Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
4. jún 2010

ked ja som asi chytila ten druhy dych tak musim ist nieco robit 🙂 vy tu pekne piste budem vas citat pocas prestavok 😉

noemarta
4. jún 2010

dobre ranko,
adeleine vy
drz esteeee, hore nohy, odpociiiivaj a pri najhorsom chod k svojmu lekarovi.
ja som vecer mala este nejaky vykiv tlaku, strasne som sa citila, tak som si supla magnezium, vylozila nohy, otvorila okno do koran a bolo lepsie.
katty 17, ja som tiez oficialne na materskej az od pondelka, ale som rada ze som uz doma. uvidiiiis, nudit sa nebudes !!!
Ozaj baby, kupovali ste niekto prebalovacu komodu, este tu zhaname, a akosi sme neuspesny.... 😒

lenkaaninka
4. jún 2010

nie je náhodou z júnoviek??? či ??

meloa
4. jún 2010

áno, je omylom som sa prepklepla, to z toľkej radosti 😀
Prajem príjemné tehuľkovanie 😉

lenkaaninka
4. jún 2010

😀

oacka
4. jún 2010

čaute, tak ja už mám asi tých poslíčkov, mám pocit ako pred menzesom. nie je to vyslovene bolesť,ale cítim aj kríže aj podbruško. dnes idem na poradňu, uvidím,čo mi povie pôrodník. a je mi blbo ako na začiatku tehu....
janka k tomu teplomeru: stisni "ear" predtým ako dáš do ucha - naskočí ti Lo, potom daj do ucha,počkaj chvíľu a zas stisni ear, vtedy zapípa dvakrát a ukáže ti teplotu. odmeraj ju 3x.

oacka
4. jún 2010

noemarta ja som kúpila komodu na mimiaukcie od manželského páru,čo ich ten pán sám vyrába z nemeckého materiálu, je dobrá,stála aj s dopravou 105 eur, takže lacná.

silvia.vesela
4. jún 2010

noemarta, my sme si dali komodu urobit stolarovi, este na nu cakame, buduci tyzden nam ju donesie. Manzel ju vyjednal za 80 eur, takze to je uplne dobra cena.

noemarta
4. jún 2010

hm... to som chcela aj ja dat spravit stolarovi, ale akosi sme sa neskoro spamatali, tak sme obehali uz nejake obchody, tak bud su brutalne drahe, ale nic moc nemaju. este nam ostali asi dva obchody kde sme neboli, tak haaadam, kupime nieco.
boooze, nic sa mi nechce, mala by som ist navarit, upratat, nech mame zajtra pohodu....

alllexa
4. jún 2010

Ahojte!
Vidim, ze viacere z nas mali blbu noc, ani ja som nemohla zaspat, maly/mala vyvadzal/a, dost silno ma kopal/a.

@adelaine - no teda, to muselo byt hrozne neprijemne:( Normalne si ma vylakala...

@noemarta - ja som prebalovaci pult kupovala v Kike (znacka Cilek), bola zlacnena za cca 130 EUR... Ale aj v Ikei maju nejake a dost lacne, za 80 EUR.
http://www.ikea.com/sk/sk/search/?query=prebalo...

patresko11
4. jún 2010

ako citam tak niesom jedina s takou blbou nocou ako ja....maly kopal som myslela ze sa prekope vonku....

lenkaaninka
4. jún 2010

maly sa stále mrví a kope a asi aj do žalúdka alebo kde a je mi blbo z toho fuuuj normálne mám už nervy...a mm sa tomu smeje že haha čo tam robí ...haha..no len mne z toho do smiechu nieje...a potom mi stvrdne brucho aj to trochu bolí a stále dokola ... 😠

maxara
4. jún 2010

@alllexa ja ti tak teraz rozmyslam, ty nemas ani tusaka? alebo co povedal dr, ze vyzera to na ..? ci nic? 😨

julovky2010
4. jún 2010

@lenkaaninka u mna je to presne tak isto.

maxara
4. jún 2010

@julovky2010 kto je tam? 😀

lutsine
4. jún 2010

@maxara ja som si pridavala fotku a zabudla sa odhlasit, prepac. 🙂

lutsine
4. jún 2010

@lenkaaninka u mna je to presne tak isto.

maxara
4. jún 2010

baby ja mam dnes taky program.. teraz idem po mamu, potom s nou zbehnem do lidla, lebo ste ma napasmali, ze mozno sa mi z toho nieco zide a aj ten kolotoc sa mi paci.. tak idem kuk aj do SC a potom aj do PK. Potom s mamou idem sem k nam do PK, asi najprv do toho lidla, potom do mesta, potom kadernicke ideme obe, tak som zvedava, ci zas bude zo mna Janka Nittschneiderova a potom chcem este ist do KIK. Cize dnes vymetam obchody.. ale aby som nezabudla, musim si este aktivovat kartu, keby som potrebovala zaloznych 50e

maxara
4. jún 2010

@lutsine to je v poho.. ake prepac 😀 😀 😀

patresko11
4. jún 2010

baby aj vam tvrdne brusko ako mne?

miki060707
4. jún 2010

baby, prosim vás, čo predávaju tie deky v ikea, tie za 3 eura, pozerám si ich stránku, tak je tam 3 eura a ked nato kliknem, tak je cena, že 1,45, to fakt len tolko by stáli a a chcem sa spýtať tie deky su zabalené, ale len tak volne pohodené, lebo chcem aj kamoške dať, ale keby bola v niejako igeltite, by bolo super, aby si nemyslela, že som jej dala používanu 🙂

miki060707
4. jún 2010

no ja neviem, čo je to tvrdnutie bruška, či posličkovia a klop klop zatial ani krč v lítku, lebo ten som pri Soni mávala.....

miki060707
4. jún 2010

ale zas bolesti v križoch poznám....alebo na chrbte, alebo zo spodu trochu ked dlhšie sedim, či ležim

sunnygirl
4. jún 2010

@dugyna hoď foto toho chudnúceho pasu

katy1979
4. jún 2010

@adelaine neboj mne sa to stalo uz dvakrat. A trvalo to niekolko hodin a kazde 3 minuty. Tiez ma chytala panika. Nakoniec som sa z toho vyspala a bol klud

carrie84
4. jún 2010

Hello babule 😉

Tak dnes v noci muselo byt nieco vo vzduchu - najskor som nemohla zaspat, pretoze maly sa nudil a robil bordel v brusku cca. do 2 ... a rano o 6 30 zacal znova 😒 A samozrejme, nemozem sa ani poriadne najest alebo napit, pretoze maly mi posledne dni strasne tlaci na zaludok a je mi zo vsetkeho zle 😒 Ale dnes ma caka pedikura, tak snad bude lepsie 🙂

silvia.vesela
4. jún 2010

kocky, ja sa tiez len modlim, aby som to nejak vydrzala aspon do 21.6.a potom uz mozem ist kludne rodit!
kazdy den mam nejake bolesti....uz som si na to aj zvykla! 😀 Raz ma boli podvozok, potom krize, potom mam pocit, ze mam dostat menzes a uplnu novinku mam od vcera a to jest, ze ma bolia nohy a mam ich aj jemne opuchnute!
No, ako stara baba som! 😀

alllexa
4. jún 2010

@maxara - vobec nevieme, co to bude... Ani lekarka si netrufla tipnut. Najprv aj mala pocit, ze tam nieco je, potom to zase vyzeralo na dievca🙂 Ale rada by som sla este na nejaky ultrazvuk, bola som len v 20. a 30. tyzdni... Ale uz chodim k porodnikovi a ten to ani v ordinacii nema, jedine, ze by ma niekam poslal...

@miki060707 - ja ani neviem, ze tam bola taka lacna deka, ja som kupovala tak za 5,99 EUR, ta bola celkom pekna makkucka a zabalena.

patresko11
4. jún 2010

no mne tvrdne este teraz,maly sa mrvi stale....az je to neprijemne..

ivka8255
4. jún 2010

@miki ja mám tú vitaminer deku a boli zabalené do klbka a prelepené po šírke, takže kľudne, tie ostané neviem, ale myslím, že budú podobne nejako balené, inak tá vitaminer je super 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre