Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
12. máj 2010

Bre ranko 🙂
Noc ako obvykle - sto krat na wecko, trochu spanku a nad ranom, ked konecne by som trochu pospala tak zacnu chodit a hlavne brzdit autobusy pod nasim oknom 😠 😠 😠 Mame totiz tak sto metrov od panelaka zastavku. Ja musim mat otvorene okno celu noc ale na tie busy som si ani po troch rokoch nezvykla - mam plytky spanok 😒
Dnes nevarime, ostalo zo vcera. Ale co budeme robit??? Fakt netusim.. Mozno sa pojdem poprechadzat do kiky alebo skysnem opat doma..

oacka
12. máj 2010

kafko, ty bývaš so svokrovcami? dobre si pamätám? či nie? to bývate v byte?

alllexa
12. máj 2010

Ahojte, ja som mala tiez nanic noc, nemohla som zaspat, mm sa hral dlho na pocitaci a mna to svetlo a tukanie rusilo, uz som mala na neho nervy...
Kafko, ja tu mam tiez dost rusno - hned pod oknom zastavka, tiez nemozem kvoli tomu spat...

Adelaine - drzim palce, nech Ti to cim skor prejde, hlavne vela tekutin!

Rybanka - to je velmi smutne :(, uprimnu sustrast!

oacka
12. máj 2010

baby, mne fakt kleslo brucho,mám sa báť???????????

kafoditka
12. máj 2010

oacik, sak to je normalne, ved uz si 34tt, do mesiaca mozes mozes kludne porodit, tak sa telo na to pripravuje..

oacka
12. máj 2010

a vobec nepriberám, vážm toľko,koľko pred tehu.... bože,dnes sa nejako bojím....

aalexis007
12. máj 2010

oacka: že "vôbec nepriberám" - tak to by som chcela aj ja. Ja som už pribrala 13 kg - to by len božekala..... ☹

oacka
12. máj 2010

alexis, nechcela, neni to divné? a pritom žerem kopec sladkého... to malá vobec nerastie?

katty17
12. máj 2010

ahojte babule. opat sa hlasim 🙂
rybanka, tiez sa pripajam a prijmy uprimnu sustrast. :( fnuk

kafko, uz mate kocik z babymarketu? neuveris ale neboli prilis mili ku mne. odradili ma na plnej ciare. a este mi povedali ze ak ma nejaka mamicka objednany kocik, tak verte ze mi ju budeme hned informovat prvy akonahle dorazi ... otras pristup.

mojali, drzkajte sa !!! a inac, neskutocne skvely vak na plienky. nechces si privyrobit? ;))))

stanka, vcera som bola u Cunderlika na UTZ a musim povedat ze neskutocne skvely chlap to je. pytala som sa ti na porod. vraj je velmi vytazeny, ale ze ked sa mu zavola mesiac pred porodom ( vraj vtedy sa zazmluvnuju lekari) tak by dal hned vediet ci moze alebo nie. zalezi od terminu a dovoleniek 🙂. ale ak nemas porodnika a chces byt na kramaroch, odporucam ti ho !!!
ja uvazujem ze si ho vezmem ako noveho gyndosa 🙂

ozaj, 3D ukazalo ze to bude predsa Sandricka. sme videli uplne vsetucko ;). vazi uz 1603 gramov 🙂 zatial sa odhaduje na vyslednu vahu cca 3200 g.to by bolo faaaajn. ani velka ani malicka 🙂

oacka, ako vidim uz mas celkom slusnu vybavicku 🙂 tie perinky Mini su nadherneeeeee 🙂 ja som uz objednala motylikove. chichcihi. presne ako bude aj postielka 🙂

alllexa
12. máj 2010

Aj ja uz mam +13 :(
Oacka, hlavne, ze babatko ma spravnu vahu, ono si zoberie, co potrebuje, to sa neboj. Citala som, ze dokonca podvyzivene zeny maju deti s normalnou porodnou hmotnostou...

aalexis007
12. máj 2010

oacka - veď to je celkom dobre že nepriberáš. Nemusí každá tehulka pribrať. Malinkej stačí čo spapáš a z toho si zoberie čo potrebuje. A aspoň sa ti nič neukladá zbytočne do zásoby. 😉

lenkaaninka
12. máj 2010

oacka normálne že ti ide bruško nižšie aby malinká nemala takú dlhú cestu 😉
ja som od štyroch rána bola hore a o osmej nebolo toho aby ma niekto vykopal z postele a teraz mám isť robiť karfiol smažený a zemiačky a práčka dopráva...aj botasky všetky deťom vyprať aj postel prevliecť ale neručím za to čo bude hotové idem uvariť karfiol v prvom rade tak pekne píšte nech mám potom čo čítať 😀

kafoditka
12. máj 2010

oacik jasne, ze rastie, len jej stacia zasoby, ktore ma z teba. a toto stresovanie jej urcite neprospeje, tak bud kludna. ked chces, popytaj sa na to na poradni. ale sak citis sa skvele, dobre spavas, nepriberas - sak my ti mozeme len zavidiet!! 😀 😀

katty17
12. máj 2010

oacka, neboj vsetko je v poriadku. akurat vcera mi v praci vraveli o babach, ktore tiez ostali na svojej vahe. niekde im to proste ubudlo a pridalo sa to bruska a miminka. keby nebolo nieco v poriadku, ver ze by ti to uz Dr. povedal. ja uz mam +14 a uz fucim ako lokomotiva... a to som bola predtym stihlucka... tazko sa zvyka ;) ale za sandricku to predsa stoji, no nie? ;)

kafoditka
12. máj 2010

katty tak to som prekvapena, ale dakujem za opytanie. mozno su z toho uz nervozni, lebo ja som tam volala za kocik minuly tyzden, ze ci uz nahodou neprisiel a pani mi povedala, ze uz som asi piata od rana, ktora vola... 😒

oacka
12. máj 2010

dík baby, fakt som sa zľakla, ja mám fakt malé brucho. ako tučko som čakala,že budem mať veľké... nevyzerá na 8.mesiac. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

lenkaaninka
12. máj 2010

oacka bud len rada lebo ti nebude potom po pôrode tolko vysieť...ja som pribrala dalšie tri kilečká tak už plus 9 😅

oacka
12. máj 2010

som si nemyslela,že budem niekomu závidieť,že priberá....ale závidím!

lenkaaninka
12. máj 2010

a brucho mám minimálne na dvojičky a každý sa ma furt vypytuje či tam nemám dve ako stále vysvetlujem že nie len jedno

katty17
12. máj 2010

kafko, mna tak napalili, ze som si povedala ze u nich nic nekupim 😀 . a este akym sposobom vnucovali kocik... jooooj. cize som odisla naprazdno. ja si snad kocik ani nekupim ☹

katty17
12. máj 2010

baby, kde ste kupovali klasicke bavlnene plienky? a ake jednorazovky kupujete? mam pocit ze je na trhu asi milion druhov 🙂

luminkasp
12. máj 2010

oacka, neboj sa, a ty si predsa pribrala, ved kolko kil si na zaciatku schudla? a ak mas teraz povodnu predtehu vahu, tzn, ze uz si pribrala kila, ktore si schudla 😉

kafoditka
12. máj 2010

katty, ak ti to nerobi problem, podla mna sa oplati ist do predajne www.bambini.sk v Trnave. maju tam kociky a vsetko mozne pre babo od vymyslu sveta, aj tie bavlnene plienky. My sme tam chceli ist s mojim mm, ale nakoniec sme vybrali v babymarkete. Skus pozriet stranku.. A este jedna vec, co ta urcite potesi : ked kupit toho viac, velmi ochotne ti daju aj 20% zlavu 😀 😀

oacka
12. máj 2010

hej luminka,pribrala som naspäť tých 8 kíl,ale som myslela že v 8. a 9. mesiaci sa veľa priberá...

kafoditka
12. máj 2010

oacik, praveze v 9. mesiaci sa pribera len velmi malo, ak vobec..

alllexa
12. máj 2010

Ja som kupovala cez internet:
http://www.babetkovo.sk/index.php?option=com_vi...
A tie jednorazove v Carrefoure - Happy Bella Baby, bola na nich akcia...

luminkasp
12. máj 2010

kristip, s pediatrami sa da aj dohodnut, nemusis ist presne na den na kontroly 😉

luminkasp
12. máj 2010

a zavidim ti ten mesiac na orave, ach jo

oacka
12. máj 2010

v 9..mesiaci sa málo priberá? a ja že najviac! dobre,že viem. Katty, to je čudné s tým babymarketom. ale fakt tam dajú aj zľavy,aj nám dali.

luminkasp
12. máj 2010

oacka, to je indi vidi s tym priberanim 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre