Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
3. máj 2010

kupovali sme ho v Baumaxe a veru ked tam nabuduce pojdeme, pozriem vyrobcu/oni ho totizto este stale predavaju/ a napisem mu...je mi luto kazdeho kto si ho kupi a dojde na to az potom ked mu uz stoji v kupelni..neverim ze nemali na to ziadne reklamacie,ved to im musel kazdy reklamovat,akurat ze asi seru na to ☹

oacka
3. máj 2010

sunny,Šmudielku sa bude krááááááásne spinkať!

drievko
3. máj 2010

z baumaxu asi nic okrem drobností!!! veru nikomu sa to asi nechce davat dolu ked je to uz ma namontovane!

drievko
3. máj 2010

sunny mas krasnu zavinovacku kde si kupila?

sunnygirl
3. máj 2010

Tak už som pridala foto, tak ak chcete kuknite do albumu.
Mne z pampyshopu prišli veci veľmi rýchlo, za dva týždne.....ale to asi závisí aj od toho akú veľkú sadu chcete do postieľky, keďže to robia na objednávku. Inak, prišlo to veľmi pekne pobalené, obliečka aj mantinel kvalitný materiál. Ešte som nepozrela výplň do obliečok (vankúš+perinku).

😉 😉 😉 😉 pekné, teším sa

sunnygirl
3. máj 2010

oacka.... 😉 inak čo si vybrala do postieľky pre Kristínku sa páčila aj mne, zelená ja super, len pre mňa bola hold veľmi drahá, ale je to krásne 😵 😵 😵

Drievko, kúpila som to cez modrého koníka, chcela som inú, nie tie čo všade predávajú. 😉

achojka
3. máj 2010

Ahojte. Aj ja som bola dnes na poradni a na uzv. Glukozovi test je v poriadku, tak sa tesim, lebo som sa bala, kedze toho sladkeho teraz pojem na kila. Babetko ma 1400 g, a pohlavie nam lekarka nepovedala, takze nevieme.

oacka
3. máj 2010

šak ,moj muž si všimol objednávku,lebo som nezavrela okno v compe, a dosť sa čudoval,že je to fest drahé... ale ja si zas myslím,že budúca babka to bude chcieť platiť...vyšťavím ju úplne. 🙂
achojka,tak to je na porazenie,že v 29tt nevidí pohlavie...alebo máte takkú extrémnu hanblivku?

tatianka.g
3. máj 2010

drievko kde si kupila quinny? a ako si s nim zatial spokojna? mne sa moc paci ale zvazujem este aj x lander

maxara
3. máj 2010

mirka 😀 😀 no nie zeby sa prasilo na babatko, ale tak vseobecne.. no ale ja to tiez vnimam ako zaclonu.. takze ked ho uz mam darovany, natiahnem ho a uvidim.. ved dole sa da lahko.. 😀
tatianka - ak rozmyslas medzi quinny a x-lander, tak x-lander pokojne vynechaj.. podla mna by si lutovala

tatianka.g
3. máj 2010

oacka ten komplet je nadherny trosku drahy ale krasny nam by sa aj hodil do izbicky, manzel sa do nej konecne pustil, takze tento tyzden by mala byt z casti hotova

tatianka.g
3. máj 2010

maxara preco?

tatianka.g
3. máj 2010

ja chcem kupit tiez nejaku sadu ale nechcem tam mat baldachyn, da sa na tej stranke aj nejako kombinovat?

maxara
3. máj 2010

tatianka - X lander vyzera dobre, ale celkovo ma taky cudny sposob monotvania a skladania.. ak planujes napr vymienat vanicku za vajicko, alebo celkovo jazdit s nim autom, budes nadavat..

alllexa
3. máj 2010

Katty - ano, rada by som sla aj na buduci pondelok.
Aky samoopalovaci krem pouzivas? Lebo niekde som citala, ze by nemal obsahovat dihydroxyaceton, ked je to pre tehotnu...
Potom tie fotky, dufam, zverejnis, som zvedava!
A kde sa to davas fotit?

Oacka - no ani mojmu babu stale nevedia urcit pohlavie:/

oacka
3. máj 2010

tatianka, na tej stránke sú rôzne druhy sád,aj bez baldachýnu, dokonca môžeš každú časť kúpiť zvlášť... my máme zelený nbytok v spálni a aj obliečky mám viaceré do zelena,tak sa to bude hodiť... aj pre druhé bábo,ak by sa podarilo... 🙂

drievko
3. máj 2010

tatianka tento kocik je uzasny mam ho po neterke! lahko sa sklada je je aj ľahký!

oacka
3. máj 2010

alexa, to vážne? boli ste aj na tých 3D ultrazvukoch a nič? no ddúfam,že nás neoklamali a nebude to chalan.....

oacka
3. máj 2010

používate samoopaľováky???? to sa môže? joj, aj ja chcem, ale sa bojím...

miki060707
3. máj 2010

ahojte a už som tu zase, no erii, aj moja malá je celá svokra, s tým už nič nenarobiš... 😉 teda ona je celý tata a tata je celá svokra, .....hlavne nech je to zdravučké...

tatianka.g
3. máj 2010

stale viac sa ku quinny priklaname, aj farebne sa nam pacia kombinacie, a cenovo je asi tiez trosku vyhodnejsi ako x lander
my budeme mat vanilkovo lipovu izbicku, tak sa budeme snazit takto ladit doplnky
my tiez este nemame presne urcene pohlavie, vraj vyzera to na chlapca ale ak to bude dievcatko tak sa na gynekologicku nemame hnevat

alllexa
3. máj 2010

Oacka - no na 3D som nebola... Bola som na normalnom v 20. a 30. tyzdni a male sa stale tocilo a nechcelo sa ukazat... Takze asi az pri porode zistim...

oacka
3. máj 2010

joj, mňa by porazilo,keby som nevedela pohlavie,ale aj tak, môže to nakoniec dopadnúť všelijako... miki,podľa mňa bude aj naša malá na muža a teda na svokru. hlavne nech po nej nemá povahu, výzor môže! 😀 😀 😀 😀

miki060707
3. máj 2010

tatianka a chceš kupovať nový x lander, ja som sa minulý týžden rozprávala s jednou maminou, to je mm bratranca žena a ona tušim chce predávať x lander zelený....

drievko
3. máj 2010

Prisiel mm s malou ,idem pa pa zajtra!

luminkasp
3. máj 2010

ahojte, ja som strasne unavena, uz robim posledne upravy u nas hore v dome, nabytok je uz takmer plny veci, postielka zmontovana, mala uz spi tiez v novej posteli, vsetko poprestavene a ja som neuveritelne unavena a podrazdena, odnesu si to snad vsetci 😔

adelaine
3. máj 2010

alllexa, ja tiez budem rodit v Ruzinove, chcem si tam zazmluvnit aj lekara....a chcem sa ta opytat na ten predporodny kurz v nemocnici, o ktorom si pisala ...pisu tam, ze prvy pondelok v mesiaci, to znamena, ze kurz v maji uz nebude? ☹

inak ja idem v pondelok 10.5. do Ruzinova na prednasku o PEDA, ale radsej by som absolvovala nieco pre mna s vacsim prinosom.

ericica
3. máj 2010

ja idem v nedelu pre kocik uz sa velmi tesim potom hodim fotos.....

ericica
3. máj 2010

mirka no to mas pravdu svokra bude cela vytesena ze mala je po nej ,ale rozmaznavat si ju rozhodne nenecham 😠

alllexa
3. máj 2010

Adelaine - prvy pondelok v mesiaci vzdy zacina kurz, a su tam tusim 3 prednasky - o porode, o epiduralke, o dojceni. Teraz bola prednaska o porode, takze ta dalsi, co bude o porode, bude az 7. juna.
Inak, v podstate to bolo o tom, kedy treba ist do nemocnice, o porodnych dobach - to najdes aj na nete. Take konkretne veci, co sa tykaju Ruzinova - tak ze kde treba ist na prijem (to sa ide z boku) a potom info o tom, ze si treba dopredu vybavit epiduralku, kolko sa za co plati a pod. Je to aj tu: http://www.nspr.sk/Nemocnica-Ruzinov/ruzinov/ru...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre