Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
24. apr 2010

ahoj Katty,tak vybavicku uz mas paradnu krasnucnu,ruzovu ako ja 😉 hej kupovala som tie poporodne stahovacie nohavicky,velkost sa kupuje podla toho kolko si mala v pase pred porodom..ja som si kupila 65 ky,a chcem este kupit niaku dobru podprdu,ale to musim omrknut nazivo,pozriem na Kosickej,a v Auparku tam hore ci nemaju...

mirka285
24. apr 2010

mojalili vydrz 🙂 🙂 🙂

dugyna
24. apr 2010

mirka monline alebo kto mozte podte do sukromia dik

adka1311
24. apr 2010

katy vitaj s5..... 😀
ako ti dopadla ta chirurgia? bol ten slepak OK???ci ta operovali?
pekne vecicky si pokupila....

dugyna
24. apr 2010

kocky vy ste dneska vsetky ake pracovite 😀 teda vasi mm
mojalili tak ty si sikovnica

dugyna
24. apr 2010

katty super ze ste uz doma

adka1311
24. apr 2010

mojalili - drz sa...neboj, babo je OK a ty skus viac oddychovat... ak sa da....kedze este musis 2 tyzdne tahat v skole 😝

katty17
24. apr 2010

adka, nakoniec nemusela byt operacia. vraj mam v sebe nejaku bakteriu ci bacil, ci co, ktory vraj keby sme neliecili, mohol by narobit trosku zla. ale malinka nieje ohrozena. vraj by to poskodilo len maminke ak by sme to nepodchytili. tak som velmi rada ze prisli na koren urazu 🙂 .
Miri, ze dost dobra komoda !!! 😉

kristip
24. apr 2010

dugy - byvam v BA uz cca 11. rok - stredna skola, vysoka. Teraz byvame v podnajme, v Karlovke, v dome v garzonke, kt. je urobena z garaze. Byvalo sa tu dobre, ale uz sa velmi tesim do vlastneho....no "vlastneho"(hypoteka). A je tu hlavne hrozna tma a otvarat sa da len jedno okno, takze teraz, ked som stale doma, mam pocit, ze sa dusim...
V Petrzalke budeme byvat na Znievskej - pri Drazdiaku, Antolskej...

Luminka - Luby, ano som to ja. Vladka Ludmova ma tu uz objavila a pisala, ze si tu aj ty, tak ja som uz aj pokukala tvoje fotky... 🙂

Adka - lezim, lebo mi klenba tlaci na krcok a mam ureaplazmu (hoci, mozno uz nie, lebo som brala antibiotika) a ta byva vraj niekedy pricinou predcasnych porodov. Po poslednej poradni sa to vraj zlepsilo, ale mam este lezat. Ja to uz ale citim, kedy je to horsie a kedy lepsie a tak si trosku obcas aj pochodim po byte. Zajtra teda mozno absolvujem malu prechadzku. Ale je to fakt brutal to lezanie. Ja sa hlavne bojim, ze budem z toho taka oslabena, ze ani nebudem vladat po porode.
a ty preco musis lezat? Tiez mas podlozeny zadok a nohy?

katty17
24. apr 2010

dugy citam postupne vsetko co zazivas. to je akoby som knihu citala. dokonca dvojdielnu, tolko je toho 😉

alexandra0409
24. apr 2010

ahojte

dugyna
24. apr 2010

mojalili vydrz neboj malinke je urcite ok

dugyna
24. apr 2010

juj katty ked budem mat cas a chut napisemasi roman a nasich susedoch nad nami..pajprv ty zo 4 detmi...a potom tyto co prerabaju 9tt...dnes im uz nadaval dalsia suseda na chodbe tak som sa k nej pridala

dugyna
24. apr 2010

katty to je super ze zitsili pricinu a podchytili ju tesimnsa s tebou 😉
katty aj v sukromnej pisem...ak chces...

mirka285
24. apr 2010

Katty musis sa setrit,aspon ze ta operacia nemusela byt..uz to musime doklepat do konca 🙂

dugyna
24. apr 2010

alexandra a ty mas kolko deti?

oacka
24. apr 2010

čaute kočeny!!!!! čítam samé zdravotné problémy...držím všetkým palce,nech všetko zlé ustúpi a môžte si uživať jarné slniečko a jarné tehulkovanie v pohode, ve´d už nám to riadne ubieha!
Mojalili, vždy sa dodrbe všetko,čo môže.... hrozné,ešteže si taká silná povaha, ty to zvládneš a malý valibuk tiež. pozre na svojho pipíka a hneď sa poteší! 🙂 🙂 🙂
Ja som sa bola opaľovať na záhrade a celá rodina sadila zemáky. má to aj výhody, byť v ôsmom mesiac! odvčera som!

mojalili
24. apr 2010

Vitaj Alexandra medzi nami julovkami.... cakas babatko tiez v juli? nemas to v pase.... 🙂

mojalili
24. apr 2010

No kočky, ja mam taketo dobreho brata, povedal, ze mame ist na oslavu do BA k mm bratovi a on nam sam vymaluje celu izbu.....no super 🙂 on je moj poklad...

katty17
24. apr 2010

ahoj alexandra. ako vidim julovky sa rozrastaju a rozrastaju 😉 neustale pribudaju nove mamicky julovky. Maxi, moze opat doplnit zoznam s informaciami o novu julovku 😉

adka1311
24. apr 2010

alexandra a kedy mas vlastne termin???? nemas to vyplnene v pase....a co cakas chlapca ci dievcatko?

dugyna
24. apr 2010

mojalili super..to mas fakt super brata 🙂

adelaine
24. apr 2010

babeny, som mrtva, az teraz som si sadla...uz nevladzem....
chodim vsade slimacim krokom, vsade posedavam...a to ma cakaju este 2 mesiace,
tusim sa potom ani nevygulam hore schodami 😖
necitim si nohy, budem ich mat mega opuchnute...neznasam to 😢

kocky, chcem sa opytat ohladom detskej kozmetiky,
udjne je najlepsie detske mydlo a uplne obyc rybacia mast na ritku,
ale chcem sa opytat ohladom teloveho mlieka ci olejceka, co je lepsie,
a ktora znacka je najlepsie znasana? voobec si neviem vybrat, je toho spustu...

achojka
24. apr 2010

adeline: ja som pre maleho pouzivala na kupanie obycajne detske mydlo, na ritku mu najlepsie pasoval Nivea baby na zapareniny. A po kupeli som ho zo zaciatku natierala olivovym olejcekom kupenym v lekarni, to je priamo urceny pre deticky, a neskor som pouzivala Nivea telove mliecko. Ono treba vyskusat, co dietatku pasuje najlepsie. 😀

mirka285
24. apr 2010

napr. segra pouziva obycajnu modru indulonu,povedala ze jej najviac vyhovuje,teda malemu...takze je to indi vidi,moj Tomas napr. nemohol absolutne nic 😲

tinka349
24. apr 2010

dakujem za vase rady 😵 pouzivalasom snas vsetky pastu - meridol, sensodyne, parodontax, elmex a teraz frcim na lacalut...kefku mam total jemnu - parodontax, stetinky ma ako vlasky makke....

a kupila som si tu vodicku Corsodyl, snad do pondelka prezijem 😖

inak ako vikendujete ? ja sa zajtra chystam upiect satocky z listkoveho cesta naplnene jablkami 😀 dnes to robila babka a bolo to baaaajecne 😝

Tak pekny vecer vam prajem

janka_michal
24. apr 2010

ahooojte..bude to trosku odveci co vam poslem..ale tak po namahavom dni to hadam kazdu z vas rozveselí..ja som sa na tom tak strasne smiala, ze mi az slzy tiekli.. 🙂 alebo sem poslem toho trosku viac..nieco na pobavenie a nieco take mileee a vsak uvidíte, ale to jak vyplasit chlapa to odporúcam 😀

https://www.youtube.com/watch?v=NZMxVWIO7Sk


https://www.youtube.com/watch?v=H6A0JU5pPnA


https://www.youtube.com/watch?v=jVihkQovy2w


https://www.youtube.com/watch?v=E-E5wmGrqC0
nebbia
24. apr 2010

adelaine,ja som malej na ritku pourivala cele plienkove obdobie len rybaciu mast.Je tojednotka v boji proti zapareninam.Urcite ju budem pouzivat aj pri druhom.

nebbia
24. apr 2010

Modra indulona ma velmi dobre zlozenie,mam to prekonzultovane aj s koznym lekarom.Velmi dobre premastuje pokozku a moze sa pouzivat aj u exematikov.

tinka349
24. apr 2010

janka - toto posledne bolo najlepsie 😀 fajne som sa narehotala pred spanim 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre