Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
17. jan 2011

@bambola citam spatne, ze to vzdavas, ale ked ta Katka vezme do PK a z PK ta vezme Kafko alebo LULU domov, tak? 😔 a aj ku mne do chodby sa zmestia tvoje veci 😔

aalexis007
17. jan 2011

Baby, ako naučím toho môjho loptoša prespať celú noc?????? Už je to vážne veľa - už som sa vyše pol roka nevyspala. Každé 2 hodiny papá 😔 Je to už veľa na mňa. A k tomu všetkému bol už dnes ráno o 4 svieži ako rybička. Tak som si zbalila perinu a vankúš a išla som do obývačky a nechalo som ho s mm. Netváril sa teda nadšene ale čo mohol. 😒

adelaine
17. jan 2011

@kafoditka 😉

kocky, mozem dat risimu na desiatu surove jablko so surovou mrkvou, ze?

meruska
17. jan 2011

@kafoditka som rada ze sme trosku pomohli a dufam ze filipko sa polepsi...ja to skusam uz viac ako 3 tyzdne a dnes sa dostavil vysledok 😉 omrzelo ho vstavat zbytocne ked vie ze aj tak mliecko nedostane a vcera zaspal o pol 8, pekne vstal len o pol 2 a o7 rano a spinkali sme este do 8

meruska
17. jan 2011

@maxara inak vcera som zistila nieco zaujimave 😝
ja som od teba starsia o 4 dni a Ninka je zas starsia od Timka o 4 dni 😀

katty17
17. jan 2011

@maxara - peti,je to proste chlap. nie vsetci vedia davat taketo pocity najavo. aj risi je velmi podobny. on nehovori o svojich pocitoch ale vraj pri tom na to vsetko mysli ... len o tom proste nehovori. cize urcite aj misko je taky isty. urcite sa o teba boji, premysla o tom ako to bude vsetko zvladat bez teba. urcite nemysli na to ze by sa ti mohlo nieco stat. na take cosi nechce predsa nik mysliet. a uz vobec nechce vraviet nahlas to , ze by sa ti naozaj cosi mohlo prihodit. naco take cosi vobec privolavat.... Peti, ty sa hlavne zbytocne nestresuj. ved on ta LUBI AKO KONA 😀 😉

maxara
17. jan 2011

@kafoditka 😒 ved vies, ze ja mu poviem.. ale on zacne s tym, ze ved on tu robi toho tolko, vlastne vsetko a sam.. a ja nic len Ninku amm na starosti .. k tomuto sa uz nevyjadruejm, lebo on umyva podlahu tak, ze vyzera ako olizana a rohy absolutne vynechava... cizeeeeee.. napr..
ale uz ho drbem, aspon sa dobre vyspim v tej nemocke

@aalexis007 ved to, mala som si vziat zenu za muza.. ty neprides 30teho?

katty17
17. jan 2011

@noemarta - maci zajtra sa tam urcite vidime. som zvedava ako to nase babulky zvladnu a ako budu vyzerat s nausnickami, lebo sandruska teraz vyzera ako chlapcek 😀 .

maxara
17. jan 2011

@meruska 🙂 super, to je pekne zistenie.. ja tiez taketo veci sledujem, ked teda nadabim.. ze to je osud 😀

@katty17 🙂 no vidis, a presne toto by som chcela, aby mi aspon povedal alebo keby sa aspon spraval nejako milsie, ze mi akoze odpusti aj papuce pri gauci zabudnute.. ale on je este nevrlejsi ako predtym 😒

meruska
17. jan 2011

@maxara zeby mala Ninka dalsieho osudoveho napadnika 😀 😝

aalexis007
17. jan 2011

@maxara fúúúúú,. možno by som aj prišla - ale nebolo by nás už trošku veľa u teba???? Kto všetko vlastne ide na stretko???? 😉

maxara
17. jan 2011

@meruska 😉 tazko povedat

@aalexis007 no je nas dost, ale jedna hore dole 🙂 vela vody nenamutis.. neboj pomestime sa.. horsie to bude s parkovanim na ulici 😀

katty17
17. jan 2011

@maxara - peti, nieje misko tehotnyyyyyyyyy 😀 . inac ake je znamenie misko? lebo aj risi je taky isty 😀

maxara
17. jan 2011

Snehulienka, Herkules a Quasimodo chcu byt zapisani do Guinesovej knihy rekordov. Prva pred porotu predstupi Snehulienka. Zapisu ju ako najkrajsiu zenu na svete.
Potom ide Herkules, ten sa stane najsilnejsim muzom na svete. Posledny ide Quasimodo, vyjde nastvany z dveri a vravi: "Kto do frasa je Martinka z Turca??!!

maxara
17. jan 2011

@katty17 je blizenec ako ja 😝

bambola
17. jan 2011

@maxara 😀 😀 😀 trupka 😀 😀

maxara
17. jan 2011

@bambola 😀 aj mna to pobavilo 😀

maxara
17. jan 2011

moj maly baklazanik 😵 ale este ju pofotim, lebo toto je len zo vcera z mobilu.. a ostatne boli rozmazane az hroza

katty17
17. jan 2011

@maxara - tak toto je iny vtipek 😀
wooowww, tak dvaja blizenci. risi je rak ako sandricka . cize u nas je to dvaja raci a byk 🙂

bambola
17. jan 2011

@maxara peti pisala som , ze si to premyslim ale ako som pisala, ak uz pojdem do nitry busom tak to mozem ist aj do BA a v nedelu uprosit mm nech mi da auto 😉 (aj ked teda.....no 😀 ) len uvidim podla malej hlavne lebo posledne dni je nejaka nesvoja tak ju nechcem nadrapovat hore dole a este ta velka taska a pravdepodobne aj golfac 😠 navyse pondelok ide mama do BA tak by na mna pozerala ako na sisi, ze kde sa trepem s malou busom ked ona ide (uz nehovoriac o mm ten by si tiez tukal na celo 😀 ) ale vravim.....premyslim, mozno ma chyti rapel a som tam 😀

katty17
17. jan 2011

@maxara -jezisi ake slavnostne chutne satocky. moze ist s vami na ples 😉

katty17
17. jan 2011

@bambola - mati, tak nech ta ten rapel chyti 😀

bambola
17. jan 2011

@maxara no krasna je 🙂 mne je teraz ale luto kupovat taketo satocky lebo ked niekde len lezi tak to tak nevynikne, ale hned ako zacne trosku cupitat tak nam do satnika pribudnu aj taketo kusky 😀
@katty17 no mm je lev, mala rak a ja kozorozec, takze ja som tak odveci 😀 oni dvaja maju spolocne priezvisko cize zase som odveci 😒 esteze sme dve baby 😀
@maxara ozaj na levov mas aku charakteristiku? tusim som to nespotrehla ak si aj pisala ale leva sa mi zda si nepisala

vierkaha
17. jan 2011

Ahojte, po dlhšej dobe mám zase trošku času vám napísať. Príkrmy už Maťko zvláda s prehľadom, spí mi celú noc a zuby ešte nemáme žiadne, aj keď vidím, že sa mu už tlačia. Inak je v pohode celý deň, aj keď sa mu musím stále venovať, bežné u nás je že varím a musím mu pritom spievať, aby nemrnčal, len dúfam, že mu tým mojím spevom nenaruším sluch 😀

@maxara my máme tuším okopírovaných mužov, ale to oni asi všetci majú pred narodením školenie, ako nás vytáčať do biela. Môj mm začať teraz študovať na APZ a ide ma z neho šľak trafiť, lebo nikto ešte nikdy nemal skúšky .....
Minule som mu teda navrhla, že aby sa išiel učiť k rodičom, aby mal kľud a on mi zadrel, že on nikam nejde nám sa zbaliť ja a ísť aj s malým k svoktrovcom, lebo jemu je doma pohodlnejšie 😠 Ako tak som ho zdr.ala až pod čiernu zem. Nervavý je jak pes a čo sa týka chorôb tak to je u nás to isté, ja som musela schvoať teplomery lebo asi pred mesiacom mal také obdobie, že si stále meral teplotu a to takým štýlom, že si odmeral normálnym, potom maťkovým na čelo a potom ešte v uchu a potom mal pol hodinový preslov o tom, že každý mu namerla inak 😠 tak som ich schovala a je pokoj...... mám kamošku psychiatričku a tá mi už dávno hovorila že môj mm je hypochonder jak vyšitý - tak ho mám už aj s diagnózou 😀

katty17
17. jan 2011

@bambola - mati, moj bracho je kozorozec 🙂 je to taky svojim sposobom diny cloviecik ale za to neskutocny dobrak 😀 . ma taky akoby svoj svet 😉

vierkaha
17. jan 2011

@katty17 aj ryby sú také - to je zase môj brat, jeho akokeby sa dianie v okolitom svete ani netýkalo. Ja a Maťko sme znamenie lev a mm je váhy, ale on už je taký ošlahnutý škorpiónom, lebo v niektorých horoskopoch je 23. 10. ešte posledný deň váh a inde je to už prvý deň škorpióna - tak to u nás občas poriadne iskrí.

vierkaha
17. jan 2011

@maxara krásny baklažánik, len čo je pravda 😉

maxara
17. jan 2011

@bambola Ale tak vec vyriesiena, ved tvoja mama ti vezme tie vsetky veci, ty si zober len najnutnejsie a autosedacku a chod pekne do NR, odtial s Katkou sem a odtialto s Kafkom domov.. ved baby sa ponukli a teda predpokladam, ze ich to obtazuje

@katty17 ano presne, slavnostne su, babka kupila na paradu 😀 nemohla odolat vraj.. ale su jej este velke, bude ich mat tak o mesiac dva

@bambola ano aj mne by bolo to luto kupit, ale tak ked dostanes, tak co, vyhodis? 😀
Lev je nahodou super, ja som chcela aby bola Ninka lev, dravy zivelny, niekedy az nasilu si presadzuje svoje, ale naoplatku sa vie pekne "pripriast", slastne vrcat ked je spokojny, cize vychutnavat si siestu pohodlicko, skratka vie byt labuznik.. no a o tom, ze si ambiciozne ide za svojim, ani nehovorim, je sikovny, kreativny, co chyti do ruky, pokial to neurobi nie je spoko..neviem, sedi to?

@vierkaha 😀 😀 😀 ano, ja viem, ze su chlapi vsetci rovnaki.. chudence najvacsie na svete.. len oni.. ale nasralo ma to.. lebo ja som potom nesatstna, poviem mu to a ked ma taku fajn naladu, ze to vezme, tak sa akoze tuli, mojka a slubuje a o tyzden on uz nevie, ze som mu vobec niekedy nieco hovorila, toboz nie, ze mam pruh.. akoze vie, ze toto sa nas teraz vsetci pytaju, ale ze by mu doklaplo.. a potom zas, poviem mu, ze mna to boli, ked Ninku dviham, tak dva dni mi ju nedovoli ani chytit, ale potom.. zabudne ☹

mirka285
17. jan 2011

ahojte....
@katty17 chces mi povedat,ze mojou kalanetikou si nevyformujem postavu 😠 no takze dnesne vysetrenie mam za sebou....strasne mi to bolo trapne a to tam dnes nebol Frantisek,ale nejaky iny samozrejme ako na just mlady sympaticky doktor...akoze predstavte si ze som sa musela dat na styri a urobit macaci chrbat a potom mi napchal do zadku nejaky pristroj....ja som fakt myslela,ze sa pod zem prepadnem ☹ ☹ le mam to za sebou,naordinoval mi lieky,maste,aby mi nebolo luto,tak nemam jeden ale hned dva hemeroidy,ale operovat to nastastie zatial netreba...
@maxara Ninka je krasnuck v tych satockach a pocuj Peti,ty si si snad nemyslela,ze tvoj Michal je nejaka svetla vynimka medzi chlapmi??

maxara
17. jan 2011

@vierkaha a ty neprides 30teho? nech nezerem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre