Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mima89
24. apr 2010

caute babule idem si vas precitat...
dnes sme boli na grilovacke a neodolala som slaninke a kuracim prsickam v marinade..mnam.. 😒 .no nechcem vidiet kolko som pribrala..v poslednom case musim furt volaco jest.. tak si davam pozor uz na to... 😒
a teraz sme prisli domov a na posteli mi sedi bud srsen alebo velka vcela....tak ju idem spacifikovat a drzte mi palce nch ma nepostipe 😲 😖 zas mam chut na jablcko....ale volakde som citala ze aj z toho sa pribera-obsahuje vela cukru...tak mam dilemu mam si dat alebo nie??? hmmm 😨

mirka285
24. apr 2010

mima ja som dnes zjedla tri..vlastne ja kazdy den zjem tri jablka a tri mrkvy 😝

dugyna
24. apr 2010

janka michal supr videa 😀
ja som kupiala cien kozmetiku a nieco z oriflame
a este sa chystam na ritku jekorisovu msat z leakrne

dugyna
24. apr 2010

mima tak opatrne

janka_michal
24. apr 2010

dufam, ze ste sa pobavili a trosku vas to rozveselilo.. 🙂 idem spinkat tak bru nocku mamickam aj babatkam

mima89
24. apr 2010

mirka ja tiez!!! takze som rada ze nie som jedina 😉

mirka285
24. apr 2010

ja som na tom zavisla teraz,ja si normalne kupujem mrkvu aj jablka zelene v tych velkych balikoch 🙂

adelaine
24. apr 2010

Jani, tie videa boli superr 😀 som sa davno tak nenasmiala 😀

tinka, s tym Corsodylom opatrne, ber ho ako liecivo, pouziva sa max. tyzden,
nie je to len nejaka vodicka na vyplachovanie ust, obsahuje Chlorhexidin,
aby si sa nezlakla, farbi zuby dohneda....ale samozrejme, da sa to odstranit....

a kocky nezartujte, ze jablka su velmi kaloricke, ja ich totiz chrumem ako na pase,
a co potom banany, boze 😖 😖

adelaine
24. apr 2010

aaa, skoro som zabudla, dakujem vsetkym za rady ohladom kozmetiky 😉 🙂

dugyna
24. apr 2010

adelaine praveze co ja viem tak jablka sa odpocucaju pri diete

mima89
24. apr 2010

ja si zas robim mrkvovo-jablkovy salat...nastruham obe nadrobno a pomiesam...mnaam....velmi mi to chuti..ale skor tie cervene jablcka 🙂
vcelo-srsen som spacifikovala na tri supy pre istotu, aby sa neprebral a nevratil mi to v noci.... 🙂 fuu ale bala som sa...
a to jablcko som si nakoniec nedala, necham si na zajtra... 😉 malinka kopka ostosest tak som zvedava ci zaspim....a este stale s neotocila hlavickou dolu-citim jej nozicky dolu... 😒

dugyna
24. apr 2010

mima aj nasa sa dneska vrti jak vrtidielko.. 😀

adelaine
24. apr 2010

gugy, no ved to 😉 ale ja srotujem snad vsetko..takze nebudem pocitat kolarie, co su v jablkach,
ked si s kludom anglicana dam aj kolac 😀

mima89
24. apr 2010

dugy tak snad sa tie nase dcerenky ukludnia aby sme sa mohli vyspinkat doruzova 😉 idem sa pokusit zaspat tak vam prajem dobru nocku maminky 🙂

adelaine
24. apr 2010

dugy, sorry, skomolila som ti meno, nechtiac 😀

uz pisem po pamati, zatvaraju sa mi oci, idem do hajan...
tak dobru noc vsetkym, nech vas drobcekovia
posluchaju a nechaju vyspat 😉

dugyna
24. apr 2010

v pohode adelaine aj mne sa to stava...ze prahodim pismenka
a ja si davam akurat chlebik sso sunou a ostiepkom a kecum a potom sup tiez do hajan
take dobru nco a j bruskam

zrzulka
24. apr 2010

caute, ja vam vobec nestiham, malej robime izbicku tak na pokec akosi nie je casu ....
Dugy krasne meno ste pre svoju princeznu vybrali 😀 😀 😀 len ak ratas ze ju budu volat Michaela tak zapomen!!!! kazdy ju bude volat Miška. ja uz si zvykam a uz ju tak v podstate aj ja volam lebo na Misku lepsie reaguje ako na Michaelu...
Co sa tyka tej tvojej story tak drzim strasne moc palceky nech sa to cele uz konecne urovna. Prezivat taketo stresy v tehu a este sa aj popritom ucit to je teda riadny napor na nervy.... 😒

katty super ze to takto cele nakoniec dopadlo.... Myslela som na teba ze ako sa mas ked si sa neozyvala.... a ty len chystas vybavicku pre malicku.... ma ju teda paradnu. Tiez si tusim zatazena na capicky... ja som maniacka na ponozky.... 😝

kristip v petrzke sa dobre byva, a este take supis miesto ste vybrali....na drazdiaku to v lete zije.
Tusim sa viacere budeme stretavat na tych istych ihriskach v petrzke ked drobci podrastu.... 😀

babulky a co chystate do porodnice? co je potrebne. ratam zeby som uz nabehla aj do zdravotnyckych pokupit len uz si nepamatam co vsetko. Akurat viem ze podlozky a vlozky ... a co este?

zrzulka
24. apr 2010

Co sa tyka ovocia tak aj tiez pojem na tony jablk o babanoch ani nepisem.... ale zeby som nejako extra probrala sa mi nezda....Idem uz aj ja spat, dnes som uchodena, tusim som presla 1000 jarnych kilometrov....

monline
25. apr 2010

neviem spať, tak som si vás prišla prečítať...asi všetky spinkáte, však? tak nech sa vám niečo milé sníva 🙂

aalexis007
25. apr 2010

Dobré ránko, to bude zase krásna nedeľa ...slniečková... Jupíííí, už teraz sa teším. 🙂

mojalili
25. apr 2010

Dobré ránko,
no veruu vyzera byt pekne, tak miideme dokoncit malovanie a do BA na oslavu....PRAJEM VAM KRASNY DEN 😉

adka1311
25. apr 2010

pekne rano vsetkym bruchatym svoreniam...
mojalili uz je ti dnes lepsie - depka a unava zo vcera je prec???? 😀

katty17
25. apr 2010

krasne slnieckovske dobre ranko zabky 🙂 prve co som urobila ked som vstala som si sla precitat nase sherlockovske pismenka 🙂))) aj v noci som sa zobudila na to a preblesklo mi hlavou co vsetko sa na konikovi dokaze udiat 😉 .

zrzi, do porodnice: dojcenska podprda, dojcenska nocna kosela 2 ks, zupan, stahovaci pas po porode, sterilne jednorazove nohavicky, poporodne vlozky, krem na bradavky, vlozky do podprdy, mozes aj chranice prsnych bradaviek ( ja si ich urcite kupim, lebo kamosky mali dost velke problemy), odsavacka, papucky, papucky do sprchy, krem na hojenie hradze, mozes poporodnu podlozku na sedenie-napr, kupacie koleso, toaletne potreby (kefka, pasta, mydlo, sampon, oblubeny pletovy kremik, toaletak pre istotu ), dva uteraky, napr. styry vyvarene a vyzehlene plienky, podlozku pod pacienta fixsies 60 x 90, sterinar - roztok do nosa, YAL - klistir do porodnice, dohoda o mene, sobasny list, preukaz poistenca, tehotensku knizku. pre babatko: bavlnenu kosielku, ortopedicke nohavicky, ciapocku, zavinovacku, dupacky, jednorazove plienky. dufam ze ti toto pomohlo 🙂 chichichi.

mirka285
25. apr 2010

renecko 😉 vyzera to na krasny den..neviem ci ideme dokoncit ten balkon,ale chceli sme ist ku svokruske do Sale,obed nevarim Tomasko neni doma tento vikend,a mam neskutocnu chut na Halaszle,tak nieco snad vymyslime...uzite si dnesny den 😉

dugyna
25. apr 2010

dobre ranko dievcata 😉
ja dneska budem troska upratovta..lebo vcera som akosik konikovala 😀
zrzulka nie necakeme ze ju budu volat Michaela..ale my sme s mm chceli aby sa meno hodilo k priezvisku, aby sme ju mohli pkne volata ked bude malicka a aby to meno bolo aj zenske ked bude dospela..takze ked bude malicka bude Miska..a ked dospela tak Michaela 😉
vdaka za pochvalu
no a dneska sa hcysta mm s nimi dohonut aby sme si to dali buduci tyzden vymalovta maliarovi samy....tak uvidime drzte palce
a inak vam poviem ze take flaky mame ze my je navracanie ked sa na to kuknem..a popraskanu stierku...
ta susedka pod nami nema ani jedn flak..som tam vcer bola
a inak vcer mu uz nadavali dalsi susedia ze ci je normaly v SO ze tu neni klud /robil od8 a eset 17.30 ked som isla so psom von pokracoval../ vtedy ta suseda nanho kricla.....

mirka tak si uzite a oddichnite ked ste samy 😉

monline ja som bola vcer nejak unavena..takze som isla potom hajat ako kocky...

katty 😉
monline ako je uz lepsie?prajem prijemnu oslavu

adka a tebe nech muzik otvory dokoran okienko aby si bola aj ty vonku 😉

adka1311
25. apr 2010

😀 dugy - okienko mam otvorene non stop - v noci aj cez den..
ale aj tak mi je luto, ze nemozem vybehnut na zahradku.....ale ked bude telejsie - o nejaky ten mesiac, tak sa nejako vykotulam von a budem lezat vonku na lehatku....vsak sa doma zavreta zblaznim 😝

mima89
25. apr 2010

krasne ranko maminky 😉
dnes je u nas vitanie jari-tento rok trosku neskoro, asi kvoli zlemu pocasiu....tak idem pozret co sa tam deje aj ked kazdy rok v podstate to iste...ziva hudba, remeselne vyrobky, a v ohradkach budu malicke zajaciky, kuriatka a kacicky a pri nich krdel deti... 🙂 uz sa tesim ked budeme s Dominikou chodit na podobne akcie...

chcela som sa opytat-mate niektora ten spaci vak? a ake cislo? neviem ci mam kupit na leto alebo taky vacsi na jesen....hmm

adelaine
25. apr 2010

ahojte, dnes je naozj kraasne, mam o 100% lepsiu naladu,
tesim sa ako male decko, dnes ideme s kamaratmi, taka particka grilovat na zahradu
a dam si konecne trosku cervene vinka, mnami 😉

mimka,
ja som si ten vak kupila, v Tescu od Cherokee, mali super cenu..a je od 0-6 mes.

denisse
25. apr 2010

ahojte ...
zrzi, vcera som tu davala celkom dobry link na zoznam veci potrebnych do porodnice, tak ak chces tak mrkni:

http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cislocl...

denisse
25. apr 2010

aj tu je dnes krasne, mm bol s nelou vonku, ja pracujem ... poobede asi skocime do ikey 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre