Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
31. máj 2010

Ja mam tiez 1,67 a nikto mi nemeral panvu...

bellablonde
31. máj 2010

@lenkamarkusova
@mima89
kocky tu je vsetko podrobne a prehladne popisane, co kde ako vybavit 😉
mimka ty to mas akesi zlozite... 😕 si si mala dat veci so skolou uz davnejsie do poriadku...rychlo zacni vybavovat

ja som tiez krpec 166

@strasska akurat vcera som videla zavinovacie bodynka vpredu v tescu ... u nas... ale si predstav, ze to boli vlastne tielka bez rukavov 😖 take asi nechces, ci? a este som bola v HM a tam mali krasne aj s dlhymi aj kratkymi rukavmi 2pack

drievko
31. máj 2010

@strasska H&M maju take aj ja som si tam kupovalan kuk moje foto!
Ja mam v tehu knizke vel. panvy odpisanu s predchadzajuceho teho.
@any23 fu lajtman je hnusný vies co mi povedal k...t ,ked som bola v apr. v nemocke! pítal sa ze ako? a ja ze som mala dost bolesti vecer a ze som myslela ze uz porodim... a on :NO TO NENI NA POROD ALE NA POTRAT! pekna podpora vsak?

strasska
31. máj 2010

uf drsne!
😨

strasska
31. máj 2010

ano drievko, bella presne take chcem, takze mam ist kuk do HM...dik

bellablonde
31. máj 2010

😕 😠 to co je za chruna?!! taky clovek by mal cistit kanale a nie byt lekarom ... grc

dugyna
31. máj 2010

@drievko to co za debila tam robi? a v ktorom si bola vtedy v tyzdni??

bellablonde
31. máj 2010

kukni, urcite sa ti budu pacit, su take makkucke, nie ako obyc bavlnene body 😵

strasska
31. máj 2010

no musim tam zabehnut, lebo pri Miskovi som nemala a tak hlupo sa tie klasicke obliekali...

drievko
31. máj 2010

No to teda je d... a vsetko mozne ....
@dugyna to som bola24tt

mojalili
31. máj 2010

@nika23t bodaj by si mala pravdu, lebo ako sa hovori, ze tehulka chyta na zaver druhy dych, tak je to pravda 😀 😀 😀
Uvidim, zajtra budem mudrejsia, o 17.45 mam poradnu, tak uvidim. LEn musim si odobrat ranny moc, ale ktory ranny? Ved chodim 8x na wcko... 😠 😀

denisse
31. máj 2010

@mojalili prosim ta, tie homeo na podporu tvorby mlieka, co si si kupila, to su Ricinus communis 5CH?
mas s nimi aj osobne skusenosti?

alllexa
31. máj 2010

Minuly tyzden som bola na odberoch a teraz sa vobec nemozem dovolat do ambulancie kvoli vysledkom... Uz mi pekne lezu na nervy, platim tam nemale peniaze a ked nieco potrebujem, furt je nejaky problem... Nie je sanca sa normalne spojit s doktorkou, treba volat cez infolinku, kde mi to nikto nedviha.

lenkaaninka
31. máj 2010

@mojalili tak koláč teda tá vianočka či čo mala úspech ako bulo už to je zjedené ani som nestihla odfotiť 😉

achojka
31. máj 2010

@alllexa A kam chodis? Lebo ja mam taky isty problee.

denisse
31. máj 2010

@lenkaaninka to bola ta nugatova ci aka vianocka od mojalili? davala recept do fora? aj ja chceeeem 😀

luminkasp
31. máj 2010

ahojte, tak uz som doma, dnes ma takmer 4 hod sledovali, kvoli tomu padu, co som vam spominala a vsetko je v poriadku, velmi sa tesim, pekne sme aj pribrali, bude proste chudulinky, ale pribral pekne, ma 1870g, no a dlzkou je o dva tyzdne popredu. Len asi vdaka tomu nestastnemu padu sa mi otocil naopak, cele tehu bol pekne dolu hlavickou a teraz.... Kontrolu mam 21., ak sa dovtedy neotoci, naplanuju mi cisarsky ☹

som strasne unavena, baby, mame nejakych 35 stupnov a zacinam vdaka tomu teplu aj pekne puchnut

lenkaaninka
31. máj 2010

@denisse hej presné jedna básen nabudúce skúsim ten puding do polky vanilkový a do druhej dám tu nutelu..

alllexa
31. máj 2010

@achojka - do ProCare

denisse
31. máj 2010

@lenkaaninka ja som ten recept nepostrehla ☹ kedy ho davala? alebo nemas ho ulozeny, ze by si mi ho hodila do IP? diiiik 🙂

lenkaaninka
31. máj 2010

hej jasné a namiesto toho pudigu sme dávali nugetu

any23
31. máj 2010

@drievko uff tak to je teda vážne sila 😕 😠 😠 nemám slov 🤐 a ešte jedna kočka bola uňho v rizikovke, on tuším piatky robieva a normalne ju zdzubal za to že nebola u nich v nemocke na sone ale v medicínskom centre, ani ju v ten deň nevyšetril zospodu iba mal asi 15min predslov v tom zmysle že ako si to ona predstavuje, že toto si vyprosuje a tak... a pritom to jej tak jej doki dákazal - že najskôr má ísť do MC na sono+prietoky, že aby v nemocke tak dlho nemusela čakať, potom na CTG a s výsledkami má behnúť do rizikovky, tak tak urobila a jemu sa to debilovi nepáčilo... ako nechápem prečo, však to by sa mali len potešiť že majú o jednu starosť menej ked nemusia sono robiť 🙄 a ešte je tam jeden "odborník" dlugoš na ktorého sa zase kočky sťažovali vraj sa im zdal ožratý a nevyspatý ked im sono robil 😕 😔 a vraj je tam jedna milá pani doktorka, ale už neviem ako sa volá, ja ťapa zabudla som 😝

denisse
31. máj 2010

@lenkaaninka dííííky 😉

any23
31. máj 2010

jeeej ten koláč vyzerá suprovooo 😵 😵 😵 😉 normálne mi slinky tečú 😝

lenkaaninka
31. máj 2010

a že namiesto palmarinu je lepšie dať maslo...ale to je vždy lepšie...

denisse
31. máj 2010

jasne, ja ti emargariny palmariny nemusim 😉
super, buduci tyzden sa budem lucit v praci, tak asi urobim a vezmem tam ...

lenkaaninka
31. máj 2010

inak dneska bude v súdnej sieni na jojke taký pripad že až no že žena vychováva syna a chodí doma v teplákoch a asi preto sa rozvádza on s nou...

oacka
31. máj 2010

kočky, predsa len mám jeden problém - bolí ma pravé koleno,asi z tóho,že môžem spať len na pravom boku a ním sa zapieram do postele. môžem si dať na to veral??????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre