Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
17. jún 2010

Peppe to vazne?v Bratislave ho maju vsade,ja som si kupila v Auparku a vcera normalne u nas v Devinskej mali a lekarnicka sa usmievala lebo hned vedela naco mi treba....

pepppe
17. jún 2010

a jak sa vola??ja som si pytala cas z ostruziny malinovej,,,,ze taky nikdy nemali,,jajha blba nitra,nic tu nieje ☹

tutifruti
17. jún 2010

@mirka285 no podla brucha vyzerám, že už aspon mesiac prenášam.... 😀

mirka285
17. jún 2010

peppe dobre si si pytala,tak sa vola.tak skus este tam kde predavaju sypane caje aj tam ho maju...tuti ja mam tiez dobre brusisko uz..

nina88
17. jún 2010

Ahojte, akurát som sa vrátila z poradne. 1. krát ma to vyšetrenie bolelo, normálne som mala nutkanie mu tú ruku dať preč, neviem prečo... 😕 Robil mi aj výter, aj na monitore som bola. CS mám 2. Idem si vygoogliť čo to znamená... 😉

pepppe
17. jún 2010

dakujem mirka 😉

patresko11
17. jún 2010

a este stale mi nenabehli korunky....a gratulujem k dalsiemu babetku

zuzik1983
17. jún 2010

@lenkaaninka no veru,tiez uz to mam za par...

nina88
17. jún 2010

Vy máte aké cervikálne skóre?? Lekár by to mal písať pokaždé do knižky...

Komu sa narodilo bábo?? 🙂

alllexa
17. jún 2010

@nina88 - Ja mam CS 8, ale som zavreta...

pepppe
17. jún 2010

@nina88 mne to nenapisal ani raz este tak neviem 🙂

lenka23
17. jún 2010

@kafoditka gratulujem 🙂 , želám hlavne veľa, veľa zdravíčka, Filipko je krásny 🙂

oacka
17. jún 2010

@nina88 výter či ster bolel aj mňa.....

meruska
17. jún 2010

@oacka a veľmi? mna to čaká dnes, teda predpokladám lebo mám dnes poslednú poradňu u nášho Dr.

adka1311
17. jún 2010

@kafoditka gratulujem , želám hlavne veľa, veľa zdravíčka, rychle hojenie a velmi vela mliecka, Filipko je krásny a mas manzela, ktory ta velmi lubi...normalne ma jeho popis porodu dojal... 😀
vela stastia prajem velej rodinke...

noemarta
17. jún 2010

tiez gratulujem malemu Filipkovi a samoska rodicom ku kraaasnemu a zdravemu syncekovi. 🙂

oacka
17. jún 2010

@meruska dalo sa to vydržať,len ma prekvapilo,že to vobec boli,lebo to robil len takou obyčajnou paličkou po povrchu,tak som nechápala,že čo tam môžem cítiť... ale nič hrozné,asi tri sekundy...

meruska
17. jún 2010

@oacka verim ti 🙂

meruska
17. jún 2010

@oacka myslim len tie 3 sekundy 😀

oacka
17. jún 2010

ja idem o chvíľku na pohreb... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ asi by som nemala,ale budem si to potom vyčítať,že som sa nebola rozlúčiť s dedkom...

meruska
17. jún 2010

@oacka ☹ ☹ ☹ ☹

este mi povies...robil ti aj ultrazvuk na poslednej poradni ci len klasika moc, tlak ..kuk zo spodu?

alllexa
17. jún 2010

@oacka - to je smutne:( drz sa!

karinnka
17. jún 2010

Ahojte,dnes som bola v Porodnici v poradni.
Mala ma uz 3150gr,som na prst otvorena vraj je to v norme,ale ja uz mam par dni pocit ze mi vypadne...Skoro stale mam poslickov,vsetko ma boli,tak Vas snad nepredbehnem 🙂 Pozeram,ze v papieroch nemam pisane ake mam CS,takze pockam do buduceho tyzdna co mi povedia 🙂

meruska
17. jún 2010

to uz vsetky chodite do nemocnice len ja este k svojmu?

zuzana0409
17. jún 2010

ahojte prepacte ze vam sem leziem ale chem vam popriat krasne porody ako som mala ja pred nedavnom a nemusit e sa bat .......ja by som si to est eraz zopakoval...drzte sa🙂 😉

cigaretka5
17. jún 2010

Kocky tak ja som dnes bola u jandovej aj s drahým na príprave a poviem Vám mala som dosť už z toho popisuje pôrodu...... Mi pár krát aj slzy vyhrkli.....
Kafko blahozelam k bábätku

meruska
17. jún 2010

a to mi chcela dat sestricka poradnu nie na dnes ale az na 1. jula 😀 ..samozrejme ze som ju prehovorila nech neblazni

tutifruti
17. jún 2010

@karinnka aj ja mám niekedy pocit, že mi krpatý vypadne von.... tak mi tlačí dole a na konečník.... ale este musíme vydržať... nohy spolu.... 😀

zuzik1983
17. jún 2010

@meruska ja tiez chodim stale len k svojmu,do nemocnice pojdem az rodit...

adelaine
17. jún 2010

@kafoditka
kafko, manzel nam tu zanechal peffekktnu spravu,
pripajam sa ku gratulacii k Filipkovi, riadny chlap je z neho 😉
prajem rychle zotavenie a obom vela zdravicka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre