Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
24. nov 2010

jaj a ked som rodila tak som mala zabacie ponozky pri malej, vsetkym bolo v sale veselo pri pohlade na ne... pri malom som sa zapotila tak ze som ich len stiskala v rukach, na nohy som ich nestihla dat 😒

zrzulka
24. nov 2010

@silvia.vesela ked uz aj prikrmujes tak vtedy netreba ale my len kojime takze ja by som mala davat

bambola
24. nov 2010

@zrzulka no ja mam teraz davat kanavit raz mesacne, cize ked je tam velky odstup tak zabudam, vigantol je kazdy vecer tak to je taka automatika ako antikoncepcia 😀

bambola
24. nov 2010

@zrzulka raz boli u nas robotnici kvoli zatekaniu a ja som mala na snure pradlo, no a velmi sa bavili na mojich nohavickach s kravickami 😠 trapas jak svina ale nastastie som nebola doma, to mi len mm potom vravel, ale , zeby zvesal pradlo tak to nie 😠

zrzulka
24. nov 2010

baby takato afera ohladom kojeneckych flias tu uz bola 😠 no sila fakt, este ze kojime... tak radsej sklenene pozhanajte tie co davate um ak mozete
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/domace/vo-vacs...

zrzulka
24. nov 2010

@bambola 🙂 moja jedna znama sa raz bavila na muzovych bombacoch kde mal obrazky sliepok ci co to mal s kriglom piva v ruke 😀 😀 😀

katty17
24. nov 2010

baby, mam jednu prosbu o RADU. sandra ma problem so zahlienovanim. resp. kazdy vecer nemoze dychat. ale ked jej idem odsavat tak takmer nic nejde. ale pocujem ze sa trapi s dychanim cez nostek. cely tyzden uz nespinka cele noci :( davam jej aj morsku vodicku , aj homeopatika do nosteka, odsavam... :( tato noc bola najhorsia. neviete mi poradit ako na to? ako to prekonat? v piatok budeme mat vysledky od lekarky ale uz nechcem aby sa trapila . sakris.

aalexis007
24. nov 2010

@lutsine mne sa celkom paci toto - je to choditko a hojdacka v jednom 🙂 http://www.bambini.sk/sk/store/product/4229/229...

zrzulka
24. nov 2010

@katty17 s tymto mala problem dcera jej som davala len libenar do nosteka a tiez sa snazila odsavat (skoro nic jej neslo a jacala pri tom ako tur) ale potom som citala ze caste odsavanie narobi viac skody jak osohu tak som s tym prestala a cuduj sa svete hlieny sa prestali tvorit tak asi fakt na tom nieco bude

bambola
24. nov 2010

@katty17 katy mna jedine napadlo, ze ci nemate suchy vzduch. niektori ludia su na to citlivy, ja si davam na noc mokry uterak na radiator

meruska
24. nov 2010

ahojte...mame opraveny notebook 😀 ale treba mi straaaasne vela docitavat...
@oacka vianocne trhy zacinaju v KE tusim az na Mikulasa, ale ja som za stretko 😉 a co sa tyka Tinky, podla toho co ma vo svojom albume, asi sa nakoniec rozvadza....ale cele jej tehotenstvo tomu nasvedcovalo, teda myslim spravanie toho chrapuna

zrzulka
24. nov 2010

@bambola nam ani to nepomohlo mame tucniaka zvlhcovac ale nepomohol a tiez som jej aj na postielku vesala vlhke uteraky a nic... hlieny mala furt

oacka
24. nov 2010

@meruska ja by som sa fakt rada stretla! o tinke som nič netušila,tak som dnes klikla na jej fotoblog,že či už malá papá z fľaše a kukám jak puk,že ona sa rozvádza...to je také smutné....čo môže mať chlap viac ako takú krásnu a múdru ženu a nádhernú dcéru? nechápem...

strasska
24. nov 2010

@oacka
@meruska
ahojte ja budem 15.12 urcite v ke, nedame stretko vtedy? radsej doobedu, ked je na trhoch menej ludi, abo poobede?
Ako Vam deticky spia?

strasska
24. nov 2010

@oacka jaku mas peknu profilovu fotku 😉

kafoditka
24. nov 2010

Babulky, akurat mi doniesol kurier sanky pre maleho 😵 😵 tesim 🙂

erytrea
24. nov 2010

@katty17 nam poradila doktorka ze ked ma babo sopliky tak jej strekni do nosteka materske mlieko to pomaha aj nam to pomohlo 😉

kafoditka a ake sanky mate? ake aj s operadlom?

meruska
24. nov 2010

@strasska ja mozem toho 15-teho..a spanok mojho synceka je nedefinovatelny 😉 ako kedy.... ale ked je v kociku zvycajne spinka

maxara
24. nov 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/julovky2010/...

@monline draha skontroluj si zmeny v tvojom grafeee 😀

sisaa
24. nov 2010

ahojte baby, dlho som vas nevidela, ale minule som mala cas pozriet na fotoblog babatka ako pekne rastu

maxara
24. nov 2010

@sisaa jeeeej Siska ahoj, uz som sa tu po tebe zhanala 🙂 a co ako vy? Ako maly? Vlastne ako sa vola? a kde si rodila a kedy?

merikac
24. nov 2010

@maxara wou tabulecka az na dve osobky vypisana,,,,,sikovna
Ahojte babule,,som mrrrrtva,,uz hodinu uspavam malu,,a uspavam tak pocitvo, ze to zacalo posobit aj na mna,,len na nu to nejako neucinkuje 😀

sisaa
24. nov 2010

nejako som sa sem nie a nie dost. Ked uz som aj mala cas, tak vacsne sedel pri kompe moj drahy. Maly sa vola Adamko a narodil sa 25.juna na Kramaroch. Na to, ze som mala tehotensku cukrovku, vraj velke deti, tak maly mal 2,5 kg. Drobcek. Aj mu to zostalo. Stale je to sama ruka, sama noha 🙂 ale inak je zdravy. A vy ako?

maxara
24. nov 2010

@merikac ano ja viem, sikulka som 😒

@sisaa No tak super.. a vsetko v poriadku ste mali? my sme v pohode, rastieme, Ninka ma 100kg 😀

merikac
24. nov 2010

@bambola jezisi,,a to je jaka mila prihoda,,,,, 😀 .. ale v tvojom pripade, si mohli mysliet, ze su to detske 🤐 😕 😉

sisaa
24. nov 2010

viac menej v poriadku, vsetko nakoniec dobre dopadlo, aj ked sme mali trochu komplikacie. A kedy sa mala narodila? Inak sa mi zda, ze sa na teba podoba. Zlatunka je 🙂

sisaa
24. nov 2010

@maxara inak pekne meno si vybrala 😉

luminkasp
24. nov 2010

@katty17 neskusila si ju dat spat tak aby mala hlavicku trosku vyssie?

maxara
24. nov 2010

@sisaa 😀 vdaka.. inak nikto tu si nemysli, ze je na mna.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre