Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ribike
14. jún 2010

@adelaine To s tou plodovkov mi lekár nehovoril len to že musím mat v 36tt všetky testy negatívne a potom je všetko ok,preto tam chcem mat maminu lebo drahý sa tam bojí íst a ja ho nútit nechcem a ja sa bojím byt sama tak som poprosila maminu...🙂

oacka
14. jún 2010

kočky, rodný list bábätka nám dajú v porodnici, či to mm vybaví na matrike,kým ja budem v porodnici? lebo s rodným listom sa mám hlásiť u pediatričky.

zrzulka
14. jún 2010

@achojka nie to meno mi nic nehovori, ani som nevedela ze na Strecnianskej je gynekolog porodnik... vidis to...na antolskej su viaceri fakt dobri co mam referencie....

alllexa
14. jún 2010

@adelaine - no presne, aj ja sa toho obavam - ked som videla tu chodbu a ze su tam len tri boxy, tak mi nebolo vsetko jedno... Ale manzelov nam tam urcite pustia... V najhorsom budeme na tej chodbe🙂

zrzulka
14. jún 2010

@oacka to ti daju na matrike po porode. Moze ist pon aj tvoj muz

achojka
14. jún 2010

@zrzulka Ja si tiez myslim, ze manzel je tam dolezity v tej 1. dobe porodnej. Ja som bola velmi rada, ze tam manzel bol, lebo by si ma tam ani nikto pomaly nevsimol. Pozriet ma dosli tak raz za 3 hodiny, takze aspon mi tam manzel robil spolocnost.

ribike
14. jún 2010

@zrzulka Ano budem bola som si to aj obzriet a v pohode,majú to tam peknučké,personál aj lekári sú tiež fajn a ja to mám najbližšie.Predtím som zvažovala aj NZ...🙂

katty17
14. jún 2010

alexa, zrzi, mne sa zda ze porodna asistenka z kramarov mi vravela ze na prvej dobe porodnej nesmie byt partner len na kramaroch. v ruzinove urcite moze byt , a mam pocit ze aj na antolskej.

agika1982
14. jún 2010

@oacka to treba vybavit na matrike...a staci ak pojde tvoj muz na 5-6 den po porode s obcianskymi

zrzulka
14. jún 2010

@achojka ved prave kvoli tej spolocnosti hlavne, vsak on pomoct nepomoze ale moze podporit a aspon sa robit ze chape 😀

ribike
14. jún 2010

@zrzulka Ja mám s mojou maminou super vztah sme ako kamošky,asi preto že je mladunká má iba 39rokov🙂

adelaine
14. jún 2010

..juj, veru ..par hodin samoty a pravidelnych bolesti...a zo stola by ma
viezli nie na sestonedelie ale do Pezinka na psychiatriu.

...ja som velmi rada, ze moj mm tam pojde so mnou, aj ked
na samotny porod sa neciti...
vacsinou kocky co pisali,
ze si ani okolie neuvedomovali, ked tlacili...

moj mm a epidural su dva svetle body v jednej neistote zvanej porod 😒

achojka
14. jún 2010

@zrzulka No ved presne tak, aby ta tam mal kto podrzat psychicky. A mne ten moj este aj misky drzal, lebo som od bolesti vracala, chudatko moje, sa cudujem, ze to tam somnou vydrzal 😀

zrzulka
14. jún 2010

@ribike myslim ze budes spokojna, keby som mala ako chodit na poradne (nejazdim autom) tak nevaham a urcite idem rodit mimo ba ale takto je to pohodlnejsie i ked viem ako to prebieha v ba nemocniciach. nastastie nie som narocna tak to nejako vydrzim tych par nutnych dni pobytu v nemocnici....

zrzulka
14. jún 2010

@ribike to je perfektne, aj ja by som chcela aby sme mali s dcerou taky vztah 😀 ja s mojou mamou vychadzam ale zeby som ju chcela mat pri porode? az tak blizke sme si neni....

zrzulka
14. jún 2010

@achojka zlaty... co pre nas ti muzici nevytrpia. Moj mi tiez po tom tak dakoval ze som sa citila tak vynimocne a pritom som nic vynimocne nespravila. Ale dodnes podpichuje ze ved ta bolest sa da vydrzat ked to on zvladol 😀 😀 😀

agika1982
14. jún 2010

ozaj kocky, co hovorite na volby??? moja mamina povedala len to,ze mysli na mna aby nezrusili to kocikovne, bo sa budu utahovat opasky......a ja vravim,ze katastrofa

zrzulka
14. jún 2010

@adelaine ja som si to velmi dobre uvedomovala 😀 traja lekari jak v divadle stali pri mne. dodnes si pamatam co mi hovorili....uplne vsetko do detailov si z porodu pamatam...

achojka
14. jún 2010

@zrzulka Akoze si nic vynimocne nespravila??????? 😕 Ved is mu priviedla na svet krasnu dcerku.

zrzulka
14. jún 2010

@agika1982 neboj sa ved to bude aktualne az od septembra, dovtedy by sme mali dostat tie eurase i ked neviem neviem kolko to trva. tam su urcite podmienky na vyplatenie

zrzulka
14. jún 2010

@achojka to ano ale ved je aj moja... ja to tak neberiem ze jemu... priviedla som ju nam :O))))

achojka
14. jún 2010

@agika1982 Ja si myslim, ze keby to aj zrusili, tak nas sa to uz nedotkne. Ved v parlamente budu mat teraz prazdniny, a v septembry, ked zacnu rokovat budes mat prispevok uz davno v penazenke 😀

agika1982
14. jún 2010

@zrzulka no co viem je jedina podmienka, dieta musi mat 28 dni....ci este nieco???

agika1982
14. jún 2010

@achojka to hej,ale aj keby to zrusili potom,myslim ze je to dost neferove voci ostatnym tehulkam....ved ta financna pomoc je predsalen nieco....

zrzulka
14. jún 2010

baby ale ved to rusit nebudu, preco by mali???? podla mna si to skor na daniach naberu.... akoze zmeny nas cakaju brutalne si myslim....

achojka
14. jún 2010

@zrzulka Oni to vyplacaju tak, ze ten prispevok na dieta okolo 4000 Sk vyplacaju hned po porode, a ten priplatok k prispevku okolo 21000,- SK vyplacaju po tom, ako ti lekarka potvrdi, ze ma babo uz 30 dni.

zrzulka
14. jún 2010

@agika1982 ano ... ale kym ti to socialka vyplati tak prejde nejaky cas....

ribike
14. jún 2010

@zrzulka Mnohé kamošky sa mi čudujú🙂Dúfam aj ja že budeme mat s dcérkov dobrý vztah🙂Ale s otcom ho mám o to horší☹ No bez auta je to tažké ja šoférujem skoro každýden lebo bývam na dedine 8km od mesta...ale niekedy som z toho už unavená...

achojka
14. jún 2010

@agika1982 Ja si aj tak myslim, ze to rusit nebudu, minimalne najblizsiu dobu nie. Oni nebudu robit take radikalne zmeny. Hovoril to aj moj manzel, a on teda je v parlamente skoro kazdy den, tak vie, o com to tam je.

achojka
14. jún 2010

@zrzulka To nevyplaca socialka ale UPSVAR, a mne to doslo dost rychlo, co si pamatam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre