Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
7. jún 2010

@tinka349 inak ak by si mala chut zajtra sa par Kosicaniek stretava o pol 1 v Galerke na 3. poschodi v boxoch pri cukrarni.
Ak mas cas a chut, tak Ta radi uvidime.
A to plati aj pre ostatne z Ke, lebo neviem na koho kazdeho sme zabudli 😅

strasska
7. jún 2010

@katy1979 ale sak s tou podporou to je aj u nas biedne, najma starsie rocniky ☹

petrap001
7. jún 2010

ale mna sa doktorka hned za zaciatku pytala,ci budem kojit,tak ked som povedala hej,tak bola rada a hned mi dala 1500brozurok na kojenie nech si precitam,takze sa mozno tesia z kazdej mamicky co koji,ale ze to iba vacsinou cudzinky chcu kojit...ta ja neviem,to len my vieme ze tie prsia su na 2 veci ne len na jednu 😀

strasska
7. jún 2010

@petrap001 trefna poznamocka 😀 😀 😀 😀 😀

katy1979
7. jún 2010

Tak to ano ale ak hladas pomoc tak ju najdes. Viem aj tu v nemocniciach na to kaslu ci nevedia poradit. Cele styri dni som prosila lekarku o pomoc a nic. Sestricka detto ked som ju zavolala ze maleho chcem dat prvykrat prisat. Kukla odo dveri ze robite to dobre. No prd makovy bolo to zle. A lekarka cely cas maly musi mat v ustach cely dvorec. Mne to neslo a to sme kojili do 18mesiacov. Jednoducho je velky a do takej malej pusiny sa nezmesti.

zrzulka
7. jún 2010

@adelaine no tak mi odpisala ze ona si nie je vedoma chyb ktore uvadzam ale ze jej to mam poslat a ona mi potom posle prachy ked bude mat veci fyzicky u seba. tak som zvedava ci z toho nieco bude. zajtra jej to posielam. Aj v bananovom saciku ... Akoze aj tak som sa okaslala lebo postovne mi urcite nevrati... Takze tak ci tak pridem o nejake eurase... co uz zase dllllllllllllllho nic z MMb neobjednam

zrzulka
7. jún 2010

@katy1979 mna zase buzerovali ze mam nechat malu na cicke 5 minut... Akoze sila... Nikdy som nekojila so stopkami v rukach 😠 Tie sestricky aj tak nic nevedia, stara skola.... keby som dala na ich "mudre rady" tak urcite nekojim 17 mesiacov....

katy1979
7. jún 2010

Zrzulka no sestricky aj v ruzinove mali take hefty. A kazde tri hodiny kojit a pat minut. V zivote by som tak nerozkojila..
Tej babe z mmb to vrat. Ja som mala akurat raz horsiu skusenost. Skor ja tam mam inzeraty a neviem to predat ci sa stretavam s vypocitavymi ludmi.

strasska
7. jún 2010

@zrzulka a este vazenie po kazdom kojeni, sak to je jaka somarina. So mnou na izbe lezala dvojickovska maminka a kolko tu buzerovali s tym vazenim, sak to bol otras.
Asi na treti den mi sestricka vravi, ze vazte si ho po kazdom kojeni a ja som odmietla. nastastie ma nechali na pokoji 😉

zrzulka
7. jún 2010

@maxara tak to vam super vyslo s tym najomnikom... konecne budes moct volne dychat ....

ty a ako maju vyzerat tie bazove kvety , mne sa zdaju byt este v pohode ci uz nie?ja som sirup este nikdy nerobila tak sem s nejakymi radami

katy1979
7. jún 2010

Ja som tiez musela vazit. A ked mi konecne vytiahol 5ml aka som bola stastna ako blcha a sestricka ma zrusila ze ako malo.

zrzulka
7. jún 2010

@strasska no veru aj to vazenie ma obtazovalo, ja som neskor uz len odhadom pisala kolko vazi plena.... Ved su aj ine ukazovatele toho ci dieta ma dostatok vyzivy a nielen vazenie. Doma maloktora mamina vazi. ja som doma ani vahu nemala....
No ale fakt a potom ze maju tolke baby problem s kojenim ked im take somariny poradia v porodniciach. Hlavne tych 5 minut. vsak ani nam nikto nestopuje cas za aky sa najeme... ja ked som sa pytala ze to preco len 5 minut tak ze preto aby mi neponicila mala bradavky. V zivote som nemala problem s bradavkami. to je aka hlupost....

zrzulka
7. jún 2010

inak ja tiez mam s MMb prevazne dobru skusenost i ked niektore veci som musela fakt na handru pouzit ale uz nebudem taka hlupa a pekne im to vratim ked nebudem spokojna. Ja vzdy uvediem aj ked je niekde fliacik nech sa clovek rozhodne ci to chce. jasne ze ten flak ani nevidiet, ved flakate veci by som ani nepredavala ale ked su tie veci ako nove a len taky nejaky neviditelny fliacik tam je tak to upozornujem. A urcite nepredavam ako nove veci.... ach jo....

strasska
7. jún 2010

lucim sa, zajtra ma caka poradna a uz sa desim tej horucavy. neviem ako vy, ale mne staci prejst par metrov a mozem ist rovno do sprchy.
A to budem zajtra este odkazana na SAD, tak chudak ludia okolo mna ☹

zrzulka
7. jún 2010

@strasska ja sa tiez potim jak pes teraz a po porode to bude este horsie... ledva viem nieco uvarit, o zehleni ani nehovorim.... idem aj ja do postele, este cestou vylozim mycku nech rano nemusim 😀

janulienocka
8. jún 2010

dobre ranko bambulky, dnes som prvaaa a zacina mi 36 tt, 🙂 to uz je pekne cislo, uz sa mi to krati, huraa 😵 pekny dnik vam zelam, aby sme tie horucavy zvladli co najlepsie

dugyna
8. jún 2010

@adelaine ee ono kvazi skace..vies ked uz povedia ze ak bude zly tak idu na to..tak sa jej troska zbehne dole a potom zase vybehne..ale u monline to je aj pre oblicky..nie je to cista preeklapsia..takze asi tak...

dugyna
8. jún 2010

@zrzulka jej mas novu fotecku aku krasnu 😉

dugyna
8. jún 2010

@maxara odkazem
@agika odkazem 🙂

alllexa
8. jún 2010

Ahojte,
ja som sa dnes moc nevyspala - vcera som nemohla zaspat a ked som konecne trochu zadriemala, tak ma mm zobudil, ked siel o polnoci spat, tak som mala nervy. No a o piatej som vstala a potom mi neslo zaspat...
Dnes idem na kotrolu, tak som zvedava, ako to vyzera, ci mam vyssie CS alebo si uz sa neotvaram.

dugyna
8. jún 2010

caute kocky takze monline pisala ze rohodli ze pockaju do buduceho tyzdna este..teda ze este tyzden pocka ,domkov ju nepustia..lebo potrebuju vsetko monitorovat..

pepppe
8. jún 2010

dobre ranko,,a co baby mojalili je uz doma,neviete???dufam ,ze potom ukaze fotku krasavca maleho 😉

dugyna
8. jún 2010

@pepppe dna by mala ist domkov 😉

oacka
8. jún 2010

chudák monline, naťahujú ju ako gumu v gaťoch.... v ktorom je teraz týždni? je jej zle, či dá sa to vydržať?

janulienocka
8. jún 2010

@alllexa drzkam palce, ja idem na poradnu zajtra, po troch tyzdnoch tak som tiez zvedava co a ako
@dugyna, chuda monline, takze musi cakat v nemocke, moc ju pozdravuj nech jej to rychlo ubieha 😉

liluu
8. jún 2010

ahojte dievky, včera som išla do poradne s tým že som 35tt+0 ale doki na ultrazvuku zahlásil že malý je taky vyzretý že to vyzerá na 36tt+2 🙂 A to bol ten isty doki aj ultrazvuk čo stále. Mám to brať vážne?? A zajtra idem aj na prietoky. 🙂

Aj ja sa teším na mojalili, že nám porozpráva jej pôrodny príbeh.

pepppe
8. jún 2010

@dugyna super,,tak sa urcite tesi 😉 jajha vsak uz pomalicky vsetky pojdeme 😉

oacka
8. jún 2010

liluu,, vraj najpresnejšie sa vek plodu určí pri tom prvom ultrazvuku, že keď sú väčšie,tak to už nie je také presné,lebo každé bábo rastie iným tempom...no každopádne to bude ďalší valibuk???? 😀 😀
mne už v porodnici ultrazvuk nerobia,tak ani neviem,aká je malá veľká...alebo malá...

mirka285
8. jún 2010

ahojte...aj vam je tak teplo?no ja dnes v ziadnom pripade nevarim...pozastierala som zaluzie a pozatvarala oknaa obed si tam vonku na terase 😉 chuda Monline,presne som vedela ze ju budu takto natahovat,tak nech jej to aspon rychlo ubehne 😉

oacka
8. jún 2010

mirka, v ktorom ročnom období máš narodky? ja som júnová a ja toto počasie milujem!!!!!! aj tie vône, slnko,svetlo, horúčavu, mne nevadí,že som mokrá pod prsami za sekundu! 😀 😀 😀 akoby sem zas prišiel život.... teším sa!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre