Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
13. jún 2010

@maxara
postrasit pubertiaka diagnostickym ustavom treba

adelaine
13. jún 2010

@zrzulka mimo temu, ale ako dopadli koberceky? ci si to vzdala a nechala si ich sive? 😎
ved aj to je pouzitelna farba, nie?

maxara
13. jún 2010

denisse ja vobec neviem.. ☹ on je teraz prvak na strednej a zo zakladky isiel s dobrymi vysledkami, takze to musi byt tento rok a mozno ku koncu minuleho (skolskeho), ale kedze ho ucitelky poznali, mozno ho nechali.. viem, ze jeho foter ich nechal v srackach, este celkom dobre to niesol, sam vravel, ze jeho otec je debil, ze ich nechal tak, ze by ich nechal kludne na ulici len aby mu mama dala prachy a tak.. a myslim, ze aj mu to povedal a jeho foter odvtedy tohoto syna neriesi a teraz si kupuje toho 5 rocneho. U toho ma este sancu, ten starsi ho odpisal. No a viem, ze ho to stve, tak ja si aj myslim, ze aj to mohol byt urcitey impulz a k tomu ta zmena prostredia a pocit, ze musi za kazdu cenu zapadnut medzi svojich spoluziakov.. ked mal trojky, tak bol biflos a to je na obchodnej akademii na hrobakovej.. viem, ze je zavisly na internete, sestra na to prisla tak, ze niekolko tyzdnov (asi dva este davnejsie) zaspaval rano aj ked ho zobudila za 5 minut musela zas. Tak si dala budik na taku 1 hodinu v noci a Mato si pekne browsil po nete. A ked zacal nosit zle znamky, tak mu komp zbalila (to bol pred mesiacom). A on mal normalne priznaky dietata s abstinencnymi priznakmi.. ani spat nemohol.. Ja sa jej cudujem, ze ona mu ten komp vratila. Ale zas bola rada, ze jej varuje toho mladsieho, ked ma nocnu. Skratka aj ho chcela odmenit ale zas sa jej to len vratilo.. no a do toho vsetko sme sa podozvedali, ze je takyto drbo z neho. Skratka ona nevie, co ma robit. Ja som jej radila, nech si s nim sadne a porozprava sa s nim tak, ze si uvedomuje aj svoj podiel viny na tom, ale nech pochopi, ze ona chce aby ... nieco.. A tak si s nim pohovorila a dohodli sa, ze moze chodit kazdy den von, ale o 22hej musi byt doma. 3 dni v pohode a potom sa vypytal do kina na 21vu, cize vedela, ze pride okolo 23tej, ale pustila ho, este mu dala aj peniaze na kino (uz asi dva mesiace mu nedava ziadne prachy) a pukance, ako odmenu, ze fajn, 3 dni vydrzal a ona mu veri. Ona zaspala a prebrala sa az o 0:45 kukla na mobil, nemala tam ziaden neprijaty, tak sa isla kuknut, ci je doma a NEBOL 😲 Tak mu volala, ze kde je a on ze u jedneho Misa. Tak nanho nahucala ze v sekunde je doma. Isla na balkon a pozerala. A kedze im to trvalo vyse 10 minut, asi 50m a mala aj cislo na Misa, tak mu zavolala, ze kde su, ze na ceste domov. Cize isiel aj s tym Misom. A ona ich videla prichadzat z uplne inej strany.. Prisli hore a po kratkom zatlkacom rozhovore sa spytala aj toho Misa aj Mata, ci si fakt o nej myslia, ze je totalne jebnuta, ze ona ich videla prichadzat z inej strany, ze preco ju klame a tak. Nakoniec vysvitlo, ze boli na byte u nejakeho ineho chalana a Mato este ze a co sa akoze stalo.. ved tam mohol aj prespat.. A ona ze ci jej to akoze nechcel ani oznamit. a on vraj nie, lebo vedel, ze by mu to nedovolila.. 😲 😲 😲 To je aky debil..

maxara
13. jún 2010

@zrzulka zrzi tazko s jeho otcom, ten je vypatlany jak nikto..
ked raz mato prisiel neskoro a jeho foter bol u sestry (ona povedala, nech pocka na neho) tak ona na Mata nahucala, ze kde bol, ze boli dohodnuti pred hodinou a chcela mu dat facku (nasi jej poradili, nech skusi aspon to), on sa jej otocil a ona sa otocila na jeho fotra, ze ty mu nic nepovies? a on ze To je medzi vami..co ja s tym mam.. no aky debil? Ja som jej radila, ze si s nim saden napr v nedelu a povie mu aspon 3 ulohy (nejake velmi jednoduche, ako poliat kvety, vyniest smeti a umyt pohare z jeho stola) na kazdy den v tyzdni, ze ona toto od neho ocakava a ked to nebude urobene, tak si buducu nedelu zbali veci a pojde k fotrovi, ked sa mu komfort doma nepozdava. (ona tam strasne nechce ist) A da mu to na chladnicku, nech vie. Vobec mu to nema pripominat a kazdy den mu vecer odskrtne, co je a co nie je urobene. A v nedelu mu zbali tasku a nech ide. A bez milosti. Este by som ho aj odviezla. On sa inak neuvedomi. A on musi pochopit, ze ona to mysli vazne.. co vy na to?

23bambuliatko
13. jún 2010

@maxara odovzdam 🙂 hm...hned by som sa k tej navsteve pridala 🙂

23bambuliatko
13. jún 2010

@maxara dobra rada nad zlato - hlavne nepovolovat, aj ked sa prístup zlepsí...situacia ako u nas doma, sice mam fantastickych rodicov - moj brat bol totalne vymlety...rovnako ignoroval vsetko co mohol!! Nepomahalo nic, dohovaranie, vyhrazky, bitky...nic!
Nasi na neho nasili akusi situáciu key si ho policajti odchytili a zobrali na vysluch, neviem už presne o co sa jednalo, lebo ja som bola vtedy v zahranici, ale chceli mu prisiť nejaky pruser (ktorý neurobil, ale nemal od toho daleko-zrejme mariška na nejakej disce 🙂....tam mu tak zredlo že ho zavreli, že volal nasim, že ak ho z toho dostanu (na vymyslenu kauciu) tak viac nevyvedie ziadnu hlupost...podarilo sa, sice sa naobratil na anjela, ale pekne si zacal vazit rodicov a to, ze ho z toho vysukali bez zapisu v registri!!!
Samozrejme že to nainscenovali ako z nejakej kriminalky, ale v tomto prípade to zabralo...
Prajem jej naozaj veeeeeeeeeeeeela trpezlivosti...bože baby co nas ešte caka???

mirka285
13. jún 2010

Maxi nech mu tie veci pekne zbali a chlapec si rozmysli ako sa bude chovat...chlapi su vsetci lenivi ako vsi,ja to vidim na mojom Tomasovi,tiez kym nieco urobi sto krat to okomentuje 😠 flakat sa po vonku to ano,ale doma nieco pomoct na to nech zabudnem ☹

mirka285
13. jún 2010

baby bola som si nakupit ovocie a spravila som plnu misu ovocneho salatu...ja s uz druhy den neviem dojest ovocia,nechapem 😕

denisse
13. jún 2010

maxi, naozaj tazko radit ... asi zalezi aj od toho, ci toto je aktualne skratove jednanie, ale v podstate je chlapec v jadre dobry clovek, ktory mozno prave sam so sebou bojuje .... alebo je proste taky - to by asi bolo horsie ... pre matku to musi byt strasne...
ale nech sa segra rozhodne podniknut cokolvek, musi si stat za kazdym kazduckym slovickom, ktore mu povie, inak to nema sancu na uspech podla mna ...

zrzulka
13. jún 2010

@adelaine ano nechala som ich par krat vyperiem tak vyblednu. Aspon taku skusenost mam

denisse
13. jún 2010

baby, prave sa mi odlomil kus zuba ☹ 😠
na piatok som objednana k zubarke, ale velmi som dufala, ze mi to len skontroluje, kedze som nedavno bola a teraz toto .. uz teraz sa bojiiiiiim ....

zrzulka
13. jún 2010

Boze baby ked to tu tak pisete tak uz viem preco som nikdy nechcela syna .... 😒 ja na toto nemam povahu... som az prilis makka

denisse
13. jún 2010

inak, ja ked som mala 15 rokov, tak som musela cez prazdniny chodit domov o 21.30 .... kazda minuta, o ktoru som prisla neskor, sa mi potom odratavala, takze ked som raz prisla 21.33, tak som od dalsieho dna musela chodit 21.27 😀

mirka285
13. jún 2010

zrzulka ale poznam aj dievcata ktore su este horsie 😒

zrzulka
13. jún 2010

@mirka285 to vazne??? ale tak baby tu divokost nemaju az tak v krvi, skor sa s nimi dohodnes na nejakych pravidlach ci???jasne ono to vsetko zavisi v prvom rade aj od vychovy. len tym ze sme ani v rodine chlapa nemali tak co ja viem ako sa taki chalani vychovavaju???? Mne to absolutne nic nehovori....

maxara
13. jún 2010

Baby dakujem, ste zlate.. ☹ ja som jej postahovala (urobila som screenshoty jeho nastenky na fb) z netu, co o nej pise a cim sa chvasce, akoze sa tesi na reparat a tak.. (mna totiz zabudol odstranit z priatelov na fb) ale nechcem jej to poslat, lebo ju porazi. (ona chcela, aby som jej to nejako nakopirovala, ale asi nevie, co tam je.. 😒 ).. a uz vas tym nechcem otravovat, aby ste sa nebali o svoje deticky, ze z nich budu mozno raz taki dementi..

deni myslim, ze ta prva moznost to je.. on nie je zly, len mu vadilo, ze mu nadavali do biflosov a jeho mama ho karhala za trojky, ze sa na neho vysral foter prave v takomto obdobi a vini mamu z toho, ze je cele dni sam a straca k nej cestu, tak sa obrnuje tym, ze ju posiela prec z izby, ze chce byt sam a tak.. a ked mu dohovarame, tak sa zdvihne a odide von.. len co sa ho niekto niecim dotkne a dotkne sa ho vsetko, tak hned zacne, ze jeeeziiiiis prestante furt rypat a tak.. jemu nedochadza, ze my asi vsetci sa cudujeme nad jeho spravanim a ze za pravdu mu daju jeho jebli spoluziaci, ktori s odretymi usami nakoniec prejdu a on ked rachne, tak sa na neho vyseru.. ja by som isla za matikarkou a poprosila ju, aby ho nechala rachnut.. jeho by to strasne ponizilo pred kamaratmi a dostal by sa spod ich vplyvu..

bambu aj nad tym som rozmyslala.. ale tak, ze on by samozrejme nesplnil tie ulohy, co by mu segra dala, v nedelu by ho zbalila a poslala k fotrovi. Mato by urcite nesiel a urcite by isiel niekam na byt (by som ho predtym odsledovala, ze kde to je) a zavolala by som policajtov, ze syncek povedal, ze ho sere mama tak ide k fotrovi, ktory o tom samozrejme vie a caka ho a odisiel z domu, ale k fotrovi nedorazil. Policajti by ho nasli na tom byte, alebo s tymi kamosmi a mozno by tam aj nejaka mariska bola, minimalne chlast a kedze nema 18, nema co chlastat.. a tak.. skusim jej to navrhnut 😒
a myslim, ze sa budes mat dnes lepsie ako moja navsteva, ktora mi praaave volala ze uz vyraza, takze musim tu podlahu spacifikovat, oth uz mam.. 😉

lulu1983
13. jún 2010

ahoj babulky 🙂,

MAXINKA nasa vsetko NAJSAMLEPSIE, vela, vela splnenych snov 🙂 🙂 🙂

adka1311
13. jún 2010

@maxara vsetko najlepsie k narodkam a drzim palce aj tvojej segre, nech sa jej syn co najskor umudri..... 😀

luminkasp
13. jún 2010

@maxara, maxi, vsetko najlepsie 😵

maxara
13. jún 2010

Dakujem babulky,
mne tu uz bucha niekto vonku, asi mm alebo ta navsteva, tak idem kuk.. vecer vas citam.. no je to mm

petrap001
13. jún 2010

noo ja som uz dovarila konecne a teraz mozem kus posediet kym mi pridu kamosky a aj sefka moja vydarena.dufam ze prinesie aj deti ako vzdy a tie mi zbombarduju cely dom 😀 😀 😀 navarila som im vepro knedlo zelo 😀 😀 😀 no uvidime,ci bude chutit,lebo oni take kombinacie nikdy nejedli 😀 len jedna kolegyna raz a ta sa nevedela toho dojest 😀 a aj smotanovu tortu,normalne som sa jej zatial ani nedotkla,dobra som co?? 🙂 🙂
maly ma strasne tlaci a mam zasa tie tlaky dole,ta ja neviem 😕 😕 😕
a co sa bavite o detickach ake budu ked budu strarsie?? ja mam 8 rocneho brata a ten uz teraz akoby mudrost sveta pojedol 😀 ja neviem,ale teraz je uplne ina doba,deti su uz strasne ovplyvnovane okolim a vsetkym co sa deje okolo. 😖 😖 co bude z tych nasich?? 😕 😕

katarina7777
13. jún 2010

@maxara vsetko naj k narodeninam! 🙂

strasska
13. jún 2010

@maxara maxinka vseeeeeeeetko naj, vela optimizmu, lasky a stasticka. Lahky porod, vela mliecka a dostatok spanku po porode a nech nas co najdlhsie potesujes svojimi siahodlhymi prispevkami 😀

silvia.vesela
13. jún 2010

ahojte kočky

nám od vcera poobedia nesiel net a potom este tá burka, co sa prehnala! Až teraz nam naskocil!!! Ja som normalne uz asi zavisla od konika, lebo som bola "na nervy", že si nemozem s vami pisat! 😀 Tolko ste toho popisali, ze ani neviem, kde sa chytit! 🙂
Ale najprv chcem aj ja maxi zazelat vsetko len to najlepsie, vela zdravicka a hlavne ten najlepsi porod! 🙂

saperlipopette
13. jún 2010

@maxara aj ja sa pripajam, vsetko najlepsie!!!! 🙂

mirka285
13. jún 2010

kocky chcem sa nieco opytat...uz od vcera ma bolia strasne lytka,bolest taka akoby som mala svalovicu,ale k tomu som nebola na ziadnej dlhej prechadzke a ani som nemala opatky obute...neviete co to moze byt?

drievko
13. jún 2010

@maxara aj ja sa pridavam PRAJEM VSETKO NAJLEPSIE NECH SA TI SPLNI VSETKO PO COM SNIVAS A TUZIS! 🙂

tinka349
13. jún 2010

@mirka285 no ja mam taku bolest po tych krcoch v lytkach...ked dostanem krc tak je to masakeeer, ale potom mam akoby svalovicu taky tyzdne....nemala si krc v lytku ? 😕

mirka285
13. jún 2010

nemam vyslovene ze krce ale v noci alebo nad ranom ked si chcem ponatahovat nohy,tak nemozem lebo ma tie lytka bolia vzdy...ale tu akoby svalovicu mam az teraz 😕

silvia.vesela
13. jún 2010

mirka, mna bolia obcas lytka tiež. Len ja mam takú bolesť, ako keby som mala dostat menzes....mna vtedy pobolievali lytka.
alebo ma este bolia, ked napriklad dlhsie stojim....preto som odmietla variť.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre