Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
18. máj 2010

aj my sme uz poobede,dnes bol taky nezdravy,same polotovary,pecene zemiaciky,kuracie nugetky a tasticky plnene bylinkami a syrom...ale aspon slepacia polievka bola domaca a aj dresing s cesnakom som spravila tak nechcite vediet co mame za vonu v byte 😀 inak vcera som zistila ze moje deti sa budu volat ako deti tej hlasatelky Kmotrikovej-Tomasko a Linda..asi mame rovnaky vkus,hned mi je sympatickejsia 😉

meruska
18. máj 2010

oacka...ty si dnes bola u Dr.? ja mam poradnu vo stvrtok

oacka
18. máj 2010

ja mám šošovicovú polievku s fajnou klobáskou a tiež polotovar - jahodové guľky s grankom, už som si musela kúpiť druhé balenie,lebo za pár dní som jedno zožrala. veľmi mi to zachutilo...
koľko ste toho dnes popísali,idem to dočítať! carrie, bože, to teda bolo flambovanie! obočie si si neoflambovala?

oacka
18. máj 2010

bola som len u sestričky, vypísala papier a išla som do roboty, ale bola tam nejaká iná sestrička. a kooooooooopec pacientiek, nejako doki nestíhal...

meruska
18. máj 2010

on dost casto nestiha 🙂

bellablonde
18. máj 2010

caute zabky, ja len na skok, kym sa mi maly nezobudi,

akurat som sa vratila od diabetologicky aj s povinnou vybavou - glukomerom, tabulkami, informaciami... 😉

riesite mena, to je super tema na pokec, vidim ze aj moje meno Julinka sa tu casto objavuje 😵 😵 😀 chi
ja som s nim celkom spokojna, len ked mi niekto povie julka, mam chut mu vrazit 😝 ale ostatne varianty su celkom prijemne, jula ma tusim nevolal nikto (iba primaska v subore, ked som moc skripala ... kafko 😀 )

mne sa z chlapcenskych paci este aj ronald, ron, marcel, dominik
a presne ako pisala meruska, aj ja mam take "skusenosti" zo skoly, ze vsetky tamary boli strasne pomale, zato katariny brutal sikovne a z chalanov som tiez nemusela davidov, lebo to boli vsetko taki vychcalkovia 😀

no a uz doobeda som sa sulala na detskych vyrokoch, strasska aj ty si pridala dooost dobru hlasku s tou ivetou 😀 😀 😀 😀

bellablonde
18. máj 2010

jaaaaj a este som chcela taku perlicku spomenut:
siroko daleko som nepoznala nikoho s mojim menom julia az ked som sa spoznala s mojim manzelom, zistila som, ze jeho babka, mama, teta z nejakeho kolena, dokonca aj sestra su vsetko julie .... no proste totalny klan julii v jednej rodine... a vlastne aj moja nevlastna babka presporacka (dedo sa 2x ozenil na stare kolena) sa volala juliana 😎

mirka285
18. máj 2010

kocky idem k mame piect rebarborovu strudlu 😝

leanax
18. máj 2010

Ahojte! Dobre, že som sem nakukla , možno nájdem inšpiráciu na zajtrajší obed. Stále rozmýšľam čo variť 😅 . Dnes som urobila fajnúú plnenú papriku. 😀

strasska
18. máj 2010

bella ja mam sesterku julku a aj moja najlepsia kamoska z gympla, ja julky vnimam ako take papulky, tak zdravo asertivne

ericica
18. máj 2010

monline preco tajomne???neni vidiet tvar?
tak v 36 hodim foto celeho tela aj s tvarou 😵

ericica
18. máj 2010

drievko a co povedala zuzka na kocik???tak pod este nam zostal pozyvam ta nan....aj s malou 😉

katty17
18. máj 2010

prijemnu temu ste zvolili 🙂 peknucke mena ste si zvolili. mne osobne sa Julia zacalo tiez velmi pacit. kamoska dala malej meno Julia a velmi jej to sekne 🙂 . my sme zvolili meno Sandra. len to som este netusila ze sa nenachadza v slovenskom kalendari. co uz. musime jej najst datum kedy bude mat meninky 🙂 chlapcenske sa mi paci christian, filip, riško, dominik.. ale celkom sa mi zacalo pacit aj meno Matuš a Gabriel 🙂 Miri, to bude asi tym tvojim Gabkom 🙂))))
jooooj lenax, taku plnenu papriku mozem aj ja. mnami. ale ani tie bryndzaky nezneju zle 😉 .

meruska
18. máj 2010

uz nehovorte tolko o tom jedle...ved ja tu koncim az o 16-tej a este kym sa dogulam domov...az vtedy ma cakaju dobrotky

meruska
18. máj 2010

budem mat plnene zapekane sampiony, mnamky 😝

leanax
18. máj 2010

meruska čítam , že si si vybrala meno Timotej , ja som si vybrala meno fínsko meno Timo, meniny má len vo finskom kalednári tuším 9.mája Ale ujltrazvuk mi ukázal, že budem mať dievčatko tak bude Ela. Je mi to jedno, len nech mi je ZDRAVÉ 😵

meruska
18. máj 2010

leanax ...ano Timotej- Timi- Timko ...mozno je nezvycajne, ale je slovenske a mne sa odjakziva pacilo....a nastastie moj mm si nanho rychlo zvykol...uz od dna kedy sme vedeli ze budeme traja, brusko oslovoval Timko 🙂 a to ani nevedel ci to bude na 100% chlapcek

meruska
18. máj 2010

a navyse sa velmi hodi k nasmu priezvisku 🙂

leanax
18. máj 2010

meruska - aj mm vybral meno Timo podľa speváka z jeho obľúbenej skupiny a mne sa to hneď zapáčilo tak som súhlasila, ale možno druhé bábo o 2-3 roky bude chlapček 😀 Ja sa už tak teším a zároveň bojím... Už by som to chcela mať za sebou 😵

meruska
18. máj 2010

leanax- dobry vyber mena 😉

drievko
18. máj 2010

eri: ved vies ze aj zuzke sa veeelmii paci !

ericica
18. máj 2010

viem moja len som bola zvedava co nan povedala....bo ho este nevidela.....ozaj vy uz mate kocik???

ericica
18. máj 2010

KOCKY zabudla som ako sa prihlasuje na fotoblog nasich fotiek....chcela by som pridat brusko....

luminkasp
18. máj 2010

ahojte kocky, ja som sa dnes vratila z poradne trochu smutna, mam dalsiu kontrolu o dva tyzdne, lebo dr sa nepaci ako malo sme pribrali, tak ci vobec priberame a ako, babule, mame iba 1500g, ale vraj je dlhan

adelaine
18. máj 2010

..tak uz som tu, konecne....
citim sa fantasticky, bola som u kadernicky, hned mi je lepsie,
ako malo mi staci k stastiu 😀

inak, rozoberate mena, mne sa pacia pre dievcata mena Hanka, Adelka,
mm o tom nechcel ani pocut , on chcel Luciu,
esteze mame chalana 🙂

a k mojmu menu, nemam rada, ked mi hovoria Martina, to akoby ma niekto kriztizoval...
radsej Mata, Matka, Tina...

luminkasp
18. máj 2010

kde ste vsetky?

alllexa
18. máj 2010

Ja som prave dosla z fotenia, som uplne mrtva od unavy...

adka1311
18. máj 2010

Luminka..... a to je velmi malo??? tych 1500? ved to je OK vaha v 31.tyzdni a ked si vezmes, ze UTZ moze klamat...aj 500g, tak neviem...
podla mna to bude v pohode...ale je fajn, ze ho opat uvidis uz o 2 tyzdne....neboj, bude to OK...a prietoky ti nerobil? lebo aj podla toho by zistil, ci ti placenta funguje tak ako ma....a ci babo vyzivuje dobre...

luminkasp
18. máj 2010

placenta je ok, no uvidime, povedal mi, ze `pritom aky je dlhy by mal vazit uz o dost viac, mne povedal, ze vahu ma na 28tt 😲 tak ale az tak moc nestresuj, mala bola mala cele tehu 😉

achojka
18. máj 2010

luminkasp: ako hovori adka, ultrazvuk moze klamat. Moju sesternicu strasily, ze bude mat strasne male babo, lebo mala teh. cukrovku, a este aj pred porodom jej robily uzv, a lekar povedal, ze mala nebude mat ani 2,5 kg, a ked sa mala narodila, boli prekvapeny, pretoze mala cez 3,5 kg

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre