Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
3. jún 2010

do tretice sa mi to podarilo 😀

adelaine
3. jún 2010

dugy, to vsetky 😉
musime dufat, ze to tak bude....
ona bola vsak velmi opuchnuta, tak preto zrejme taky pokles...

petrap001
3. jún 2010

ahojte baby,ja som prisla z prace a som mrtva.asi si idem pospat trocha.a zajtra posledny den v praci waaaaaaaw 😎 😎 😎
pozeram ze pisete,ze by trebalo zajst ku kadernikovi??? ani mi nehovorte.vlasy mam ako slama ale farbim si kazdy mesiac lebo mam uplne svetlulinke svoje vlasy a inac cierne,takze by som vyzerala ako debil s odrastami 😀 😀 ale tiez pouzivam farbu bez amoniaku loreal casting takze si myslim ze je to ok.po porode sa potom uz dam dokopy asi aj zmenim farbu dost radikalne,lebo cierna mi uz lezie na nervy.

adelaine
3. jún 2010

jee, dugy, ta je suprova..uz si viem predstavit tu tvoju paradnicu,
ako jej to bude trcat s pod satociek,
skoda, na chalaoch sa neda takto experimentovat....
ale kupila som aj ja zopar zaujimavych kuskov 😎
bude aj moj fesi

dugyna
3. jún 2010

jaj kocky ja som rada ze nema starsoti s kadernikom..ja umyjem ..uschne samo a sup ho do copu a konec a melisr mi spravi slniecko v lete zase cerstvy 😉
@adelaine tak ja opuchy nemam..takze asi tolko toho na sale nesotane...uvidime 😉

dugyna
3. jún 2010

@adelaine praveze toto je latkova plienocka a maju aj pre chlapcov s rybickami a inymi vzormi 😉

merikac
3. jún 2010

@dugyna a ostatne babulky,,prave som vas zapla a docitala,,dorobila som posledne mozne aj nemozne veci doma,,navarila doprala,,,,poodkladala co sa dalo, dala instruktaz synatorovi, maminke,a muzik si ma za hodku odvezie do nemocky,,,,bojim, bojim 😨 😨

maxi , mirka, kafko,..........jedna krajsia ako druha, aj ako tretia- ozaj vydarene foto!!!!! 🙂

Ja som sice bola u kadernicky asi cca pred mesiacom,,ale nejako mi rychlo odrastli vlasy, ze si prepadam ako sliepka,,,,,,neviem, neviem, ci sa ma male nezlakne, ked ma zbada 😀

oacka- dnes narobila poriadny nakup,,,,,

a vlastne precitala som vas dnes vsetky, ale vymenovat by vas bolo na tu hodku, ktoru idem obetovat sprche..tak sa majte krasne,,,

sice ja manzela nemozem poverit, nechat vam tu nejaky odkaz, ale ak nebude moc protestovat moj synator, tak vam sem hodi nejake info,,,,,
papa a drzte sa, nech ste este stale 2v 1

dugyna
3. jún 2010

@merikac a uz mas kontrakcie alebo ti odtiekla voda?,?ci mi nieco uslo?:

agika1982
3. jún 2010

@dugyna prosim ta, kde si objednala tu plienku????? je zlata a tiez by som rada pre nasu slecnu taku objednala......to sa da aj prat ci ako????

dugyna
3. jún 2010

@agika1982 kuk v albume mam aj take obycajnejsie su to latkove plienky ktore su strihu ako pamapersky..je to pre mimi zdravise a na penazenku menej narocne 😉
tuto konkretne som kupila na www.ebay.com a vysla 6dolarov..cize 5 eur...

dugyna
3. jún 2010

@agika1982 este mame aj taketo tiez odtial .)

agika1982
3. jún 2010

@dugy skoda, ja reku dakde tu na slovensku...ja neviem anglicky a nehovorim o objednavani mimo sr heh....ale je to rozkosneee........juuuuuuuuuuuuuuuuuuj

agika1982
3. jún 2010

@dugy a to su jednorazove ci da sa to prat????

lenkaaninka
3. jún 2010

dugy držím palce v látkovaní 😉 ja som pohodlná ale možno keby som mala prvé tak asi sa na to dám že viem že využijem pri dalšom ale takto sa mi nechce do toho...

agika1982
3. jún 2010

teda myslim tak,ci sa pod to dava normalna plienka a hento na to

lenkaaninka
3. jún 2010

@merikac držím palce 😉

dugyna
3. jún 2010

@agika1982 ani ja neviem moc dobre po anglicky ale v pocitaci mam PC translator 😀 takze asi tak obchodujem 😀
ale jasne ze su stranky aj tu na sr..www.plienka.sk /pan pilka velmi ochotny a ma plienocky slovenskej znacky a site na SR vyborna kvalita za rozumnu cenu/ potom su aj ine stranky www.branakdetem.cz, www.latkovky.sk, www.plienocky.sk, www.nosime.sk, www.ekoplienky.sk a ine..
ano daju sa prat potrebujes asi tak 20-30 plienociek a peries asi kazdy druhy treti den plienocky len vyvesis nezehlia sa..a su bud na suchy zips alebocvocky..a strih maju ako pampersky..
@lenkaaninka dakujem u mna sa to stala asi aj mania...lebo teraz uz nepotrebuejeme zatial plienocky a vidis kupila som take canane 😉 ..presne ako hovoris vyzujem pri druhom babatku..ale inak aj tak by sa mi to platilo lebo usetrim cca 8-10tis..a mozno aj viac za to co 1 dietatko nosi plienky

dugyna
3. jún 2010

@agika1982 odfotim ti ako to vyzera z nutra

dugyna
3. jún 2010

takze takto do toho otvoru sa vopcha ta vlozka polozena vedla plienky...ale mozes pouzit aj inu nielen tuto original..tato plienocka je cela takto ako vidis
ale mam aj ine v albume..a na tie sa davaju vrchne nohavicky..take pogumovane gature aby ti nepremohlo az von
ta plienocka na fotke to ma vsetko v jednom 🙂

agika1982
3. jún 2010

@dugy parada...asi ich aj ja objednam....len dako mi je divne,co ked bude mat stolicu a rozleze sa to po celej plienke.....zbytocne vela cistenia kym to hodis do pracky nie????a este ak mozem,to su rozne velkopsti???????

dugyna
3. jún 2010

@agika1982 agika ked ma stolicu dsva na tu plienocku vnurti na vrch separacnu vlozku nieco ako toaletak..ak je pokakane splachnes a peres len plienocku a ak je pocikane sup ho do sietky na pradlo a do pracky.. 😉

lenkaaninka
3. jún 2010

tuším sa nesmie dávať avivaž na to a neviem či aj prach nejaký či ako to je dugy ti poradí a su tu aj temy o látkovaní...

dugyna
3. jún 2010

@dugyna ta co je na fotke je jednovelskotna takot sa zmesni na najmensiu

a su aj ked kunes v albume mam nejake XS/S..tie kym bude mimi malicke a ostatne mam uz iba jednovelkostne SML..ale aj tie moze nosit od zaciatku 🙂
osobne sa mi najviac pacia tie plienocky BL.cize babylucy slovenske..popoliny su taky isty material a su nemecke a su drahsie 🙂

dugyna
3. jún 2010

@agika1982 lenkaaninka dobre pise..nedava sa avivaz ale ocot-on vlastne aj dezinfikuje das ho do ten casti v pracke kde sa dava avivaz a ak chces kvapnes tam troska esterickeho oleja n avonu..a peru sa v mydlovych orechoch/kilove balenie vyjde asi 10eur..a vydrzi 9-12 mesiacov..ale myslim tym nielen na pranie plienok ale pre celu domacnost cize ak by si prala len plienky tak aj dlshie..je to prirodne cize nesposobuje alergie vhodne pre babatka..ja som v tom uz zacala prat aj nase pradlo as om velmi spokojna, ale na nase pradlo pouzivam avivaz iba plienky davam ocot/ alebo mydlovom slize /ten sa da vyrobit doma/
a na skrvny pouzijes osl na skvrny alebo zlcove mydlo to pri babatku budes aj tak potrebovat..

maxara
3. jún 2010

@merikac Drzim palce 😵 potom co najskor daj vediet, tesim sa s tebou

dugyna
3. jún 2010

@agika1982 agika to som tebe pisala len sa mi tam dal ten zavinac s mojim menom..sorry 😀

lulu1983
3. jún 2010

@merikac : nech vam vsetko dobre dopadne 🙂 drzim palce... o chvilu tu mame dalsie julovciatko 😉

kafoditka
3. jún 2010

Baby, tak ma chytila šajba a doteraz som upratovala.. Povysavany cely byt, kupelko+wecko ciste, pozehlila som, utrela prach. Dala som si vydatnu veceru a teraz len veget do vecera... 🙂

lulu1983
3. jún 2010

u nas je 3 den odstavka teplej vody, tak nerobim nic, co naozaj nemusim a taka som vdacna za umyvacku riadu ako nikdy predtym

ericica
3. jún 2010

ahojte doteraz som vas citala.ste sa dnes cinili 😉
merikac drzime palce a myslime na teba...maxi tesi ma ze ti je uz lepsie,,,,no a ta spolocna foto je proste uzasnaaaaa ste kocky.....ja nahovaram manzela nech sa na mojom brusku vyburi,krasne maluje a mam plno potravinarskych farieb aby som mala na brusko pamiatku....
dugyna krasne plienka Miška v nej bude ako cukricek... 🙂
kadernicke chodim na farbenie cele tehu skoro kazdy mesiac....isla by som aj kozmeticke len neivem ci sa smie? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre