Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
4. jún 2010

@adelaine ahojky adelaine..to mi uz moc ako pislickovia nepridu..na poslickov ma zaberat tepla voda-sprcha..
nahodou hliebova zatka ti neodisla? ale ked vela zien si to nevsimne ale nahodou...
tak si daj dnes kludovy rezim..lez hore nohy a aspon sumive magnezko si daj...
ak mas po pripade moznost zbehni k dr..ak by islo pomaly k porodu...este by ta snad vedeli udrzat tyzden ako kinderko...

mirka285
4. jún 2010

dobre ranko..teda vobec vam nezavidim,tym co este pracujete..ja som rada ze som doma,posledne tri dni sa mi aj lepsie spava 😉 dnes asi konecne umyjem okno v obyvacke ked neprsi....

dugyna
4. jún 2010

@janka256 do kelu ja som to este naskusala..musim poskusat..kolotoc funguje..

dugyna
4. jún 2010

@mirka285 ahojky sak ale to vyzera ze bude este prsat..zamracene...to sa ti oplati mirka?

mirka285
4. jún 2010

nevadi,vsak prsi stale,ide mi hlavne o zaclonu ktoru chcem oprat a je mi to blbe dat ju na neumyte okno 😉 vidis a musim aj ja vyskusat tu ohrievacku na flase ci funguje

robika
4. jún 2010

kolotoc sme aj my kupili vcera, uz je na postielke a funguje... este teplomer ten sme neskusali a tu ohrievacku sme nekupovali, ale ak si ju budete chvalit este mozno zbehnem do lidla, lebo to tam este urcite bude...

dugyna
4. jún 2010

@mirka285 ja to az zajtra oskusam 😉 lebo mm to donesie od babicky-to ako ona kupila teplomer a ohrievac pre malicku k MDD 😉 zlata sak? mm kupil malinkej tu handerkovu babiku a plysacikom-hrkalkou a moja mamina ze kolotoc 😀 tak kazdy nieco

lenkaaninka
4. jún 2010

adel neboj bude všetko ok...nohy dohora a oddychuj ...ak neprejde bež doktorovi a budeš vedieť na čom si...

u nás je zamračené ale hlásia opeknenie...vypila som kávičku naranajkovali sme sa a ale o desiatej pol jedenástej pôjdem variť.
baby ozaj ja mám pocit že mi malý vyskočí z brucha lebo sa tam hádže ako keby ho z kože drali ale skoro celé dni neviem kedy spí dúfam že nebude taký ked sa narodí lebo ma rachne ja si predstavujem po mojich dvoch diablikoch ktoré spávali max. do jedného roka konečne nejaké zlatunké dieťatko ktoré len spí a spí 😀

dugyna
4. jún 2010

@mirka285 a no s tou zaclonou to mas pravdu..ja to poriesila cez velku noc..

katty17
4. jún 2010

ahojte babule. uz sa neviem dockat materskej. len dufam ze sa doma nudit nebudem 😉
miri, zajtra ma byt uz vraj 24 slnecno, tak to som zvedava. to bude fajn pocko aj na tvoje okna 🙂

mirka285
4. jún 2010

Katty musim ich umyt dnes,ked neni Gabo doma,ja neznasam upratovat ked sa mi tu mota pod nohami,a zajtra ked bude pekne aspon mozme niekam ist na prechadzku 😉

zrzulka
4. jún 2010

mirka neblazni, to fakt ides umyvat okna??? my dnes odchadzame na stretko decembroviek na Duchonku. Uz sa tesime....Dufam ze nebude prsat lebo toto pocasie je o nervy....

dugyna
4. jún 2010

@zrzulka nie ze tam pojdes rodit tak daleko od nas.... 😀

zrzulka
4. jún 2010

ty a neumyvala si okna pred velkou nocou? ja mam jedno este neumyte od minuleho roka, az sa hanbim to sem napisat....poviem muzovi nech ho umyje....

zrzulka
4. jún 2010

dugi nestras, podla vcerajsej poradne to vyzera tak ze tak skoro to este nebude a kdyby neco blizko su Topolcany....

dugyna
4. jún 2010

zrzka aj mne sa mari ze ich mirka umyvala cez velku noc..tak ako ja...

inak kocky pochvlaim si akurat mi dosiel pas na chudnutie z oriflame..takpo porode budem nosit som zvedava... 😀

miki060707
4. jún 2010

ahojte, tak ja už mam navarené, špenát...
ja by som si tiež upratala, ale mm ma nočnú a ráno dojde a spí, tak sme hore u našich, tak tu idem umyť riad, povysávať, kým sa malá hrá...
monline, som rada, že si sa ozvala, nech sa rozhodnu akokolvek doktori, verime, že to bude správne.....

ja som aj chcela ten ohrievač kupiť, ale ja malej ohrievam mlieko v mikrovlnke, zo začiatku vo vodnom kupeli, viem, že mikrovlnka nie je dosť vhodná, ale je to pohodlné... 😉

Tie deky aké boli, čo predávali v lidli, v katalogu sa mi páčili...
ja by som ešte chcela niejakú deku, ale takú tenšiu žltú, tušim v ikei maju za 3 eura, ale tam sa veru nedostanem....ale skusim napisať kamoške.....
pekný dník

zrzulka
4. jún 2010

dugi a co ty chces chudnut prosim ta????, vsak si stihla jak lan a kojenie tiez spravi svoje....

to umyvate okna kazdy mesiac? obdivujem, ja raz za polrok ak sa podari.... akoze v kuchyni castejsie lebo mala ho dochyta ale inak nie....

silvia.vesela
4. jún 2010

dobre ranko kocky,
celkom fajn som sa vyspala, len ma boleli nohy a mam ich aj trochu napuchnute... 😠 tak, dnes ich budem poctivo vykladat!
adelaine, ja by som na tvojom mieste zavolala dr. a radsej by som sa dala skontrolovat.....aby som mala istotu, ze na com som.

robika
4. jún 2010

no ani ja nie som velmi castou umyvacko okien, vzdy si poviem ked este vidim von je dobre 🙂
zase keby som mala vela casu a chut, urcite by som umyvala castejsie, ale ked je stale aj daco ine treba...

mirka285
4. jún 2010

veru umyvala som,ale toto jedno obyvackove som neumyla,tak uz to chcem mat z krku...nemam co robit dnes,lebo na obed chce Tomas tvarohove gule a tie mam z chvilu hotove kedze su v mrazaku 😉

silvia.vesela
4. jún 2010

mirka, wow obdivujem ta, ze ides umyvat okna! Ja sa do toho pustim o 2 tyzdne, to uz budem v 38tt....tak to uz budem moct! 🙂

robika
4. jún 2010

@mirka285 tie tvarohove gule, to mas take co je vnutri tvaroh a varia sa?

miki060707
4. jún 2010

a ja som sa chystala dnes na pol dna na prechádzku s malou, zobrali by sme loptu a tak, no ráno vstanem a zas u nás prší, tak môžeme trčať doma, ale malá sa celkom dobre prehrá aj vnútry, jej stačí malý kut, tam si dá plyšákov a hraje sa, že je v autobuse, ale hadam cez vikend bude super, síce mm bude dospávať doobeda, ale poobede by sme išli sa niekam prejsť a v nedelu chcem isť do Piešťan, len tak na výletik...som zvedavá, či to víde.....tam mm trafí, tak som fakt zvedavá, lebo nikam nechodime...
tak sa idete zrzulka stretnuť, to je supeeer..nech to dobre dopadne...

robika
4. jún 2010

baby u nas je uz aj trosku vidiet slniecko, takze za chvilu uz aj u vas bude pekne 🙂

mirka285
4. jún 2010

hej varia sa ale vnutri je cucoriedkovy dzem,je to polotovar Giussepe to vyraba a su neskutocne dobre..a vzdy na ne urobim oprazenu struhanku s cukrom a maslom 😝

lenkaaninka
4. jún 2010

baby pomaly s tým umývaním okien moja susedka má dcérku 3 ročnú a v 38tt umývala okná a malá sa jej otočila KP.. 😒

maxara
4. jún 2010

@adelaine 😲 boooze ja by som asi uz panikarila..
Inak aj moja noc bola des.. ☹ mala som strasnu kyselinu, od 2:00, co som bola na wcku som nespala, lebo ma strasne stipala v pazeraku na svina.. a potom som sa zase dusila, asi mi mala tlacila na pluca, no skratka bud kyselina alebo dusenie.. iba som funela a ochkala.. nad ranom znova na wcko a to som mala uz slzy na krajicku.. no otras.. ☹ dufam, ze sa mi uz coskoro brusko posunie nizsie, lebo neviem, ci to takto budem zvladat.. NAVYSE ma oklamali meteorologovia, kedze dnes malo byt 25 stupov a polojasno a to teda rozhodne sa u nas neda povedat.. 😖

meloa
4. jún 2010

Ahojte,

Lianka 22 má synčeka Riška , 55 cm a 4300g, 3.6. o 16:00, Pekný deň prajem.

aalexis007
4. jún 2010

Ahojte, ja som si práve zafarbila vlasy a musím vydržať kým mi to bude pôsobiť. Som zvedavá ako to dopadne, lebo som zmiešala 2 odtiene spolu. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre