Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
24. jún 2010

Baby tak ja idem k tomu zubarovi, caute a drzte palce, nech ma u neho neporazi, ja sa bojiiiim 😠

katarina7777
24. jún 2010

@maxara mne sa teraz strasne potia stupaje na nohach... blee....a na sale toho veru dost vypotime.... aj ti co tam s nami budu 😀

@dugyna ja mam ten problem ze cikam malo, ze mi vsetko ostava.... teda do mozgu pride signal Utekaj na zachod a potom vyjdu tri kvapky... 😒

katarina7777
24. jún 2010

@maxara drzime palce , daj vediet ako si dopadla

lenkaaninka
24. jún 2010

@maxara joooj maxi nechceš ale nech ti to dobre dopadne bez bolesti 🙂

agika1982
24. jún 2010

hojte babule....tak ja mam teraz rano....som spala az doteraz...teda rano som tu bol na skok, bo som papala a pak som zas spala....
@tinka349 snad sa nenahnevas, vvcera ako som bola na konikovi, bol pri mne aj moj drahy a cital par komentov....kukal aj tvoju foto a poviem ti, tak sa nahneval...ze aka pekna baba a takeho idioa ma....jednoznacne povedal,ze chlap ako on sa nezmeni....treba sa razne rozhodnut a neustupit......tak akokolvek sa rozhodnes, nech je to rozumne a drzim palceky...
@dugyna ja tiez chodim v noci na wc, ale comu som rada, ze uz neopucham..odkedy pijem tu lucku a drobceka, tak si musim zaklopat 🙂 🙂
@adelaine ja som aj zavodnena ale aj pribrata....takze ratam ze ked pojdem z nemocky dole bude asi 7-8kil a to ostatne potrva kym zhodim.....
a mimochodom, drzim palceky s porodom....ja som zvedava, co bude zajtra....tiez mam poradnu a pak ideme na cely vikend k nasim, tak sa teskááám 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lela1809
24. jún 2010

bre ranko ci uz poobedie 😉 normalne nechapem ako som mohla taaak dlho spat 😉 akurat co som rano mm urobila ranajky a desiatu ked isiel do prace 😀 a este aj to pocasie je super 😉

@maxara maxi drzim palec u zubara 😉
@tinka349 som velmi hrda ze si to vydrzala a zaujala si takyto postoj on si ta fakt nezasluzi.... priznam sa ze ja som taktiez ako agika1982 ukazala mm tvoju foto (hovoril ze si kocka 😀 ) a mrkol par tvojich komentarov a nechapal ako moze byt ten tvoj taky cvok... ze s nim nemas stracat vas cas ze si urcite najdes niekoho uplne normalneho 😉 a hlavne nemas podvolit...

petrap001
24. jún 2010

no prave som sa vratila z poradne...ziadna slava..mam ist do nemocnice 😒 ze to s tou krvou nieje sranda,hoci dnes to nieje slabocervene,ale take slabohnede,co by teoreticky mohla byt ta hlienova zatka si myslim.a aj tlak mam vysoky 140/95 😒 takze som zobudila mojho ze ideme na vylet 😀 mam si vziat aj tasku so sebou pre istotu?? myslim,ze hej,ved v aute nezavadzia 🙂 jaaaaaj boze a este ze akosi je sikmo,ze hlavu nema rovno dole,ale na boku..no super,co este mi chybalo...ved pred 3 tyzdnami uz bol dole hlavou,tak ja neviem..si to rozmyslel??? 😕 😕

lela1809
24. jún 2010

@petrap001 ahoj peti vezmi si aj tasku preistotu... uz len ten tlak je vysoky.... drzim palec 😉

23bambuliatko
24. jún 2010

@petrap001 no suhlasím s tou taškou nič nepokazíš...drž sa!!!

denisse
24. jún 2010

@petrap001
moja mala bola pred mesiacom KP, pred dvoma tyzdnami sa zdalo, ze sa umudrila a bola hlavou dole (teda aspon to tvrdil dr ktory mi ale nerobil standardny uzv, len narychlo nakukol vaginalnym) a v pondelok na normalnom uzv mi povedali ze je priecne a dnes to potvrdili aj v nemocnici ...

tak sa drz, nech to vsetko dobre dopadne ... 😉

petrap001
24. jún 2010

dakujem pekne,tak som zvedava co mi povedia... 😔

adelaine
24. jún 2010

@petrap001 boze, drz sa!

petzi
24. jún 2010

@tinka349
Ahoj Tinka, no musim ti povedat, ze si sikula .som rada, ze si to zvladla zakrocit a riesit
problem s tvojim muzikom.len sa nedaj a zotrvaj, lebo ked povolis, tak to bude o to
horsie.som na teba hrda, veru nikomu nic nevysvetluj, nech ti vyplati co mas, lebo musis
platit vopred, hotovo...Len tak dalej...A prajem ti ,to co si aj sama pisala, aby si stretla nejakeho
chlapa do ktoreho sa zalubis a on do teba ,aby si mohla na toho terajsieho zabudnut co najrychlejsie.
len ho vytrstaj....

Inak dievcata, potrebujem radu, kedze idem lekarovi az pondelok ,teda ak stihnem...Neviem, ci je to normalne, ale asi nie, ze ked mam kontrakcie tak mi nastupuje bolest hlavy,podla intenzity kontrakcii stupa alebo ustupuje,co je sprevadzane aritmiou srdiecka.ked odidu kontrakie aj bolest hlavy a aj aritmia.ale ked mam sile kontrakcie,tak to ide az do sily migreny a to budu este urcite kontrakcie pri porode silnejsie a to by som asi s tou migrenou a aritiou nezvladla,tak zacinam mat s toho strach.aky mate nazor na to vy? Jasne ze sa porozpravam s lekarom,ale kedze ho maam az v pondelok, tak nech nie som v strese cely vikend.... 😕
Inak dnes som vdaka panu zatial ok...
a inak aj moj otec je rak....vsimla som si temu 😀

petzi
24. jún 2010

@petrap001
Petka drz sa ,nech ti to dobre dopadne, ja sa tu tiez stresujem trosku, ale tasku si vezmi,ved ju lahko odveziete.daj potom vediet,ako si dopadla,snad si ta tam nenechaju a ak ano, tak sme s tebou, neboj...vsetko dobre dopadne 😉

zuzik1983
24. jún 2010

inak baby ako teraz citite na konci pohyby babatiek,lebo ja to svoje male dnes ani necitim,zacinam mat strach a poradnu mam az v utorok ☹

adelaine
24. jún 2010

@zuzik1983
moj maly sa aj pol dna nehybe, on ma doobeda pauzicku, aby sa v noci vyburil,
ale viem, ze je ok aj ked sa dlho nehybe, lebo mi stale stikuta 😀
a inak,
odporuca sa lahnut si do tichej miestnosti a skusit registrovat ratat aj tie najmensie
pohyby, alebo ho niecim prebrat...mne sa to vzdy podari, ked sa chytim brucha studenymi rukami 😀

denisse
24. jún 2010

@zuzik1983
je naozaj v pohode, ked babo pol dna spi a ty ho necitis neboj 😉
ale ked sa chces upokojit tak ho prinut k pohybu zmenou polohy, lahni si na bok alebo na chrbat .... alebo skus nieco co nanho zabera ... moja mala sa vacsinou pohne, ked zjem nieco sladke 😀

mojalili
24. jún 2010

@adelaine Budem drzat palceky, nech to mas cim skor za sebou 🙂
@petrap001 PEti, tasku si zober, mas vysoky tlak celkom, tak si ta tam nechaju na pozorovani, aby zhodnotili, ci ist rodit alebo nie.....aby ti to vysoky tlak viac nekomplikoval... Drzim palceky, ber to tak, ze mozno uvidis uz maleho coskoro na vlastne oci 😉 😉 😉
@maxi - toho zubara ti zavidim, lebo ja by som aj sla,ale s malym sa teraz veru nedostanem nikde...

No ja som dnes popielka grilážky, medvedie labky a MArlenku, zajtra idem piect slane....Dnes mi volali zo skolky, ze im prisli opravovat sanitarne zariadenia skor (wc), tak ze ci by som si LILI nemohla nehat doma...no slak ma trafi,ale co uz....tak posledne 4 dni sa skratili a dnes je poslednykrat v skolke 🙂 Ale prostestovat asi nebude 😀 len ja sa zblaaaaaaznim..... 😒 🙄

zuzik1983
24. jún 2010

diky babule,idem ju vyskusat nejako zobudit,lebo inokedy vyvadza a teraz nic...

dugyna
24. jún 2010

@adelaine adelaine ..ja som tiez dlaho nepriberala voebc skor..a teraz behom par dni naberam a naberam..jest ani mne uz nechuti..ja uz len hovorim Miske ze uz by bolo fajn keby isla von z brsuka lebo maminka uz zacina nevladat...
a asoda bikarbona ti nepomaha na tu zahu?

dugyna
24. jún 2010

@maxara jejda nenky maxi..fuha to si teda mala...streptokoka ma viac ako kazda druha zena z toho si stres nerob..dostanes ATB v nemocke do zily pri porode takze klud..a tlak ti moc skace? a cisarsky myslela koli tomu tlaku?

patresko11
24. jún 2010

zajtra opet dr. pre vysoky tlak tak som zvedava co mi povie....dufam ze ma neposle do nemocnice...

dugyna
24. jún 2010

@katarina7777 katarinka presne to iste mam aj aj pedtym som cikala o sto dusu krasa a vecr a potom az rano..a teraz chodim a skoro nic nevyleze..a v noci som bola preto ze mi trosku nohy odpuschli takze to som bola vycurat ale tiez toho nebolo moc vela..a potom rano behom hodiny tak krasne opouchnem...

izira
24. jún 2010

@maxara nie nie je...🙂 je Stefan...by nebolo fer, keby mal meniny aj narodeniny naraz...

dugyna
24. jún 2010

@agika1982 lucku mineralku?to fakt? a drobcek je tiez nejaka minerlaka?

adelaine
24. jún 2010

@dugyna to mi uz niektora z kociek tu radila,
skusala som to, ale skoro som sa z nej povracala..prislo mi z nej zle ☹
tak som to uz neprovokovala

@mojalili dakujem 😉 teraz cez den je to celkom ok,
tie kontrakcie, ci poslovia ci co je to ma chytia tak raz za hodinku,
to sa este da, v noci je to so mnou horsie...
a fiiha, to vladzes tolko urobit pri malom?
nie si vycerpana, tolko si napiekla... 😨

silvia.vesela
24. jún 2010

ahojte kocky,
petka, drzkaj sa, myslim na teba, aby to vsetko dobre dopadlo!

kocky, chcem sa vas sptytat, ci je to vela alebo je to este hranicne, ked mam tlak 138/87? Dr. mi povedala, že jej mam zavolat, ked budem mat opakovane nad 140/90..... tak,neviem ci volat ci nevolat.... 😒

janulienocka
24. jún 2010

@silvia.vesela ja myslim ze to je ste v pohode tlak, ja mam taky skoro stale

silvia.vesela
24. jún 2010

@janulienocka
ved to, že ja nechcem robit paniku....este pockam a keby mi bolo zle, tak jej volam...

dugyna
24. jún 2010

@adelaine tak to som bola asi je..lebo mne to velmi pomaha...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre