Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

vierkaha
17. jan 2011

@maxara áno prišli by sme , len my dvaja, mm bude v robote. Kedy a kam sa máme dostaviť a čo máme priniesť?

maxara
17. jan 2011

@lutsine teba som nejako preskocila.. no viem si predstavit, ako si sa citila s tymi naliatymi prsiskami.. ja som to nenavidela, ked som mala take lopty plne, mna az pod pazuchami bolelo

@alllexa 😉 dostala od babky

@vierkaha cestu ti vysvetlim v IP a co doniest.. to neviem, lebo baby si pisali, ze sa dohodnu, kedze ja budem akurat po operacii a poskytujem len priestor a papuce 😀 takze skuste sa dohodnut navzajom, napr Mirka, Kafo, Noe, Katty, Luludi, Monline, Katka7777, Tinaki mozno Bambola, Zrzulka.. akoze sadneme si vsetky, len akurat tu bude trosku tesno.. ale aspon mne to za to stoji 😉

maxara
17. jan 2011

@aalexis007 @vierkaha vy ste obe z TT, tak nechcem vas organizovat, ale nejako by ste sa mohli spolu mozno zviezt.. nech odlahcim parkovacie miesta 😀 lebo to bude este vesele na tej nasej ulici 😀 ale ked nie, tak pohodka, zmestime sa

vierkaha
17. jan 2011

@maxara ok a napíš mi prosím aj presnú adresu, zoberiem gps- ku pre istotu, teda niežeby som neverila tvojim vysvetľovacím schopnostiam, ale ja neverím svojej orientácii 😅

vierkaha
17. jan 2011

@maxara ja v pohode môžem zobrať @aalexis007 so sebou, je to na jej rozhodnutí

maxara
17. jan 2011

@vierkaha ok, napisem ti aj adresu, akurat ze nam sem dali tu jednosmerku, cize to musis obist a kedze sme relativne nova stvrt, tak mozno ani na niektorych nie sme presne.. ale sak zbytok najdes podla popisu, dufam 😀

maxara
17. jan 2011

no a este treba asi upresnit cas.. tak cca 12:30 - 13:00? to by mohlo byt, nie? akoze kto chce mozete dojst aj skor, tak od 11tej som k dispozicii 🙂

tinaki1275
17. jan 2011

@bambola ja tiez dufam ze toto pistanie ju prejde..ona je celkovo nejaka "ukecana"ale len vtedy ked netreba..keby ze to bolo len jedna noc do tyzdna tak sa da..dufam ze to nebude robit kazdu noc..tvoja Matka potom aspon spi do tej deviatej v kuse nie? mne sa zobudi o piatej po troch hodinach a zase o osmej ...
@alllexa ja fakt nechapem ako to zvladas..mne staci jedna -dve noci ked sa zobudi 2-3x aj to len na cumel a som hotova cely tyzden.. 😒

tinaki1275
17. jan 2011

@maxara kto dojde skor nebude sediet na zemi 😀

vierkaha
17. jan 2011

@maxara to by v tom bol čert, aby som nenašla a keď nie tak budem jazdiť dokola a hladať dom s 20 autami 😀

aalexis007
17. jan 2011

@alllexa no kašu som skúšala už aj ja a nezaberá ☹ a ako ju dávaš malému - takú hustejšiu lyžičkou alebo redšiu vo flaške?

aalexis007
17. jan 2011

@vierkaha a ty bývaš priamo v TT alebo niekde mimo?

vierkaha
17. jan 2011

@aalexis007 ja som z Ružindola, ale môžem ťa v poho vyzdvihnúť v TT

katty17
17. jan 2011

@maxara - ako vidim tak u vas bude 30.1. celkom slusny "ples" 😀 ninka, nema tie saty zbytocneeeee 😀
ozaj babule, este zhanate golface? tu je slucna stranka tych naj : http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://site....

ja uz mam svojho favorita 🙂 ale budem kupovat az neskor. teraz si chcem konecne uzit nas sportiak. uz ho tento tyzden vytahujeeeeeem. jupiiiiii 🙂

katty17
17. jan 2011

AK si budete chciet kuknut golface tak chodte na home, potom strollers a single strollers. tam su aj golface s dobrymi odporucaniami 🙂

maxara
17. jan 2011

@tinaki1275 😀 pravdepodobne 🙂

@vierkaha takze som to popisala dost podrobne? 😀 😝

Je tu este niekto, kto potrebuje vysvetlit cestu?

@katty17 a ty mas akeho favorita?

katty17
17. jan 2011

@maxara - peti tieto su moje favoritky: ale zatial vyhrava ten prvy 🙂 ten oranzovy jane zvazujem pretoze aj teraz mam jane a som neskutocne spokojna.

katty17
17. jan 2011

@maxara - peti a ten prvy hlavne kvoli tomu ze som si o nom hodne pocitala referencie a hlavne ze ma spojenu rucku. ja totiz nechcem tie oddelene rucky. aj kvoli psovi. ked ho nahodou drzim tak aby som stabilnejsie drzala kocik.

sarai
17. jan 2011

baby a tento kocik nemate niekto? http://www.babymania.sk/espiro-magic-4-2010/
alebo neviete o nom nieco?

mirka285
17. jan 2011

@katty17 ten druhy golfac co si sem dala je cosatto,to bol moj favorit,ale na Slovensku sa kupit neda ☹ akurat ze ja som chcela iny model,je tu dodavatel,ktory ti ho vlastne nedoda...mne slubil,ze zisti,ci by mi ho vedel doviezt a ani sa mi neozval,ale nakoniec som zistila,ze sa nedaju polohovat nozicky tak som ho vyskrtla....baby som bola dve hodky vonku a skoro som odmrzla.mala mi tu vriesti,idem ju nakrmit...

katty17
17. jan 2011

@sarai - o tomto espriu som si nic necitala a ani som nepocula nan referencie

maxara
17. jan 2011

@katty17 cybex som aj ja pozerala 😉 mam aj autosedacku od nich.. akurat malvik stranka je dost draha 😔

katty17
17. jan 2011

@mirka285 - miri tento ma polohovatelnu opierku noh. ale aj tak zatial u mna vyhrava ten prvy a treti 🙂 jane aj kvoli tomu ze mam k nemu vsetky mozne doplnky a aj v rovnakej farbe. tak uvidime ktory vyhra. zatial to neriesim. asi az v lete budem 🙂

katty17
17. jan 2011

@maxara - peti, ja som si poriesila zlavy 😉

sarai
17. jan 2011

@katty17 moja kamoska ho ma a zdal sa mi vpohode. len som chcela vediet, ci ho niekto aj nepoznate. dnes som bola kukat a skusala som taky podobny mark q.

katty17
17. jan 2011

ono si treba asi poskusat osobne golface lebo net je jedna vec ale real je druha. ved to uz vieme z kupy prvych kocikov 🙂 . @mirka285 - miri u teba je zatial spokojnost s PP? kolko stal?

sarai
17. jan 2011

@mirka285 nevedela by si mi poradit s takymto nejakym kocikom? http://www.babymania.sk/espiro-magic-4-2010/

gabika41
17. jan 2011

@maxara mala je aka fesanda v tych satoch... 🙂

maxara
17. jan 2011

@gabika41 😉 ano je

@katty17 tak super 🙂 cize si uz objednavala?

alllexa
17. jan 2011

@aalexis007 - lyzickou a moc teda nezjedol... Skusala som aj umele mlieko, ale toho tiez moc nevypil.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre