Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

achojka
14. máj 2010

kafoditka, a hrozi ti cisarsky?

kafoditka
14. máj 2010

nie nie achojka, moj doki mi sice povedal, ze mam uzsiu panvu, ale dufam, ze budem rodit klasicky.. Uvidim, co mi povie porodnicka na Antolskej..

achojka
14. máj 2010

A ake mas rozmery? Dolezity je ten posledny rozmer. Mal by byt 19-20 cm. Ja ho mam 17 cm a maly sa nezmestil

achojka
14. máj 2010

A ku komu ides rodit na antolsku??

kafoditka
14. máj 2010

pockaj, hned to pohladam..

kafoditka
14. máj 2010

achojka, posledny rozmer mam 19.. a idem k dr. Bertoldovej..

achojka
14. máj 2010

Tak to mas v pohode, to by si nemala mat problem, myslim. A ides si ju aj zajednat? Ja idem tiez na antolsku rodit.

kafoditka
14. máj 2010

Achojka mas IP 😉
Dobru nocku, akurat mi dosiel manzel z prace, tak paaaa

tutifruti
15. máj 2010

Dobré ráno kinderká..... 😀
Dlhsie som tu nebola, tak dúfam, že žiadna z vás si svoje prekvpako ešte nevybrala.... a všetko je tak, ako má byť.... 😉
Ja som posledné dni ubolená, uvzdychaná..... Mám nizky tlak..... až sa mi parkát stalo, že sa mi už "slimáky" začali robiť pred očami, skoro som odpadla.... 😒
Bola som tiež z mužom v Olomovci, že si možno vyberiem kočík, tak sa mi taká zlatá žila sprvila až strach.... ☹
Do toho som ako šiši umývala okná..... lebo konečne nám zateplili našu stranu paneláku, tak som sa tak dorobila, čo som myslela, že porodím, alebo mi malý vypadne von, čo mi tak tlačí na panvu, konečník.... všade.....

Dnes majú naše baby vystúpenie.... /tancujú a spievajú vo folklórnom súbore/... Obe sú choré, Alžbetka má ATB a to má na úvod spievať sólo..... ale tešia sa, akurát je u nás hnusné počasie, tak som zvedavá, či neochorejú ešte viac......

No a idem aspon prebehnút očami čo ste popísali, aby som vedela, čo je nové.... 🙂

mirka285
15. máj 2010

dobre ranko 🙂 tak ja len na skok,dnesna noc celkom ok,Kafko takze sama doma,ako dobre to padne ze?tak si to pekne uzi,ja idem do tych Piestan,akurat mam dilemu ci si mam umyt vlasy nech nevyzeram jak sedlana,tak idem kuk do zrkadla a prehodnotim 🙂 moc toho nepopiste nech vas stihnem docitat,prajem pekny aj ked uprsany den 😉

kafoditka
15. máj 2010

Bre ranko, tak to vypada na celkom pekny den 😉 Ja ho budem mat pekny urcite, lebo som dnes SAMA doma - no neuveritelne!!! 😀 Idem trochu upratat, umyt okno v kuchyni a na obed si spravim ryzovu kasu sladku, mnam - Mirka ma vcera navnadila 😉

Tutti - sak sa trochu setri prosim ta, na spinave okna nepozeraj, radsej zatiahni zaluzie 😉 a keby sa to nedalo, tak pekne zapriahni manzelika 😀

oacka
15. máj 2010

ahojte! aj ja som dnes celý deň sama doma,mm zarezáva na chate. teda ja som dnes spala hrozne,furt som sa otáčala a zobudila som aj chuddáka mm. vaši sa nezobudia,keď sa prevaľujete ako veľryby? moj bol stále hore a ma ľutoval... a to o pol siedmej vstával...

zrzulka
15. máj 2010

babulky neuverite ale maly nam dnes zachranil nas byt ....inak by sme vyhoreli 😒

zrzulka
15. máj 2010

a my mohli byvat tak pod mostom, normalne mi je az nanic ked si spomeniem co vsetko sa mohlo stat....

kafoditka
15. máj 2010

zrzi a co sa stalo? teda nastastie nestalo....?

zrzulka
15. máj 2010

Moj muz siel s malou na polovnicke slavnosti, kedze ja sa citim tak jak citim tak som nesla ze si konecne oddychnem aspon cez vikend. keby bolo vsetko ok tak urcite idem s nimi (vacsinou chodime vsade spolu) Muz namiesto toho aby sporak vypol len stlmil. ja som si to vobec nevsimla. Az zrazu citim nejaky smrad, beham po byte ze co to je.... Nikde nic. Tak reku asi zvonku nejaky smrad.... Ale nedalo mi to, otvorim balkon a vonku nic. tak chodim dalej a hladam. jedine stastie ze som ostala doma... Ved od toho hrnca by sa chytili utierky a pokracovalo dalej. takze nas maly nas vlastne zachranil.... Uz zacinam chapat ako je myslene ked sa povie vsetko zle je na nieco dobre....

zrzulka
15. máj 2010

Muz ani neuveri ked mu to budem hovorit....

kafoditka
15. máj 2010

Fuha Zrzi, este ze si ostala doma 😒 chvala bohu, ze sa nic nestalo..

zrzulka
15. máj 2010

veru a to som sa chystala ze ved pojdem s nimi, len mi volali z Eurovei ze dostali kresielka (zalubila som sa do jedneho uzasneho zabacieho) a ze dnes uz budu na predajni. tak reku ved ked pojdeme poobede tam tak to by som uz nezvladala tolko behat... nas anjel strazny nad nami bdie. Staci chvilka nepozornosti a mohlo byt vsetko inak 😒 😒 😒 este ze muz nie je doma lebo by som mu tak vynadala od strachu co sa mohlo stat. takto kym pridu sa ukludnim aspon. ved on za to nemoze. ked sme byvali u nasich aj mne sa to stalo ale to uz aj plamene slahali.... 😒

mojalili
15. máj 2010

Ach jo, ale ten den pekne zacina 😒 Zrzi, veru esteze mame niekde v podvedomi ten 6. zmysel. chvalabohu to nedopadlo zle.

Tuti, kasli na okna, neutecu a oddychni si.

Ja som sa prevalovala celu noc, boleli ma krize z tolkeho lezania, uz neviem ako si mam lahnut. Danko ma v bruchu tusim DISCO MARATON, ved on je stale hore, ale uz to nie je TUK TUK, ale riadne tocenia a bolestive...

Isli sme rano opatrit sliepky a zajace svokrovcom,ze pojdem na cerstvy vzduch a do Lidlu kupit dzusiky, baby myslela som, ze maly ide von.. 😒 AVed ja uz neurobim ani par krokov... ☹ ☹ ☹
Este tyzden, nech mame ukonceny 36.tt, musim vydrzat....pretoze v MYJAVE sa rodi az od 36.tt, inak by som musela do BA alebo do TT. Az mi je do placu, ze som taka nemotorna a nepouzitelna.... 😢

zrzulka
15. máj 2010

Ale inak som tiez ako mechom prastena, niezeby som pozrela hned na sporak ale ja kukam na pracku (akurat som prala) cucham lepidlo (lepila som nieco) mne ani nedoslo ze horime 😒 V nasom panelaku uz viackrat horelo....

zrzulka
15. máj 2010

preto som myslela ze zase niekto zaspal pri vareni obeda... ja truba

zrzulka
15. máj 2010

mojalili chaopem ako sa citis, ja som tiez na tom podobne, tiez som na nervy sama zo seba ze nezvladam to co predtym ze ma vsetko picha boli. Tiez som nevedela vecer zaspat. Muz uz chrnel a ja sa len prevalovala, pocitala ovecky 😒

oacka
15. máj 2010

jaj zrzi hlavne,že všetko dobre dopadlo! s tým čuchaním si mi pripomenula Silvester u našich,keď všetci obviňovali nášho psa, že sa vykakal v spálni a nakoniec sa zistilo,že to až z garáže smrdí batéria v nabíjačke, taká bola prehriata, že skoro zhorel dom! no chlapi!

drievko
15. máj 2010

Ahoj babulky! Aj ja som sama doma! ☹
Mojali uz ked raz zacnes lezat ako tehu a potom sa postavíš ze daco porobíš vsetko bolí!!!!to uz dobojujes neboj !
Mne staci ked idem na poradnu alebo sa sprchujem a som hotova !!!!

mojalili
15. máj 2010

Hej Drievko, od kolkeho tt lezis? Nezavidim veru, teraz vidim, ako sa citis...manzel odchadzal, siel robit do rodic. domu (nas buduci domcek, kde ma stale kancelariu) uctovnictvo, tak si privyraba.....a hovori, ze sak ked mi bude lepsie, mohla by som povysavat. JA by som aj, ale co ked sa bojim...Drievko, kde mas malicku? Moja je u mojich rodicov,volala som s nimi, ma sa super, sak jej tam skacu okolo prdele....doma to tak nema, ja som tvrda... 🙂

alllexa
15. máj 2010

Zrzi - uff, esteze to cele dobre dopadlo! Radsej nedavat v blizkosti sporaka nic horlave... Ja ked na nieco zabudnem, tak ma vacsinou upozorni nejake sycanie (voda z hrnca vykypi) alebo zapach spaleneho jedla🙂. Ale zase u nas sa manzel sporaka ani nedotkne, takze viem, ze len ja vypinam plyn a ked to neurobim ja, tak je jasne, ze este hori.

Oacka, Zrzi - ked nemozete zaspat, skuste si nieco precitat, to vas unavi... Ja sice frflem, ze mm chodi spavat neskor ako ja, ale zase ked nemozem spat, tak mozem vyjst zo spalne a pokecat s nim, hoci ked je zabraty do pocitacovej hry, tak nevnima🙂

Mojalili - drz sa, uz to nepotrva dlho!

Aj ja som teraz sama doma, doteraz som varila a vesala pradlo, normalne ma to unavilo...

Ozaj, kupujete pre babatka kolotoce nad postielku? Pocula som, ze je to dobra vec, ale tie ceny su otras. Take obycajne a chudobne stoja okolo 20 EUR a ostatne 45 a viac... Dokonca su aj take za 80!

carrie84
15. máj 2010

Zrzi - teda esteze si fakt bola doma! Som rada, ze sa nic horsie nestalo 🙂

Babule, vidim, ze dnes je klub opustenych zien. Ja som doma skoro stale sama. Tiez len lezim a ked nahodou nieco spravim alebo niekam vybehnem - tak konecna - som uplne hotova, zadychana a nevladzem. Ja, ktora som bola neustale v pohybe a stale som mala nejake aktivity 😒

adelaine
15. máj 2010

ahojte, mne sa ma akurat vratit mm z Brna, bol tam vyhodit peniaze za objektiv, ktory surne potrebuje 🙄
esteze ja idem v utorok ku kadernicke na melir a strihanie 😎

inak allexa, podla mojho nazoru, kolotoc teraz vobec nemusis riesit,
babetko vnima tieto veci a aktivne sa im venuje asi od 3. mes.,
dovtedy ti mozno z pribuznych kolotoc prinesie, alebo kukni na bazar, tam su urcite lacnejsie..

mojalili
15. máj 2010

Alexa, ja mam kolotoc nad postielkou, pozri moj album. Mam ho este po prvej dcerke, vysiel ma cca 10€, takze som v soku, ze to tak podrazelo.... 😒
Carrie - ked vas citam, tak sa vytesujem, ze som uz v 36.tt. Boze, ako som si ja hovorila, ze budem aktivna, budem cvicit, nech je zo mna kocka a vyzeram ako po LILI, vysportovana....a prd prd cililing------zdrav. stav nedovoli a mna to SEREEEE.
Ako to robia vsetky tie modelky a herecky, ze maju stale usmev na perach, namalovane, vycesane, ešte aj na cvicenia chodia...aj ja chceeeeeem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre