Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
18. jún 2010

kocky pisala som s Fafkom,vsetky vas pozdravuje,ze maly sa meni zo dna na den,vedla na izbe je Rybaanka a na dalsej Polniska...vsetko ju boli este lebo sa velmi potrhala,ale tak snad to bude kazdym dnom lepsie a lepsie 😉

mirka285
18. jún 2010

s Kafkom samozrejme

montinka
18. jún 2010

@lenkamarkusova ja som mala pri prvom v porodnici tu kalciovu mast a okrem toho aj citadermu tu homeopaticku mast neviem ci som to napisala spravne ale urcite nie.🙂 mne robili monitoring vcera prvykrat

lenkamarkusova
18. jún 2010

@strasska dakujem za radu.pouvazujem nad tym.ale vravela mi aj kamoska co porodila pred mesiacom ze jej v nemocke po porode dali vzorku toho Avent.a jej to stacilo.ani ho neminula este.tak neviem.musim si bezpodmienecne niest nejaky krem do nemocky?nestaci ked vyckam na tu vzorku.ak sa mi osvedci tak si ho potom kupim.

adelaine
18. jún 2010

@silvia.vesela
silvi, aj ja budem mat macka, moc ma to netesi..nie ze by som mu nedopriala,
ale bojim sa, ze ho nevytlacim...a ak ano, budem zastopkana az neviem kam :(((
moj mal v 35 tt odhadom 3100 gr, tak som zvedava, kolko vazi teraz...

lenkamarkusova
18. jún 2010

@montinka ake si mala pocity pri tom monitore?ako to vlastne prebieha?

montinka
18. jún 2010

nooo daju ti take dva pasy na brucho a musis asi pol hodku lezat na chrbte( vacsinou takze nic prijemne lebo sa mi zle dycha uz) no a to je taky pristroj a zaznamenava pohyby mimca, pulz a ci nemas kontrakcie. nooo a co sa tyka toho ci si mas vziat hned krem ja som rada ze som tam nieco mala lebo hned po prvom prilozeny som mala bradavky do krvi popukane.:-/ ale tym ta nechcem strasit ty to nemusis mat vobec

cigaretka5
18. jún 2010

@agika1982 Holan je v medifere takze skús ich web stránku. Len objedavanie je na dlhecakanie. Držím palcek

mirka285
18. jún 2010

kocky chcem vam povedat k tym mieram babatiek,to su vsetko len odhady...takze by som to nebrala vazne,malo kedy tie odhady doktorom vyjdu 😉

montinka
18. jún 2010

nooo tak pri mojej im vysli na milimeter presne.🙂

alllexa
18. jún 2010

@mirka285 - no, Kafko si asi dost vytrpela:( snad sa jej to coskoro zahoji!

lenkaaninka
18. jún 2010

@strasska to je v takej malej krabičke ružovej či akej dmkačska značka že?

lenkaaninka
18. jún 2010

@montinka sranda mne tie pásy robili až ked som išla rodiť..

alllexa
18. jún 2010

Vy sa mate, ze viete vahu svojho babatka... Ja nic neviem a to idem do 39 tyzdna..:(

montinka
18. jún 2010

@lenkaninka a mne nie moj doki to robi tak mesiac pred porodom na kazdej poradni a ked sa mu to nezda prasim vzdy do nemocnice na prietoky to mi teda da vzdy zabrat ale uz som si zvykla ze tam skoncim vzdy po monitoringu.😀

montinka
18. jún 2010

@alllexa ja ju viem iba preto ze sa mu zase nezda moje obrbrucho tak kvoli tomu.

lenkaaninka
18. jún 2010

@alllexa nič si z toho nerob ani ja 😀 😉

lenkaaninka
18. jún 2010

@mirka285 chudiatko kafko ked je taká zaštopkaná 😒

strasska
18. jún 2010

@lenkaaninka taka biela s ruzovym uzaverom 😉
ja som sice s kojenim problemy nemala ziadne a napriek tomu som pouzila dve balenia toho kremu. 😅 A mozno aj vdaka tomu to tak dopadlo. ale ja som mala extremne namahane bradavky, kedze ja som prve 4 mesiace kojila kazdu hodinu cez den a kazde dve v noci 😠

oacka
18. jún 2010

Kočice,napísala som voľačo do súkronej,kebz ste mi vedeli hodiť váš názor, budem rada....
Tak Kafko je s pprominetnkou? nech vzyistí pikošky...ale asi má úúúúúplne iné záujmy,čo? 😀 😀 😀 😀 😀
a čo rybanka, kedy porodila? miery?

oacka
18. jún 2010

bože otrasne píšem, furt mi prehadzuje z a y, hodíte kuk do súkromnej?

strasska
18. jún 2010

ja chcem ist taky pozitivnym prikladom...pri porode ma nastrihli a aj tak som sa riadne dotrhala, mala som oslabene tkanivo nejakou pliagou, ktoru som pred porodom nestihla riadne vyliecit.
Pri zasivani sa Dr. 4x vypytala nit a ja som v pohode druhy den sedela a nikdy som nemala so sitim problemy. 😵
Takze zlate rucicky mojej Dr. 😀

stanka33
18. jún 2010

ahojte.....

baby nebojte sa ak su baba vacsie Polniska urcite chcela ist cisarskym, nemala ziedne komlpikacie, vsetky celebrity rodia tak a fakt kamoska je chuducka, maleho jej tipovali na cc3 kg a narodil sa 4,5kg bez problemov

zrzka karinka ja som na 1,5 cm otvorena a nekazal mi setrit sa tak sa nebojte....

moni malinky je krasnucky fakt....

allexa ja neviem v 30 tt mala 1450 g a odvtedy neviem nic.....akurat to ze teraz jem ako besna tak hadam ma necele 3 kg uz

oacka
18. jún 2010

@alllexa ani ja nič neviem....... ☹

oacka
18. jún 2010

ja som bola na poradni a od mminulého týždňa žiaden pokrok...malej sa dnu páči... ☹

lenkaaninka
18. jún 2010

@strasska fuha...ja som kojila každu hodku dve tri cez den podla potreby v podstate a potom som nakojila o osmej deviatej večer potom o dvoch v noci a ráno o siedmej tak celkom fajn...ja som kojila ked si malá vypýtala...

stanka33
18. jún 2010

straska to je super ze to zvladas s malym....ja ako kedy on je narocne dieta co uz asi ma byt po kom teda po mne...dneska ani spat nechcel akonahle sa zobudi neskor ako o 6 rano mame problem poobede zaspat a to sme lietali po vonku 2hodky....
chcela som sa opytat uz ti prislo priznanie materskej lebo mne este furt nie, a muzovi povedali ze do 5 dni to pride a ci si uz na zaklade toho odhlasila rodicak

alllexa
18. jún 2010

@oacka - ja sa do sukromnej ani nedostanem:(

alllexa
18. jún 2010

@stanka33 - no ja presne - len v tom 29. tyzdni a uz vtedy bol velky 1,6 kg... tak sa desim toho, ze kolko ma teraz a ci ho vytlacim...

lenkaaninka
18. jún 2010

@stanka33 stani mne Ninka od jedného roka nespávala poobede ale večer o deviatej zaspí a dokáže spať aj 12 hodín jednoducho cez den ked spala bola prespatá...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre