Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
16. mar 2011

dnes je streda tak asi preto je tu taky klud.. 😀

bambola
16. mar 2011

@tinaki1275 ja som tu ale hladame nejaky film co by sme si kukli kedze v telke ako zvycajne nic nejde 😠 a ratam, ze sa mi mala kazdu chvilku prebere 🙄 tak ju budem musiet ist oprsit

monline
16. mar 2011

dakujem vám baby všetkým za gratulky k synovcovi, je to fakt krásny fešáčisko a Katka ho statočne porodila....boli sme chvíľu u našich, pripili si s bratom, pokecali...
Tuším stretko u maxi zase naberá megarozmery, tak sa Miško poistil heslom, ktoré zreprodukuje akurát bambi a ostatné si môžu dať odchod 😀 ja veru neviem, či to tak trocha nie je od Michala aj zámer? či nechce mať doma kľud? 😀
otázka prilby- netušila som, že niečo také je..neviem si predstaviť malého ako ho dávam spať s prilbou, pretože spí na našej posteli a ked sa zobudí, neozve sa, ale lozí hore dole po posteli..najrizikovejší čas pre nás je čas po spánku...radšej posteľ obkladám paplónmi a cez deň ak nie som pri nom, ho dám od behátka...ono je to tak, že až ked si dieťa buchne hlavu, vtedy si povieme- bože,keby tak mal prilbu..ale naozaj si ho neviem predstaviť celý deň behať v nej

monline
16. mar 2011

@bambola sa smejem na výraze oprsit..aj ucicikat bez diakritiky ma pobavilo 🙂)

macik27
16. mar 2011

@bambola že oprsit 😀 😀 😀 som si skoro notebok vodou obliala.... som práve pila 😀

zrzulka
16. mar 2011

...ja som tu prilbu riesila uz pri malej ale nakoniec sme ju nekupili i ked by sa zisla a hlavne pri malom, aj dnes pribil o roh stola a ma na cele modrinu.... On akosik castejsie niekde pribije a pada...no neviem ci by si ju nedaval dolu... on zase nema rad nic na hlave. aj podbradnik zo seba strhava... je to akcne dieta co narobim?

gabika41
16. mar 2011

@bambola...teraz cakam na Kosti..tie mozem 🙂 po tom co som si teraz poplakala pri modrom z neba... 🙂

....a mimochodom mm sa zakrutila hlava a isiel si zmerat tlak ze 160.....az tak mi zle ostalo,ale on strasne malo tekutin pije.... 😒

gabika41
16. mar 2011

@tinaki1275 uz davno som sa chcela opytat,uz zacinaju robit v grecku kampan,ako to bude vyzerat pre obyc ludi po bankrote?lebo ja si myslim ze bude......sorry.......vratite sa na slovensko?lebo vobec si neviem predstavit,ze co to vlasten znamena ked stat zbankrotuje.....vobec tu nechcem,nejake cierne scenare vytvarat,len ma to zaujima.... 🙂

macik27
16. mar 2011

dievčatá čo obúvate detúrencom, aké topánočky akú značku a akú veľkosť...ja malej dávam zatiaľ capačky a také tie kožušinkové čižmičky no chcela by som jej kúpiť topánočky také ozajstné 🙂

gabika41
16. mar 2011

@merikac....uplne sa mi zmenil rezim dna....dnes som malu vcelku pekne uspala aj vo vnutri,ale na vychadzky uz chodim az poobede,cize okolo tej 16 a dnes mi vydrzala do 18:45,takze pokial to bude do takej 19 tak budem spokojna.... 🙂

gabika41
16. mar 2011

@macik27 ..RAK Banovce nad Bebravou a som spokojna....

macik27
16. mar 2011

@gabika41 tiež nad nimi rozmýšlam...druhá varianta sú Protetika len tie chcem až keď začne cupkať a to ešte môže trvať

bambola
16. mar 2011

@monline @macik27 som rada ze som vas pobavila 😀 😉
mon ucicikat malo byt myslene bez diakritiky 😉 ale je to v tejto podobe taky dvojzmysel 😎

monline
16. mar 2011

@bambola ved ja to chápem 🙂 práve preto ma to pobavilo
som nasratá na muža..je prechladnutý, má nádchu a občas zakašle..už 2x zobudil malého ako si fúkal nos..to bude noc! už vidím ako ho vyženiem do obývačky spať (viem, že toto by ma nemalo nasrať, ale tiež som prechladnutá, dolámaná, ale JA musím dohliadať na malého spánok a tíšiť jeho plač, keď ho vydesí tými desivými fúkacími zvukmi...zbytočne mu potom strká dudeľ do pusy, malý plače aj tak...nehovoriac o tom, že ten chudák malý dýcha samé bacily ☹)

tinaki1275
16. mar 2011

@macik27 moja ma teraz velkost 18, kupila som sandalky na leto s pevnou patou cislo 19 ,a mam aj tenisky cislo 19 ..teraz mam take makke sportove topanocky c.18 a kamoska mi poslala dalsie ale uz normalne aj na chodenie hadam aj do leta vydrzia..ale zatial jej davam tie normalne len na polhodku denne v behatku ked je napr.len aby si zvykala trochu na topanky ...
@gabika41 myslim ze tak daleko to nedojde..momentalne je situacia omnoho lepsia ako bola pre polrokom ,podarilo sa im priskrtit vydavky dost a este budu pokracovat ..takze nemyslim zeby zbankrotovali ..skor Irsko je tym ohrozene..akurat tie strajky tu su na nervy ale aj tie uz nie su tak casto ako pre 2-3 mesiacmi ..a poviem ti pravdu ,mne je to celkom fuk 😉 (nemozem povedat ze grecko milujem)..ked tak odideme niekam inam ,ale na svk asi nie..skor prichadza do uvahy Cyprus alebo potom rakusko (to by sa pacilo mne 😀 )

tinaki1275
16. mar 2011

@monline uz si ho mala vyhodit..lepsie povedane malo mu to dojst samemu .. 😒 ale to je typicky chlap ..ponukni mu nech si radsej odsaje sople ,pritom nenarobi taky hluk 😀

monline
16. mar 2011

@tinaki1275 sa smejem ako si predstavujem samoodsávanie sopľov, on by asi fakt vysával aj nasával súčasne 😀
nedošlo mu to, včera mu nič nebolo, asi si myslel, že je ešte v pohode..uvidíme, pôjdem si už ľahnúť a ak bude hlučný, pošlem ho dole

tinaki1275
16. mar 2011

@monline to by sa mu mohla stat aj nehoda pri tom odsavani 😀 ved vies..chod si lahnut a hned ho posli prec..moj je tiez s teplotou ,ale to mu trhali dnes zub mudrosti a on somar s tym isiel makat nejaku fusku a bol na slnku cely den ,tak ma teplotu aj z toho..uz sa ulozil v obyvacke ,urobila som mu caj dala paralen a nech si tu bojuje sam..ja mam dost stresu s malou celu noc..nepotrebujem este vzdychajuceho chlapa.. 😒
prajem dobru noc..

monline
16. mar 2011

@tinaki1275 dobrú noc i tebe

aalexis007
17. mar 2011

Dobré ránko,
Dnes je ale škaredo - prší 😒 😠 ☹

maxara
17. mar 2011

Nechutne uprsane ranko prajem 😒
Moja krasula sa rozhodla, ze bude ranne vtaca a dnes vstala o 5:40 😲 😲 dufam, ze dnes ju znicim ale pojde spat az o pol deviatej.. Ja, teda pokial je stvrtok dnes (to si este musim overit), mam dnes tanecky. Vcera som vecer narychlo zbuchla styri svadobne oznamenia, aby si mala krava z coho vyberat ☹ uff, mam tazky zivot

@vierkaha ak povies to heslo tak, ako cigaretka, tak ta urcite pusti.. inak osobne si myslim, ze on si ho uz nepamata.. dokonca ani to, ze vobec nejake heslo vam prikazal povedat 😀 😀 obcas ho volame dvojsekundovy michal 😀

gabika41
17. mar 2011

@macik27 ...ja som v zdravotnickych potrebach videla aj obuv z Protetiky,ale podosva sa mi zdala velmi tvrda 🙂 a ja som dala hned kozene kotnikove topanocky 🙂

gabika41
17. mar 2011

@maxara ...ake svadobne oznamenia?mi nieco uniklo?.............

kafoditka
17. mar 2011

Dobre ranko.. hlasime sa medzi ranne vtacatka, sme hore od 6.. uz sme naranajkovani, tatino sa hra s malym a ja idem zehlit.. dnes nas caka Polus, tak mame o program postarane, ved vonku je aj tak otrasne.. a dnes mame 9 mesiacov 🙂

gabika41
17. mar 2011

....a uplne som zabudla dobre rano sa praje..... 🙂

bambola
17. mar 2011

Dobre ranko

usmev pre vas 🙂 aj ked je uprsane 😉 len som dnes uz chcela ist vooon lebo mala mi zosalie doma 😠
@monline u nas vzdy ked mm zacne kychat tak sa stahuje do obyvky (zatial to bolo 2x) a nastastie mi pri nej ani nefuka ani inak mi ju nebudi lebo tiez by som bola zla 😠 lebo som to predsa ja co MUSI ist k nej a potom pri nej lezat. dufam, ze si ho potom poslala spat do obyvacky 😉
inac u nas dnes mm spal v obyvacke 😀 strasne chrape a ja ho vzdy budim nech sa otoci na brucho a to sa nevyspim ani ja ani on, lebo spava zvycajne na chrbte tak povedal, ze ide do obyvacky😉

aalexis007
17. mar 2011

A čo treba priniesť na zajtrajšie stretko???? 😉

aalexis007
17. mar 2011

@vierkaha - Zavar 🙂

maxara
17. mar 2011

@gabika41 neuniklo, nespominala som to.. mas pristup do sukromnej? tu ma spizluje jedna nadhera, ktra nechcem aby to vedela 😒

maxara
17. mar 2011

@monline @tinaki1275 @bambola moj michal trubi na cely dom.. nervacim na to a pocujem ho aj cez troje dvere 😖

@aalexis007 nemusis nic.. objedname si pizuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre