Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
2. jún 2010

obrovska gratulacia pre nadhernu rodinku aj odo mna 🙂

rybaanka
2. jún 2010

@mojalili gratulujem, prajem vela zdravicka obom, maminke skore zotavenie po porode 😉 tesime sa s tebou 😅 😀

bellablonde
2. jún 2010

Pripajam sa ku gratulaciam a zelam maminke MOJALILI a DANIELKOVI vsetucko najlepsie 😵 😵 😵 😵 plus dik ocinovi za nahodenie kraaaasneho foto
Ste super rodinka 🙂

MERIKAC drz sa a ked sa rozbehne porod, prajem ti aby vsetko rychlo a bez problemov prebehlo..nech sa uz aj ty tesis z malickeho zazraku 😵

silvia.vesela
2. jún 2010

ozaj kocky, neviete co je s maxi?? Dnes tu vobec nebola...... 😕

kafoditka
2. jún 2010

Maxinka dnes bola posledny krat v praci, od zajtra je na materskej, tak mozno nejake mecheche robi 😉

adka1311
2. jún 2010

😀 mojalili gratulujem k Danielkovi...super porod...o par dni ste doma ako velka rodinka...super

ja som dnes bola na poradni, krcok drzi, kludovy rezim uz nemusim...som zatvorena, maly ma 2200g, je Ok, len mame vela plodovej vody...takze dalsi dovod pre skorsi porod...inak aj pri prvom mi odtiekla voda na konci 35 tyzdna....a veru bolo jej veeeeela.....

katarina7777
2. jún 2010

@mojalili tvojim dobrym porodom a stastnym usmevom si mi dodala vela odvahy... teraz som taka nadsena ze by som isla rodit hned 😝 Uz sa tesim na tvoje uzitocne rady ked sa vratis s malym z porodnice. 🙂

agika1982
2. jún 2010

@kafko ja som sa aj divila, ze maxarka tu vobec neni............snad je v poriadku.............. Kocky,chcem sa vas nieco spytat...neviem ci to je tym tehu,ale ja mam vsade same chlpky,este aj na tvari..a uz je to aj vidiet.....mate to aj vy???? potom to opadne alebo to ostane?????????????????

mirka285
2. jún 2010

Maxinka pisala do sukromnej..

bellablonde
2. jún 2010

kocky mne plodovu vodu prepichovali az v porodke (naozaj to neboli) ale akonahle bola voda vonku, ziadne dalsie potopy sa nekonali, asi je to indi-vindi, niekto ma viac, niekto menej

ja som tyzden prenasala a konecne to vyzeralo, ze sa tentokrat kontrakcie nezastavia a porod bude postupovat, tak mi ju pustili...
(pretoze presne na termin som v nemocke sice mala brutal kontrakcie, ale neotvarala som sa ani nahodou, krcok tuhy, neskrateny, ani oxytocin nezabral, tak ma po 2 dnoch este poslali domov oddychovat)
ale tiez som mala riadne obavy, ak mi praskne doma alebo cestou v aute z BA do BS

ozaj este treba mysliet na to, ze veci, ktore budete mat oblecene, ked vam voda praskne, treba hned po prijme do nemocky dat mangelovi odniest v jednej igelitke domov, najlepsie rovno svacnut vyprat😉

myslim, ze ja budem aj druhe bejby prenasat, takze pre mna je porod v nedohladne
ale veci mam pre istotu pripravene 😉

ADELAINE mne sa stalo to iste pri vysetreni, na rukavici mal doktor dost krvi...vysvetlil mi to tak, ze hrdlo maternice je viac prekrvene ako sa blizi termin porodu (vysetroval ma presne tyzden pred terminom), tiez neodporucal sex a porodila som az 2 tyzdne potom.... ale tak zase som bola uplne zavreta a CS nulove 😉
kazdopadne tiez drzim palce 😉

agika1982
2. jún 2010

@mirka ja neviem aku sukromnu myslis...to je asi mimo mna.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

janulienocka
2. jún 2010

no tie fotky od mojalili su uzasne 😵 😵 😵 nech uz to aj mne rychlo ubehne 😵

janulienocka
2. jún 2010

aqika ja myslim ze mozes popytat dugynu o zaradenie do sukromnej, aj mna tam pred chvilkou supla 😉

agika1982
2. jún 2010

janulienocka..no neviem,ci by ma tam dala ale ved spytam sa

mirka285
2. jún 2010

do nasej sukromnej temy pisala...ak nemas pristup napis Dugyne ona ti ho da 😉 pozri sukromne temy nasa sa vola Kecame o hocicom

agika1982
2. jún 2010

uz som jej pisala....dakujem.....

agika1982
2. jún 2010

kocky idem ja spat,som uplne rozbita a okrem toho je to aj moja hodinka..ba uz pretahujem,chodievam haji o deviatej....prajem este pekne pisanie a drzkajte sa....papa

stanka33
2. jún 2010

mne praskla voda v noci v posteli 18dni pred terminom a ja sli sme hned do nemocky, kontrakcie nikde az museli vyvolavat po dni, a odtekala pozvolna asi pol tristvrte hodiny

petrap001
2. jún 2010

no mojalili vyzera uplne super na tej fotke..zlati su 🙂 hlavne vela zdravicka 😉

alllexa
2. jún 2010

@stanka33 - teda, to je fakt zvlastne, ze nakoniec Ti este museli ten porod vyvolat... A ako dlho si rodila?

strasska
2. jún 2010

mojalili gratulujem, beriem si ta za vzor ako sa tesit na porod a uzit si to, aspon tak to na mna vplyva z "vasich" riadkov a fotiek 😉
A zelam ti mliecka nadostatoc, spanku co najviac a rychle zotavenie.
Krasna to rodinka 🙂

stanka33
2. jún 2010

no ja som to asi nejako prehnala a voda mi praskla skor ako asi mala. lebo som sa vobec neotvarala, v ten den som bola na poradno cs som mala 1, ani som nebola otvorena, voda mi odtiekla o 1 rano a az vecer mi dali vyvolavacku a porodila som po hroynej noci ay o 14 tej a to rano som bola otvorena tak asi na 1 cm ale bolesti hrozne dufam ze teraz to pojde rychlejsie a lepsie, zato si platim dr aby sa o mna postaral, ked bude treba

ericica
2. jún 2010

mojalili maly je nadherny a tebe to materstvo prospieva 🙂 si nadherna mamina 🙂 a tatino tiez cely ziary..... 😵
este raz GRATULUJEME.

strasska
2. jún 2010

inak nakoniec to Danielko nie je az taky bucko, ako bol predpoklad, ci sa mylim?

alllexa
2. jún 2010

@stanka33 - uff, to muselo byt hrozne tak dlho sa trapit:( Som myslela, ze po vyvolavacke to ide uz rychlo...

stanka33
2. jún 2010

no asi mi vyvolavacku mali dat viackrat po sebe a nie na noc a potom ay rano a naobed oxytocin, podla mna keby som mala doktora na zmluvu tak by ma tak nenechal co uz poucena som v noci sa vtedy rodit nikomu nechcelo

bellablonde
2. jún 2010

no @alllexa a si vezmi, ze ja som tiez mala kontrakcie 2 dni, na zazname z monitoru boli doslova himalaje ako ich kreslilo,
za tie 2 dni ma dopovali injekciami a infuzkami na vyvolanie porodu a nic 😖
cakala som este tyzden kym som sa zacala otvarat

kafoditka
2. jún 2010

kocky dobru noc, nejak mi doslo zle na vecer a do toho ma hlava boli ako blazon.. idem si lahnut, pa

alllexa
2. jún 2010

@bellablonde - kokos, to snad nie je mozne, ze si tak dlho trpela...

@kafoditka - dobru noc a nech je Ti lepsie!

alllexa
2. jún 2010

@stanka33 - vyvolavacka nie je to iste ako oxytocin?
Ja si tiez radsej zazmluvnujem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre