Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
19. mar 2010

Caute babule!!!! Normalne ste mi chybali, som mala vazny deficit 😉 😀 😀
Dnes som malemu kupila zasa nejake vecicky, aj objednala z netu, musim to nafotit a hodit fotecky...

Oacka.. ty nakupujes ako diva, sa mi pacis 😉

meruska
19. mar 2010

oacka, my sme inak v stredu nakoniec predsa kúpili ten kočiarik neonato v akcii 🙂 som toľko porovnávala vyberala, ale tento sa mi zdá najšikovnejší
sme kúpili taký modro strieborný 🙂

meruska
19. mar 2010

nakoniec som teda skončila pri tom čo som chcela od prvej chvíle 😉

oacka
19. mar 2010

No super, meruska! a kde ho mali? v babetkove? ja som tú farby videla v tegeli,pre chlapca ideálna. mne sa fakt začínajú páčiť čierne kočíky.... čudné...
kafoditka,ja som na tie ojazdené vecii minula naraz dosť peňazí,aj to teraz ľutujem,ale čo už.... bodynká, dupačky, komplety chcem kupovať nové,ale také šatky nemusia byť nové,veď to len párkrát na parádu oblečiem...

meruska
19. mar 2010

v tegeli sme kupili, teda si ho asi videla 🙂

meruska
19. mar 2010

chcem sa opýtať, v čom plánujete doviesť bábo z pôrodnice? vo vajíčku- autosedačke alebo v perinke ktorú dáte do vaničky od kočíka na sedadlá auta, prípadne ponesiete v rukách?

oacka
19. mar 2010

ja by som chcela dať do vaničky a do auta. a asi v perinke alebo zavinovačke. Jane majú vaničky,čo sa dajú použiť ako autosedačka. mne sa tie bábätká v autosedačkách nepáčia.som čítala,že to pre ne neni dobré...

meruska
19. mar 2010

aj ja som za perinku a vaničku, tiež sa mi zda 5 dňové bábo trošku maličké na sedačku, sa tam stráca

lenkaaninka
19. mar 2010

no veru ja si neviem predstaviť to krehké mimčo v sedačke....vo vaničke to určite alebo v prenoske pre baby...

karinnka
19. mar 2010

Ahojte dievcence 🙂 Uz som mala abstak 😉 Inak ja som zavislak na mimibazare a milujem drazenie na MIMIAUKCIACH 😉 a este mam rada BABYBAZAR.sk 😉
No vidim meruska,ze problem s kociarikom uz mate vyrieseny 😉
Takze myslite,ze radsej babo vo vanicke?Inak uz sa zacinam citit ako tehulka....Uz aj tak divne chodim ako kacicka 😀 ale citim sa teraz dobre,uvidim ake to bude koncom juna 🙂 Zajtra ma bude teplo tak sa tesim,ze budem chodit na prechadzky 🙂

lenkaaninka
19. mar 2010

oacka niečo mi hovor akurátne som odtialto z kona objednala tri balíky... 😉
mne je práve na prd všetko ma bolí celý podvozok...pobolieval trochu stále ale dneska už mi bolo luto detí že musia trpieť so mnou doma a zobrala som ich vyvenčiť išli na bicykloch ja peši a potom ešte puštat šarkanov ...a teraz nemôžem vstať z postele totál ma bolí podbrucho aj niže ☹

tinka349
19. mar 2010

hooojte kocky, dlho som tu nebola, nejak nebol cas....skolske povinnosti....

Joj nenormalne ma bolia krize, ja newem co s nimi mam, ale taky to je pocit akoby sa mi pricvikol nerv....ani v noci spat newem, lebo ked sa otacam z boka na bok - no masakeeeer ☹ v pondelok idem do poradne tak som zvedava co mi povie lekarka....

meruska - aj ja som kupila neonato, a tiez v akcii a tiez v tegely 😀 ale nie modry, ale taky ako mam v albume, oranzovy...za kolko si ho kupila a z ktoreho roku model?

miki060707
19. mar 2010

ahojte, ja som malu doniesla vo vaničke od kočíka a v perinke, bolo to super, pekne si tam spinkala, ale potom dali zákon, že to budú pokutovať ak je to taká vanička,kt. nieje autosedačka, no teraz ja nemám takú "pevnú" vaničku, tak asi v autosedačke, vo vajíčku, je to inak dosť "kruté" také malinké bábo a už sa skrucať
ja som dnes bola v dm a som si kupila malý balik plienok a cumlík a tyčinky do uška, a dnes mi došli aj dupky, tak sa vytešujem, a rozmýšlam, čo mi ešte chýba, v nedelu budem mať postielku,...no inak aj ja mam brucho jak svet a tiež sa mi nemotorne vstáva, ked som na koberci s malou....ale sa strašne tešim ako malého budem obliekať do tých 56tiek, xi

katarina7777
19. mar 2010

Caute, hlasim sa z rodnej zeme.... normalne som dneska asi 20 krat skusala ci uz konik funguje... chybali ste mi. 😒
Vcera som bola na 3D, mame asi 20 fotiek plus video, maly si najskor schovaval tvaricku rukami ale potom sa nam predviedol v celej parade.... inak totalne sa podoba na mna... teda aspon tak to vyzera... prvy krat mi tiekli slzy pri sone ... malinky moj zlaty.
Brusko som uz predviedla skoro celej rodine, uz sa citim jak nejaky predvadzaci model auta.... neviem ci budem mat cas vas precitat dozadu, ale verim ze sa mate s babetkami dobre.
Novinku mam ze sme kupili postielku, tu co mam v albume co sa z nej da spravit divan, talianska znacka a v nitre ju mali v akcii tak som ju hned kupila, usetrila som cez 100 eur, takze potesi 🙂

maxara
19. mar 2010

Ahojte bambulky, pamatate si ma este?
Ja som mala teda perny tyzden... pondelok NR u lekara, isla som autom nie po dialnici, a to prvykrat po tych cestach necestach, rano a smerom na vychod bez slnecnych okuliarov, takze som si skoro vypalila sietnice, ty brdo... Dr chrbticiar mi povedal, ze som v pohode, ze dobre sa drzim aj moja zaseknuta panva, tak spoko..
V utorok cesta do KE vyse 6 hodin, kedze sme este isli aj z PK do BA vlakom, potom ICckom, kamoska nas cakala, ubytovali sme sa na intraku Bozeny Nemcovej a potom sme vyrazili na veceru a odtial rovno do infinity areny na ten cinsky cirkus... akozeeee dovidenia... cely cas som sa o tych artistov bala... mala ma kopala ako sialena, a to som prvy krat citila take silne kopance... po cirkuse, ked sme sa vratili na izbu som si nasla na intimke maly krvavy fliacik, tak som skoro zomrela od strachu... no pockala som s panikou a nakoniec to nic nebolo. Bol to sprievodny jav z tej mojej infekcie, no pre istotu som potom volala v stredu Dr. ktory bol v nemocnici sluzit, vo stvrtok rano som hned volala a ze za chvilu odchadza na povinne prednasky, ale ak stihnem prist do 15 minut, tak ma pozrie... no kedze sa este teleportovat neviem, tak som musela vydrzat az do dnes rana. No ale kedze uz ziaden dalsi fliacik nebol, tak sa to dalo. Povedal, ze mozem byt kludna, podvozok drzi ako ma, len tie kvasinky sposobuju aj opuch a zapal a jeho sprievodnym javom moze byt krvacanie zo stien posvy... no som ja teraz mudra... takze pohodka, sme v pohode, hned mam lepsiu naladu... inak malinka krasne kopka, som prekvapena, ze ju tak silno citim.. 🙂

jptlcastro
19. mar 2010

Prajem pekny vecer,sice sa nestiham zapajat do diskusie,obcas si vas precitam.......aj ked ak mam pravdu povedat tak zdaleka nie vsetko.dnes som si konecne nasla cas nahodit aj zopar fotiek do albumu,tak ak mate chut kuk...

maxara
19. mar 2010

No a to, ze bol konik mimo ma dorazilo... taaaak som strasne chcela ist kuknut a nedalo sa.. katastrofa.. pocujte, zajtra idem sice k nasim, ale vecer si urcite uz najdem cas na tu tabulku, mozno to uz budem moct dat aj na kona, kedze sa tu zvacsilo rozlisko, tak vas prosim, aktualizujte sa mi tie, co mate nejake novinky... napr. KENAN, ROBIKA (vsetky info a do IP) nech to nemusim hladat... furt na mna kaslete 😢 ja si kona citam niekedy aj v robote (jednu stranu za dve hodiny) a tak si to nemam kde poznacit... tabulku mam doma v kompe, aj teraz som pri notebooku a zajtra to zase vsetko budem hladat dole.. ☹ kebyze dam do tabulky len to, co mi poslete, tak je tam toho faktmizivo maaaalicko... ziadnych 80 bab.. ja viem, ze som otravna, tak dufam, ze sa pripominam naposledy a potom do tabulky pribudne uz fakt len to, co dostanem do IP, alebo najdem vo fore ked budem pri kompe, resp. nezabudnem a dobre si zapamatam, ked to najdem pri inom pocitaci... dohodnute?

maxara
19. mar 2010

inak baby fotky zo svadieb zboznujem su krasne hadam vsetky, len raz som videla skarede, ze som skoro odpadla, ale v konecnom dosledku aj tie mali svoje caro... takze babule, krasne ste
sunny, drievko, leanax - drzim palce, nech vam to dobre dopadne a samozrejme aj nam ostatnym
kafkooooo uz sa na teba tesim na utorok 🙂 sisa, katka idete aj vy?
DUGY - mas resty... uz je davno po 16tom a ty tu stale nemas ziadne info zo svadby, vratane foto... ani info zo statnic... no mam pocit, ze kasles na nas... 😉
strasska, oacka, meruska, karinnka - ja som vas strasne chcela vidiet... skoda, ze sa to zbehlo tak rychlo...

maxara
19. mar 2010

takze dobru nocku, kedze sa tu vylievam sama... idem chrochnit... 😲

katarina7777
19. mar 2010

maxi vidim ze aj ty si na cestach.... dufam ze ta uz tvoja bambulka nebude plasit 😒

Baby dneska som zhresila a dala som si dva kusky sushi z tuniaka... bolo perfektne.... keby niesom tehu tak ich zjem aj 20! 😝

sunnygirl
20. mar 2010

dobré ránko,

no konečne funguje koníííík, som normálne závislá 😉 kvôli vám mi teraz prihorelo mlieko, lebo som si robila kakauko a chcela som vás rýchlo čítať a zabudla som vypnúť ☹ , pekne, ako stará žena.

Mne sa túto nos snivalo, že sami narodilo diťatko a vôbec ale vôbec som nemala nič kúpené, ani oblečenie ani plienky a musela som rýchlo pozháňať nejaké veci, nemal sa mi kto postarať o dieťatko, a ešte som ho kúpala vo vlažnej vode, tak som a potom bála, či neprechladlo, no hrôza 😖

Prajem pekné písanie, ja idem domov do Lučenca, tak sa teším, lebo dnes má byť pekne 😀 , pááááááááááá

aalexis007
20. mar 2010

Dobré ránko,
konečne nám ide Koník.... Mne včera 1krát tvrdlo bruško - ale nebolo to len tak chvíľku ale aj celý večer. Zľakla som sa, ale večer keď som už ležala v posteli tak sa to zlepšilo a dnes ráno je už dobre. Od pondelka idem do MC-čka na cvičenia - už sa teším.

yoda_
20. mar 2010

Ahojte, baby, prosim vas. Kedysi tu jedna kocka hodila link na recept na tortillu, resp. buritos. hladam ho uz skoro hodinu, nemate tu linku niektora odlozenu? Dakujem

oacka
20. mar 2010

Čaute kkočky! ja tu dnes nebudem,ideme k našim. maxarka, šak ten 16. marec tak rýchlo prišiel, že mne ani nedošlo,že ty si už v KE! ☹ prosím vás, kam tie mesiace utekajú???????????????????? veď len teraz marec začal! a to ani do roboty nechodím... mňA chvalabohu teraz nič nebolí, ale tiež už chodím ako kačka, karinnka,hlavne kke´d venčím psa. 😀 ale spím otrasne, furt sa prevaľujem, kúpim si ten vankúš na kojenie a budem si ho dávať pod brucho... stokrát sa budím za noc, hoci nie som ani hladná ani čúrAť mi netrebba, len sa neviem v posteli usalašiť... a hrozne ma páááááli záááha! dnes od mamy konečne ukradnem Tums, furt to zabudnem kúpiť. Pekný víkend!!!!§!! 😉 😉 😉

naty1976
20. mar 2010

Ahojte hlásim sa len tak na rýchlo. Včera sme boli na 3D, máme zdravučkého krásneho chlapčeka. Má 820 g. Doktor sa smial z manžela lebo ten bol troška sklamaný, myslel že na objednávku teraz pre zmenu urobil dievčatko. Celé poobede sa potom upokojoval tým, že menoval výhody toho že to bude chlapček. Ja som rada budeme mať trojlístok. Takže to sú novinky odo mňa. Prajem krásny víkend všetkým vyrážame do prírody.
Oacka mňa tiež strašne páli žáha.Snažím sa obmedzovaťovocné džúsy a mastné jedlá a myslím že pomáha.

carrie84
20. mar 2010

Caute babule 🙂
Tak konecne viem, ake to je, ked tvrdne brusko 😒 Az nato, ze mne tvrdne nejako prilis a este to aj pobolieva - tak mam nariadeny kludovy rezim, zujem 3x denne magnezium a ak mi to neprejde mam ist rovno pobalena s taskou do nemocnice ... no paradicka, sa vytesujem .... Aspon, ze konik uz funguje 😉

mojalili
20. mar 2010

Ahojte kočky,
tak som nazrela do vynoveného koníka na chvilku. Dnes ma dcerka aj manzel narodeniny, tak upratujem o 106. MAly v brusku mi asi pomaha, kope ako divy.... 😀
Tatinkovi som usila vankus a vysila nan nase mena s obrazkom, tak bol stastny, ked som ho vytiahla hned rano. IDeme do Rakuska na nakupy pobede.
PRAJEM VAM KRASNY VIKEND🙂

tutifruti
20. mar 2010

No aj u nás je konečne pekne... 😀
Takže žiadne domáce práce, ale hor sa von... .Ideme kŕmiť kačky a pozrieť pávy... 🙂
Bola som si po výsledky na gastre, takže celiakiu mi nepotvrdili, čomu som naozaj rada... 🙂 bez čerstvých rožkov si svoj život neviem predstaviť.... 😅

tutifruti
20. mar 2010

Ozaj a konecne sme s mužom rozoberali mená, že aké prichádzajú v úvahu.... a on, že no ten Artur je náhodou pekné meno... 😕

denisse
20. mar 2010

caute, ja som len narychlo nakukla, robim do prace na druhom notebooku ...

yoda ... mozno je uz neskoro, ked si to chcela dnes na obed, ale tu je ten recept

http://www.brydova.cz/recepty/hlavni-jidla/258-...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre