Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

adelaine
31. máj 2010

oacka, meruska...mozno vas este bude merat,
lebo vnutorny rozmer malej panvy v oku mat nemoze...
a je sice pravdou, ze by sa to malo merat na zaciatku tehu,
ale je to rozne, kazdy lekar si to robi po svojom....

mne moj napr, naposledy bral krv v nejakom 2o tt,
odvtedy nic...teraz sa ho musim spytat, ci mi urobi
aspon ten vyter, co sa robi v 35, ci 36 tt na pritomnost streptokoka...
na vsetko sa musim pytat, inak mi nic nepovie, nic neurobi 😖

oacka
31. máj 2010

joj, bude mi chýbať, strašne som si naňho zvykla,veľmi mi vyhovuje. zlatý doktor. po porode mu isto niečo pekné donesiem. ale čo je so sestričkou? ona už tam nerobí?

strasska
31. máj 2010

@meruska moj Dr, je asi kamarat toho Vaseho, lebo mne tiez nic nemeral 😉

oacka
31. máj 2010

no mne už merať nebude,ja už chodím do porodnice na poradňu... a vraj sa to má merať na začiatku tehu...

karinnka
31. máj 2010

meruska 🙂 tak este nieeee....
Dievcata pozerala som sta 😉 hovaci pas po porode ale co predavaju oficialne po porode tak tie su male....Tak soot nasla toto
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8031296&tab=8
myslite ze to splni ucel?
Dakujem

mojalili
31. máj 2010

No ja som fakt zvedava, co bude so mnou zajtra. Krcok mam makky 2 cm, otvorena na spicku palca, ci ako to a CS sa mi upravilo z CS 8 na CS7, ale to som 2 tyzdne lezala a teraz stale chodim, tak uvidime, co bude 😉.

No muzik odisiel do prace, takze pre dcerku idem ja, no nevadi, esteze mam to auticko 😉 Aj by som sa presla, ale je to 1,5 km daleko 🙂

Mne lekar meral pri prvom babatku, teraz nie, asi ze som taka ista??? neviem

lenkaaninka
31. máj 2010

@erytrea ideš rodiť do tn že? aj si si dohodla lekára ?

lenkaaninka
31. máj 2010

mojalili kto vie možno ti aj dopomôže zajtra lekár či dnes ideš? ked máš také opuchy trošku si posťažuj a posuri ti to nie? či nechceš?

mojalili
31. máj 2010

@karinnka len sa spytaj, tie miery ci su po porode ci pred porodom brane,vsade to chcu inak.....Mne by sa nechcelo srat s tym zapinanim. A ten od MAderny Chicco ti nevyhovuje??? Ved ten XL by mal byt velky, ci nie? JA ma Mko a zda sa mi byt tak ci tak velky

meruska
31. máj 2010

žeby boli košicky lekari zabudlivi alebo lenivi? 🙂

achojka
31. máj 2010

@oacka Mna lekar meral aj pri Miskovi aj teraz na zaciatku tehu. Ja som citala tiez, ze by sa panva mala merat na zaciatku tehu, lebo ked zena priberie, a narastie jej brucho, a este ked je posledny mesiac klesnute nizsie sa uz neda tak dobre panva odmerat.

mojalili
31. máj 2010

@lenkaaninka veru chcem, a jednoznacne mu ukazem moje nohy a hlavne ruky, s tymi mam viac problemy. On rad dopomoze, tak uvidime. Ved sam sa vyjadril, ze musime pockat do 1.6. - to je zajtra a kludne mozeme ist, len som zvedava, ci to necha na nahodu ci pomoze tomu... 😉

oacka
31. máj 2010

alebo Košičanky od prírody široké???? 😀 😀 😀

meruska
31. máj 2010

😀 😀 😀

strasska
31. máj 2010

😀 😀 😀

achojka
31. máj 2010

Baby ono je to asi aj od vysky. Ked lekar vidi vysoku babu, tak ta by nemala mat problem. Mna napr. merali vsetci lekari s ktorymi som sa stretla pocas tehotenstva, kedze som nizka.

adelaine
31. máj 2010

achojka, aku mas vysku?

oacka
31. máj 2010

ja mám 1,67m, takže skôr nízka ako vysoká... ale nemeral ma...

meruska
31. máj 2010

oacka ..aj ja mam 1,67 😀

achojka
31. máj 2010

@adelaine Ja mam 155 cm

meruska
31. máj 2010

a rovnakeho lekara 😀 on take asi nemeria 😀

strasska
31. máj 2010

Baby, kde by som zohnala take tie zavinovacie bodynka, take co maju zapinanie spredu?

mima89
31. máj 2010

caute bambule, tak uz pomaly cakame na terminy ako tak pozeram... 😉
stale malujeme snad to stihneme do prichodu malej vsetko poupratovat a nachystat...uz mam vsetko pokupene len to dat dokopy 🙂

chcela som sa vas spytat ci nemate niektora skusenost s tymto-v oktobri som nastupila na vysku, ale od decembra tam nechodim-som tam stale zaevidovana, cakala som kym mi neposlu nejake vyrozumenie ze ma vyrazili alebo tak a doteraz nic, tak som dnes napisala ziadost o zanechanie studia...potom sa chcem nahlasit na urade prace a neviete ake dokumenty potrebujem ked tam pojdem?? uz ma z toho porazi....som zvedava ci mi odpisu, lebo inak ako dokazem ze som tam ,,chodila" ?

strasska
31. máj 2010

tak ja mam 1,75... tak pri takych obroch sa uz asi vobec nemeria 😀

mima89
31. máj 2010

a este ze ake tlacivo vam dal gynekolog?

achojka
31. máj 2010

Ale zase mam kamosku, ktora ma 170 cm a malu rodila cisarskym, pretoze ma tiez uzku panvu.

adelaine
31. máj 2010

..ja som tiez nizka...mam 165 cm

any23
31. máj 2010

drievko veru nemam nikoho,ani neviem koho vybrat vsak ti najlepsi doktori poodchadzali tak to asi necham na nahodu...V podstate je to jedno,ved doki pride az nakoniec,alebo ak sa nieco vyskytne,tak neviem...hadam to dako prezijem,hlavne nech je mimco v poriadku...ale jedno viem-lajtmanovi by som sa teda rada vyhla...nanho som len zle pocula...ale uharcek je vraj v pohode...

Inak mna tiez nikto nemeral,asi ze ked som vytlacila jedno,s druhym snad problem mat nebudem...a ja mam tak 165cm...

lenkamarkusova
31. máj 2010

ahojte.mne doktorka tiez este vobec panvu nemerala.tak teraz som v šoku....čo to tu čitam.ja ma termin na 21.jula.oddnes som doma z prace.čerpam dovolenku.a 8.6.idem na poradnua ma uz vypise na matersku.tak uz oddychujem.
poradte prosim-potrebujem vybavit nejake papiere niekde na uradoch este pred porodom?ake a kde?diky.

nika23t
31. máj 2010

Ahojte maminy 😉 No idem Vas citat, meskam asi 20 stran... Inak mne tiez nemerali, a tiez mam do 165 cm a dr vravi, ze babo je velke. A ja nemam nejake siroke boky, teraz mam 92 cm... Aj ked to asi od bokov nezalezi, co?
@adelaine - mojmu dr tiez musim vsetko pripominat, co nepoviem, to sa neriesi...
@mojalili - U Teba mi tie tyzdne tak strasne letia... No neskutocne. Ved o chvilu uz chodis s kociarikom. Tebe sa to uz na hodiny rata 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre