Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

aalexis007
6. nov 2010

Baby toto som našla na nete - je to super a dajú sa tam vkladať fotky do veľmi veľa predlôh.
http://sk.picjoke.net/
Strávite pri tom more času a je to SUPÉÉÉÉR 🙂

mirka285
6. nov 2010

@meruska co si stihla?ty si tehu?
@merikac a ty moja si zase sama?
@mojalili pekne foto,vylet sa vydaril zjavne 🙂 baby ja som dnes stretla same celebrity,najprv Niku z Panelaku,potom roba Opatovskeho,Dominiku Cibulkovu a nakoniec Filipa Seba s Magdou Sebestovou 😅

aalexis007
6. nov 2010

Jéééj a to som stihla začiatok svojho roku narodenia - aké dobré 🙂

merikac
6. nov 2010

@mirka285 presne,,zase 😠 ....uz mi z toho zacina cvokat,,,a meruska asi stihla napisat na svoju stranu 😉 ....

mojalili
6. nov 2010

@merikac MOja, len zafarbene vlasy, ale skonstatovala som, ze mam podbradok ako svina, tak mam co robit. AKosi som zase pribrala. Ale co narobim...
kocky, tu je nas zubok, uz ide dalsi...zajtra sa prereze isto.... 😉

karinnka
6. nov 2010

@mirka285 ,
@merikac Dakujem🙂

@mojalili krasne fotky,vyzeras tam krasne stihlucko 😉

aalexis007
6. nov 2010
kafoditka
6. nov 2010

@mirka285 no tak dobre si nakupila teda 😉 Inak ty si ma dnes stretla?? 😀 😉 Som si ta ani nevsimla.. 😀

kafoditka
6. nov 2010

Babyyyy, moj rok narodenia 😉

carrie84
6. nov 2010

Jeeeej 🙂 Aj moj rok narodenia 😀

merikac
6. nov 2010

@kafoditka 😀 ......toto sa ti vydarilo DOMINIKA 😀 ...............meno by sedelo,,len ci si mirka o tebe mysli, ze si aj celebrita 😉

kafoditka
6. nov 2010

@merikac tak od celebrity mam velmi daleko 😀 ale na uradoch, ked som menila obciansky aj vodicak po svadbe si zo mna poriadne utahovali.. 😉

meruska
6. nov 2010

@mirka285 nieee tehu nie 🙂 tak ako pisala @merikac stihla som napisat na stranu 1981 a maxara ani noemarta nestihli

kafoditka
6. nov 2010

@carrie84 ty si ktory mesiac??

merikac
6. nov 2010

@kafoditka verim tomu,,,,vela ludi asi pri tvojom mene zostane v pomykove,,a rozmysla,,ze kde to meno uz poculi 😀

kafoditka
6. nov 2010

@merikac sa mi stalo, ze som sa objednala k jednemu znamemu kadernikovi a ked som dosla, posadila som sa a on sa ma pyta, ci idem k nemu a ja ze ano a on sa na mna kukal jak tela na nove vrata. tak sa ho pytam, ci cakal tenistku a on ze ano.. 😉

mirka285
6. nov 2010

@kafoditka teba som nestretla ty si sa asi inde flakala dnes ako boli moje chodnicky....
@merikac ti verim ze ti z toho hrabe,mne obcas leze na nervy ked je Gabo dlho doma ale zase ked ho cely tyzden nevidim mi je aj smutno,takze ta chapem a urcite to neprospieva vztahu ☹

carrie84
6. nov 2010

@kafoditka - 30.4. 😉

monline
6. nov 2010

@kafoditka to je potom blbé, ak ostal sklamaný, že mu nedošla blondína tenistka na frizúru 🙂

merikac
6. nov 2010

@mirka285 spravne pises,,,,no ale nedokazem stym urobit nic,aj ked som sa snazila ☹ .........ale budu sviatky,tak budeme zas par dni doma, spolu 🙂

merikac
6. nov 2010

@kafoditka - no a nevyburil sa zo sklamania na tebe? 😀

monline
6. nov 2010

@aalexis007 poznám tú stránku, krásne predlohy tam sú

monline
6. nov 2010

@mojalili pekné fotky, asi bol príjemný výlet..

merikac
6. nov 2010

@monline ma raz trafi slak z tych mojich preklepov,,ako krepana pisem,,nie, ze je krasny,,ale kransy, som napisala 😠 ,,ako pribrzdena,,teraz ked som to tak zle chcela napisat, normalne som mala s tym problem

monline
6. nov 2010

@merikac všimla si si, že ked píšeme pod seba, tak obe máme podobne dlhý nick a podobne tmavé foto, že na prvý pohľad nie je jasné, čo ktorá napísala? 🙂

merikac
6. nov 2010

@monline nie nevsimla 😀

mirka285
6. nov 2010

@merikac nebud smutna,ved sviatky su tu raz dva ani sa nenazdame 😉

monline
6. nov 2010

@merikac ja takmer vždy napíšem prsne miesto presne..a kedže o tom viem, tak to po sebe skontrolujem 🙂

merikac
6. nov 2010

@mirka285 inac som si povedala, ze tento mesiac nakupime darceky, nech mam pred sviatkami pokoj,,,,budem si ich uzivat a aj ich pobalim,,, 😀

merikac
6. nov 2010

ozaj baby,,tinka- z KE ma novy uces,,teda farbu z blond, je hnedovlaska,,a vemi jej to sekne,,teda aspom mne sa paci,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre