninka - aj mne sa to hrozne vlečie. Pripadá mi to že deň nemá 24 ale 48 hodín :unamused:
@lenkaaninka asi to je tym ze su mile ze som im zobrala sladky uplatok....TOTALNA BIROKRACIA...chces nieco daj nieco :angry:
2. jún 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava ze kto bude dalsi :grinning: zeby kafko :grinning:
2. jún 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dugyna - no ja by som tiež tak nejako prijala. Veď to už bude 38tt tak by mohlo byť všetko v poriadku. Alebo nech už potom vydrží do 27.6. - to budeme mať s mm 1. výročie svadby :slight_smile:
2. jún 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby len 48 :rolling_eyes:

no to veru je birokracia...ale hrozná...chápeš ako vziať do ruky papier majú nestránkové dni na vybavovanie žiadosti a neviem teda prečo to tak dlho trvá ved všetko majú podelené konkrétne oddelenia ...nechápem to..
2. jún 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aalexis007 hej aj ja tak na ten 38 tt lebo nechcem žiadneho obríka :wink:
2. jún 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Keby sa to tak dalo naplánovať kedy prídu tí naši drobci na svet. Je to predsa len na nich.
2. jún 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeej MOJALILI gratulujem!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jún 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaaninka lebo so lenive lemry jedny....aj ja som isla s papiermi od dr z jedneho okresu do druheho,tam aj k ekonomke z firmy,potom na socialku a chcela som to este stihnut tu v nasom okrese doniest naspat ale ani za boha mi to nechcela opeciatkovat...ze to posle spolu s ostatnymi papiermi o mesiac :angry: :angry: :angry:
2. jún 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka285 krasny kociar :slight_smile:
2. jún 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok