Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
8. jún 2010

Caute krasky 🙂 No dnesn 🙂 noc bol zivy boj - sme sa prehadzovali v tom teple na posteli s mm ako ryby na suchu..
Baby mne ten moj synacik nedovoli uz spat ani na bokoch! Pomoc! Sak na chrbte spat neviem a na bokoch ma strasne picha tak neviem, zeby som sa zavesila dolu hlavou ako netopier a bude po probleme?? 😀 😀
Idem pozriet moju lekarku, nech mi predpise nieco do nosa a na hrdlo, zajtra pojdem vybavit pediatricku pre maleho..
Krasny slnieckovy dnik vsetkym 😉

petrap001
8. jún 2010

@kafoditka ja som mala presne taku istu noc,az na to ze az tak horuco nebolo,tak akurat 🙂 ale ja uz neviem ako spat,to je strasne ☹ ale cudujem sa stale,ze som akoze vyspata,hoci nespim skoro celu noc 😕 to nas len nase telo pomalicky pripravuje na to,ze sa mame rozlucit s prespanymi nocami 😀 😀 akurat ze uz nebudu bolesti,ale prac pre zmenu 😀 😀
ja dnes musim ist odniest papiere na tu moju 2tyzdnovu PNku,co som teraz,tak sa tesim kolko tam bude ludi 🙄
pekny slnecny den vam prajem.my mame krasny dazdik 😠 😠

mirka285
8. jún 2010

oacik neuveris ale ja som 28.maja 😀 tiez som zboznovala slnko a potom ked sa na mna nabalili zdravotne problemy a zistili mi slabu imunitu a zakazali mi pobyt na slnku,presedlala som na lyze,sneh a hory 😉

lenkaaninka
8. jún 2010

@kafoditka sranda aj ja to vravím ako netopier lebo ani nalavo ani napravo na chrbte sa dusím 😒

ja som toho môjho o pol jednej v noci vyhnala lebo strááášne chrápal a ozaj sa nedalo a druhy v bruchu ráno o pol šiestej...aby som nezabudla... 😅

oacka
8. jún 2010

😀 😀 sranda, mirka! ale to máš blbé,že nemôžeš slniečko... ja viem,že som hrozná,ale ja nenormálne smútim,že tohto roku nepojdem na dovolenku... som otrasná! možno v zime,niekde do tepla by sa už dalo, či?

kafoditka
8. jún 2010

@oacka my mame naplanovany Dubrovnik, ale az buduce leto 🙂 Samozrejme, ked bude vsetko v poriadku.. Akurat som v noci v tom teple Petovi vravela, ze toto je prve leto, co neriesime dovču 😒

mirka285
8. jún 2010

jasne zeby sa dalo...ale ja ta uplne chapem,ja som predtym od rana do vecera vylihovala na slnku,trepala sa do Egyptu,Tunisu,proste nevadilo mi 40 stupnov az dokial mi nezistili tu moju zvlastnu ocnu chorobu a slnko mi uplne zakazali ☹ nastastie som sa nasla v lyzovani takze v poho...

mirka285
8. jún 2010

baby sranda a ja som zas vcera hovorila Gabkovi ze sa tesim ked kupime malej prve lyze 😉 ale zvladam aj letne dovolenky len musim byt pod slnecnikom,inak sa cela vyhadzem ked som dlho na slnku a strasne opuchnem,normalne mi opuchne hlava a mam ju jak melon 😀

sunnygirl
8. jún 2010

Dobré ránko,
tak ja som sa doteraz ako tak zmáhala a teraz pijem kávu, ale už som oprala nejaké vecičky a dala na balkón, keď je tak pekne. Večer budem potom žehliť. 🙂

V poslednom čase nejako neskoro vstávam (pre mňa neskoro) o siedmej 😀

Tak vyzerá to, že mám už všetko do pôrodnice, len nejaké maličkosti, ešte som si nekúpila mastičku na bradavky, tak ešte tú a potom to bude vsio 😅

prajem pekné písanie 🙂 🙂 🙂

oacka
8. jún 2010

bože, to je hrozné,mirka! ja zimu neznášam! ale môže ísť malé bábo letecky do Egypta? nehrozia tam nejaké hygienické riziká,hnačky a tak? aj tak mi to Roman zakáže.... povedal,že s malou iba do Talianska a do Chorvátska a až o rok....

lulu1983
8. jún 2010

ahoj tehulky 🙂 ,

riesite dovolenky? ja som donedavna pracovala v ck a musim povedat, ze voci dovolenkam mam averziu 😉 choroba z povolania.. momentalne by mi uplne stacilo mat balkon a na balkone nafukovaci bazen a tam sa trochu poclapkat 🙂 🙂 🙂
Zajtra idem do poslednej poradne k mojej tete doky, aj mi je trochu smutno, som zvedava, kolko moje dietatko za tie 2 tyzdne narastlo. 🙂

mirka285
8. jún 2010

neviem ci zrovna Egypt,tam su hnacky,ale take Turecko urcite,to je priam idealne na dovolenku s malymi detmi,sestra chodi len tam a kamosla bola v Dubaji a tiez si velmi chvalila..a netreba sa bat ze dieta v lietadle nevydrzi,vydrzi 😉

lenkaaninka
8. jún 2010

oacka kamoška bola s polročným synov v chorvátsku boli síce autom ale povedala nikdy viac s mimčom stále plakal vôbec si neoddýchli a nakoniec dostal horučky z tepla museli isť domov...

mirka ja mám tiež alergiu na slnko ale len na dekolte od minulého roka som sa tak vyhádzala že som pomaly v rolákoch musela chodiť ako hrôza...

oacka
8. jún 2010

tak na Dubaj isto nemáme,ale možno to Turecko...ale to je všetko ´daleko... hlavne nech to teraz všetko dobre zvládneme. ja mám pocit,že sa mi zmenšuje brucho...
keď sme boli na Rodose,tak tam boli Slováci s takým úplne malým mimčom, a vyzerali byť spokojní...

adelaine
8. jún 2010

ahojte,
aj u mna bola strasna noc, spala som len dve hodiny,
to teplo je des 😠 este k tomu to behanie na WC,
uz mam toho dost.....
cely tyzden ma byt priserne horucu, neviem co budem robit,
strasnee zle sa mi dycha ☹

a vratila som sa pred chvilkou zo sonografie a prietokov,
som v 35+5 tt podla MS, maly vyzera na 36+6 a je riadny valibuk,
ma 3100 gr. ( normalna vaha je okolo 2600 gr.),
takze uz mozem ist rodit 😎
doki povedal, ze kebyze rodim aj teraz, maly by nemal mat problemy, max. zltacku,
tak sa tesim, ze je ok, ma sa k svetu, a je kraasny,
velmi sa na neho tesim 😀

lenkaaninka
8. jún 2010

@adelaine gratulujem k dubáčikovi velkému a super že je všetko ok

liluu
8. jún 2010

@adelaine tak to už vobec nechápem mne včera povedal doki že malý je o týžden vačší, že v 36tt je nasich 2300g super váha 😀 asi každy má svoje tabulky 😉

silvia.vesela
8. jún 2010

ahojte kočky

dnesnu noc som celkom fajn spala, len si tiez neviem najst nejaku dobru polohu na spanie, na boku ked lezim, tak ma maly kope ako maly futbalista, na chrbte nemozem moc lezat, lebo mi je zle potom...takze asi budem coskoro spat po sediacky! 😀
ja tiez tento rok dovolenku neriesim, ani ma to nejak nelaka ist k moru, ale za to buduci rok by som velmi rada isla s mm, aj s malickym do Talianska alebo Chorvatska, tak uvidime ako to bude.
inac, nas maly je tiez o tyzden vacsi, vcera som bola podla menzesu začiatok 37tyzdna a podla ultrazvuku začiatok 38..vahu ma 3100g, co je podla nich na ten tyzden dost....a este dr. sa ma pytal, ze a to sme mali vzdy take vacsie?? No, tej pravej sa pyta.... 🙂

silvia.vesela
8. jún 2010

adelaine, nasimali maju rovnaku vahu, sranda! 🙂

drievko
8. jún 2010

Ahojte! Prave som dovarila a som spotena ze strach idem dat sprsku ! Dovolenku by som brala ,ale asi az o rok ked bude babo starsie!
No nakoniec budeme mat take teplo ze miminka nebudeme mat v zavinovackach! 😒 ale len satockach!
napr.

adelaine
8. jún 2010

...juj, no velky je 😀 asi ho dobre krmim...hehe,
len kto ho potom vytlaci?

kafoditka
8. jún 2010

@liluu ani nehovor... my sme sa stretli s katty1979 na sone, mame rovnaky termin porodu, skoro rovnako sme pribrali a mne povedali, ze maly ma 2500 a katty 2550g... Na ruhy den som bola na poradni s babenkou, ktore ma tiez ten isty datum porodu, pribrala o polovicu menej a jej mala ma 3200g !!!!! 😕 😕 tak ked nam to vsetkym meraju podla dna poslednej menstruacie, tak potom sa v tom ani sam Najvyssi nevyzna...

silvia.vesela
8. jún 2010

ja som tiez vcera chytila trosku paniku, ze kto ho vytlaci, takeho macka maleho! 😀

adelaine
8. jún 2010

....ved ono je to v zasade jedno, asi fakt ma kazdy inu tabulku,
hlavne ze nasi krpci prospievaju, maju sa dobre a rastu 😉

silvia.vesela
8. jún 2010

adelaine, to mas pravdu! keby bol zas maly mensi ako ma byt, tak by som len stresovala! 🙂

adelaine
8. jún 2010

...no dobre, opustam vas nateraz kocky, idem sa mordovat s hrcami a rajnicami 😒
a necham na seba fukat ventilator...
zatial ahojte

radulka77
8. jún 2010

ahojte, kukám že už plánujete dovolenky.. no ja by som tak šla k moru.. joooj, ale tento rok nehrozí.. až budúci a tiež najskôr Taliansko alebo Chorvátsko.. mm miluje chorvátsko, ale kôli staršej dcérke by bolo vhodné aj to Taliansko.. plytká pláž nech sa môže člapkať sama 😉 no uvidíme to je ešte ďaleko.. ale už sa teším aj na nafukovací bazénik na záhrade 😀

mirka285
8. jún 2010

ja tym vaham absolutne neverim..do mna hucala moja doktorka ze mala je drobucka ze jej sa stale zda byt o dva tyzdne mensia a na Kramaroch mi povedal doktor ze mala ma skoro tri kila...no tak si vyber 😠

petrap001
8. jún 2010

ja tohto roku budem mat dovolenku 3 mesiace na slovensku a to je ta najlepsia dovolenka po 5 rokoch,co som v zahranici.
my asi tiez pojdeme niekde v zime a ak nie tak az na dalsie leto.my radi chodime do spanielska alebo na kanarske lebo to mame najblizsie a cenovo je to tiez velmi dobre.

mirka285
8. jún 2010

Radulka presne,ja sa tiez tesim najviac na nafukovaci bazenik na dvore 😉 ja vobec nie som smutna ze nikam nejdeme,aj tak chodime k moru kazdy druhy rok a minuly rok sme boli takze mi to nevadi..a moj Tomas uz s nami nechce chodit,minuly rok povedal ze to je posledny krat lebo sa uz s nami nudi 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre